הצעה: אמנת שחקני איקרים

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• סוף סוף הבינו פה שאין פריצות !

כל השחקנים שאומרים שפרצו להם זה חרטא

הם משתפים סיסמאות עם כל חברי הברית !!! ואז ששחקן אחד בוגד בהם - הם בוכים פרצו פרצו !!!

לכו תקראו את חוקי המשחק אסורררררררררר לשתף פרטי חשבון שלך עם שחקן אחר !!!

דייי לתפעל אחד את השני חחחחחחחחחחח
  • Jack De Loco wrote:

סוף סוף הבינו פה שאין פריצות !

כל השחקנים שאומרים שפרצו להם זה חרטא

הם משתפים סיסמאות עם כל חברי הברית !!! ואז ששחקן אחד בוגד בהם - הם בוכים פרצו פרצו !!!

לכו תקראו את חוקי המשחק אסורררררררררר לשתף פרטי חשבון שלך עם שחקן אחר !!!

דייי לתפעל אחד את השני חחחחחחחחחחח
    לאף אחד לא היה את הפרטים של הראל בזטא.
    מה הקטע המצחיק?
    שברגע שהעפנו את מי שבגד בברית שלנו מהברית השחקן של הראל בזטא נפרץ.
    תגיד צירוף מקרים או לא אותו שחקן שבגד בברית הודה לנו עוד לפני זה שיש לו את התוכנות לפריצה למשתמשים..
  • הבא שמדבר על פריצות למשתמשים לא יזכה לרחמים שלי.
    רוצים לדבר על פריצות? לכו לסקייפ או לתמיכה.
    אני לא פרשתי בגלל עבירת משחק כזו או אחרת שנעשתה נגדי, פרשתי כי כבר לא מצאתי טעם להלחם באוויר- משהו שלא היה קורה אם היו יותר בריתות ופחות חברים בכל ברית.

"היו לילות, אני אותם זוכר. אני אותם עד סוף ימי אשא"
  • korel wrote:

פרשתי כי כבר לא מצאתי טעם להלחם באוויר- משהו שלא היה קורה אם היו יותר בריתות ופחות חברים בכל ברית.
    השאלה היא האם ניתן לעשות משהו מבחינת חוקי משחק ולא אמנה בנושא.
    כמו שצינת וציינו עוד רבים בפוסט, הגבלת כמות חברי ברית לדוגמא ל20-30 וכך יהיו יותר בריתות ויותר עניין במשחק.
    אני שיחקתי בשנת 2012 או 2013 אני כבר לא זוכר בשרת אלפא ואני זוכר שהיו באזור של ה מעל 80 בריתות.
    .בריתות היו נלחמים כדי להיכנס לטופ 40-30 היום אם אתה לא טופ 5 מי אתה...

בכל מצב איקרים זה חיידק ברגע שהתחלת לשחק לא משנה כמה תירצה לפרוש בסוף תחזור :)
    WHEN YOU SAY THE LION
    YOU NEED TO FINISH WITH THE KING

• נכון
    אני זוכר אתקסי
    השחקן הראשון שלי באיקרים אנחנו ברית חברים קטנה לא היינו אפילו טופ 70!
    היה מלחמות על הטופ והמון בריתות, ,היה כיף ואני זוכר שכשנכנסתי פעם ראשונה לטופ 30-20 אני התלהבתי רצח
    זה היה מדהים
    אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים כמונו גורמים לזה לקרות."
    – מייקל ג'ורדן
    :-SMOKE

מנהיג ברית -SE-

LegenNevDIE
  • LionKing wrote:

korel wrote:

פרשתי כי כבר לא מצאתי טעם להלחם באוויר- משהו שלא היה קורה אם היו יותר בריתות ופחות חברים בכל ברית.
    השאלה היא האם ניתן לעשות משהו מבחינת חוקי משחק ולא אמנה בנושא.כמו שצינת וציינו עוד רבים בפוסט, הגבלת כמות חברי ברית לדוגמא ל20-30 וכך יהיו יותר בריתות ויותר עניין במשחק.
    אני שיחקתי בשנת 2012 או 2013 אני כבר לא זוכר בשרת אלפא ואני זוכר שהיו באזור של ה מעל 80 בריתות.
    .בריתות היו נלחמים כדי להיכנס לטופ 40-30 היום אם אתה לא טופ 5 מי אתה...

בכל מצב איקרים זה חיידק ברגע שהתחלת לשחק לא משנה כמה תירצה לפרוש בסוף תחזור :)

המקסימום שאנחנו יכולים לעשות כרגע מבחינת ההגבלות של התכנות במשחק עצמו, זה להציע לחברה, ולקוות לטוב.
    בפועל, למעלה מ-95% מההצעות נדחות, ולכן זה לא משהו שהייתי בונה עליו. יש לקחת בחשבון שלחברה יש ראייה כללית על כל שרתי המשחק בחול, ואם הצורך הזה לא עלה עד כה, הסיכוי שמישהו שם יתייחס לזה הוא קלוש. אנחנו נעביר את ההצעה, אבל בינתיים (וסביר להניח שזה יהיה בינתיים ארוך מאוד), אנחנו צריכים לעשות את כל שביכולתנו על מנת לתחזק את המשחק בכוחות עצמנו.

• .אני מבין את מה שאתה אומר, אבל עדיין לא בטוח שזה יעבוד
    (?למרות שהחלק של להגביל את כמות חברי הברית בהחלט עשוי לעורר עניין (אם כי אני עדיין לא מבין, מה ימנע מאנשים להקים פדרציות
    ואני עדיין לא בעד הגבלות אבל אם זה מה שיציל את המשחק אני מוכן לבלוע את הצפרדע הזו.
    ?וכמובן עדיין יש את שאלת השאלות, איך בדיוק אמורים לאכוף את זה
    ...ודבר אחרון, אין שום אפשרות לבקש מהגרמנים האלה לעשות רק אצלנו איחוד שרתים או משהו כזה? כי זה נראה הדבר היחיד כרגע שיכול באמת לעורר עניין
  • AnG Charlie wrote:

להגביל כמות אנשים בברית נשמע מצוין

אולי איחוד שרתים עם שרת מארהב? (מתכוון שתהיה אפשרות לעבור בכלל למדינה אחרת ואנשים יבחרו לאן ללכת)
    אליעזר ? מה קרה אתה רוצה שרתים בחול ? פשששש ארצות הברית יהיה לך בעייתי להיות שם כי אני ממש מקושר שם טוב
    תשאל את חבריך מר עולם וירדן .... ברגע שתכנס לשרת ארצות הברית אתה תיברח משם מהר :)

• yaakov wrote:

.אני מבין את מה שאתה אומר, אבל עדיין לא בטוח שזה יעבוד

(?למרות שהחלק של להגביל את כמות חברי הברית בהחלט עשוי לעורר עניין (אם כי אני עדיין לא מבין, מה ימנע מאנשים להקים פדרציות

ואני עדיין לא בעד הגבלות אבל אם זה מה שיציל את המשחק אני מוכן לבלוע את הצפרדע הזו.

?וכמובן עדיין יש את שאלת השאלות, איך בדיוק אמורים לאכוף את זה

...ודבר אחרון, אין שום אפשרות לבקש מהגרמנים האלה לעשות רק אצלנו איחוד שרתים או משהו כזה? כי זה נראה הדבר היחיד כרגע שיכול באמת לעורר עניין
    שום דבר לא בטוח, אבל חייבים לנסות.
    כמו שאפשר להגביל את כמות החברים בברית באמנה, כך אפשר גם להגביל את כמות הפדרציות.
    אכיפת הנושא צריכה להיעשות ע"י קומץ שחקנים חזקים בכל שרת שיהיו מוכנים להתנדב לאכוף את חוקי האמנה.
    בקשר לאיחוד- הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה להציע. מעבר לזה זה רק לקוות לטוב.
    התפקיד של האמנה הזאת הוא לתת לנו יותר כוח שליטה על המשחק ועל הנעשה בו, מהפן החברתי שלו.

AnG Charlie wrote:

אולי איחוד שרתים עם שרת מארהב? (מתכוון שתהיה אפשרות לעבור בכלל למדינה אחרת ואנשים יבחרו לאן ללכת)
    שוב, אלה דברים שקשורים לחברה ופחות ביכולת שלנו לקבוע אותם.
    פרט לכך שלדעתי יש אפשרות להעביר את החשבון שלך לשרת אחר מחול, אתה פשוט צריך לשלם באמברוסיה על המהלך.

השחקן שדיבר על חציית חוקי המשחק נענש והודעתו הוסרה.

• יש כמה דברים חשובים שניתן לשפר אותם והם יעזרו לשמור על השחקנים ועל הביטחון של היוזר שלהם,

1.במידה ורוצים לפרק עיר חייב לאשר את זה במייל כדי למנוע פירוק ערים במצב של פריצה
    או שהיה איזה סיסמא או שאלה מיוחדת שרק בעל היוזר מכיר במידה והוא רוצה לפרק עיר.

2.להגדיל את כמות הזוכים בטופ פיראטים מ50 ל100

3.פתיחת משתמש חדש תהיה עם הגבלות וקשיים בהתחלה לדוגמא:
    מבצר פיראטים אפשר לחקור בשלב קצת יותר מתקדם.
    לא ניתן לבצע פעולות ביוזר לפני אישור במייל.
    הגנת אלים עד 10 אלף ניקוד ואפילו יותר
    וכל זה על מנת להקשות על משתמשי התוכנות למינהם.

4.שיווק נכון יותר ויותר פרסומות למשחק יגדילו את כמות הנרשמים

5.לשפר את היכולות ההגנתיות כדי ששחקנים מותקפים יהיה להם יתרון על התוקפים לדוגמא
    הכוח של החומה יהיה חזק יותר
    הצבא המגן יהיה לו יתרונות רענון חופשי בבית
    הצבא המגן יקבל בונוס של 10 אחוז יותר נזק
    ועוד כל מיני דברים

יש עוד כל כך הרבה דברים טובים ונכונים שיכולים לשפר את המשחק ואת הביטחון של השחקנים רק צריך שמישהו מבעלי השליטה יעשו עם זה משהו ויפנו למי שצריך כדי לתקן ולשפר את המשחק,זה לטובת כולנו.
  • Jack De Loco wrote:

AnG Charlie wrote:

אליעזר ? מה קרה אתה רוצה שרתים בחול ? פשששש ארצות הברית יהיה לך בעייתי להיות שם כי אני ממש מקושר שם טובתשאל את חבריך מר עולם וירדן .... ברגע שתכנס לשרת ארצות הברית אתה תיברח משם מהר :)
    ג׳קי, אם יבואו קבוצה של ישראלים שאוהבים אותך כמו שכןלם פה אוהבים אותך (כלומר בכלל לא) אתה תרד מהר משם.. תרד מהעץ, אתה לא מעניין אף אחד. לא פניתי אליך, אל תפנה או תדבר יפה.

יום רע.
    פרשתי
  • חחחחחחחחחחחחח
    אני מזמין את כל הישראלים ש"אוהבים אותי" לבוא לשרת ארצות הברית :)

נדבר עם כמה שחקנים חזקים בארצות הברית ואני אדאג לזה שתחזור עם הזנב בין הרגלים בחזרה לשרתים בישראל

אם יש לך אומץ - כנס לשרת ארצות הברית !!!!

אני בספק אם יהיה לך אומץ להכנס לשרת ארצות הברית שתקבל גם שם בראש.

אני יכול להבטיח לך שאתה תפרוש משם מהר מאוד - כמו שפרשת מפי

::laugh:: ::laugh:: ::laugh:: ::laugh:: ::laugh::
  • השרתים ניו קסי ואומי מתים זה נכון

השרת פי הוא הכי פעיל שיש היום

ושרת ראו עדיין חדש ככה שלא ידוע מה יהיה שם
    בנתיים רגוע שם

אלפא היה מת שנים וככה נשאר .

אם יהיה איחוד בין אלפא זטא ובטא

ואומי ניו וקסי

כל המשחק יהיה הרבה יותר מעניין כי הרבה בריתות חזקות ירצו להוכיח את הכוח שלהם

מאמין שההנהגה בגרמניה חושבים על איחוד שרתים בכל העולם כי לאחרונה פתחו הרבה שרתים חדשים ושיש הרבה שרתים זה אומר שצריך לאחד שרתים ישנים
  • שרת ראו מת
    אין מספיק שחקנים שם
    אני כנראה לא נמצא בבריתות הפעילות בפי
    אגב גם בשרת האמריקאי רצות שמועות על איחוד שרתים

The post was edited 1 time, last by yes ().