Announcement היכל התהילה - הסבב ה - 9 ! - כולל פרסי אמברוסיה לזוכים!

• היכל התהילה

בחרו את המועמדים שלכם ל"היכל התהילה" 2017

• היכל התהילה - הסבב ה - 9 ! - כולל פרסי אמברוסיה לזוכים!

חג שמח !

כמידי שנה גם השנה נריץ את "היכל התהילה"

בעקבות מספר סיבות, הוחלט השנה לשנות את כללי הזכיה.
    ע"י פרמטרים אלו נוכל לראות מעבר להמלצה, איזה שחקן מתקדם במספר פרמטרים בו זמנית (קרבות, נקודות כלליות, המלצות ותרומות) , בצורה אובייקטיבית יותר.

להלן הפרמטרים :

דרישות סף לכניסה לתחרות :

1- מינימום משחק בשרת - 4 חודשים
    2- לפחות 3 ממליצים, פעילים בפורום לפחות מה1.10.17 - כל משתמש בפורום יוכל להמליץ על עד 3 שחקנים

הזוכה יהיה השחקן עם מירב הנקודות

איסוף הניקוד להיכל התהילה יבוצע כך :

פרמטר נקודות מלחמה - לאחר מיזוג נקודות הגנה והתקפה, כל 10,000 נקודות מזכות ב10 נקודות
    פרמטר נקודות כלליות - כל 50,000 מזכות ב10 נקודות
    תרומות - כל 3000 נקודות יזכו ב10 נקודות
    כל ממליץ נוסף מעבר ל3 הראשונים יזכה ב3 נקודות

ב25/10 ילקחו הפרמטרים כנקודת פתיחה של כל שחקן שנכנס לדרישות
    ב 27/11 - נקודת הסיום, תבוצע השוואה בין נקודת הפתיחה לנקודת הסיום והנקודות ישוקללו

יש להגיש מועמדות עד ה23/10

בהצלחה רבה !
    הסקרנות מפצה על העצלות...

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון

3 שרתים נוספים חווה או מהפכן...

הוזהרת ? נחסמת ? תוכל לראות את הסיבה כאן - prntscr.com/3gqj8t
  • בימים הקרובים יפתח פוסט נפרד לכל שרת על מנת לבצע הרשמה והמלצות

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון

• כל הכבוד על הנסיון לעשות משהו פה בפורום למרות שאין כבר טעם, מאז העדכון הודגש סופית המוות שהמשחק והפורום עוברים.
    אין צורך בהיכל התהילה כי אין פה היכל התהילה, אין מלחמות ואין פה שום דבר שהשפיע על השרתים

גם אלה שמשחקים בונים פה ושם ומתחברים נטו בשביל לקבל את הבונוס היומי.
    אתם הופכים את היכל התהילה למשהו שכל בן אדם שני יתחיל לקבל גם אם נרשם לפני 4 חודשים...

תחשבו שוב אם כדאי להוציא את זה לפועל
    ! 3M Forever

גם אני חלק מצוות הלורדים הגדול
    Since 2016
  • כפי שציינת, המשחק והפורום היום נמצאים במצב לא טוב. עם זאת, אנחנו מאמינים שע"י מדידת ההתקדמות במשחק החל ועד התאריכים שצויינו, נוכל לקבל את הרושם הטוב ביותר על השחקן, שהוא טוב ביותר במשחק בכל אחד מהשרתים, נכון לשנה הנוכחית. ואנחנו מאמינים, שאם שחקן מאמין שמגיע לו לזכות, יש לו את כל האמצעים להוכיח שהוא צודק.
    משום כך, שמנו גם את הפרמטר של ההתקדמות בניקוד הכללי, וגם את הפרמטרים היותר התקפיים (בנוסף על ניקוד תרומות), כדי לתת לכל השחקנים שמשחקים לפחות קרוב לחצי שנה בכל שרת, להוכיח שהם ראויים לזכות בתואר. יתכן שבמקרים מסוימים, אם וכאשר נראה התקדמות מאוד דלה, שלא תהיה לשביעות רצוננו, נפסול את הפרויקט משרתים מסוימים, אך שוב- רק במקרי קיצון, שאישית אני לא מאמין שנגיע אליהם.

פרט לכך, משהו שחשוב לי להדגיש באופן אישי, אני מאמין שהפרמטרים הללו טובים יותר בהרבה מהפרמטרים שהיו בשנים קודמות, כשבד"כ הזוכה נקבע ע"פ הברית שיש לה הכי הרבה תומכים.

שאריות החתימה הזאת הן חורבן חתימה ראשון.
  • korel wrote:

כפי שציינת, המשחק והפורום היום נמצאים במצב לא טוב. עם זאת, אנחנו מאמינים שע"י מדידת ההתקדמות במשחק החל ועד התאריכים שצויינו, נוכל לקבל את הרושם הטוב ביותר על השחקן, שהוא טוב ביותר במשחק בכל אחד מהשרתים, נכון לשנה הנוכחית. ואנחנו מאמינים, שאם שחקן מאמין שמגיע לו לזכות, יש לו את כל האמצעים להוכיח שהוא צודק.
    משום כך, שמנו גם את הפרמטר של ההתקדמות בניקוד הכללי, וגם את הפרמטרים היותר התקפיים (בנוסף על ניקוד תרומות), כדי לתת לכל השחקנים שמשחקים לפחות קרוב לחצי שנה בכל שרת, להוכיח שהם ראויים לזכות בתואר. יתכן שבמקרים מסוימים, אם וכאשר נראה התקדמות מאוד דלה, שלא תהיה לשביעות רצוננו, נפסול את הפרויקט משרתים מסוימים, אך שוב- רק במקרי קיצון, שאישית אני לא מאמין שנגיע אליהם.

פרט לכך, משהו שחשוב לי להדגיש באופן אישי, אני מאמין שהפרמטרים הללו טובים יותר בהרבה מהפרמטרים שהיו בשנים קודמות, כשבד"כ הזוכה נקבע ע"פ הברית שיש לה הכי הרבה תומכים.
    איזה שטויות במיץ קוראל,

היום כל השרתים באיקרים ישראל מהכי ישן עד הכי חדש מפוצצים בכפולי גנרלים ממש לא בעיה לאפס אחד ואחד לקנות ביום האחרון של הבדיקה שלכם ככה שאתה קופץ 600 אלף נ'ק הצורת חשיבה שלכם כלכך לא נכונה פשוט עצוב. בלי להתאמץ אני יכול לפרק לכפול 300 אלף גנרלים ולהגיד וואי איזה שחקן טוב אני זכיתי בהיכל התהילה.. נו באמת

אגב אם כבר היכל התהילה
    שנה שעברה זכיתי בשרת ניו ונתנו לי בפורום את התאג אבל משום מה אחרי העדכון התאג שלי נעלם...
    NF
    NMSIS
    HR
    :smile126:

נקמה היא מעשה של רגש אך גמול הוא מעשה של צדק

The post was edited 1 time, last by Syntax ().

• היכל התהילה לא עוסק במי השחקן שבונה הכי טוב, או נלחם הכי טוב.
    היכל התהילה עוסק במי השחקנים שהשפיעו הכי הרבה על השרת, ומין הסתם הפרמטר למדוד מי השפיע הכי הרבה על השרת זה הצבעה של האנשים שמשחקים בשרת.
    בן אדם שנלחם טוב או פיראט טוב ולכן משיג יותר משאבים, הרי הוא קיבל את הפרס שלו והכבוד המגיע לו, ואם אתם רוצים להדגיש זאת תעשו תחרות נפרדת עבור האנשים האלה.

korel wrote:

כשבד"כ הזוכה נקבע ע"פ הברית שיש לה הכי הרבה תומכים.
    אם השחקן שזוכה מקבל תמיכה של הברית הגדולה ביותר, אז כנראה שהברית הזאת היא גם משפיעה לא מעט (אחרת היא כבר לא הייתה קיימת) ולכן לאותו השחקן יש את הזכות המלאה לזכות.
    בנוסף לכך, היו אין ספור מקרים שבהם שחקנים הצביעו דווקא ליריבים שלהם, מתוך כבוד להשפעה שלהם על השרת.

עם כל מה שציינתי כאן, אין ספק שהייתה בעיה עם שיטת ההצבעה הקודמת. אולי היה צריך לשלול את היכל התהילה לשרתים שלא קרה בהם שום דבר בשנה האחרונה, או למצוא שיטת הצבעה אחרת שהייתה מונעת כפולים.
    אבל הפתרון שהצעתם כאן, לא רק שהוא גרוע, אפילו תהיתי בפעם הראשונה שקראתי אותו אם היום ה1 באפריל.
    באופן אישי הייתי מעדיף שהיכל התהילה לא יתקיים כלל מאשר במתכונת זאת ויזכה שחקן שלא מגיע לו ופשוט יוזיל את ערך התואר.

The post was edited 1 time, last by -VainEyal- ().

• אני מצדיק את כל מה שאמרו מעליי ב100%.
    אין שום סיבה להיכל התהילה להתקיים השנה, המשחק מת וכך גם הפורום.
    שיטת הניקוד שבחרתם שגויה, כל אחד יכול לזכות אם כך..
    אני מציע לפחות לשנות את שיטת הבחירה לשיטה הקודמת, כפי שאייל רשם מעליי אם היו לו יותר תומכים בברית, כנראה זה מוצדק.

נקודה למחשבה
    Knox
    Cesar Pi
    4.4M Alpha
  • אני מאוד אוהב את צורת החשיבה שלכם, פשוט לחכות לקריסת איקרים (שתגיע בתוך פחות משנה בקצב הזה) ולא להוציא לפועל שום דבר.
    לאור המצב בשרתים, ולאור המצב בפורום הוחלט על שינוי הקונספט של היכל התהילה, ולעדכן אותו לסטטוס שקצת יותר מתאים למצב הנוכחי.

Syntax:
    אם אתה רוצה לפעול בדרך שאינה חוקית, ולתקוף את הכפולים שלך, החוקים יעצרו אותך..
    בכל אופן, גם אם הכפולים הם לא שלך, מי אמר שרק אתה תרצה לאפס אותם, ובנוסף, שלא נדבר על הקפיצה הבלתי סבירה שתיארת ביום אחד.. יש כל כך הרבה טעויות לוגיות במה שאתה אומר, שבאמת ציפיתי ליותר טוב מזה ממישהו שמשחק במשחק כל כך הרבה זמן.
    בקשר לתג, העדכון של הפורום הרס הרבה דברים, בין היתר הוא גרר איתו הגבלות על מספר הקבוצות האפשריות בפורום. הדברים עדיין נמצאים בהליכי שחזור ואנחנו מקווים שנוכל להחזיר את כל הדברים למצב שבו הם היו.

אייל:
    השחקן שהיה נבחר ע"י הברית נבחר ע"י מעמדו בברית, ולרוב ללא הסכמת הכלל. בקשר להצעתך, עדיין לא פותרת את הבעיות שהיו בקונספט.
    כשאתה אומר שאתה מעדיף שהפרויקט לא יתקיים כלל, זה כמו שתגיד שאתה מעדיף לשחק באופן של התחברות ותחזוקת השחקנים שלך בלבד עד שהמשחק יסגר (מה שכבר קרה במשחקים דומים בארץ).

Knox wrote:

המשחק מת וכך גם הפורום.
    אל תשלול אנשים שמנסים להציל את המצב, אם אתה כבר קוננת את המשחק ואת הפורום.
    השיטה הקודמת הכילה המון פגמים, ואני אומר את זה מנקודת המבט האובייקטיבית והמעודכנת ביותר בשיחה הזאת.

שאריות החתימה הזאת הן חורבן חתימה ראשון.
  • korel wrote:

אייל:

השחקן שהיה נבחר ע"י הברית נבחר ע"י מעמדו בברית, ולרוב ללא הסכמת הכלל. בקשר להצעתך, עדיין לא פותרת את הבעיות שהיו בקונספט.
    כשאתה אומר שאתה מעדיף שהפרויקט לא יתקיים כלל, זה כמו שתגיד שאתה מעדיף לשחק באופן של התחברות ותחזוקת השחקנים שלך בלבד עד שהמשחק יסגר (מה שכבר קרה במשחקים דומים בארץ).

אם אתה חושב שהבעיה של המשחק מסתכמת בחוסר פעילות בפורום אתה טועה ובענק. שום היכל תהילה ושום פעילות פורומית לא תעזור.
    צר לי לאכזב אבל אין בכוחך את האופציה לעצור את מותו של איקרים (רק ישראל אגב).

יש לך את הסקייפ שלי מימי היכל התהילה הקודם, אם תרצה להמשיך את השיחה אני יותר מאשמח לעשות זאת שם.
  • korel wrote:

אני מאוד אוהב את צורת החשיבה שלכם, פשוט לחכות לקריסת איקרים (שתגיע בתוך פחות משנה בקצב הזה) ולא להוציא לפועל שום דבר.
    לאור המצב בשרתים, ולאור המצב בפורום הוחלט על שינוי הקונספט של היכל התהילה, ולעדכן אותו לסטטוס שקצת יותר מתאים למצב הנוכחי.

Syntax:
    אם אתה רוצה לפעול בדרך שאינה חוקית, ולתקוף את הכפולים שלך, החוקים יעצרו אותך..
    בכל אופן, גם אם הכפולים הם לא שלך, מי אמר שרק אתה תרצה לאפס אותם, ובנוסף, שלא נדבר על הקפיצה הבלתי סבירה שתיארת ביום אחד.. יש כל כך הרבה טעויות לוגיות במה שאתה אומר, שבאמת ציפיתי ליותר טוב מזה ממישהו שמשחק במשחק כל כך הרבה זמן.
    בקשר לתג, העדכון של הפורום הרס הרבה דברים, בין היתר הוא גרר איתו הגבלות על מספר הקבוצות האפשריות בפורום. הדברים עדיין נמצאים בהליכי שחזור ואנחנו מקווים שנוכל להחזיר את כל הדברים למצב שבו הם היו.

אייל:

Knox wrote:

המשחק מת וכך גם הפורום.
    אל תשלול אנשים שמנסים להציל את המצב, אם אתה כבר קוננת את המשחק ואת הפורום.השיטה הקודמת הכילה המון פגמים, ואני אומר את זה מנקודת המבט האובייקטיבית והמעודכנת ביותר בשיחה הזאת.
    איך עושים קפיצת ניקוד ביום אחרון של הבדיקה שלכם ? פשוט מאוד קונים 700 אלף גנרלים שממש לא קשה להחזיק ליום אחד בלבד ולא משנה באיזה שעה תבדקו יהיה לי 700 אלף ניקוד יותר סתם רעיון.

בקשר לאיפוס גנרלים ממש לא בעיה לבקש מחבר שייצר 200 אלף גנרלים ויתן לי לאפס במצב שאף אחד בשרת לא יכול לתקוף את הברית שאני נמצא בא
    NF
    NMSIS
    HR
    :smile126:

נקמה היא מעשה של רגש אך גמול הוא מעשה של צדק
  • שלום לכולם!

כללללל מילה של השחקנים רשמו פה נכונה במאה אחוז !!!

כמובן אין פה מטרה לפגוע בצוות הפורום אבל המשחק ממש ממש משעמם !
    אני כבר תקופה משחק בשרתים בחול ושם מאוד כיף , נהנה מכל רגע !
    השרתים מתים בישראל בגלל השחקנים , כולם רצים לברית אחת שבמקום הראשון.
    אין פה שום עניין שום משחק מלחמה ושום דבר.

מאז שהורידו את הפרסים בפיראטים גם אין טעם להשקיע בפיראטים.
    שזה באשמת מנהלי גיימפרוג שהחליטו להוריד את הפיראטים.
    אם היו רוצים לעשות שינוי היו פותחים שרתים חדשים בלי פיראטים ואת הוותיקים משאירים את הפיראטים בשביל לגרום לשחקנים וותיקים להמשיך להכנס למשחק

אז מה המסקנות:

גיימפרוג הרגו את הפיראטים
    השחקנים בישראל הרגו את המלחמות
    מה נשאר? בנייה ? למה? אין טעם לבנות ולבנות בלי הפסקה שאין מטרה של מלחמה.
    ושאין פיראטים, אין מלחמות ואין סיבה לבנייה = אין משחק

בכל השרתים החדשים היה עניין בחצי שנה הראשונה עד גג שנה וזהו.
    כולם פשוט עזבו את הבריתות במקום 2-3-4-5- ועברו לברית מקום 1.
    כי הילדים שמשחקים במשחק לא אוהבים להיות במקום 2-3-4-5-

כולם רוצים ראשון בגלל זה

תכנסו לאלפא -
    כל הטופ בניקוד כללי = DF
    ומי שלא UN בהסכם שלום
    וXXX ברית כפולים של גנרלים וזהב של דיאפ

בXI ? כולם LF

תכנסו לניו כולם בHELL

כנסו לאומי = כולם בלגאסי ומי שלא ברית בת של לגאסי

כנסו לזטא כולם BONE ומי שלא ברית בהסכם שלום איתם.

באמת למה לעשות היכל התהילה ?
    זה נחמד שצוות הפורום מנסה לעשות פה משהו אבל תשימו לב שאפילו בשיאים של השרתים בקושי שחקנים שלחו שיאים.
    זה מצחיק שרק שאני שלחתי אז אחרים התחילו לשלוח.
    והאמת זה היה צפוי כי רב הסיכויים שמי שבמקום 1-2-3 יהיו לו מבנים יותר משודרגים ממני .

רוצים לעשות היכל התהילה באמת ?
    תעשו טורניר !
    שהתנאים להשתתף בטורניר יהיה להיות בלי ברית .
    ויהיה הגרלות של קרבות בין שחקנים !
    עם הגבלת כמות גנרלים.

רוצים להחיות את המשחק?
    תציעו הצעה למנהיגי שרתים לעשות פירוק ברית וחלוקה של 5 בריתות שמתחלקת לפי ניקוד כללי
    נמשל
    מקום 1 מנהיג ברית 1
    מקום 2 מנהיג ברית 2
    מקום 3 ברית 3
    מקום 4 ברית 4
    מקום 5 ברית 5
    ועכשיו מקום 6 הולך לברית 1
    מקום 7 ל2
    מקום 8 ל3
    מקום 9 ל4
    מקום 10 ל5
    וככה שוב.... מקום 11 ל 1
    מקום 12 ל 2
    וכו .... תלוי בכמות השחקנים שיסכימו לעשות שינוי בריתות במשחק
    ואז יהיו 5 בריתות ויהיה אפשר לעשות משחק מלחמה עם קרבות הוגנים !!!

וסתם שתדעו שהפורומים בשרתים בחול לא ממש פעילים
    בישראל הפורום היחיד שהיה פעיל יחסית.

The post was edited 1 time, last by jackieil ().

• בלי קשר למה שאני חושב על הפרמטרים שלכם לאיסוף הנקודות להיכל התהילה, אני חושב שלהבא עדיף שנקודת הפתיחה לפרמטרים כמו עלייה בניקוד הכללי, ניקוד תרומות וכדומה עדיף שתהיה בתחילה שנה עד לסופה במקום "מדד מייצג" של חודש אחד.
    זה פשוט גורם לזה ששחקנים ייתנו פוש רק למשך חודש אחד במקום למשך שנה שלמה.
    וכמו שעידו כבר ציין הפרמטר של נקודות הלחימה הוא בכלל פרוץ, חבר של המועמד יגייס נטו מרגמות וקו אחד ישלח אותם להישחט על החומה של המועמד ויפעיל פסל הדס ככה שהוא גם לא יפסיד ככ הרבה.
    אתה מקבל 80 אחוז מעלות היחידות בתור שיש ואם אני לא טועה זה אפילו יותר בגלל מוזילי עלות(לא בדקתי).

שאפו על זה שהפנמתם את הביקורת של שנה שעברה על הפרוייקט.
  • שלום לכולם,

קראתי את התגובות שלכם ואת התגובות של קורל למה שכתבתם, אני בעיקר אחזק את דבריו

לטעון שהכל קרס ואין טעם, לא רלוונטי, , המטרה כן להחיות את מה שכן חי עדיין, לטעון על קריסה ולהרים ידיים זו לא המטרה וזה לא פיתרון טוב יותר להיכל התהילה...

להגיד שזה לא משקף מה שקורה בשרת, לדעתי זה משקף הרבה מעבר להצבעה לשחקן ע"י 12 שחקנים שנמצאים איתו בברית שהם היו בזמנו אולי 3 אחוז מכלל השרת

ניקוד כללי אינו הפרמטר היחיד, תמיד אפשר ל"קמבן" ולעשות את הקטע עם הגנרלים, אבל אתה פוגע בברית שלך ובמאגרי הצבא, קצת אנוכי, היכל התהילה הוא על התקדמות השחקן , התרומה הצבאית ובמקביל התרומה שלו שמתבטאת בתרומה לאיים ועזרה לאחרים על ידי כך ובנוסף המלצות של שחקנים

המציאות הראתה שהשחקן שקיבל היכל התהילה לא בהכרח השפיע על השרת, בסבבים האחרונים, אלא היה בצד עם הפדרציה הגדולה יותר ואותו הגישו להצבעה על ידי הברית שלו או על ידי הפדרציה

במקום להיות שליליים, קחו את הפרוייקט הזה ותרוצו איתו, לפחות יהיה עניין, לראות סוג של תחרותיות

בהצלחה

נ.ב - ברגע ששחקן נבחר כמומלץ להיכל התהילה, הוא יכול לכתוב את כל השחקנים שלו בשרת ונעקוב אחרי כולם והמתקדם מבניהם יבחר
    (ולא, אין הצטרפות של ההתקדמות של כל השחקנים שלו יחד..)

פקמן - בני כהן

מנהיג הברית TFB - ביתא

דיפלומט DK - דלתא

NEMESIS - דינוזאור - גמא

DF - שחקן חוץ... - אלפא

BNH - אפסילון

• אם בהיכל התהילה 2016 הצביעו לזוכה כ8 הצבעות . השנה יהיה אולי 4 הצבעות לזוכה .

זה נחמד שאתם מנסים להחיות את הפורום ולנסות משהו חדש
    אבל כמו שרשמתי זה לא עומד להשתנות עד שתלמדו להקשיב למשתמשי הפורום !

ובני בקשר לתגובתך , אתה יודע מה אני הכי אוהב אצלכם , שאתם אף פעם לא תקשיבו לכלל משתמשי הפורום תמיד תגבו את הצוות מנהלי הפורום שהם בעצם איתכם בהנהלה .

שאתה מנהל ומסכים רק למה שמנהלים רושמים זה כבר אומר = חוסר הקשבה למשתמשי הפורום .
    ובגלל זה הפורום כבר לא כמו פעם

אני זוכר שפעם היה כל שרת פוסט ראיון עם שחקן במשחק חדשות הפורום משהו כזה .... מתי זה ירד? שהתחלתם לתת הרחקות ואזהרות ללא סיבה ככה שהרבה הפסיקו לפתוח דיונים בפורום .

בקשר למשחק איקרים ישראל הפך להיות משחק משעמם בגלל שגיימפרוג גרמו לאנשים פחות להכנס למשחק בגלל הפיראטים .
    מלחמות ? אין בגלל שבכל שרת שחקנים ישראלים תמיד רוצים להיות בברית חזקה במקום הראשון .
    את זה אפשר לשים לב בטופ של הניקוד הכללי כולם בברית אחת בכל השרתים .

בשרתים בחול זה לא ככה . אני משחק ב2 שרתים בחול ... ושם אני רואה את זה אחרת .
    בשרת אחד אני מנהיג ברית במקום הראשון שתמיד יש מלחמות מול ברית מספר 2 .
    וכמובן שהכל ברוח טובה , אין שם ילדים קטנים כמו באיקרים ישראל שיורדים לפסים אישיים .
    בשרת אחר בחול אני בברית מקום 4 (היינו בעבר במקום2 קצת ירדנו בגלל מלחמות ) בתפקיד גנרל שמאז יום פתיחת השרת יש מלחמות , נלחמנו נגד ברית מקום 1 נגד מקום 2 ועכשיו 3.

כמובן שכל מלחמה ניצחנו :) והכי חשוב שאין איתי ישראלים !!!!
  • jackieil wrote:

וכמובן שהכל ברוח טובה , אין שם ילדים קטנים כמו באיקרים ישראל שיורדים לפסים אישיים .
    בשרת אחר בחול אני בברית מקום 4 (היינו בעבר במקום2 קצת ירדנו בגלל מלחמות ) בתפקיד גנרל שמאז יום פתיחת השרת יש מלחמות , נלחמנו נגד ברית מקום 1 נגד מקום 2 ועכשיו 3.

אני לא מבין למה בכל נושא אתה דוחף את זה שאתה משחק בשרתים בחול... אמרת אתה מנהיג מקום 1 וגנרל מקום רביעי? זה אומר שאתה דואג לאקשן. במקום להתלונן כל הזמן שאיקרים ישראל מת תקח כמה חברה ותיצור לעצמך אקשן בשרת שתהיה בו.
    באמת שאני כל מקום רואה אותך פשוט נדחף עם הנושא הזה של שרתים בחול, לא מעניין אף אחד.

ולנושא:
    זה באמת נחמד והכל, אבל הייתי ממליץ לחשוב על חלוקת נקודות אחרת, בדר"כ השחקנים שעשו שינוי באותו שרת יקבלו את ההוקרה שמגיע להם, צריך למצוא דרך אחרת לקבוע זה בסה"כ מה שאנחנו מנסים להגיד.

ד"א, מה עם הנושא של הפורום שצריך לשנות אותו משמאל לימין לימין לשמאל?
    הדבר הזה מוריד כל כך מערך הפורום וגורם לו להרגיש שכונתי
    תלחצו על גיימפורג ותקבלו את הגרסא. אני בטוח בזה
    Knox
    Cesar Pi
    4.4M Alpha
  • לא מעניין אף אחד בגלל זה 15 שחקנים פנו אלי שאני יעזור להם בשרת החדש בארצות הברית ?

לא רק אני דואג לאקשן שחקנים בארצות הברית עושים אקשן בגלל שהם לא כמו הישראלים פה שרובם ילדים .
    הילדים של איקרים ישראל מפחדים להילחם נגד שחקנים חזקים בגלל זה כולם נכנסים לברית אחת חזקה בשביל להיות מקום ראשון
    וככה אין תחרות

אני כבר בקושי משחק באיקרים ישראל.
    רציתי להביא לברית כמה ישראלים שביקשו ממני לעדכן אותם שנפתח שרת חדש בארצות הברית
    מתוכם הסכמתי לקבל לברית שלי שחקן אחד בלבד.
    ועוד 8 שחקנים שהם בברית אחרת שעשיתי הסכם שלום ואמרתי לחברי הברית לא לתקוף אותם

והשאר פשוט סיננתי :)

בקיצור אל תגיד דברים שאתה לא יודע
  • Knox wrote:

jackieil wrote:

אני לא מבין למה בכל נושא אתה דוחף את זה שאתה משחק בשרתים בחול... אמרת אתה מנהיג מקום 1 וגנרל מקום רביעי? זה אומר שאתה דואג לאקשן. במקום להתלונן כל הזמן שאיקרים ישראל מת תקח כמה חברה ותיצור לעצמך אקשן בשרת שתהיה בו.באמת שאני כל מקום רואה אותך פשוט נדחף עם הנושא הזה של שרתים בחול, לא מעניין אף אחד.

ולנושא:
    זה באמת נחמד והכל, אבל הייתי ממליץ לחשוב על חלוקת נקודות אחרת, בדר"כ השחקנים שעשו שינוי באותו שרת יקבלו את ההוקרה שמגיע להם, צריך למצוא דרך אחרת לקבוע זה בסה"כ מה שאנחנו מנסים להגיד.

ד"א, מה עם הנושא של הפורום שצריך לשנות אותו משמאל לימין לימין לשמאל?
    הדבר הזה מוריד כל כך מערך הפורום וגורם לו להרגיש שכונתי
    תלחצו על גיימפורג ותקבלו את הגרסא. אני בטוח בזה

חחחחחחחחחחחחחחח
    נראה לך שישנו את הפורום ?
    גיימפרוג לא פותחים שרתים חדשים בישראל - תבין לבד למה .
    בכל השרתים בעולם נפתחו מאז השרת אומי 3 -4 שרתים חדשים .... חוץ מישראל . אז אתה חושב שאת הפורום הם ישנו ?!