להט"בים

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Fenrir wrote:

The Doctor wrote:

Fenrir wrote:

The Doctor wrote:

Fenrir wrote:

The Doctor wrote:

Fenrir wrote:

The Doctor wrote:

Fenrir wrote:

Boaz Empire wrote:

אני בגדול מסכים עם נוי
    זה שמשהו פוגע בי או לא נחמד לי לא אומר שצריך לחלק באן
    זה מעשה שפל, יש מקומות בעולם שלהיות יהודי פוגע ברגשות של אחרים
    מנהל יקר שנתן באן לנוי לך עזוב את המחשב וצא ללמוד טיפה
    כי לתת באן למשהו רק כי הוא שם דגל הגאווה זה חשוך ורע ושוב אין הבדל בין זה לבין אנטישמיות בעניי
    א.יש הבדל ענק בין זה לאנטישמיותאנטישמיות זה גזענות המכוונת נגד עם ספציפי ונגרר מזה גם רצון להשמדת עםמי שאתה קורה להם הומופובים הם אנשים שמבחינה ב.ערכית או סיבה אחרת רואים בזה דבר מתועבומתעבים את הרועבניגוד לאנטישמיות שהיא נגד האדם לא משנה מה הוא יעשההרי שכאן התיעוב הוא למעשיו של האדםג.ישנם כמה סיבות שאנשים שמים דגל הגאווה
    לפעמים זה סתם כי זה מה שהם חושבים
    ולפעמים זה כדי להתריס ולפגוע באחרים
    דבר זה יכול להיות היסוד לשיקול הדעת של המנהל
    אבל בכל מקרה אני מאמין שהתמיכה יצנזרו כל סמל מין כזה או אחר שיופיע בחתימה של מישהו אז מאיפה הכעס הזה ,בגלל שעיצבו סמל מין כדגל
    הוא כבר לא סמל מין?
    היית שם פה כל מיני ציורים למיניהם בחתימה???
    אני מניח שלא ואותו הדבר לגבי סמל מין להטבי שבמקרה הוא עוצב כדגל
    אנשים שנפגעים מפיסת בד צריכים להישאר בבית בחושך אם סף הרגישות שלהם כל-כך נמוך. בכלל כל הקונספט הזה של "זה לא נעים לי אז זה לא יהיה" צריך להעלם מהעולם. תפסיקו לחטט בחיים של אנשים אחרים
    התעלמת מהטענה העיקריתזה סמל מיןאין מקום בחתימה לשום סמל מין מכל סוג שהואואני חושב ששיטתך בנוגע לפיסת בד לא נכונה לאור הלהיטות שבה תראה אדם שורף דגלים של מדינות שהוא לא אוהבאז מסתבר שרובנו עם רגישות נמוכה
    זה שהיא לא נכונה זה לא מדוייק, היא פשוט לא אוביקטיבית. אם מישהו ישרוף דגל מולי אני האחרון שזה יזיז לו, זו פיסת בד שאנחנו יוצקים משמעות מתוכה. אם מישהו שורף דגל (לא משנה איזה דגל, מצידי גם דגל של אגודת הפיראטים הישראלית) זה רק כדי לנסות להתנגח ולהתסיס ומה שהוא אומר באקט הזה הוא "אין לי שום דבר חכם להגיד אז אני פשוט אראה כמו בבון כועס". לתת להם את הבמה ולכעוס על דבר כזה רק ימשיך לגרור מעשים כאלו. זאת חתיכת בד, אל תתן לה את המשמעות העמוקה והכל מעולה. להמשיך לריב עם אנשים כאלו זה כמו לדפוק את הראש בקיר במהירות של מאתיים קמ'ש. רק כאב ראש.סמל מין - אוקיי, נניח שזה סמל מין. אז מה? למה צריך להדחיק מיניות? מיניות זה דבר בריא, מיניות יוצרת המשכיות ומיניות מביאה צאצאים לעולם הבא. למה לנסות להדחיק את זה? יש הבדל בין לפרסם 'דגל שהוא סמל מין' לבין אשכרה לקיים יחסי מין בפרהסיה. זה שאתה מפרש את זה כסמל מין לא אומר שכל אחד יפרש את זה כסמל מין - אני מניח שרוב קהילת הלהט"בים אוהבים לתלות דגלים כדי למחות על הקיפוח שהם חווים מטעם המדינה, לא כדי שאנשים ילכו ברחוב ויגידו "היי גר כאן גיי שמתגאה במיניות שלו".אגב 'אין מקום לסמל מין', מי אתה שתקבע מה מתאים ומה לא? אף אדם לא רשאי להכריז עצמו דיין. אם מדובר בקהילה פרטית ההנהלה מוזמנת להכתיב נהלים, נכון, אבל זה לא תופס על הכלל
    חוקי הקהילה & פורוםמצאתי יותר מידי סעיפים בתקנון המאפשרים את צנזור התמונהמוזמן להציץ
    לא מצאתי שום דבר המאפשר צנזור דגל הגאווה. תחת איזה סעיף הוא נופל, לדעתך?שפה לא ראויה? תוכן פורנוגרפי? לא מוסרי? הסתה? גזעני? פרובוקטיבי? קיצוניות פוליטית? תוכן שאינו הולם ילדים מעל גיל 13? אני לא רואה שום סעיף שדגל שמורכב מ-8 צבעים נופל תחתיו.
    תוכן שיפגע באנשים אחריםיש גם סעיף שמאשר למנהל גם אם לא בדיוק נוגד את הכלליםיש כאלו אגב שמאמינים שזה נופל תחת ההגדרה לא מוסריויש שם עוד כמה מקומות שאפשר להפיל על זה
    תשאל את מור כמה סעיפים אפשר להבסס עליהם זאת

~The black angel~ wrote:

Fenrir wrote:

Boaz Empire wrote:

אני בגדול מסכים עם נוי
    זה שמשהו פוגע בי או לא נחמד לי לא אומר שצריך לחלק באן
    זה מעשה שפל, יש מקומות בעולם שלהיות יהודי פוגע ברגשות של אחרים
    מנהל יקר שנתן באן לנוי לך עזוב את המחשב וצא ללמוד טיפה
    כי לתת באן למשהו רק כי הוא שם דגל הגאווה זה חשוך ורע ושוב אין הבדל בין זה לבין אנטישמיות בעניי
    א.יש הבדל ענק בין זה לאנטישמיותאנטישמיות זה גזענות המכוונת נגד עם ספציפי ונגרר מזה גם רצון להשמדת עםמי שאתה קורה להם הומופובים הם אנשים שמבחינה ב.ערכית או סיבה אחרת רואים בזה דבר מתועבומתעבים את הרוע
    בניגוד לאנטישמיות שהיא נגד האדם לא משנה מה הוא יעשה
    הרי שכאן התיעוב הוא למעשיו של האדם

ג.ישנם כמה סיבות שאנשים שמים דגל הגאווה
    לפעמים זה סתם כי זה מה שהם חושבים
    ולפעמים זה כדי להתריס ולפגוע באחרים
    דבר זה יכול להיות היסוד לשיקול הדעת של המנהל
    אבל בכל מקרה אני מאמין שהתמיכה יצנזרו כל סמל מין כזה או אחר שיופיע בחתימה של מישהו אז מאיפה הכעס הזה ,בגלל שעיצבו סמל מין כדגל
    הוא כבר לא סמל מין?
    היית שם פה כל מיני ציורים למיניהם בחתימה???
    אני מניח שלא ואותו הדבר לגבי סמל מין להטבי שבמקרה הוא עוצב כדגל
    חחחח אתה מקשיב לעצמך?אנטישמיות גזענות המכוונת נגד עם ספציפי + רצון להשמדת העםהומופובים - מבחינה ערכית שונאים עם ספציפי והיו מאוד שמחים אם היה מושמדמה ההבדל?
    אני מאמין שגם היטלר שנא יהודים מבחינה ערכית, אם אתה מסכים איתם או לא זה סיפור אחר - אבל ערכים היו שם.
    הוא האמין שהוא מתאר את העולם.

הומופוביה לא פחות גרועה מגזענות שלא פחות גרועה מאנטימיות שלא פחות גרועה משוביניזם שלא פחות גרועה מכל דבר שמתאר שנאת חינם

א.אני חושב לא טרחת לקרוא את מה שכתבתיאנטישמיות מופנה כלפי יהודים לא משנה מה הוא יעשהגם אם יתנצראנטי להטב זה לא פחד בניגוד למה שאתה חושב
    זה השקפת עולם שמאמינה שבן אדם שהוא גיי אז הוא בעייתי בשל היותו גיי
    אם הוא יחזור להיות סטרייט אז לא יהיה להם שום בעיה איתו
    ב.אני אוהב את השפה הגבוהה אבל גזענות זה אפלית בן אדם רק בשל גזעו
    מה שאתה מכנה הומופביה זה לא נגד אדם בשל מוצאו אלא בשל מעשיו
    ג.אתה יודע למה גזענות ושובניזם ואנטישמיות הם דברים שצריך לבער מהעולם-לא כי זה דבר לא ליברלי אלא כי הם שקריים
    הומופביה זה דבר שמבוסס על המציאות
    יחסי מין נועדו בטבע להיות בין גבר ואישה
    לא בין 2 מאותו המין
    תוכן שיפגע באנשים אחרים? אם אתה נפגע מדגל של 8 צבעים שונים אתה צריך לעשות בדק בית אצלך ולהבין מה לא בסדר אצלך, לא מה לא בסדר בחתימה של הבחור\ה.אני חושב שלא מוסרי שיהיה לאנשים בחתימה תמונות של מאכלים מאחר ויש מליונים של ילדים רעבים באפריקה. לא מוסרי בעיניי. אתה חושב שזה הגיוני שנצנזר עכשיו את כל התמונות של אוכל רק כי החלטתי שמשהו שלא מוצא חן בעיני לא צריך לקבל במה? במה הרגשות שלי שונים משלך? כי הפגיעה שלך היא על רקע דתי ושלי לא? אין שום הבדל בין המקרים, אתה רק בוחר לחשוב שהפגיעה שלך יותר חמורה מהפגיעה של מישהו אחר אז צריך לטפל בזה קודם.
    באשר ל'יחסי מין בטבע נועדו להיות בין גבר ואישה', אני גם שמח שלקחת את תפקידו של בורא העולם\שליט העולם\תקרא לזה איך שבא לך, וגם החלטת שזה אבסולוטי וחד משמעי.
    יש בעלי חיים בטבע ששוכבים להנאה, יש בעלי חיים ששוכבים בטבע עם אותו המין. אני אגלה לך גם סוד - יש בטבע גם בעל חיים זכרי שתפקידו הוא ללדת את העובר!
    הטבע מספיק גדול להחליט בשביל עצמו, והוא לא צריך אותך כדי שתחליט מה נכון ומה לא נכון. הומוסקסואליות היא דבר טבעי לחלוטין, אחרת לא היו נולדים כאלו אלא הופכים אותם לכאלו (בניגוד לטיפולי המרה שעובדים הפוך... וגורמים ליותר נזק מתועלת מן הסתם)
    לא מכיר את הדוגמאות שלך לבעל חי ממין זכר היולדאבל אין חולק שהיחסים מביאים גם הנאה
    לא הבנתי למה כלכך רחוק
    כל מי שמקיים יחסים קונדום או גלולה אז הוא מקיים נטו בשביל ההנאה
    זה שמישהו נהנה מלשכב עם גבר זה מעוות
    זו דעתי בענין
    ובנוגע לטבע
    ובכן הטבע די בחר ואתה יכול לראות זאת ברוב העולם שהוא סטרייט ועל כך תוכיח העובדה שהלהטב מרגישים מיעוט כי הם באמת מיעוט
    וכנל גם אצל בעלי החיים
    ובנוגע לבורא עולם ובכן הוא אמר זאת מפורש "ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אישה...".
    הוא גם אמר "ואהבת לרעך כמוך" אבל ברור שתתיחס רק למה שאתה רוצה

• ~The black angel~ wrote:

Fenrir wrote:

לא מכיר את הדוגמאות שלך לבעל חי ממין זכר היולדאבל אין חולק שהיחסים מביאים גם הנאהלא הבנתי למה כלכך רחוק
    כל מי שמקיים יחסים קונדום או גלולה אז הוא מקיים נטו בשביל ההנאה
    זה שמישהו נהנה מלשכב עם גבר זה מעוות
    זו דעתי בענין
    ובנוגע לטבע
    ובכן הטבע די בחר ואתה יכול לראות זאת ברוב העולם שהוא סטרייט ועל כך תוכיח העובדה שהלהטב מרגישים מיעוט כי הם באמת מיעוט
    וכנל גם אצל בעלי החיים
    ובנוגע לבורא עולם ובכן הוא אמר זאת מפורש "ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אישה...".
    הוא גם אמר "ואהבת לרעך כמוך" אבל ברור שתתיחס רק למה שאתה רוצה

ציפיתי ממך לטענה יותר ענינית
    א.אתה מעוות פסוק כדי שיסתור פסוק אחר?
    זה די מגוחך לטעמי
    ב.התורה אומרת להרוג הומואים זה לא מחייב שאתה שונא אותו ביסוס-אין מצווה לשנוא מי שאכל ביו"כ למרות שהתורה מצווה להרוג אותו בבית דין
    ג.פסוק מפורש אומר הלא משנאיך ה' אשנא
    ד.אני חושב אתה מתייחס למה שאתה רוצה ומעוות דברים
    תיכף תצטט לי את "ואהבתם את הגר" גם
  • Fenrir wrote:

עוד שאלה
    מה הבעיה בפדופיליה ?
    אין לי מושג מה אתה מנסה להשיג בשינוי נושא הזה, אחרי שענית על 10% מכל מה שכתבתי וגם מה שענית רחוק מהמציאות (מזמין אותך לדבר עם הומוסקסואלים ולשאול אותם אם הם הרגישו רגע מפנה בחיים שהם אמרו שהם לא רוצים לאהוב נשים אלא גברים, 99.99% מתוכם יגידו לך שזה היה מהרגע הראשון. מחקרים של פרויד לא מיוחסים ברמה גבוהה בעולם הפסיכולוגי מאחר והם בחיים לא היו אמפירים או ברמת סטנדרט של מחקר והגותו מאוד ישנה ולא תואמת כבר, מבלי כמובן להוריד מכבודו כבונה הדרך)
    .
    פדופיליה היא ניצול תמימות של ילדים למטרות שלך. אם אתה כל כך אוהב להשען על מחקרים אז תדע שכמעט רבע\שליש (לא זוכר) מהגברים בעולם חווים איזשהו רגש של פדופיליה והמשכות לילדים\נערים. הרוב של אותם גברים מודעים לעובדה שזה יחסים מפוקפקים מאחר וילדים בגיל הזה לא מבינים את הקונספט של מערכת יחסים (או כל סיבה נכונה אחרת), הם לא עושים עם הרגש הזה כלום והוא עובר. לא רואה בעיה עם סיטואציה כזו, בסופו של יום אי-אפשר לשלוט על מחשבות של בני-אדם וזאת גם לא המטרה. המעטים מתוכם שלא שולטים בעצמם הם העברייני מין שמנצלים תמימות של ילדים להנאה שלהם ופוגעים בהם. אני מניח שתדע לענות לעצמך מה הבעיה במקרים האלו.

• א. מי שאוכל ביום כיפור לא חייב מיתה.
    ב. ואהבת לרעך כמוך זה לא פסוק

ג. אני די בטוח שסטיתם מהנושא שנוי ניסה להציף פה. הנקודה היא לא האם הומואים זה דבר טוב או לא וטבעי או לא, אלא איך אני מתייחס למישהו שחושב אחרת ממני. בסיפור של נוי היה קטע מוזר שאמרו שהחתימה שלו פוגענית וזה לדעתי לא בסדר גם אם אני חושב שהומואים זה דבר לא בסדר, כי הבעיה שלי היא לא עם הבנאדם אלא עם המעשה
    -פרשתי-
  • נתנאל יהודה wrote:

א. מי שאוכל ביום כיפור לא חייב מיתה.

ג. אני די בטוח שסטיתם מהנושא שנוי ניסה להציף פה. הנקודה היא לא האם הומואים זה דבר טוב או לא וטבעי או לא, אלא איך אני מתייחס למישהו שחושב אחרת ממני. בסיפור של נוי היה קטע מוזר שאמרו שהחתימה שלו פוגענית וזה לדעתי לא בסדר גם אם אני חושב שהומואים זה דבר לא בסדר, כי הבעיה שלי היא לא עם הבנאדם אלא עם המעשה

א.זה לא נכון מה שאתה אומר אשמח לדעת מדוע אתה חושב כך
    ב.אתה צודק לא שמתי לב ,זה מחזק עוד יותר את טענותי
    ג.אפשר בהחלט לראות את החתימה כפוגענית
    לא תמיד הכלל חיה ותן לחיות נכון
  • The Doctor wrote:

Fenrir wrote:

עוד שאלה
    מה הבעיה בפדופיליה ?
    אין לי מושג מה אתה מנסה להשיג בשינוי נושא הזה, אחרי שענית על 10% מכל מה שכתבתי וגם מה שענית רחוק מהמציאות (מזמין אותך לדבר עם הומוסקסואלים ולשאול אותם אם הם הרגישו רגע מפנה בחיים שהם אמרו שהם לא רוצים לאהוב נשים אלא גברים, 99.99% מתוכם יגידו לך שזה היה מהרגע הראשון. מחקרים של פרויד לא מיוחסים ברמה גבוהה בעולם הפסיכולוגי מאחר והם בחיים לא היו אמפירים או ברמת סטנדרט של מחקר והגותו מאוד ישנה ולא תואמת כבר, מבלי כמובן להוריד מכבודו כבונה הדרך).
    פדופיליה היא ניצול תמימות של ילדים למטרות שלך. אם אתה כל כך אוהב להשען על מחקרים אז תדע שכמעט רבע\שליש (לא זוכר) מהגברים בעולם חווים איזשהו רגש של פדופיליה והמשכות לילדים\נערים. הרוב של אותם גברים מודעים לעובדה שזה יחסים מפוקפקים מאחר וילדים בגיל הזה לא מבינים את הקונספט של מערכת יחסים (או כל סיבה נכונה אחרת), הם לא עושים עם הרגש הזה כלום והוא עובר. לא רואה בעיה עם סיטואציה כזו, בסופו של יום אי-אפשר לשלוט על מחשבות של בני-אדם וזאת גם לא המטרה. המעטים מתוכם שלא שולטים בעצמם הם העברייני מין שמנצלים תמימות של ילדים להנאה שלהם ופוגעים בהם. אני מניח שתדע לענות לעצמך מה הבעיה במקרים האלו.
    שוב
    לשיטתך פדופליה זה נטיה טבעית
    רק בעיתית מבחינה חוקית
    רק שאבין נכון
    ב.משיכה מינית זה דבר שאתה מרגיש רק בשלב הרבה יותר מאוחר בחיים ולא בגילאי גן לדוגמא
    זה נותן יותר מידי זמן להשפעה על הנטיה המינית
    הדוגמא שהבאת פשוט לא רלוונטית לכך
    אגב הוכח מחקרית שלפחות חלק מגיבוש הנטיה הוא כתוצאה מהחברה הסובבת
  • Fenrir wrote:

נתנאל יהודה wrote:

א.זה לא נכון מה שאתה אומר אשמח לדעת מדוע אתה חושב כךב.אתה צודק לא שמתי לב ,זה מחזק עוד יותר את טענותי
    ג.אפשר בהחלט לראות את החתימה כפוגענית
    א. כי ככה זה .. על אכילה ביום כיפור חייבים כרת שזה עונש בידי שמיים...

ג. זה פוגעני באותה מידה כמו לכתוב בחתימה שאני אוהב צ'יזבורגר..
    -פרשתי-
  • נתנאל יהודה wrote:

Fenrir wrote:

נתנאל יהודה wrote:

א.זה לא נכון מה שאתה אומר אשמח לדעת מדוע אתה חושב כךב.אתה צודק לא שמתי לב ,זה מחזק עוד יותר את טענותיג.אפשר בהחלט לראות את החתימה כפוגענית
    א. כי ככה זה .. על אכילה ביום כיפור חייבים כרת שזה עונש בידי שמיים...
    ג. זה פוגעני באותה מידה כמו לכתוב בחתימה שאני אוהב צ'יזבורגר..
    א.אתה צודק טעות שלי
    זה עדיין לא גורע מהנקודה שציינתי
    ג.זו דעתך
    אני חושב אחרת והמנהל שצינזר גם חושב אחרת
  • ברור שזו דעתי, כל הוויכוח כאן הוא על דעות אם היה כאן עניין של עובדות היינו יכולים פשוט לבדוק.

הנקודה היא שזה שאתה נפגע מדברים שאני חושב שהם לא פוגעניים זו בעיה שלך
    -פרשתי-
  • נתנאל יהודה wrote:

ברור שזו דעתי, כל הוויכוח כאן הוא על דעות אם היה כאן עניין של עובדות היינו יכולים פשוט לבדוק.

הנקודה היא שזה שאתה נפגע מדברים שאני חושב שהם לא פוגעניים זו בעיה שלך
    אני לא נפגע יש לי את סיבותיי שלי לרצות שיסירו את החתימה
    אבל אני לא יכול לומר שאני לא מבין מי שנפגע
  • נתנאל יהודה wrote:

שלו, רוב ההומופובים לא רוצי להשמיד את הלהטבים אלא את הלהטביות. מבחינתם אם אתה לא הומו זה לא משנה אם היית הומו או שיש לך הומואים במשפחה.

באנטישמיות אין לך איך לברוח מזה..
    אדוני מתבלבל בין אנטישמיות לנצים יש הבדל
    למשל אנטישמיות מקורה בתאולוגיה נציזם מקורו בביולוגיה
    זה הבדל גדול לאנטישמי לא מפריע האדם רק שהוא יהודי אם הוא יפסיק להיות יהודי אז הוא יפסיק להפריע לו
    לנצים שבאו עם הסבר ביולוגי באמת אי אפשר לברוח מזה
    אגב להיות הומו זה ביולוגי אז אי אפשר להפסיק
    אם אתה רוצה הסבר רציני יותר דבר איתי

• אחלה דיון.
    רק חבל שלא התמקדתם בנקודה שאני העלאתי.

לא שאלתי אם זה טבעי או לא, או אם לעשות את זה בחדר או בגינה של השכן.

סך הכל שאלתי, אם לשים דגל של מצעד הגאווה, זה מגעיל/ דוחה/ גזעני או שלל האשמות בהם הואשמתי

לדעתי לא, ואני מאמין שיש המון כמוני בקהילה הנהדרת הזו. ולכל נער/ה מגיע שיבינו אותם בהיותם "שונים"/ "מיוחדים" בכל תחום.

תמיד תתנו לחברים שלכם מקום חם להביא את עצמם ואל תשללו אף אחד, גם אם דעתכם שונה מהם. אל תפסידו אנשים טובים בגלל דעות שונות.

הומו - לא קללה. פשוט נטייה מינית.
  • נוי המימון wrote:

אחלה דיון.

סך הכל שאלתי, אם לשים דגל של מצעד הגאווה, זה מגעיל/ דוחה/ גזעני או שלל האשמות בהם הואשמתי

לדעתי לא, ואני מאמין שיש המון כמוני בקהילה הנהדרת הזו. ולכל נער/ה מגיע שיבינו אותם בהיותם "שונים"/ "מיוחדים" בכל תחום.

תמיד תתנו לחברים שלכם מקום חם להביא את עצמם ואל תשללו אף אחד, גם אם דעתכם שונה מהם. אל תפסידו אנשים טובים בגלל דעות שונות.
    אני נגד פלורליזם
    לא כל שטות שיש למישהו צריך לתת לה במה.
  • נוי המימון wrote:

אחלה דיון.

אני אשמח אם לא תשים תמונה של מצעד הגאווה אחי(:

מלך-זה אני!
  • melech wrote:

נוי המימון wrote:

אחלה דיון.

כמה טמבל אפשר להיות.
    קודם כל זה לא תמונה של מצעד הגאווה, זה הדגל של הקהילה הגאה.
    ולמה זה מפריע לך? מצידי תצא מהפורום, וככה לא תראה את זה :)
  • HASOY2 wrote:

melech wrote:

נוי המימון wrote:

אחלה דיון.

כמה טמבל אפשר להיות.קודם כל זה לא תמונה של מצעד הגאווה, זה הדגל של הקהילה הגאה.
    ולמה זה מפריע לך? מצידי תצא מהפורום, וככה לא תראה את זה :)
    1)אני דתי ואני לא מתעניין בדברים כאלה, בגלל זה לא הבנתי אם זה תמונה או סמל....
    2)אתה רוצה לדעת למה זה מפריע לי?
    (כי אני דתי, אני נגד הדברים האלה (לא נגד האנשים אני נגד המעשה אם אתה מבין...
    ואחי נוי מימון שאל אותנו בשביל לדעת אם זה יפריע למישהו, ואני עניתי לי.
    אז אם הדעה שלי מפריע לך אתה יכול לפרוש מהפורום(:
    אני סיימתי להגיב פה(:

מלך-זה אני!
  • melech wrote:

HASOY2 wrote:

melech wrote:

נוי המימון wrote:

אחלה דיון.

כמה טמבל אפשר להיות.קודם כל זה לא תמונה של מצעד הגאווה, זה הדגל של הקהילה הגאה.ולמה זה מפריע לך? מצידי תצא מהפורום, וככה לא תראה את זה :)
    1)אני דתי ואני לא מתעניין בדברים כאלה, בגלל זה לא הבנתי אם זה תמונה או סמל....2)אתה רוצה לדעת למה זה מפריע לי?
    (כי אני דתי, אני נגד הדברים האלה (לא נגד האנשים אני נגד המעשה אם אתה מבין...
    ואחי נוי מימון שאל אותנו בשביל לדעת אם זה יפריע למישהו, ואני עניתי לי.
    אז אם הדעה שלי מפריע לך אתה יכול לפרוש מהפורום(:
    אני סיימתי להגיב פה(:
    למה רשמת ''המעשה''? זה נשמע קצת שאתה שופט אדם על פי איך שהוא נולד.
    נגיד שיש בן אדם שהוא חס וחלילה עם מוגבלות כלשהי, נגיד שהוא ילד והוא רוצה לשחק עם הילד שלך.
    תגיד לו אל תתקרב אליו כי הוא מוגבל, הוא פחות שווה מאיתנו?
    זה בדיוק אותו דבר