פוסט מרגש

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• פוסט מרגש

חברים, אחריי כל השנים בפורום, כעשר שנים, הפורום נמחק וההיסטוריה שלנו בו נמחקת לחלוטין.

יש כאלו שזה יתרון בשבילם, כמו ירדן שלמשל יכול להפסיק לגלוש בגלישה בסתר

אך יש את קהילת הספאמרים, שעשתה הכל בשביל לתת למנהלים הבטלנים עבודה, להצחיק, לשעמם, לקלל, סתם להרוס לאנשים

וגם לנו, מגיע ההנצחה הראויה, שכן עשר שנים בפורום לא היו מחזיקות לולא היינו כאן

בראש ובראשונה, ניתן הקדשה לכל ספאמר וספאמר באשר הוא בפורום

נתחיל

GOMBO - אסף האח בלב, תמשיך לקלל את כולם בתור האל של המשחק, ושנמשיך למרר לשליו תחיים

Legasus - אדיר האדיר (סטגדיש אלכס) אמנם אתה לא אחי, אחרת הייתי מתאבד, אבל גם לך יצאה תגובה מצחיקה אחת לאלף

YES - י יה יהו יהוש יהושע , שנמשיך לעשות תג מחיר לסמולנים יחדיו, ושתהיה הספאמר היחיד שאני אגן עליו

YardeNinja - ירדן ירדן, אמנם עם אחריות גדולה כמו שלך, באה אמא זונה, ולכן תחזור לתאילנד יא מוגבל רועה זונות כושל

STAT - יפים, בהתחלה כשראיתי פוסט ראשון שלך, חשבתי לעצמי, מי זה הפולני זקן מטוטמם הזה שמגיב ומתבכיין שדיאף מזיינים אותו, אבל אז גיליתי שמאחורי הניק הכושל, עומד אדם עוד יותר כושל, הרי דיאף מזיינים אותך יא אפס

TAL צרציל -S אמעיט במילים כי עצם השם שלך תופס יותר מידי מקום יא ענק

Eden - עדן עדן עדן, אמנם התחלנו ברגל שמאל כי הצקתי לך, אבל זה המקום והזמן להגיד שכלום מיזה לא היה אישי, אין לי מושג מי אתה במשחק, ואם היה יוצא לנו להכיר עדיין הייתי רושם את אותו הדבר, כי זה פורום, וספאם זה כאן

אז מקווה שלא לקחת כלום באופן אישי

חשוב לי להבהיר, אמנם זה רק משחק אבל, כולכם הייתם על הזין שלי

עד כאן - לאטוס השלישי, מלך החבות הראשון

הייתם חבורה של אפסים כולכם

Display Spoiler

טל ארט, זה המקום והזמן להגיד שאמא שלך זונה בת שרמוטה שתמות כבר יא מנהלון מושחט שלא מועיל לאנושות מבנבן אנשים סתם ככה ללא סיבה, מי ייתן ותירד מניהול בכל רמח איבריך

^ זה לדוגמא - מאוד אישי