פוסט דוחות מצד ברית סולו

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

רוחות של חורף| הפרויקט שיחמם אתכם! פרויקט רוחות של חורף- פרויקט חדש מצוות היצירתיות המחודש. הכנסו, הרשמו ואולי אף אפילו תזכו בקופוני אמברוסיה

מדריך סמו"ד| עברית על גבי הפורום נלחמנו על זה והצלחנו! הנה המדריך כיצד לקבל עברית בצורה אוטומטית תמיד בפורום. תמיד כאן בשבילכם, הנהלת הפורום

• R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

הרגע הזה שהברית סולו מוותרת עליך לטובת רום
    ואז הוא פשוט מזיין אותם מבפנים. סליחה על הביטוי .. אבל זה מגיע לכם סולו חבל שלא הקשבתם לי..
    ועידו יא טמבל מה אתה מתלונן עכשיו זה חבר שלך . אתה אמור להתבייש בזה יא פח שועית
    "מוותרת עליך לטובת רום"שמע זה פשוט מאוד, הייתי חבר סולו(לפחות הם חשבו כך), אתה היית מחוץ לברית ברגע שאתה תוקף חבר ברית הברית מגנה עליו זו הכרזת מלחמה על הברית
    פשוט מאוד סיבכת את עצמך, אף אחד לא וויתר עליך לטובת אף אחד
    אתה טועה, אף פעם לא היית חבר סולו ולעולם גם לא תהיה אלא תמיד היית מרגל עלוב של אנונימוס ומה אתה לשאר השרת? כמובן האחד שהורס משתמשים ובמיוחד שחרץ את הגורל של שרת פי, לא משנה כמה סיפורים תמציא אתה האחראי על הריסת כל היוזרים וכמובן איך אפשר לשכוח שאתה שמח שלקחת חלק בהפרשת אותם שחקנים "בשין ועין" וזה עוד במילים שלך
  • killua wrote:

old friend wrote:

killua wrote:

old friend wrote:

זה רום

רום נכנס לסולו על מנת לרגל בשביל אנס
    עד כה דבר לגיטימי באיקרים
    (כן כן גקי, רום היה מרגל שלכם , לכן הוא לא יכל לבגוד בנו)

יום אחד רום ביקש סיסמאות על מנת לתפעל מבצע בלילה.
    לאחר שרום קיבל את הסיסמאות , הוא העביר אותן ישר למספר חברי אנס והם החליטו להרוס את היוזרים
    נהרסו כחמישה יוזרים באותו לילה
    ''הלילה הזה מכונה ''הלילה השחור של שרת פיי
    7/3/2018

רום כעת מבין שהוא שרף את עצמו חי
    לכן מתחיל להמציא עלינו דברים
    ברית סולו הולכת לתבוע את רום

אל תהיו רום
    אחי. כל עוד אין לך הוכחות, אל תאשים אנשים שאין לך מושג מה עשו ומה לא עשו. אתה מאשים פה חברי אנס במחיקת יוזרים שלמים ואני חלק מאנס וזה דבר שבחיים לא הייתי מעלה על הדעת לעשות.כשתמצא הוכחה למי עשה את זה בוודאות תפרסם. אל תאשים אנשים חפים מפשע.
    שים לב שאמרתי מספר חברי אנסלא אמרתי כולם
    רום לא חף מפשע
    יש הוכחות שבהן הוא מודה שזה הוא

וזה ממש לא באשמתנו
    אם אני מביא לך את המפתחות של הבית בשביל לשמור עליו
    האם זה נותן לך את הזכות לבוא ולשרוף אותו?
    קודם כל, אם יש לך הוכחות, אשמח לקבל בפרטי.דבר שני, זה לא מצריך שום דבר לגבי הדוגמא של המפתחות, אבל בכל מקרה אני לא אפתח את זה פה כי תכלס זה עבירה על חוקי המשחק לשתף סיסמאות, לכן גם אני לא משתף סיסמאות עם אף אחד. גם בגלל שזה נוגד את החוקים וגם בדיוק בגלל זה שאני לא סומך על אנשים לא משנה כמה הם חברים טובים שלי.
    ושתדע, שאתה מאשים את אנס, אתה מאשים את כולם לא חלק מהם, אז להגיד "אמרתי מספר חברי אנס לא כולם" זה נחמד אבל לא משקף את המציאות.
    מה זה משנה כרגע הוכחות לא הוכחות? אתה נמצא בברית יחד עם האדם שעשה את זה... מה שאני מבין ממה שהולך זה שאם אני עושה אותו דבר אני מתקבל בזרועות פתוחות באנס ומקבל חבר הנהגה. וואלה הייתי עושה את זה בעצמי אם הייתי יודע שככה זה הולך..
    אין לך מה להתחמק מאשמה, אתה נמצא איתו יחד בברית וזה מספיק בשביל להפוך את כולכם לשותפים באשמה מבחינתי.

אגב נעם, קניתי VPN
    חדש דנדש...
    רוצה תפעול? רק אם אתה סומך עליי אבל קניתי VPN חדש...
    פרשתי

The post was edited 1 time, last by Night Shade ().

• AnG Charlie wrote:

killua wrote:

old friend wrote:

killua wrote:

old friend wrote:

זה רום

רום נכנס לסולו על מנת לרגל בשביל אנס
    עד כה דבר לגיטימי באיקרים
    (כן כן גקי, רום היה מרגל שלכם , לכן הוא לא יכל לבגוד בנו)

יום אחד רום ביקש סיסמאות על מנת לתפעל מבצע בלילה.
    לאחר שרום קיבל את הסיסמאות , הוא העביר אותן ישר למספר חברי אנס והם החליטו להרוס את היוזרים
    נהרסו כחמישה יוזרים באותו לילה
    ''הלילה הזה מכונה ''הלילה השחור של שרת פיי
    7/3/2018

רום כעת מבין שהוא שרף את עצמו חי
    לכן מתחיל להמציא עלינו דברים
    ברית סולו הולכת לתבוע את רום

אל תהיו רום
    אחי. כל עוד אין לך הוכחות, אל תאשים אנשים שאין לך מושג מה עשו ומה לא עשו. אתה מאשים פה חברי אנס במחיקת יוזרים שלמים ואני חלק מאנס וזה דבר שבחיים לא הייתי מעלה על הדעת לעשות.כשתמצא הוכחה למי עשה את זה בוודאות תפרסם. אל תאשים אנשים חפים מפשע.
    שים לב שאמרתי מספר חברי אנסלא אמרתי כולםרום לא חף מפשע
    יש הוכחות שבהן הוא מודה שזה הוא

וזה ממש לא באשמתנו
    אם אני מביא לך את המפתחות של הבית בשביל לשמור עליו
    האם זה נותן לך את הזכות לבוא ולשרוף אותו?
    קודם כל, אם יש לך הוכחות, אשמח לקבל בפרטי.דבר שני, זה לא מצריך שום דבר לגבי הדוגמא של המפתחות, אבל בכל מקרה אני לא אפתח את זה פה כי תכלס זה עבירה על חוקי המשחק לשתף סיסמאות, לכן גם אני לא משתף סיסמאות עם אף אחד. גם בגלל שזה נוגד את החוקים וגם בדיוק בגלל זה שאני לא סומך על אנשים לא משנה כמה הם חברים טובים שלי.ושתדע, שאתה מאשים את אנס, אתה מאשים את כולם לא חלק מהם, אז להגיד "אמרתי מספר חברי אנס לא כולם" זה נחמד אבל לא משקף את המציאות.
    מה זה משנה כרגע הוכחות לא הוכחות? אתה נמצא בברית יחד עם האדם שעשה את זה... מה שאני מבין ממה שהולך זה שעם אני עושה אותו דבר אני מתקבל בזרועות פתוחות באנס ומקבל חבר הנהגה. וואלה הייתי עושה את זה בעצמי אם הייתי יודע שככה זה הולך..אין לך מה להתחמק מאשמה, אתה נמצא איתו יחד בברית וזה מספיק בשביל להפוך את כולכם לשותפים באשמה מבחינתי.

אגב נעם, קניתי VPN
    חדש דנדש...
    רוצה תפעול? רק אם אתה סומך עליי אבל קניתי VPN חדש...
    תגיד מה שתגיד. אני יודע אם אני אשם או לא.
    אני נגד היותו בברית כבר אמרתי, אבל כמה חבר'ה אצלנו לא מוכנים להפקיר מרגל, ואני מבין אותם.
    חוץ מזה, הוא ממש לא חבר הנהגה גם אם הוא חושב שהוא אחד.

את הבדיחה של הVPN לא ממש הבנתי אז תצטרך להסביר..

אהה ומשנה הוכחות כי הוא זורק האשמות בלי כל בסיס.. ועוד על שאר אנס ש99% לא עשו דבר.
    "People only find me interesting because they can't ever tell whether I'm serious or not..."

• dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

ואז הוא פשוט מזיין אותם מבפנים. סליחה על הביטוי .. אבל זה מגיע לכם סולו חבל שלא הקשבתם לי..
    "מוותרת עליך לטובת רום"שמע זה פשוט מאוד, הייתי חבר סולו(לפחות הם חשבו כך), אתה היית מחוץ לברית ברגע שאתה תוקף חבר ברית הברית מגנה עליו זו הכרזת מלחמה על הבריתפשוט מאוד סיבכת את עצמך, אף אחד לא וויתר עליך לטובת אף אחד
    אתה טועה, אף פעם לא היית חבר סולו ולעולם גם לא תהיה אלא תמיד היית מרגל עלוב של אנונימוס ומה אתה לשאר השרת? כמובן האחד שהורס משתמשים ובמיוחד שחרץ את הגורל של שרת פי, לא משנה כמה סיפורים תמציא אתה האחראי על הריסת כל היוזרים וכמובן איך אפשר לשכוח שאתה שמח שלקחת חלק בהפרשת אותם שחקנים "בשין ועין" וזה עוד במילים שלך
    ברור שלא הייתי חבר סולו
    גם לא רציתי להיות
    כן הייתי מרגל אבל מבחינתכם הייתי חלק מהברית ולכן בתקיפה שלו עליי זו הייתה הכרזת מלחמה על סולו

ודור, עזוב שטויות
    היחידים שעברו על חוקי המשחק זה אתם אז האשמה פה היא שלכם.
    כן יש לי חלק מהאשמה בכך שהעברתי סיסמאות
    אבל שוב, אתם עברתם על חוקי משחק- לא אני
    "אתה חווית אתמול חוויה של חווה, אם אתה שואל מהי חוות הדעת שלי אז חוות הדעת שלי היא שאתה חווה שחווה חוויות שרק חוות חוות"
    romus

[youtube][/youtube]
  • הרגע הזה שהברית סולו מוותרת עליך לטובת רום

R-O-M-U-S wrote:

dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

"מוותרת עליך לטובת רום"שמע זה פשוט מאוד, הייתי חבר סולו(לפחות הם חשבו כך), אתה היית מחוץ לברית ברגע שאתה תוקף חבר ברית הברית מגנה עליו זו הכרזת מלחמה על הבריתפשוט מאוד סיבכת את עצמך, אף אחד לא וויתר עליך לטובת אף אחד
    ברור שלא הייתי חבר סולוגם לא רציתי להיות
    כן הייתי מרגל אבל מבחינתכם הייתי חלק מהברית ולכן בתקיפה שלו עליי זו הייתה הכרזת מלחמה על סולו

ודור, עזוב שטויות
    לא אמור להיות חוק נגד חלאות?
    פרשתי
  • AnG Charlie wrote:

R-O-M-U-S wrote:

dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

ברור שלא הייתי חבר סולוגם לא רציתי להיותכן הייתי מרגל אבל מבחינתכם הייתי חלק מהברית ולכן בתקיפה שלו עליי זו הייתה הכרזת מלחמה על סולו

ודור, עזוב שטויות
    חנין זועבי עדיין בכנסת
    בוא נטפל בחלאות היותר חשובות
    Cringe Level MAXIMUM
  • AnG Charlie wrote:

R-O-M-U-S wrote:

dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

ברור שלא הייתי חבר סולוגם לא רציתי להיותכן הייתי מרגל אבל מבחינתכם הייתי חלק מהברית ולכן בתקיפה שלו עליי זו הייתה הכרזת מלחמה על סולו

ודור, עזוב שטויות
    וואלה אתם גורמים לי לאט לאט לחשוב שזה שנתתי את הסיסמאות זה מעשה טוב
    אמרתי לכם כבר כמה פעמים שאני לא שלם עם מזה ומתחרט למרות שתכלס האשמה שלי היא הכי נמוכה פה
    אתם נתתם את הסיסמאות
    אתם מדברים בצורה כזאת
    אז אתם החלאות, לא אני

לא סתם מוחקים לכם תגובו ופוסטים ונותנים לכם באנים על ימין ועל שמאל
    מי שיצא לא בסדר בסיפור הכולל זה אתם ולא משנה איך תהפכו את זה
    כשתלמדו לדבר תרימו אליי טלפון נסדר את הדברים בינינו
    עד אז לא רוצה לשמוע מכם ולא אמשיך להגיב לכם

חבל שזה ירד לפסים כאלו אישיים

לילה טוב שרת פיי
    "אתה חווית אתמול חוויה של חווה, אם אתה שואל מהי חוות הדעת שלי אז חוות הדעת שלי היא שאתה חווה שחווה חוויות שרק חוות חוות"
    romus

[youtube][/youtube]
  • R-O-M-U-S wrote:

AnG Charlie wrote:

R-O-M-U-S wrote:

dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

ודור, עזוב שטויות
    וואלה אתם גורמים לי לאט לאט לחשוב שזה שנתתי את הסיסמאות זה מעשה טובאמרתי לכם כבר כמה פעמים שאני לא שלם עם מזה ומתחרט למרות שתכלס האשמה שלי היא הכי נמוכה פה
    אתם נתתם את הסיסמאות
    אתם מדברים בצורה כזאת
    אז אתם החלאות, לא אני

לילה טוב שרת פיי
    דווקא מצחיק איך אתה כל הזמן מתחמק ואומר (באופן מנומס למדיי יש לציין) לילה טוב לשרת פיי.
    זה שאני נותן מפתח לבית לחבר שאני סומך עליו אומר שיש לו רשות להיכנס כשאני בחופשה ולהרוס הכל? אני אשמח לתשובה למרות שאני יודע שאין ואני לא הכי מצפה למשהו שלא הכי קיים..

בינתיים לא ראיתי שום הצעה שלך לסדר את זה חוץ מההתנצלות (הכלכך אלוקים ישמור נוגעת ללב) שלך ששווה מ 1 עד 10 בדיוק 0.
    מצחיק איך הפכתי לחלאה, ממש מצחיק. קורע אפילן
    פרשתי
  • אתם פשוט מביכים
    אותו דבר קרה לי יום לפני וצחקתם על זה -_- אני לא מבין מה אתם מצפים שיקרה
    את רום אנחנו לא נפקיר , מהסיבה הפשוטה הוא חבר והוא לא עשה את זה אפילו
    אליעזר איחלת לי את זה למרות שזה כבר קרה , ואפילו שהיום התנצלת (שזה בסדר גמור כבר שכחתי מזה) אבל שאתה מאחל דבר כזה בלהט הרגע
    אותו דבר רום עשה , צחק עליכם קצת בלהט הרגע והתנצל לאחר מכן
    לקחתם קשה מידי את הבדיחה

שיתפתם סיסמאות לכל הברית כאילו אין מחר מהפחד לקבל בראש , מובן אך לא חוקי
    לכוונה שלכם לתבוע את רוב ?--( אין שום ביסוס וגם אתם יודעים את זה
    אבל איזה כיף לדבר באוויר

אני מבין שאתם נהנים מהנסיון לגרום לכל השרת לצאת עלינו
    אבל בחייאת , אלו ניסיונות מביכים

לילה טוב אמריקה של המזרח התיכון
    Zeta - 7.7M
  • אבל בזה שאתם הכנסתם לברית סולו מרגל והשיג את האמינות של חברים שלי הוא ירק להם בפרצוף והעביר לכם תסיסמאות והרסתם 4 או 5 שחקנים שהוושקעו כמה אלפים במשחק
  • barsela56 wrote:

אתם פשוט מביכים
    אותו דבר קרה לי יום לפני וצחקתם על זה -_- אני לא מבין מה אתם מצפים שיקרה
    את רום אנחנו לא נפקיר , מהסיבה הפשוטה הוא חבר והוא לא עשה את זה אפילו
    אליעזר איחלת לי את זה למרות שזה כבר קרה , ואפילו שהיום התנצלת (שזה בסדר גמור כבר שכחתי מזה) אבל שאתה מאחל דבר כזה בלהט הרגע
    אותו דבר רום עשה , צחק עליכם קצת בלהט הרגע והתנצל לאחר מכן
    לקחתם קשה מידי את הבדיחה

שיתפתם סיסמאות לכל הברית כאילו אין מחר מהפחד לקבל בראש , מובן אך לא חוקי
    לכוונה שלכם לתבוע את רוב ?--( אין שום ביסוס וגם אתם יודעים את זה
    אבל איזה כיף לדבר באוויר

אני מבין שאתם נהנים מהנסיון לגרום לכל השרת לצאת עלינו
    אבל בחייאת , אלו ניסיונות מביכים

לילה טוב אמריקה של המזרח התיכון
    ההבדל שהוא שבלהט הרגע אתה כועס ונוטה להגיד את האמת. רום "הפריש אותנו בשן ועין" שזה נאמר כמה דקות אחרי שסיים להרוס את היוזרים. אני דיי בטוח שיש הבדל בין כפול גנרלים לבין שחקנים ראשיים (5 במספר)

אגב, אני גם לא עשיתי לך נזק בלתי הפיך, איך שהגבתי היה מובן ואני גם לא בטוח 100% אם הייתי צריך להתנצל, אם כי בכל זאת עשיתי זאת. אבל לקחת את זה ולהגיד שרום חף מפשע? הגזמת.

וזה לא משנה אם רום או חבר (לשעבר איך הוא אוהב להגיד), רום נושא באחריות. הסיסמאות היו אצלו והאחריות היא כולה שלו.
    פרשתי
  • R-O-M-U-S wrote:

AnG Charlie wrote:

R-O-M-U-S wrote:

dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

ודור, עזוב שטויות
    וואלה אתם גורמים לי לאט לאט לחשוב שזה שנתתי את הסיסמאות זה מעשה טובאמרתי לכם כבר כמה פעמים שאני לא שלם עם מזה ומתחרט למרות שתכלס האשמה שלי היא הכי נמוכה פה
    אתם נתתם את הסיסמאות
    אתם מדברים בצורה כזאת
    אז אתם החלאות, לא אני

לילה טוב שרת פיי
    מצחיק אותי שאתה קורא לנו חלאות למרות שבבוקר שלאחר המקרה הרמתי לך טלפון כדי שאתן לך הזדמנות להסביר לי את כל הסיטואציה, בשיחה רגועה בנינו ולא בעזרת מתווכים רק בשביל לתת לך הזדמנות הגונה להסביר את המעשים שלך
    בטלפון אומנם נשמעת אמין בהצטערות על הדברים אבל לאחר כמה שעות אני מקבל ממך הודעות בפרטי ואתה כותב לי "זה שקר, אתם פיברקתם את זה" ואז הבנתי ששלחת הקלטה לאותם חברה שאתה "הפרשת אותם בשין ועין" ואז אני מבין גם ששלחת לחבר ברית שלי שכל זה הצגה בכלל ואתה עשית את זה ואתה יודע מה? אני כבר לא מאמין לך ואף אחד לא יאמין לך אף פעם ובמיוחד זה סתם מוציא אותך אפס ומבחינתי מאותו רגע שהבנתי שכל מה שאתה עושה זאת העמדת פנים איבדת את כל הכבוד שהיה לי אליך שאפילו נשאר לאחר המעשה
    רום תדע שיש אמירה אחת שאני הולך אחריה שלאחר שמישהו חוצה אותה מצידי אותו בנאדם שווה ללא יותר מגרגיר אבק
    אם אתה עושה כבר משהו לא בסדר, לפחות תעשה אותו כמו שצריך ואם תפסו אותך תעמוד מאחורי המעשים שלך ותתמודד עם ההשלכות. להתחיל לגמגם ולהפיל אשמה זה סתם עלוב ופתטי-

רום אמרתי את דברי אבל מסתבר שאתה לא מראה חרטה אלא רק מנסה להראות לכולם שכביכול אתה מצטער, אני לא מבין איך יש לך אומץ להראות את הפרצוף שלך פה עדיין ולנסות להפיל אשמה על אחרים אחזור ואומנם כי כנראה אתה לא מבין זה פתטי ואולי
    אנחנו טענו את האקדח אבל אתה לחצת על ההדק ואם אתה שואל אותי היחיד שהוריד את זה לפסים אישיים זה אתה

.רום תעשה טובה לכולם ואל תגיב פה יותר

The post was edited 1 time, last by StrydeR ().

• [tלא קושר כבר לשרת פי
    רום ההתנהגות שלך פשוט הורגת אותי, אתה דפוק לגמרי אה? בן כמה אתה? 13?!
    אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים כמונו גורמים לזה לקרות."
    – מייקל ג'ורדן
    :-SMOKE

מנהיג ברית -SE-

LegenNevDIE
  • איקרים ישראל למה הפכת
    הם מודים שהם הרסו את היוזרים
    ופתאום הם גם הקורבן בסיפור הזה

לשחקנים כמוכם אין מקום במשחק הזה
    משחק שאתם הרסתם
    Arya Stark
    Zeta / Pi / Ares 03
    7/3/2018
    הלילה השחור של שרת פיי
    What Do We Say To the God Of Death?
    Not Today!
  • תכבו את האור של השרת הזה כשאתם יוצאים רק...
    ההזוי באמת הוא שאנשים לא לוקחים אחריות על המעשים שלהם,
    שחלק מהשחקנים שמחקו להם את היוזר לא קיבלו התנצלות אישית בכלל

-L Lawliet

• R-O-M-U-S wrote:

AnG Charlie wrote:

R-O-M-U-S wrote:

dor54321 wrote:

R-O-M-U-S wrote:

YardenDiv wrote:

ודור, עזוב שטויות
    אתם נתתם את הסיסמאות
    אתם מדברים בצורה כזאת
    אז אתם החלאות, לא אני

לילה טוב שרת פיי
    תגיד אתה מבין את ההשלכות של הדברים שעשית?
    ואם היו עושים דבר כזה לברית אנס איך הייתה מגיב על האיש שעשה את זה?
    ואני רואה גם שלא רק שאתה לא מתנצל על זה שעברתה אתה גם לא נתתה להם התנצלות אישית זה שחברים שלך מגנים עלייך זה בכלל עבר כל גבול
    אתה הרסתה את השרת ואם חברים שלך שחקנים האמיתיים הם היו צריכים לדעת גם להציב לך גבול
    אין לי עוד דברים להגיב לך חוץ מזה שתתבייש בעצמך ותעשה טובה לכל ברית סולו ותעבור בפרטי ותתנצל ואל תגיב בנושא ואל תדבר על זה
    4M - פרשתי בטא 2009-2011
    2.7M - 2011-2011 פרשתי אפסילון
    3M - 2011-2012 פרשתי יוטא
    70K - 2015-2015 פרשתי מיו
    65K - פי 2018
    ברית IML לעד
  • אוי כמה יפי נפש
    קרה לי יום לפני אותו דבר חחחח ממשיכים הלאה
    רום לא הפסיק לקבל קללות איומים וכו
    אני במקומו כנראה שלא הייתי מתנצל אפילו מהסיבה הפשוטה
    הוא לא עשה את זה וקיבל קללות בלי הפסקה
    אני תמיד אתן גב לחבר וככה גם הברית
    תפסיקו לבכות ותתחילו לשחק
    הצענו לכם הסכם בלי תנאים ולאחר שסירבתם בטענה שסיום המלחמה יגרור פרישנ המונית של הברית שלכם
    אפילו הצענו הפסקת אש עד שתיהיו מוכנים
    ולמרות שסירבתם לה לא תקפנו עד שלא העלתם גנרלים לתקוף אותנו
    תפסיקו לשחק אותה קדושים מעונים
    רוצים לשחק ? תשחקו
    לא רוצים גם בסדר
    Zeta - 7.7M
  • barsela56 wrote:

אוי כמה יפי נפש
    הצענו לכם הסכם בלי תנאים ולאחר שסירבתם בטענה שסיום המלחמה יגרור פרישנ המונית של הברית שלכם
    רוצים לשחק ? תשחקו
    לא רוצים גם בסדר
    אתה טוען שהוא לא עשה את זה, אבל יש לו קשר ישיר למקרה והוא היה הבחור שהעביר את הסיסמאות לאותו מרושע שמחק את המשתמשים.
    בזה אני רואה בו שותף מלא לפשע, אבל הוא גם בן אדם אחרי הכל.
    אני לא תומך באיומים והשמצות, אבל לפחות לבקש סליחה?
    זה לא הורג אנשים לבקש סליחה.

לגבי המשתמש שלך מצטער שגם אתה סבלת, וצודק להמשיך הלאה המשכתי.

ולהמשיך לשחק אתה רוצה שאשחק?
    איך?
    עם המשתמש שאין לי?

7/3/2018
    הלילה השחור של שרת פי
    SR - DF - HG - DOS
  • Idomass wrote:

barsela56 wrote:

אוי כמה יפי נפש
    רוצים לשחק ? תשחקו
    לא רוצים גם בסדר
    אתה טוען שהוא לא עשה את זה, אבל יש לו קשר ישיר למקרה והוא היה הבחור שהעביר את הסיסמאות לאותו מרושע שמחק את המשתמשים.בזה אני רואה בו שותף מלא לפשע, אבל הוא גם בן אדם אחרי הכל.
    אני לא תומך באיומים והשמצות, אבל לפחות לבקש סליחה?
    זה לא הורג אנשים לבקש סליחה.

לגבי המשתמש שלך מצטער שגם אתה סבלת, וצודק להמשיך הלאה המשכתי.

ולהמשיך לשחק אתה רוצה שאשחק?
    איך?
    עם המשתמש שאין לי?
    קטע חדש של חברי סולו להחליף משתמש פורום כל שנייה?
    Cringe Level MAXIMUM