כניעה לאנונימוס והצהרה אישית

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• כניעה לאנונימוס והצהרה אישית

ערב טוב שרת פי.
    מי שלא מכיר, אני אלמוג - הרב קבייה
    הערב החלטתי, בתום מלחמה של חודש - חודש וחצי להכנע ולהוציא את כל חברי הברית מהברית.
    אפשר לומר הרבה על המלחמה הזו, שמבחינת רמת משחק הייתה מהגבוהות שלחמתי בה, אך מבחינת רמה בין אישית הייתה הרדודה ביותר שלקחתי בה חלק, ועל כך אני מתבייש.
    מעוניים להתנצל בשם הברית על כל מילה רעה שנזרקה, כל קללה וכל גידוף, אין לזה מקום במשחק דפדפן מ- 2008 (מזל טוב), שני הצדדים יכלו לטפל טוב יותר בנושא.

אל המלחמה נכנסתי עקב בקשה של חבר - יוסי, למונענע, נחלצתי לעזרתו ובאמת נלחמנו, אני גאה בברית על התפקוד עד הרגע האחרון, אומרים כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים, אין ספק שזה תקף מאוד לברית שלי, לטוב ולרע - אנשים פה נתנו מעל ומעבר ואני גאה בהם אחד אחד.

ברית אנונימוס היקרה, שאפו
    ניצחתם את המלחמה בכבוד, הייתם טובים יותר, נוצצים יותר, מתוזמנים יותר וזמינים יותר, ובסופו של דבר זה שם המשחק, כל הכבוד לכם על הלחימה המעניינת, למדתי המון.

בנימה אישית - מרגיש שאיכזבתי את הברית כמנהיג, לא הצלחתי לשמור על רמת זמינות קבועה, לא תמיד סיפקתי מענה ראוי לחבריי ונוכחתי לגלות שאני כבר לא ילד, אולי זה לטובה..

אני מסיים את הלחימה ממספר סיבות:
    - איבדתי מספר חברים שהיו איתי מתחילת השרת עקב השלכות של המלחמה, וגם אני בתור אחד שהיה רגל וחצי בחוץ, לא מעוניין שזה ימשך, זה לא שווה את זה

- כל הטריגרים שהיו לי להלחם אינם עוד.
    אנשים כמו למון, פאבל, צרציל וכו׳ שיצאתי למלחמה עבורם נטשו אותנ בשעת אמת ועל כן לא רואה סיבה להמשיך להלחם במלחמה של אחרים.

- ברית אנינימוס, כעובדה, הייתה טובה יותר, ניצחה אותי, אין מה לשקר או לנסות לעוות את במציאות.
    בסופו של דבר - כל בכבוד.

רוצה לציין שאף אחד לא ביקש ממני לכתוב את המכתב הזה, שמרתי על שתיקה במשך כל סבב הלחימה וחובתי לעדכן.
    כמו כן, אם איי פעם רציתם לשאול משהו, אשמח לענות בתנאי שהשיח ישאר ברמה גבוהה

לסיכום, ברכות לאנונימוס, אני אישית אקח חופש מהמשחק עד שאראה לנכון להמשיך / לעזוב,
    תהנו לקטול/לכבד/להחמיא - דיון מהנה אם בכלל

שלכם, אלמוג
  • בהצלחה בהמשך.

חבל שלא הקשבת לי בהתחלה

מנהיג צריך לדעת להוביל אנשים , לגשר בין ריבים וחילוקי דעות בין שחקנים בברית שלו ולא לפצל ולסכסך בינהם !

מנהיג צריך לדעת לקבל החלטות ולעמוד מול שחקנים בבריתות אחרות ולא להפיל כל עניין על שחקנים אחרים

ואם כבר החלטת שיהיו חברי הנהגה - פה צריך לדעת לוותר ולשחרר !

חבר הנהגה מקבל החלטה בדיוק כמו המנהיג ! מי שרשום כמנהיג לא אומר שהוא צריך לקבוע ולהיות דקטטור יש חברי הנהגה שצריך לעדכן אותם לפני שבכלל עושים משא ומתן עם למון נענע על איחוד בריתות.

ואם חברי ההנהגה החליטו משהו צריך קודם לעדכן את חברי הברית על החלטה של חברי הנהגה ולא ישר להגיד ללמון נענע כן תעברו אלינו .

במיוחד שאתה מתערב פה במלחמה שיש בין ANS VS GS

אין פה שום כוונה לעקוץ או לקטול.

לרשום לי "אני המנהיג - ואני קובע..." היה גורם להרבה שחקנים לעזוב את הברית שלך.
  • בתחילת המשחק נקשרתי אלייך בתור בנאדם טוב, יש לך לב זהב ואתה חיפשת לשחק את המשחק בצורה טובה מה שלא הולך כאן
    לקחת דברים יותר מדי בקטע האישי וזה מה שפגע בך בסופו של דבר
    אני תמיד נגד לקחת דברים בפאן האישי, נכון שהיו רגעים שיצאתי על שחקני ברית שלך ואפילו עלייך בפרטי אבל זה היה בהתלהמות של רגע.
    שמעתי על שמועות שרצות שאני בוגד בקביות. דבר שלא יודע מאיפה הפליצו אותו אני אישית אמרתי לך את זה לפני שהחלטתי שאני עוזב, זה בין הדברים שפגעו בי יותר ממך
    דיברנו לא מזמן באינסטגרם ונזכרתי באדם הטוב שבך.
    מאחל לך בהצלחה בהמשך החיים

Knox
    בס"ד
    Knox
    -ANS- Pi
    Top50

• בהצלחה בהמשך אלמוג היה נחמד לדבר איתך פה ושם...
    אין ספק מלחמה טובה של הרבה פעילות גם מצדנו גם מצד הקביות לשעבר, היה כיף.

ובקשר לברית SOLO
    אני מודיע לכם המשך לחימה כמובן, בחרתם לקחת צד במלחמה, זכותכם.
    בהצלחה לכם, תצטרכו את זה.

אלמוג כמו שכבר אמרתי בתחילת התגובה, בהצלחה בהמשך
    שרת ניו- האבירים מקפץ
    Hell
  • דיי להתחסדויות האלה
    במשך חודש שיקרת במצח נחושה
    לא רק לנו , אלא לברית שלך
    ובגלל זה אני אפילו לא מרחם עלייך , זה הגיע לך
    Zeta - 7.7M
  • הרב קבייה wrote:

barsela56 wrote:

דיי להתחסדויות האלה
    אשמח אם תפרט ותסביר למה אתה מתכוון.
    חחחחחחחחחחח אלמוג
    אתה מביך עכשיו

היה לקביות ולאנונימוס הסכם צבאי ופיראטי , שיוסי ביקש 2 מקומות בפיראטים , אמרת לו לפנות אלי, אני אמרתי לו שאי אפשר שאין מקום , וגם בוגנים אמר לו בדיוק אותו דבר

אז יוסי פתח מלחמה GS VS ANS
    אבל שהבין שאין לו סיכוי לנצח במלחמה הוא פנה אליך לאיחוד בריתות חשב שככה הוא יקבל עוד 2 מקומות בפיראטים

אתה סגרת איתו דיל מאחורי הגב שלי , של יובל , ושל אלכס.
    שבוגנים שאל אותך שיקרת אמרת שזה לא נכון.
    וגם לי אמרת שזה סתם שמועות ...
    בהתחלה חשבתי שיובל גם בקטע הזה שהוא מסתיר ממני , ואז הבנתי שהוא באמת לא ידע על זה.

אז שיקרת כן, אחרי שעזבתי את הקביות באמת היה איחוד בין GS לקביות

לא רק ששיקרת לי , ליובל , לאלכס , שיקרת בכלל לכל חברי הברית שלא עדכנת אותם שמתאחדים עם גי אס ושזה אומר שנכנסים למלחמה מול אנונימוס

עובדה שחברי ברית שלחו הודעות שעזבתי שאלו למה עזבתי ואמרתי להם את הסיבה והם היו בשוק שלא סיפרת להם .
  • יש לאנשים נטייה לשכוח שאנחנו משחקים במשחק.
    בסופו של היום המטרה העיקרית פה היא ליהנות.
    אל תיקחו דברים בצורה אישית מידי ואל תרדו לחיים של אנשים - לכל אחד יש את הסיבות שלו והדרך שלו במשחק.

אלמוג, אתה אחלה בן אדם.
    חבל לי שאתה מרים ידיים עכשיו אבל החיים לפני הכל.
    בהצלחה במה שתבחר לעשות.

"Power wears out those who do not have it"

"Business men, they drink my wine
    Plowman dig my earth
    None were level on the mind
    Nobody up at his word"
  • Jack De Loco wrote:

הרב קבייה wrote:

barsela56 wrote:

דיי להתחסדויות האלה
    חחחחחחחחחחח אלמוגאתה מביך עכשיו

היה לקביות ולאנונימוס הסכם צבאי ופיראטי , שיוסי ביקש 2 מקומות בפיראטים , אמרת לו לפנות אלי, אני אמרתי לו שאי אפשר שאין מקום , וגם בוגנים אמר לו בדיוק אותו דבר

אז יוסי פתח מלחמה GS VS ANS
    אבל שהבין שאין לו סיכוי לנצח במלחמה הוא פנה אליך לאיחוד בריתות חשב שככה הוא יקבל עוד 2 מקומות בפיראטים

אתה סגרת איתו דיל מאחורי הגב שלי , של יובל , ושל אלכס.
    שבוגנים שאל אותך שיקרת אמרת שזה לא נכון.
    וגם לי אמרת שזה סתם שמועות ...
    בהתחלה חשבתי שיובל גם בקטע הזה שהוא מסתיר ממני , ואז הבנתי שהוא באמת לא ידע על זה.

אז שיקרת כן, אחרי שעזבתי את הקביות באמת היה איחוד בין GS לקביות

לא רק ששיקרת לי , ליובל , לאלכס , שיקרת בכלל לכל חברי הברית שלא עדכנת אותם שמתאחדים עם גי אס ושזה אומר שנכנסים למלחמה מול אנונימוס

עובדה שחברי ברית שלחו הודעות שעזבתי שאלו למה עזבתי ואמרתי להם את הסיבה והם היו בשוק שלא סיפרת להם .
    • "מביך"? עמיאל משפיע עליך לרעה ידידי

המלחמה הייתה משהו
    מי ייתן והשרת ימשיך לחיות
    פרשתי
  • nevo185-comeback wrote:

כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים .
    כולם נשברים בסוף השאלה היא מי נשבר אחרון ואת זה נראה בסוף .
    אנחנו לא מפסיקים כשמתעייפים
    אנחנו מפסיקים שסיימנו

הרב קבייה wrote:

barsela56 wrote:

דיי להתחסדויות האלה
    גקי הסביר פחות או יותר

מתחילת השרת היה לך צאט עם יוסי שבעצמו אמר לי את זה
    כאשר החלטנו החלטה להילחם בגי אס הייתם בעד העניין גם על מנת שהטופ הפיראטי שלכם לא יפגע
    ויותר מזה , אמרתם במפורש שתכנסו פיראטית נגד גי אס

כמובן לאחר יומיים הודעתם על איחוד עם גי אס והשאר היסטוריה

שיקרת לנו בפנים כאשר במשך חודש אתה מתכנן איחוד עם גי אס , וקיבלת על זה בראש

שבוע מעולה
    Zeta - 7.7M
  • ?למה פתחתה את האשכול במקום הכי נידח בפורום

בכול מקרה מכתב התנצלות יפה,די בושה לדעת שהשחקנים שבגללם התחילה המלחמה עזבו אותך ברגעים הכי קשים

בהצלחה בהמשך!
    !אין לי חתימה

Display Spoiler
    !אל תסתכל עלי ככה אין חתימה פשוט אין

"...איש חכם פעם אמר : "אתה לא יכול לקרוא לאף אחד משועמם כשאתה אשכרה משחק איקרים
  • אלמוג אנחנו מכירים שנים,אתה בן אדם טוב בסופו של דבר וממה שאני מכיר אין לך כוונות רעות מכוונת תחילה.
    חבל לי שנטשת אותנו ברגע הכי קריטי במלחמה,אבל זו רק מלחמה והחיים חשובים יותר ממשאב\חייל\קרב ולכן אני מאחל לך רק בהצלחה בצבא ובהמשך החיים.
    "Legend never dies". :-SMOKE