GOMBO פוסט פרישה

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ואתה צריל שנדבר קצת על מה שקורה במשחק?
    אז ככה לאוהד ולאנס נמאס שהקביות בורחים ומפטרים צבא אוהד רצה קרב אז הוא קבע עם צריל קרב אחד על אחד אותו סכום גנרלים קרב מסודר
    צריל הפחדן והשקרן הביא את כל הקביות כי הוא ידע שהוא יפסיד
    מילות סיכום השפלתי גם בפורום אחד אחד ממכם תודה רבה
    אני הייתי גומבו
  • איך יש לכם חברי הקביות ובראשם המנהיג המהולל אלמוג אומץ להראות את הפרצוף שלכם פה

פירקתם לי 700 גנרלים של צבא בזיזות וחגגתם כאילו אין מחר , אגב , בזמן שאתם עסוקים בלבכות שנועלים לכם תצבא ומאפסים אותכם בלילות
    גם הדוח הזה היה בלילה -_- רק אומר

בכל מקרה , אסף שחקן יותר טוב מכולכם וזה בסדר לקנא
    רק אל תגזימו כי זה לא בריא
    Zeta - 7.7M
  • -GOMBO- wrote:

ודורין מרגלת מוכשרת שכמוך אוהד הוציא אותי מהחברים אחרי שיצאתי מהקביות בגלל שהפסקתי לשחק תסתכלו על התאריך
    חחחחחחחח עבודה במודיעין כבר לא יהיה לך תנסי דוקים

BOB wrote:

היה משעשע לראות אותך זז בכיסא לערוך לי את רשימת החברים שלך בF12
    כשאני מההתחלה ידעתי שאתה בחברים של נוקס מריגולים קודמים ושאתה משקר עליי בלי להניד עפעף.

סאלמת.

לא צילמתי את הצירוף לחברים אבל יש סיבה שביקשתי לראות את הרשימת חברים שלך בזמנו :)

נכנסתי לרשימת הפרשות? אני מוחמאת

-L Lawliet

• הרב קבייה wrote:

וואלה שחקן קטן שנטש ברית שהנהיג באמצע מלחמה וגם מרגל ושקרן כושל, חבל שעזבת ליצן
    אוי אוי אוי תראו מי התעורר ומדבר. אתה רק דיבורים, אם מישהו פה שחקן קטן זה אתה חבר.
    מאיפה אומץ שלך בכלל לפנות לאסף? אתה רק דיבורים. בלי כל החיילים שלך בקביות אתה כלום ושום דבר. תחזור לחור שיצאת ממנו.

BOB wrote:

ריגול זה טקטי , מסכימה.
    אבל הוא קילל בווצאפ את ANG CHARLIE
    שזה הרבה מעבר מללהיות מרגל במשחק ולשקר לי בפנים.
    הוא שיקר לי אחרי שהוא היה בהנהגה בברית שהייתי בה וקיבל את כל הכבוד מימני..
    (ודרך אגב אם הוא לא היה מקלל בווצאפ שזה מבחינתי מרחב אישי ולא לעניין אפילו לא הייתי מציינת את זה כאן.. עובדה שזה משהו שלא ציינתי עד לרגע ההוא בכלל)

כבוד גורר כבוד.
    אבל אני יכולה לשקר אם זה מה שמצפים מימני.

כן , אסף , היית אחלה .. או משהו כזה
    ואללה הצביעות מככבת באיקרים ישראל אני מבין.
    תפסיקו כבר להצטדק כאילו אתם מלאכים מינימום. זה מיותר ופתטי.

פשוט מגעיל לראות אנשים מלכלכים בפוסט פרישה במקום לאחל בהצלחה בהמשך. אנשים קטנים עושים דברים כאלה. תתביישו.
    "People only find me interesting because they can't ever tell whether I'm serious or not..."

• חחחחחחחחח לפחות בפורום אין את הכפתור פטר צבא חבורה של חוות
    באתם 2 על 2 עם חבילות כשהייתי עם פסטוס 3 ואכלתם מכותתתתת של החיים
    תמשיכו לפטר צבא איכשהו כל החוות של הברית שלכם דאגו להגיב
    חבל רק בפורום אתם פעילים
    Cringe Level MAXIMUM
  • הרב קבייה wrote:

חחחחחחחחחח אני מת פה, אתה חתיכת בדיחה גרועה ועלובה
    אל תקרא לאנשים שחקנים קטנים ועלובים כשבאותה נשימה אתה אותו הדבר בשרת פי, אתה צריך להבין שאתה כלום ושום דבר בשרת הזה... כל התפקיד שלך בפי הוא להחזיק בדרגת המנהיג ולספק נק דיפלומטיה יא חווה

"שחקן קטן שנטש ברית שהנהיג באמצע מלחמה"
    קצת אירוני שזה בא ממך לא? כבר מצאת מי שיקנה את היוזר שלך בפי? כבר מצאת מי שיפטור אותך מהמלחמה הזאת ובעצם יאפשר לך לנטוש את הברית שאתה מנהיג באמצע מלחמה
    אתה הליצן היחיד בפוסט הזה, הגיע הזמן שתתעורר ותיהיה מודע לעצמך ילד

My - TOP 6
    Kappa - TOP 30
    Iota - TOP 9
    Lambada - TOP 6

TOP1 - חייל של גל

Zeta - GHOST(Leader) 2.4M \ 4.2M \ 1M
  • DarkKill wrote:

הרב קבייה wrote:

חחחחחחחחחח אני מת פה, אתה חתיכת בדיחה גרועה ועלובהאל תקרא לאנשים שחקנים קטנים ועלובים כשבאותה נשימה אתה אותו הדבר בשרת פי, אתה צריך להבין שאתה כלום ושום דבר בשרת הזה... כל התפקיד שלך בפי הוא להחזיק בדרגת המנהיג ולספק נק דיפלומטיה יא חווה

"שחקן קטן שנטש ברית שהנהיג באמצע מלחמה"
    קצת אירוני שזה בא ממך לא? כבר מצאת מי שיקנה את היוזר שלך בפי? כבר מצאת מי שיפטור אותך מהמלחמה הזאת ובעצם יאפשר לך לנטוש את הברית שאתה מנהיג באמצע מלחמה
    אתה הליצן היחיד בפוסט הזה, הגיע הזמן שתתעורר ותיהיה מודע לעצמך ילד

דור אין לך מושג איזה ליצן הוא
    כל מי שהיה פונה אליו היה אומר "תפנה לג'קי.."
    פחד להגיד תשובות .... שאלו אותו מה המצב ? היה אומר ואאלה לא יודע צריך לשאול את ג'קי
  • יצא לנו להכיר קצת , התחיל מזה שהבאת את המספר שלי ממקור " לא ידוע " התחלת לקלל לי תחיים ולצאת עלי בלי שום סיבה ואחרי 30 דקות גילת שאני לא דומינוס .
    חוץ מזה שאתה גמבה והכל שיקרת לי בפנים למרות שידעתי את האמת שזה כבר לא היה משנה .
    חבל שבחרת להתנהג ככה אבל בכל זאת פוסט פרישה וזה לא המקום .
    אתה נראלי אחלה בנאדם אבל שצריך לעבוד קצת על הדרך שהוא מדבר אל אנשים סך הכל המון בהצלחה בחיים ובהמשך וכשתחזור לפה מתישהו תדאג לחפש אותי .
  • נבו חמוד אני לא ישנה את הדרך שלי מסיבה אחת כי אני חושב שזאת דרך טובה פשוט מאוד מי שידבר ככה אל חברים שלי וילכלך עליהם אני יקלל אותו ויעשה לו תמוות גם בחיים האמיתיים וגם במשחק מחשב קוראים לזה חבר אמיתי מה שאתם לא יודעים מה זה בקביות
    ושוב אני יגיד כן הייתי אצלכם מרגל וגם הצלחתי בזה עזרתי לצד שלי ולחברים שלי מההתחלה וזה לא לשקר זה לשחק תמשחק אתה אומר שידעת תאמת מההתחלה דורין אומרת אתם יכולים להמשיך להגיד הייתי אצלכם כמה מהשבועות הכי חשובים של המלחמה ואתה מר יודע הכל מההתחלה זה שצירפת אותי אז....
    שאני יחזור אם בכלל אני ידאג לחפש אותך אם עדיין תשאר קצת קשה בלי ברית וחברים...
    הייתי מחכה להתווכח עם עוד צבוע מהקביות שיגיב פה אבל כולם עזבו אותכם אז כנראה שלא יהיה... חבל
    שבת שלום

The post was edited 1 time, last by -GOMBO- ().

• GOMBO,
    נבו צודק אתה מדבר בצורה מאוד גועלית וילדותית כרגע
    בנוסף לזה שחבר אמיתי זה חבר שאכפת לו, לא אחד שדוחף את האף בכל חור ויוצא על כולם.
    להיות מרגל זה מסריח אבל זה אסטרטגיה ואני מקבל את זה.
    תהנה בפרישה ובהצלחה לא לחזור לכאן יותר :))))))))))))))
    אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים כמונו גורמים לזה לקרות."
    – מייקל ג'ורדן
    :-SMOKE

אוכף אמנת איקרים ישראל בשרת קסי
  • old friend wrote:

RSV wrote:

GOMBO,
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחמצחיק שזה בא ממך

פרישה נעימה
    בין הבלבול לאסון....
    תדע שיש פתרון...
    קוראים לזה התאבדות ומחכים לבואה...
    :bye: משחק בקסי, פי, ואלפא
  • MACCABI2 wrote:

old friend wrote:

RSV wrote:

GOMBO,
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחמצחיק שזה בא ממך

פרישה נעימה
    בין הבלבול לאסון....תדע שיש פתרון...
    קוראים לזה התאבדות ומחכים לבואה...
    חזקקקק לקחתי
    מהגר מצחיק שהתגובה הזו בא ממך
    חחחחח
    אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה, אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה, אחרים כמונו גורמים לזה לקרות."
    – מייקל ג'ורדן

• חחחח זוג ליצנים
    מתי תפסיקו לאנוס אחד את השני ולכעשות מזה בדיחות
    צתי תודיע כבר שיצאתם מהארון ולא סתם מהגר ועומר עושים משהו אחד בשביל השני בקטע אחר:)
    פרשתי כי יש לי תקופת מבחינם ואם אשאר בחופשה תמצאו עוד שקר/סיבה למה אתם תותחים ואני לא למרות שבתאכלס מהגר חטף ממני כבר 3 איפוסים וכל דוח לאחרונה ובתחילת המלחמה יצא מופסד ופותח חבילות. והשחקן לא שלו. בדיחה
    אתם בדיחה, ליתר דיוק
    ליתר דיוק אתה בדיחה, יש לי הרגשה לא סתם שהם הומואים אלא שזה אותו בנאדם עם תסביכים כמו מנהיג טאקט לשעבר.
    שבמקרה הכפולים שלו הם השחקנים שלכם כיופ
    – מייקל ג'ורדן

• מצטער שנאלצתם לחזות בטמטום משני הליצנים האלה
    הם דוחפים תחרא שלהם לכל חור .מפדח
    – מייקל ג'ורדן