הודעה ממנהיג LDV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

בחרו את המועמדים שלכם ל"היכל התהילה" 2017

• הודעה ממנהיג LDV

הודעה מ-eagle מנהיג LDV
    שלום לכולם,
    לאחר שהתארגנו בחופזה כמיטב יכולתנו סביב יום הכיפורים למלחמה שנכפתה עלינו, בהחלט לא מלחמה בה בחרנו, הגיעו מספר הודעות מבישות מהבריון שהחליט להכריז על המלחמה.
    הודעות שלא מוסיפות לו, או לברית אותה הוא מייצג, כל כבוד. האשמות, תירוצים. כמעט הכל, חוץ מלקיחת אחריות על מעשיו וכוונותיו. אין לי כוונה להתייחס להודעה (האירונית משהו, בהתחשב בנסיבות) הפרטית ששלח אלי, בה קרא לי "מנהיג כושל", אבל לא אוכל להתעלם מהדברים אותם הטיח בחברי הברית ובחברים שהצטרפו.

הנהגת המוסד התמקדה בתקיפות ובזיזות על שחקנים שהם בנאים מטבעם, ובעלי ניקוד של 2 מיליון ומטה בברית. סתם בשביל להעלות דוחות לפורום..stat, חשוב לי שתדע כי מעטים ביותר הצטרפו לברית על מנת לעזור לנו. למעשה, מדובר בלוציפר ובאיתי נעים, כאשר איתי נעים מאז ומתמיד היה חבר ברית LDV ותמיד גם יהיה חבר נאמן וחשוב בברית. איתי אמנם יצא מהברית באופן זמני, אך נאלץ להקדים חזרתו בשל המלחמה שכאמור, נכפתה עלינו. לא לחמתם בשלוש בריתות, נלחמת בברית LDV והובסתם, זה הכל. ידוע לי כי גם אתם קניתם צבא (חלקו אפילו משחקן ב-DF), אבל אתה בוחר להאשים אותנו במעשה שנראה לי ברור ומובן מאליו, בהתחשב במצב. אם שני שחקנים שהצטרפו לברית שלנו הביסו את הברית המהוללת שלך, הברית שלך ככל הנראה מהוללת פחות משחשבת, אני מצטער לבשר לך.
    יחד עם זאת, אני מודה כי הייתה רשימה ארוכה ביותר של מתנדבים שביקשו להצטרף למלחמה הזו. את חלקם הגדול אפילו לא הכרתי ובוודאי שאין להם קשר ל-LDV. Stat, אתה ככל הנראה שחקן ותיק בשרת, לצערי הרב לאורך השנים הצלחת לאסוף וליישם כל הרגל גרוע וכל חיסרון בו נתקלת והצלחת לאסוף לעצמך אויבים רבים. מיותר לציין כי הגבנו בשלילה לכל ההצעות הנדיבות הללו וכי, אילו היינו בוחרים בדרך אותה טוען stat כי לקחנו, היינו מחסלים את ברית המוסד לחלוטין.
    כתבת שבצער רב אתה מכריז על כניעת המוסד. כמנהיג LDV אני בצער מקבל את כניעתך, היינו מעדיפים להמשיך במלחמה ולהעמיד אתכם ובמיוחד אותך, בפני התוצאות של הבחירות אותן ביצעת. נהגתם כבריון אשר נהנה להכאיב לאחרים, אך לא רגיל לכאב בעצמו ובחרתם בבריחה פחדנית.
    יחד עם כל זה, ברית LDV היא ברית שוחרת שלום ואנו מעדיפים לסיים את המלחמה ולחזור לעיסוקינו ולחיות בשלום לצד ברית המוסד ובשל כך, מקבלים את כניעתכם ללא העמדת תנאים נוספים זולת שניים - הבטחה של המוסד שלא לצאת למלחמה נוספת נגדנו בעתיד. אני מוכן לקבל אפילו את מילתו של המנהיג הכושל של ברית המוסד. והתנצלות של מנהיג המוסד על כל ההאשמות (חסרות השחר, יש להוסיף) נגד DF, UN האיקסים וכל שאר השרת. יחד עם זאת, אנו דוחים על הסף את ההצעה המגונה של מנהיג(י) המוסד להעיף כעשרה מחבריהם מהברית כחלק מתנאי הכניעה שלהם, אנחנו לא בריונים ואני לא מוצא שום טעם בהענשת השחקנים החלשים יותר בברית המוסד (אני מנחש שאלו היו נבחרים) על הבחירות העלובות של ההנהגה שלהם.

לחברי ברית המוסד – שימו לב לרמת הנאמנות הנמוכה של הברית כלפיכם, עם התבוסה במלחמה, לא הציעו את ראשם שלהם כאתנן למנצחים אלא את ראשיכם שלכם, עלוב ביותר ומבייש את הברית כולה.

הודעה שלי:
    ערב טוב שרת אלפא
    רק רוצה לומר שנהניתי מאוד מהמלחמה. לא חושב שראיתי אי פעם את הברית LDV אם כזה רעל בעיניים
    כולם עוזרים.. מי בצבא , מי בזהב או בכל דרך אפשרית..
    ופה אני רוצה להגיד שאפו לכל הברית שלי!! נהניתי מאוד להילחם לצדכם! ואני בטוח שהמלחמה קידמה אותנו מאוד..
    אז לסיום הנה כמה תצלומים של מבצרי המוסד לאחר עבודה קשה של הברית :)

prntscr.com/gvb5nr
    prntscr.com/gvb6o8
    prntscr.com/gvbb4u
    prntscr.com/gvbc4b

ביקשו ממני להבהיר! הפסקת התקיפות תחל 6 שעות לאחר התנצלות של ברית המוסד.
    והסרת הכיבושים 24 שעות מרגע ההתנצלות.
    ערב טוב שרת אלפא :bye:
  • רק איתי ולוציפר באו לעזור?אתה בטוח שאתה רוצה שאציין פה את הרשימה המלאה?כי רק אתמול קיאטרה וגיל הצטרפו אליכם
    כולל השחקנים שמכרו לכם צבא מברית האיקסים?
    אני זוכר את אורי בורח למצב חופשה ועוד 3 שחקנים שלכם אחרי שהקפצתם אלינו עיר ניצחון של 2 הקרבות הכי גדולים במלחמה ושליטה על כל האיים שלכם.
    ואחרי זה הגיעו העזרות מסביב ואנחנו וויתרנו על המלחמה (שחקן מהאיקסים הגיע עם 116 אלף גנרלים לקרבות)
    שוב לא ננצח 3 בריתות לכן חלק מאיתנו יצאו למצב חופשה

הטעות היחידה שלי היא שחשבתי שיהיה לכם מספיק אומץ להילחם מולנו לבד
    ולא לבקש עזרה מהפדרציה.

שוב
    ברית המוסד צריכה לעבור ניפוי גדול של חברי ברית (כמובן לא החלשים)
    אלא גושי הניקוד הלא פעילים.
    וזה יקרה.

איתי-שיחקת אותה גבר,נתת בראש לשחקן שהיה היחיד ששקל לעזור לך בזמן שאף אחד לא התייחס אליך
    מקווה שתבין בעתיד את הטעות שעשית.

בנוגע לאמירה שכל השרת שונא אותי.
    יש 2 צדדים במשחק הזה.
    הפדרציה וכל המסביב.
    אני מאוד דומיננטי כממעט כמו חברי דני
    לצערי הפדרציה שולטת ללא עוררין בשרת וכמובן זה מסביר למה אותנו לא אוהבים באופן פלא
    אני מבין שאם המצב היה הפוך היו רואים בי המנהיג של השרת.

אולי יום יגיע ויתהפכו היוצרות...עד אז בהצלחה.

אני מנהיג מוסד מנתצל על הכרזת המלחמה
    מכיוון ולא ידעתי שברית LDV
    היא חלק מהפדרציה של השרת.

שיהיה בהצלחה ל2 הצדדים.
    המוסד.וראיתם מה אנחנו שווים שהקרבות היו שקולים !
  • STAT wrote:

רק איתי ולוציפר באו לעזור?אתה בטוח שאתה רוצה שאציין פה את הרשימה המלאה?כי רק אתמול קיאטרה וגיל הצטרפו אליכם
    אני זוכר את אורי בורח למצב חופשה ועוד 3 שחקנים שלכם אחרי שהקפצתם אלינו עיר ניצחון של 2 הקרבות הכי גדולים במלחמה ושליטה על כל האיים שלכם.
    ואחרי זה הגיעו העזרות מסביב ואנחנו וויתרנו על המלחמה (שחקן מהאיקסים הגיע עם 116 אלף גנרלים לקרבות)

ולא לבקש עזרה מהפדרציה.

שוב
    וזה יקרה.

איתי-שיחקת אותה גבר,נתת בראש לשחקן שהיה היחיד ששקל לעזור לך בזמן שאף אחד לא התייחס אליך

יש 2 צדדים במשחק הזה.
    הפדרציה וכל המסביב.
    לצערי הפדרציה שולטת ללא עוררין בשרת וכמובן זה מסביר למה אותנו לא אוהבים באופן פלא

שיהיה בהצלחה ל2 הצדדים.
    גם אני דומיננטי!!!!!!!!
    TmTmTmTm
  • STAT wrote:

רק איתי ולוציפר באו לעזור?אתה בטוח שאתה רוצה שאציין פה את הרשימה המלאה?כי רק אתמול קיאטרה וגיל הצטרפו אליכם

ולא לבקש עזרה מהפדרציה.

שוב
    וזה יקרה.

יש 2 צדדים במשחק הזה.
    הפדרציה וכל המסביב.

שיהיה בהצלחה ל2 הצדדים.
    אני באמת מנסה להבין מה אתה מנסה להוציא מבתגובות שלך את המיץ
    אתה רוכב יותר מדי על נושא ההצטרפות של השחקנים לעזרת LdV.
    אתה יודע למה? לא בגלל זה שאנחנו בקשרים הדדים עם מרבית מהשרת .
    לא בגלל שחקנים שגדלו וצמחו מתוך שורשי הברית ובאו ובאים לעזרתה בכל מלחמה ולחימה.
    אגיד לך למה, כי לא ציפית לזה.
    חשבת שזו ברית של "חוות" , "טרף קל" להחזיר כנראה את הכבוד שאבד.
    עצוב שאתה לא רק בורח מהלחימה אלא בורח מהאחראיות בתור מנהיג.
    LdV עשתה את הצעד המתבקש ועמדה איתנה נגד אלו שניסו להפיל אותה .
    בכל מקרה, שאפו וכל הכבוד לשתי הצדדים.
    ואין ספק שלא משנה אם המלחמה תימשך או לא , כבוד הבריתות מונח במקומם וזה מה שחשוב.
    בברכת דרך צלחה
    חג שמח שמח !!
  • זה לא נכון סטט..
    כמו שאליעד אמר
    חיפשת תחיים הקלים
    אתה מדבר על התמודדות כמו גבר..
    אבל מה המוסד עשתה בפועל?
    קודם כל התחלתם מלחמה בהפתעה..
    ואתה יודע את זה..
    תירוצים לגבי כמות הצבא..
    שהתחלנו עם צבא זהה..
    למוסד יש שומרי צבא
    ככה שגם זה נדחה
    ההודעות שלך לחברי הברית..
    ככה אתה נלחם כמו גבר?
    מנסה להשתיל פחד בשחקנים?!
    סטט
    לא באת להילחם כדי להנות..
    באת לנסות לפרק את LDV
    אז לא לנו אין כבוד..
    לך אין!
    אם היית רוצה מלחמה הוגנת
    היית בא מהתחלה כמו גבר ומציע מלחמה כמו שצריך!
    לילה טוב.
  • איתי נעים wrote:

זה לא נכון סטט..
    כמו שאליעד אמר
    חיפשת תחיים הקלים
    אתה מדבר על התמודדות כמו גבר..
    אבל מה המוסד עשתה בפועל?
    קודם כל התחלתם מלחמה בהפתעה..
    ואתה יודע את זה..
    תירוצים לגבי כמות הצבא..
    שהתחלנו עם צבא זהה..
    למוסד יש שומרי צבא
    ככה שגם זה נדחה
    ההודעות שלך לחברי הברית..
    ככה אתה נלחם כמו גבר?
    מנסה להשתיל פחד בשחקנים?!
    סטט
    לא באת להילחם כדי להנות..
    באת לנסות לפרק את LDV
    אז לא לנו אין כבוד..
    לך אין!
    אם היית רוצה מלחמה הוגנת
    היית בא מהתחלה כמו גבר ומציע מלחמה כמו שצריך!
    לילה טוב.
    האמת שאני לא משחק שנים, אבל בחודש האחרון יצא לי להכנס איזה פעם או פעמיים סתם בשביל לראות מה הולך
    אבל בחיים לא שמעתי על מלחמה שהמטרה שלה היא לא לפרק ברית. זה פחות או יותר המשמעות של ניצחון.

:ninja: :bninja: