Announcement היכל התהילה - הסבב ה - 9 !

• New

נא לשמור על נושא הפוסט

לא אכנס למה שנרשם, לא בגלל שאיננו מקשיבים, אלא מכיוון שזה לא המקום, בכל אופן נסו להנות ממה שכן מבצעים, תמיד ניתן לעשות דברים נכון או טוב יותר

KNOX , אנסה לעזור לך בעניין הכתיבה מימין לשמאל

תכתוב rtl עם סוגריים מרובעים לפני ואחרי מה שאתה כותב, זה אמור לעזור,

הסקרנות מפצה על העצלות...

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון

3 שרתים נוספים חווה או מהפכן...

הוזהרת ? נחסמת ? תוכל לראות את הסיבה כאן - prntscr.com/3gqj8t
  • New

נפתחו פוסטים בכל השרתים בפורום שיחה ובפורום היכל התהילה

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון

• New

אין אפשרות להגיש מועמדות, יש אפשרות להמליץ על אחרים בשרתך. ברגע ששחקן מקבל שלושה ממליצים, הוא הופך למועמד באופן אוטומטי.
    בהצלחה לכל המועמדים.

שאריות החתימה הזאת הן חורבן חתימה ראשון.
  • New

אתם פשוט מביכים
    כל ברית חזקה שמכבדת את עצמה מחזיקה כפול גנרלים אחד אם לא שתיים ושלוש
    בשום שרת אין ברית שבמצב לאיים על הברית המובילה ולכן פחות 200 אלף גנרלים יותר 200 אלף גנרלים שיהיה זה בדיחה אני בונה 200 אלף גנרלים בשבוע
    במצב הנוכחי כמה שזה נשמע פשוט הכי טוב לפנות לדיפלומט בכל ברית מקום 1 בכל שרת ושהברית תחליט מי יזכה
    הברית המובילה היא גם הברית הכי חזקה בכל השרתים ושהשחקנים בה השפיעו הכי הרבה
    Zeta - 7.7M
  • New

ואני באמת מאמין שהברית החזקה תסתכן באבדן הגנרלים של הכפול שלה, בשביל להראות התקדמות באחד מהשחקנים שלה... אני חושב שקצת איבדתם קשר עם המציאות בכל הנושא הזה.

שאריות החתימה הזאת הן חורבן חתימה ראשון.
  • New

korel wrote:

ואני באמת מאמין שהברית החזקה תסתכן באבדן הגנרלים של הכפול שלה, בשביל להראות התקדמות באחד מהשחקנים שלה... אני חושב שקצת איבדתם קשר עם המציאות בכל הנושא הזה.
    לא חייב לאבד גנרלים. לדוגמא הפדרציה באלפא מורכבת פחות או יותר מ5 בריתות טופ. כולם אחד אחרי השני, 1,2,3,4,5.
    מספיק שמספר קטן מהם מצביע לאחד שהם בחרו, עוזרים לו פה ושם ופושים קטנים של גנרלים והוכרע הדין.
    בסדר.. זה המצב ויקח זמן אם בכלל כדי לשנות אותו.
    בהצלחה לכל המתמודדים
    אגב, עד מתי אפשר לקבל מועמדים?
  • New

לא חייב לאפס אפשר סתם למכור ליוזר מליון גנרלים למשך יום ונגמרה התחרות
    הפכתם את היכל התהילה לבדיחה מביכה

אגב קוראל, מעולם לא היית שחקן טופ מה אתה מתכווח איתנו
    אף אחד לא יכול לדגדג את הברית המובילה בכל שרת
    Zeta - 7.7M
  • New

בר, לפני שאתה מגיב, תקרא טוב...

הניקוד הוא לא לפי כמות הגנרלים אלא לפי כמות נקודות ההגנה וההתקפה, כך שצריך להשמיד גנרלים

לצורך העניין, על מנת לקבל 10,000 נקודות הגנה/התקפה, אתה צריך לחסל 200,000 משאבי צבא

לשם קבלת 50,000 נקודות ניקוד כללי, אתה צריך לבנות אם אני זוכר נכון (לא זוכר אם החילוק ב100 או 50, באיקיפדיה כתוב 100, כשנתתי את הפרמטרים לתחרות חישבתי לפי 50..), עם 2.5 או 5 מליון משאבים

תוסיף אפשרות לניקוד כללי על ידי אזרחים ומחקר

שני החישובים לא כוללים מוזילים

על מנת לקבל 3000 נקודות תרומה, עליך לתרום 300000 משאבים

עכשיו תחשב עם עצמך האם אתה רוצה להשקיע בבניה של השחקן, האם לתרום לאי או לבזבז משאבי צבא על כפול + זהב

בסופו של דבר אינכם מצביעים אז כל הדיבורים פחות רלוונטיים, מי שלא יקבל 3 קולות עד ה25 יכול לאסוף 2 מליון נקודות וזה לא יהיה רלוונטי...

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון

• New

פקמן wrote:

בר, לפני שאתה מגיב, תקרא טוב...

הניקוד הוא לא לפי כמות הגנרלים אלא לפי כמות נקודות ההגנה וההתקפה, כך שצריך להשמיד גנרלים

לצורך העניין, על מנת לקבל 10,000 נקודות הגנה/התקפה, אתה צריך לחסל 200,000 משאבי צבא

לשם קבלת 50,000 נקודות ניקוד כללי, אתה צריך לבנות אם אני זוכר נכון (לא זוכר אם החילוק ב100 או 50, באיקיפדיה כתוב 100, כשנתתי את הפרמטרים לתחרות חישבתי לפי 50..), עם 2.5 או 5 מליון משאבים

תוסיף אפשרות לניקוד כללי על ידי אזרחים ומחקר

שני החישובים לא כוללים מוזילים

על מנת לקבל 3000 נקודות תרומה, עליך לתרום 300000 משאבים

עכשיו תחשב עם עצמך האם אתה רוצה להשקיע בבניה של השחקן, האם לתרום לאי או לבזבז משאבי צבא על כפול + זהב

בסופו של דבר אינכם מצביעים אז כל הדיבורים פחות רלוונטיים, מי שלא יקבל 3 קולות עד ה25 יכול לאסוף 2 מליון נקודות וזה לא יהיה רלוונטי...
    אתה לא הבנת למה הוא התכוון
    כל גנרל מביא נקודה כללית אחת אז אם מישהו יקנה מיליון גנרלים הוא יקפוץ בניקוד מיליון נקודות וככה ינצח
    חוץ מזה שלדעתי הרעיון הוא לא טוב כי היכל התהילה נמדד לפי האנשים שהכי השפיעו על השרת בשנה האחרונה ולא בחודש האחרון
    אבל כל הכבוד על הניסיון להעיר את המשחק
  • New

ואני לא קראתי טוב אה
    אם אתה לא מודע לעניין ניקוד כללי כולל בתוכו את ניקוד הגנרלים
    כל גנרל זה עוד נקודה לניקוד הכללי
    עכשיו אפשר להפסיק להתווכח ולהבין שזה פשוט מביך מה שאתם עושים
    הרי בניו לדוגמה מוהמובן מאליו שמי שזכיר לזכות נמצא בברית המובילה, ואם אתה רוצה להיכנס לקטנות יש מצב טוב שמגיע לי לזכות אבל לא רואה בזה פואנטה
    Zeta - 7.7M
  • New

אף אחד לא תומך בסגירת המשחק !

פשוט רוצים שבמקום לנסות להתעסק בשטות כמו היכל התהילה שממזמן כבר לא משקף שום דבר

אולי תבינו דבר מאוד פשוט הפורום הזה הוא פורום של איקרים המשחק !

המטרה שלו - דיון בנושא המשחק איקרים ישראל
    מלחמות - דוחות וכל מה שקשור מסביב למשחק שאלות ותמיכה וכו .

אף אחד לא מצפה שהפורום יהיה פייסבוק ויהיה לו הצלחה מטורפת .
    מצפים שיקחו את איקרים ישראל ברצינות ויעשו שינויים !
    איך זה שאין שום מיזוג שרתים , אין שום נסיון של המנהלים וגיימפרוג לנסות להחיות את השרתים בישראל?

גיימפרוג לא פותחים בישראל שרתים חדשים תקופה ארוכה זה כבר אומר חוסר עניין מצידם באיקרים ישראל ,
    אז לפחות שיאחדו שרת ישראלי לשרת אמריקאי אולי ככה יהיה קצת עניין ומלחמה בין בריתות
    כבר עשו את זה בעבר עם מדינת ערב

ויש עוד הרבה אפשרויות להחיות את המשחק הבעיה שלא עושים כלום בשביל לשנות את זה
    ודרך אגב זה גם אינטרס של ההנהלה שיהיה מלחמות ושלא יעזבו את המשחק כי ככה לא מבזבזים אמברוסיה ואם לא קונים אמברוסיה לא נכנס כסף מהמשחק לחברה גיימפרוג

בקיצור חבל שהמנהלים לא עושים משהו בעניין איחוד שרתים או משהו שיגרום לשחקנים להכנס גם אם אין מלחמה כמו שהיה פיראטים אז נכנסו לעשות לכידה , פשיטות והמרות בשביל הבונוס ...
  • New

לוקח את דבריי חזרה בעניין הזה, קבל את התנצלותי

יילקח בחשבון , מכיוון שמדובר בפן משמעותי שאינו מוטל בספק מכיוון שמשנה את התחרות באופן חד משמעי, נבצע לקיחת ניקוד הגנרלים וההפרש שיועלה, ירד ממהניקוד הכללי, זאת על מנת ליצור מצב הוגן

אני חושב שהמלצות זה דבר מבורך והנה תיקון שיתרום להגינות, אבל רק להתלונן לא ייתן כלום, תצביעו ותגייסו מצביעים

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון