סופר איוונט

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• סופר איוונט

איי זה חם...
    זמן האיוונט: 15 שעות.
    מטרת האיוונט: לעצבן כמה שיותר אנשים.
    כמות זוכים: 1 (כדי לעשות כמה שפחות אנשים מאושרים).

איי איי איי.... זה כל כך חם שצריך לשנות את שעון החורף לשעון קיץ... זה כל כך חם שהתחזיות לגבי ההתחממות הגלובלית לא חזו את המסת הקרחונים בצורה כל כך מהירה... זה כל כך חם שאם שמים את האיוונט הזה ליד תנור הוא נמס (האיוונט, בכל זאת רק התחלנו)... הדרישה פשוטה- לבזוז שחקן חזק. איך נאמת את הבזיזה שהיא אכן של שחקן חזק?
    פירוט הדרישות:
    - על השחקן הנבזז להיות חבר בברית שנמצאת בטופ 3 של הבריתות (עד כאן זה נחמד).
    - על הבזיזה לבזוז לפחות.. אממ... 30 כפול 500... 15K משאבים.
    - על הבזיזה להיות כנגד שחקן שהוא לא אפור.
    - על הבזיזה ממש לעצבן את הנבזז ואת הברית שלו (טוב, זה החלק הקל).

לילה לבן נעים לכולכם, אני הולך לבוא מחר ולראות את השאריות של השרת הזה :thumbsup:

נ.ב.
    אם הקדימו אתכם, ועדיין יש לכם דוח מאוד נחמד של בזיזה על שחקן חזק, תפרסמו אותו עם כל ההוכחות הדרושות, משתי סיבות:
    1. יהיה נחמד לראות כמה שחקנים הצלחתי לעצבן.
    2. יש מצב שהיצר הנחמד שלי יתעורר ויחליט שיש יותר מזוכה אחד (היצר הרע ליצר היותר רע: למה אתה נותן לו לכתוב דברים כאלה כאן???? היצר היותר רע ליצר הרע: אני לא!! היצר הממש רע ליצר הפחות רע: תעצור או שאני מחמיר את התנאים. *בשלב זה חל צנזור על הנאמר לטובת המשתתפים שעוד רוצים לזכות במשהו*).

בהצלחה לכולם (ולנבזזים בהצלחה יותר בתהליך השיקום)!

"היו לילות, אני אותם זוכר. אני אותם עד סוף ימי אשא"

• לא להאמין... אין משתתפים? שרת של חוות.
    אני נותן לכם שבוע מעכשיו לקיים את האיוונט ולהוכיח שאתם לא חוות.

• T-rex wrote:

דוח עליי נחשב?
    XD

קוראל מה קורה לך
    במקום לפתוח עוד איוונט אתה מתחיל למחזר פה
    בושה
    היי היי השקעתי באחד הזה כדי שאנשים ישקיעו בו גם, אם אתם חושבים שאני אעבוד כאן על איוונטים בלי שתוכיחו את עצמכם יש לכם טעות.
    לא משלמים לי כדי לעשות את זה, אז לפחות שאראה מישהו סובל מזה.

• korel wrote:

T-rex wrote:

דוח עליי נחשב?
    XD

קוראל מה קורה לך
    במקום לפתוח עוד איוונט אתה מתחיל למחזר פה
    בושה
    היי היי השקעתי באחד הזה כדי שאנשים ישקיעו בו גם, אם אתם חושבים שאני אעבוד כאן על איוונטים בלי שתוכיחו את עצמכם יש לכם טעות.לא משלמים לי כדי לעשות את זה, אז לפחות שאראה מישהו סובל מזה.
    יש לי דוחות כאלו אבל להעלות אותם יותר מידי עבודה p:

• עשיתי דברים הרבה יותר רעים מזה בקריירה שלי כאן, אני מצפה לדוח הנוסף עם בזיזה של לפחות 46 משאבים נוספים :P
    [/rtl[