הודעה ברית מוסד

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

בחרו את המועמדים שלכם ל"היכל התהילה" 2017

• הודעה ברית מוסד

אני stat מנהיג ברית מוסד
    נכנע בצער רב לברית ldv

ברית ldv
    הכניסה ללחימה גורמים זרים
    התערבות חוזרת ונשנית של בריתות un xxx
    הובילה אותי להחלטה המרה הזו
    אני לא יכול לנצח 3 בריתות

במידה וברית ldv
    תרצה להילחם מולנו באופן הוגן אנחנו מחכים.!!!!!!!

ניסינו ליצור עניין בשרת ושוב פעם תקבלו אבנים השרת הזה יהיה מת.

עצוב מאוד מאיך שהשרת הזה נראה
    תעודת עניות לשרת אלפא
    המוסד!
  • אה, לא הייתי מופתע לא לפני כן ולא אחרי כן

שמעתי כבר בעבר שהברית אקס אף לפני כמה חודשים כשהייתה עם 40 מיליון נק כללי ו20 חברי ברית רק תכננה מלחמה על אלדיבי ישר כמה חברי יו אן ואיקסים הצטרפו ופתחו נגד הנהגת אקס אף לחימה.
  • ברית המוסד הייתה עם 800 אלף גנרלים
    ברית ldv
    הייתה עם 1.6 גנרלים אחרי שקיבלו סיוע מהפדרציה

ולאחר שהבינו שזה לא מועיל הגיעה ההודעה הזו שגרמה לי להבין ששרת אלפא אבוד.

תמשיכו להצליח שרת אלפא.
    Files
  • חבל מאוד שהפסקתם להלחם..
    הקטע של העזרה עם הבריתות האחרות גורם לי להקיא, תעמדו על שלכם ואל תתנו לאף אחד לדרוס את הכבוד.
    הכניעה מוצדקת, מקווה שהשרת יקבל תפנית בקרוב

אל דאגה
    Knox
    Cesar Pi
    4.4M Alpha
  • המוסד הגיעה להישגים מרשימים בתקופת הלחימה הקצרה הזאת.
    בזמן שלברית אל די וי היה כפול מאיתנו בגנרלים (כמעט מיליון הפרש) +מיליארדי זהב הפרש +10 שחקנים הפרש.
    הצד הדומיננטי במלחמה בפער גדול הייתה ברית המוסד.
    צירוף שחקנים לבריתות במיוחד שחקנים מהטופ עם מימיון של מיליוני גנרלים ומיליארדי זהב זה דבר מגעיל מאוד לטעמי ומעיד על פחדנות גדולה.
    אני את שלי אמרתי אני רק אניח את התמונה הזאת פה:
  • כפיר
    בכיינות???

4 שחקנים
    מברית un
    עברו לldv
    תוספת של 400 אלף גנרל
    לא כולל איתי 300k
    ועוד שחקן בשם הוירוס 116 k

816 אלף
    מלבד השחקנים מבחוץ שמתערבים בכל קרב אפשרי
    ורק תגיד לי לתת דוגמה!!!!

בכיינות כפיר?מקוה שתבדוק עובדות ותחזור בך כי פה אתה
    טועה ובענק.
  • קשה לי להבין את הטענה
    הרי לפני שיצאתם "בהכרזת לחימה" בטוח שידעתם אילו השלכות יכולות להיות, תהיה תגובה בהתאם הרי ברית LdV הינה ברית שמחזיקה יפה מעמד בשרת ועברה לא מעט מלחמות ומערכות בהיסטוריה של הברית.
    אותן שחקנים שנרתמו עכשיו לעזרת הברית אלו אותם שחקנים שנרתמו בעבר גם כן.
    לכן הטענה של אי הוגנות מסוימת פסולה .
    שלא נדבר על הטענות שלכם לתחילת הלחימה , חיפשתם "שעיר לעזעזאל" עכשיו זהו פרק הזמן להנות מכבוד הדדי ולחימה ספורטיבית.

דש לעידוו
    שבוע טוב ומועדים לשמחה.
  • בכיינים בע"מ
    מה קרה, כמה חברים הצטרפו לעזור לחברים שלהם ב- LDV, מה פסול בזה?
    האמת אם אליעד היה מבקש יפה והיה לי זמן הייתי עוזר לו בכיף.
    על מה אתה בוכה בעצם, שלך אין חברים שיעזרו?
    UN לא שלחה אפחד לעזור ל- LDV והמוסד לא ממש מעניינת אותנו. אנחנו יותר טיפוסים של שב"כ.
    אבל אדון STAT מנסה להכניס אותנו לסיפור כנראה אז אולי בסוף משאלותיו יתגשמו.

חג סוכות שמיייח לכולם!
  • זה לא מלחמת קבוצות ולא מקום לעקיצות.
    בבקשה היצמדו לנתונים יבשים ונסו להסביר האם זה הגיוני או לא הגיוני. סיסמאות כמו "מה הבעיה ב..." אינן הנמקות.

המסר המרכזי של הפוסט של stat היא כניעה, לא האשמה.

בין השורות, ניתן לראות מהתגובות כאילו יש גם האשמה שהשרת לא מגשים היטב את המטרות שלו כשיש הצטרפות חד צדדית נגד מלחמות. זוהי טענה ישנה ולא מעניינת. אבקש לבחון את הנתונים ולמצוא מה הבעיה האמתית בהצטרפות:

- המלחמה מול LdV לוותה בהצטרפותם של שישה שחקנים (תקנו אותי אם אני טועה)

- שחקנים אלה נכנסו לברית החזקה יותר

- ההצטרפות הייתה חד צדדית

- בזמן ההצטרפות, היה נראה שזה רק קצה הקרחון ועומדת להיות הצטרפות המונית. מההודעות האחרונות באמת קשה לדעת אם פה תמו ההצטרפויות.

אני חושב שההאשמה העיקרית שמועלית היא שהשחקנים האלה אינם, כפי שנער הבקר תיאר, "כמה חברים", אלא שחקנים בעלי קשר קלוש במיוחד לLdV שהצטרפו מתוך איבה לברית המוסד וניסיון "לקפוץ" על ההזדמנות שיש סכסוך מולם. קל לראות מדוע זה בעייתי, אם נעיין בפרופוזיציות הבאות, שנדמה לי שכולנו מסכימים עליהן:

- הצטרפויות של צד ג' לסכסוך בין צדדים שווים מתוך מטרה לפגוע באחד הצדדים היא דבר פסול

- צד שמעוניין להתעמת מול שווה לו, ראוי שיתעמת בעצמו, ולא יחכה לסכסוך אחר כדי "לרכוב" עליו

- מלחמות במשחק דפדפן לא ראוי שיתפתחו מתוך איבה אישית

כל הפרופוזיציות התקיימו במקרה הזה. שבוע טוב.

meaning of life = ∫enjoyment(t)*dt
  • אמיר... wrote:

זה לא מלחמת קבוצות ולא מקום לעקיצות.
    בבקשה היצמדו לנתונים יבשים ונסו להסביר האם זה הגיוני או לא הגיוני. סיסמאות כמו "מה הבעיה ב..." אינן הנמקות.

המסר המרכזי של הפוסט של stat היא כניעה, לא האשמה.

בין השורות, ניתן לראות מהתגובות כאילו יש גם האשמה שהשרת לא מגשים היטב את המטרות שלו כשיש הצטרפות חד צדדית נגד מלחמות. זוהי טענה ישנה ולא מעניינת. אבקש לבחון את הנתונים ולמצוא מה הבעיה האמתית בהצטרפות:

- המלחמה מול LdV לוותה בהצטרפותם של שישה שחקנים (תקנו אותי אם אני טועה)

- שחקנים אלה נכנסו לברית החזקה יותר

- ההצטרפות הייתה חד צדדית

- בזמן ההצטרפות, היה נראה שזה רק קצה הקרחון ועומדת להיות הצטרפות המונית. מההודעות האחרונות באמת קשה לדעת אם פה תמו ההצטרפויות.

אני חושב שההאשמה העיקרית שמועלית היא שהשחקנים האלה אינם, כפי שנער הבקר תיאר, "כמה חברים", אלא שחקנים בעלי קשר קלוש במיוחד לLdV שהצטרפו מתוך איבה לברית המוסד וניסיון "לקפוץ" על ההזדמנות שיש סכסוך מולם. קל לראות מדוע זה בעייתי, אם נעיין בפרופוזיציות הבאות, שנדמה לי שכולנו מסכימים עליהן:

- הצטרפויות של צד ג' לסכסוך בין צדדים שווים מתוך מטרה לפגוע באחד הצדדים היא דבר פסול

- צד שמעוניין להתעמת מול שווה לו, ראוי שיתעמת בעצמו, ולא יחכה לסכסוך אחר כדי "לרכוב" עליו

- מלחמות במשחק דפדפן לא ראוי שיתפתחו מתוך איבה אישית

כל הפרופוזיציות התקיימו במקרה הזה. שבוע טוב
    אתם כל כך מדברים על סכסוך בין הבריתות,
    כל כך מדברים על צדק לא צדק.
    שוכחים לרגע גם כמה דברים שאזכיר לכם:
    מי יצר את הסכסוך? - אתם.
    מי הכריז מלחמה ? - אתם.
    מי "נכנע" ? - אתם.
    מי ממשיך את הלחימה? -אנחנו.

ולא. אנחנו לא אלו שהציבו מרגל בברית שלכם, אתם אלו שהצבתם אצלנו מרגל שסתם מידע לא חשוב אני אישית תפסתי אותו בצורה מגוחכת וחובבנית (תדאגו לנקות את האסלה לפני שאתם יושבים)
    אנחנו לא ממשיכים את הלחימה כי כייף לנו לרכוב עליכם חלילה זאת לא מדיניות הברית .
    אנחנו מחזקים את כח ההרתעה בשביל לתת שקט ורוגע במשחק של כלל חברה הברית.
    בנושא "ההתערבות" של שחקנים או בריתות או צד ג' או צד ח' או ת' מה שתרצו . את העובדה שאלו שחקנים שצמחו מהברית ומבינים שזו לא מדיניות הברית לגרום לשחקני הברית לא לישון כמו שצריך בלילה .. אותם שחקנים שצמחו כאן והיום שם ודבר במשחק הגיעו להגנת הברית. פסול? לא. אם כן זה ההשלכות כנראה של "הכרזת מלחמה" , כמו כן לא להעיר את הדוב משנתו.
    ברית המוסד , אתם אחלה. ומאמין שבחורים עלכיפאק, אבל כמו שלכן יש אינטרסים אישים בברית ולטובת הברית כך גם LdV פועלת ממשיכה לעמוד לצד חברה בריתיה ותעשה הכל להגנתם לטוב ולרע.
  • אני מבין ממך שאנחנו מסכימים שהצטרפות למלחמה מתוך איבה לברית המוסד היא פסולה?
    אם כן, אתה מוזמן לשלוח לי הודעה במשחק: nadamir18

הטענה לא הייתה שLdV רוכבת עלינו, אלא שהשחקנים שהצטרפו רוכבים על המלחמה שהתחילה כדי לממש שנאה מוקדמת לברית המוסד.

meaning of life = ∫enjoyment(t)*dt
  • אמיר... wrote:

אני מבין ממך שאנחנו מסכימים שהצטרפות למלחמה מתוך איבה לברית המוסד היא פסולה?
    אם כן, אתה מוזמן לשלוח לי הודעה במשחק: nadamir18

הטענה לא הייתה שLdV רוכבת עלינו, אלא שהשחקנים שהצטרפו רוכבים על המלחמה שהתחילה כדי לממש שנאה מוקדמת לברית המוסד.
    מה כתבתי, מה הבנת
    כתבתי מאוד מאוד ברור שהמניע של אותם שחקנים להצטרפות לעזרת הברית אינה קשורה לאם אוהבים או שונאים את ברית המוסד אלא קשורה לקרבתם לברית LdV
  • איזה בכיינים יא אלוהים
    אולי צריך לפרסם את הבכיינות שהם עשו מולנו כפיר
    סך הכל משחק ומלחמה
    שחקו תהנו תפסידו/תנצחו הכל לכיף
    "בחסות שמפו איקרים! השמפו שאתה צריך"-זכויות יוצרים לי"

"להיות המאסטר זה חלומי,מה שחשוב הוא להאמין!
    אני אהיה מקום ראשון אם רק להאמין"

That's why I told you dont touch nothing! but You'r bunch cowboys

"אז אם לך יש חלום,תמשיך לרדוף אחריו. בחורף או באביב בכל מצב.. כי הוא יכול להתגשם עוד היום!"

"אז אל תשכח לעולם שהחלום הוא שלך.. ואף אחד לא יקח אותו מימך!"

ל
  • Maloko1 wrote:

Amidmro wrote:

איזה בכיינים יא אלוהים
    אולי צריך לפרסם את הבכיינות שהם עשו מולנו כפיר
    סך הכל משחק ומלחמה
    שחקו תהנו תפסידו/תנצחו הכל לכיף
    בן כולם יודעים שאתה בוכה רק כי גנבו לך את הרעיון :P קנאי קטן :rolleyes:
    אוהב אותך חווה שלי
    "בחסות שמפו איקרים! השמפו שאתה צריך"-זכויות יוצרים לי"

"להיות המאסטר זה חלומי,מה שחשוב הוא להאמין!
    אני אהיה מקום ראשון אם רק להאמין"

That's why I told you dont touch nothing! but You'r bunch cowboys

"אז אם לך יש חלום,תמשיך לרדוף אחריו. בחורף או באביב בכל מצב.. כי הוא יכול להתגשם עוד היום!"

"אז אל תשכח לעולם שהחלום הוא שלך.. ואף אחד לא יקח אותו מימך!"

ל