הבהרה לשרת אלפא

• New

יוני הגיע הזמן שתפסיק לעשות השוואות כאלו מגוחכות
    אתה לא מכיר לא את בן ולא את דני אולי שניהם שיחקו איתך אבל לא יותר מזה
    והאמת גם לא קראתי את כל החפירה שלך
    אתה לא ראוי לתגובה ממני
    רק תמשיך לברוח כשאתה רואה אותי , עגלה

נתראה בקרוב .

"אוזניים להם ולא ישמעו" - תהילים קט"ו

סמוד בדימוס , מנהל בדימוס , ראש צוות בדימוס , מנהיג KoA

The post was edited 1 time, last by Lumbo ().

• New

חחחחח יוני איך אני אוהב שילד קטן כמוך (והרוב הגדול כאן בפורום)* בא לדבר עליי ועל כפיר ועל ליאור
    שגדולים מימכם ילדים בכמה שנים טוב
    קודם תתגייס, תעשה עם עצמך משהו מלבד משחק מסכן ואז תדבר איתי ותפתח תפה עליי... שחצן? טוב מאוד סובבתי אותכם על האצבע כמה פעמים בצורה כל כך מגוחחת.... הבאתם לי גנרל כמה פעמים שפשוט לא הפסקתי לצחוק מהטמטום
    אני עדיין מחכה לביקור שאתה אמור לעשות לי
    אה שחכתי אין לך זהב וגנרלים ואומץ ללכת מולי
    הקיצור תחזור למערה שיצאת מימנה
    "בחסות שמפו איקרים! השמפו שאתה צריך"-זכויות יוצרים לי"

"להיות המאסטר זה חלומי,מה שחשוב הוא להאמין!
    אני אהיה מקום ראשון אם רק להאמין"

That's why I told you dont touch nothing! but You'r bunch cowboys

"אז אם לך יש חלום,תמשיך לרדוף אחריו. בחורף או באביב בכל מצב.. כי הוא יכול להתגשם עוד היום!"

"אז אל תשכח לעולם שהחלום הוא שלך.. ואף אחד לא יקח אותו מימך!"

ל
  • New

כמה תיקונים יוני ..
    הברית של דני פורקה באלפא בגלל המנהיג וחברו הטוב עידו שהרסו את הברית אחד עם כפולים של פיראטים והתוכנה שלו שלא הועילה השני מכר את הברית ( השחקן שלו ) בשביל עוד כמה גרושים לחתונה שלו ( תירוץ עלוב אבל שיהנה ) בכל מקרה דני לא היה מרגל מההתחלה וזה ידוע אני גם בטוח שדני יעיד על כך ועידו לא חכם כל כך בשביל לבצע דברים כאלה
    ג'קי שרת אלפא וזטא לא מעניינים בפועל אין לא פה ולא שמה כל כך מה לעשות אם אתה חושב שזה מה שיעזור יש לך טעות גדולה חח
    ובנוסף יוני מצטער לאכזב אותך לכפיר יש חיים וזה הסיבה שאתה תופס לו את הצבא שהוא תופס אותך אתה שוכח לציין שאתה מתנדף מהר מאוד .. ומצטער בשביל שאתה מפחד מ 4-6 שחקנים שבאים עליך יחד שיש לך 200 אלף גנרלים נראה לי זה מעיד על היכולות שלך ...
    Moranland
  • New

חחחחחחחחחחח וואלה מורן נהיה בדרן
    מורן נשמה תירוץ שכל לוזר שמפסיד בפיראטים התגובה שלך
    בקשר לנתי שמכר תיוזר הוא פשוט לא רצה להגיע למצב שלכם אנשים נשואים שהמשחק יותר חשוב להם מהאישה שלהם אתם פשוט ביזיון של אנשים . מרחם עליכם ומקווה שיום אחד תבינו כמה פתטים אתם.ץ

See ya
    NF
    NMSIS
    HR
    :smile126:

נקמה היא מעשה של רגש אך גמול הוא מעשה של צדק
  • New

מצטער לאכזב אותך זה אתה הפסדת בפיראטים אני לא משחק בפיראטים . עם תוכנה ועם 6 איים לא הצלחתם לנצח או ששכחת ?
    מצטער לאכזב אותך אבל המשפחה שלי יותר חשובה מהמשחק .. לא אני בניתי עמדת משחקים וקניתי נט סטיק בשביל המשחק . לא אני קניתי אמברוסיה לכל הכפולות שלי כדי לסגור את האיים שלי מפחד .. אז מצטער לאכזב זה חברך עשה לא אני .. אצלי יש בדיוק 3 קניות של אמברוסיה( תיקון ל ,4 2 קניתי באותו שחקן ) ב 11 שחקנים שיש לי ב 4 שרתים אז מסתבר שאני אפילו קניתי פחות ממך כנראה
    Moranland
  • New

אי אי אי פשוט מביך מה שקורה פה
    ליאור , כפיר , לורד - מצטער לבשר לכם בתור אחד שכן היה בקואה ועזר לכם במלחמה מול נמסיס , אתם ברית מתה של 10 פעילים ש5 מתוכם מתפעלים עוד כמה שחקנים
    ההיתרון שלכם הוא בכמות, באיכות אתם נופלים

מורן היית חבר בעבר , צר לי שכבר לא אבל אני זוכר את התקופה היפה ולכן לא נפתח פה את השיחה עלייך
    רק נקודה קטנה , כן שמת כסף על המשחק ולא מעט (המלחמה עם טיביו מזכירה לך משהו?) אני חושב שכן

חברי יואפ, אני חושב שהאיחוד בין הבריתות היה מיותר והוריד מההרתעה של הפרדציה שלכם
    אבל אני מאמין בלידור ובחברה הטובים שם ויודע שזה לא יגמר כל כך מהר

נסיים עם משהו אישי אל ליאור , ההבדל בינינו (ברית הל בניו) לבינכם בנוגע לדיקטטורה שאנחנו כן נתנו הסכם למי שנלחם נגדנו , מי שמרוויח כבוד מקבל כבוד , הדבר הזה לא חל אצלך
    אתה שחקן טוב מבחינה "מקצועית" וכנראה שזה בזכות הכסף - אבל אני לא מוריד מזה , גם אני השקעתי במשחק פה כסף
    אבל מבחינה אנושית וחברתית אתה כנראה אחד האנשים שהכי לוקים בנושא זה , שהכרתי במשחק לפחות

בנוגע לעניין המרגלים , זה יעיל מאוד מרגלים בבריתות , אבל שנתיים אתה משחק את עצמך? משעמם לך בחיים אני לא מבין? לדבר שנתיים עם קבוצת אנשים שאתה בוגד בה ולהתגאות על זה כאילו הצלת עכשיו את העולם
    פשוט גועל נפש של בן אדם ובבירור אחד זה שלא הייתי רוצה להכיר
    אני בטוח שברמת המשחק אתה לא חצי ממני , וזה בלי להיות אפ* כמוך

סופש נעים חברים
    Zeta - 7.7M
  • New

בר,
    אז תוסיף עוד 200 .. שכחתי מזה וצודק אולי 250 יועד נראה לי זוכר טוב יותר אני בטוח לא זוכר
    שזה נוגע לעזור לברית שלי תמיד אעזור

יש אנשים שריגלו יותר זמן . ולפי מה שהחברה פה אומרים מה שלא נכון לדעתי ואני בטוח שאני צודק דני גם "שיחק" את עצמו שנה
    Moranland
  • New

boing007 wrote:

בר,
    אז תוסיף עוד 200 .. שכחתי מזה וצודק אולי 250 יועד נראה לי זוכר טוב יותר אני בטוח לא זוכר
    שזה נוגע לעזור לברית שלי תמיד אעזור

יש אנשים שריגלו יותר זמן . ולפי מה שהחברה פה אומרים מה שלא נכון לדעתי ואני בטוח שאני צודק דני גם "שיחק" את עצמו שנה
    כמות הכסף ממש לא אישו פה , זה לא היה החלק המעניין במשפט
    סתם טענתי שגם אתה לא בדיוק נגד לשים כסף על המשחק , זה חלק אינטגרלי במשחק ומאוד יעיל אז למה לא?
    לגבי הריגול , מי אמר שאני מצדד במלוקו
    אני חושב שארמדילו הזה בן אדם אפ* .. להתלהב ששיחקת את עצמך שנתיים במשחק מחשב? מה אתה גנוב? בחייאת
    Zeta - 7.7M
  • New

באופן כללי בתקופה האחרונה אני לא הכי פעיל, אבל אני מרגיש צורך כן להגיב על כמה דברים שיצא לי לראות כאן בריפרוף.

לגקי, בנוגע לטענותיך
    נראה שנחמד לך לזכור מה שנוח לך, כאחד שניסה לגשר ולבדוק את הסיפור.
    גנרל הקוברה במודע התערב ושלח צבא להגן על חבר בריתו שידע שהוא מותקף על ידי סילבר
    במקום לחכות, להתאפק, לדבר עם סימה לפתור את הבעיה
    הוא החליט לשלוח צבא להגן אומנם, אבל לשלוח צבא שילחם נגד סילבר.
    כאשר שחקן בוחר לפגוע בצבא אחר של חבר ברית - אז כמובן שהוא יעוף מהברית
    זה לא משנה אם במידה והיה משהו לא בסדר, זה לא משנה אם זה חבר טוב שלו.
    כאשר הוא שלח צבא להגן ונלחם במודע מול חבר ברית אז כמובן שהמקום שלו אינו בברית כי הוא הבהיר את סדר העדיפויות שלו
    אבל יפה שעשית מציאות יפה שבסהכ הוא הגן לא במודע, ובטעות השמיד צבא של חבר ברית...
    ואז עכב ההחלטה הזו החלטת גם אתה לצאת, כי הוא חבר שלך. שזה בסדר
    אבל כאשר רצית להתקבל לאיקסים, אם זכרוני לא מטעה אותי אני ביקשתי מכפיר לא לקבל אותך
    באותו רגע שיצאת מדי אף בגלל זה הבהרת טוב מאוד את סדר העדיפויות שלך
    ושחקנים כמוך איני צריך או מעוניין

בנוגע לדיקטטורה....זה נחמד לצעוק את זה רק חבל שזה לא המציאות
    בסופו של דבר יש הנהגה של די אף שתמנע את זה
    אתם מוזמנים לשאול את T12
    למרות שהמלחמה אף גלשה לחלקים לא נעימים בסופו של דבר למרות שיכלנו להמשיך, בחרנו להפסיק
    ולא זכור לי שום מקרה כאשר שחקן שהותקף בלי שום סיבה וקיבל כתף קרה מההנהגה. אם אתם טוענים לדיקטטורה קדימה זרקו טענות ועובדות לשחקנים
    שהותקפו בלי שום סיבה....כי בנתיים כול המקרים של שחקנים שכן הותקפו שאני מכיר
    שההנהגה לא טיפלה בהם זה מכיוון שדיברו בצורה מזלזלת/מעליבה/לא מכבדת או תקפו ראשונים וכד

ולחברה פה שנהיו מאבחני מדעי התנהגות וירטואלית, ומנסים בצורה הכי רדודה לאפיין אותם כבני אדם ותוקפים אותם בצורה הכי מכוערת
    את היחס שמקבלים מהם האישה והילדים
    גועל נפש
    זה מעיד יותר עליכם מאשר עליהם זה בטוח

D-F
    xXx
    עולם: אלפא

KoA
    עולם: בטא
  • New

daniel sol wrote:

באופן כללי בתקופה האחרונה אני לא הכי פעיל, אבל אני מרגיש צורך כן להגיב על כמה דברים שיצא לי לראות כאן בריפרוף.

לגקי, בנוגע לטענותיך
    נראה שנחמד לך לזכור מה שנוח לך, כאחד שניסה לגשר ולבדוק את הסיפור.
    גנרל הקוברה במודע התערב ושלח צבא להגן על חבר בריתו שידע שהוא מותקף על ידי סילבר
    במקום לחכות, להתאפק, לדבר עם סימה לפתור את הבעיה
    הוא החליט לשלוח צבא להגן אומנם, אבל לשלוח צבא שילחם נגד סילבר.
    כאשר שחקן בוחר לפגוע בצבא אחר של חבר ברית - אז כמובן שהוא יעוף מהברית
    זה לא משנה אם במידה והיה משהו לא בסדר, זה לא משנה אם זה חבר טוב שלו.
    כאשר הוא שלח צבא להגן ונלחם במודע מול חבר ברית אז כמובן שהמקום שלו אינו בברית כי הוא הבהיר את סדר העדיפויות שלו
    אבל יפה שעשית מציאות יפה שבסהכ הוא הגן לא במודע, ובטעות השמיד צבא של חבר ברית...
    ואז עכב ההחלטה הזו החלטת גם אתה לצאת, כי הוא חבר שלך. שזה בסדר
    אבל כאשר רצית להתקבל לאיקסים, אם זכרוני לא מטעה אותי אני ביקשתי מכפיר לא לקבל אותך
    באותו רגע שיצאת מדי אף בגלל זה הבהרת טוב מאוד את סדר העדיפויות שלך
    ושחקנים כמוך איני צריך או מעוניין

בנוגע לדיקטטורה....זה נחמד לצעוק את זה רק חבל שזה לא המציאות
    בסופו של דבר יש הנהגה של די אף שתמנע את זה
    אתם מוזמנים לשאול את T12
    למרות שהמלחמה אף גלשה לחלקים לא נעימים בסופו של דבר למרות שיכלנו להמשיך, בחרנו להפסיק
    ולא זכור לי שום מקרה כאשר שחקן שהותקף בלי שום סיבה וקיבל כתף קרה מההנהגה. אם אתם טוענים לדיקטטורה קדימה זרקו טענות ועובדות לשחקנים
    שהותקפו בלי שום סיבה....כי בנתיים כול המקרים של שחקנים שכן הותקפו שאני מכיר
    שההנהגה לא טיפלה בהם זה מכיוון שדיברו בצורה מזלזלת/מעליבה/לא מכבדת או תקפו ראשונים וכד

ולחברה פה שנהיו מאבחני מדעי התנהגות וירטואלית, ומנסים בצורה הכי רדודה לאפיין אותם כבני אדם ותוקפים אותם בצורה הכי מכוערת
    את היחס שמקבלים מהם האישה והילדים
    גועל נפש
    זה מעיד יותר עליכם מאשר עליהם זה בטוח
    :) אם בנוגע לדיבור אתה מתכוון לדיבור שלי אז לא התכוונתי להעליב רק לציין כמה עובדות
    NF
    NMSIS
    HR
    :smile126:

נקמה היא מעשה של רגש אך גמול הוא מעשה של צדק
  • New

מאוד מצחיק אותי כל הצדיקים שמנסים לנסות להוכיח שדיאפ ברית הוגנת ....

דניאל סול , אני מכיר את גנרל הקוברה - הוא בקושי פעיל במשחק .

הוא נכנס פעם ב....
    אני יכול להגיד לך בוודאות שהוא שלח צבא להגן על שחקן אחר שראה שיש בעצם תוקפים אותו
    הוא לא ידע שזה סילבר תוקף אותו . וגם מבחינת ההגיון אין סיבה שישלח הגן על מישהו שסילבר מדיאפ תוקף את היצרן שלו
    כי אם היה יודע שזה סילבר הוא מכיר אותו אז היה פונה אליו.

אתה יכול לרשום פה סיפורים ואגדות לנסות ליפות את המציאות .
    אבל סילבר שלח לו הודעה חכה חכה אתה נזרק מדיאפ ...
    שניסיתי לדבר עם סילבר על העניין הוא החליט לא לנסות לסדר את העניינים מול גנרל הקוברה.
    הוא רצה בעצם להראות שיש לו כוח שסימה וכפיר יזרקו את גנרל הקוברה אם הוא יגיד להם לזרוק אותו

תבין - אני החלטתי שאם גנרל הקוברה לא בברית , אין לי למה להשאר .
    הסיבה ששלחתי בקשה להכנס לאיקסים זה בגלל שכפיר אמר לי לשלוח בקשה.

אתה יודע מי זה כפיר כן ? וולורין השחקן שתמיד כולם חשבו שיש לו מילה ... ותמיד מנסה להיות צודק .
    זה שמדבר בצורה מתנשאת ... , שחושב שהוא מלך העולם ...

בנוסף להכל - שחקן שאין לו מילה חחחחח
    כי אני לא ביקשתי ממנו לחזור לדיאפ או לאיקסים ...

אמרתי לו את דעתי , שאני עזבתי בגלל שזרקו את גנרל הקוברה . ורציתי שיחזירו אותו .

כפיר כנראה ממש פחד שאני במבצר של דיאפ ופחד שאני לא יפנה לו את המקום במבצר של דיאפ .
    אבל כנראה הוא שכח דבר מאוד פשוט - לי יש מילה.

וזה לא היה משא ומתן כלשהוא שאני יפנה לו את המקום בשביל לחזור לדיאפ .
    ברגע שהוא אמר לי לפנות את המקום , שלחתי לו הודעה שיעדכן אותי שהוא מחובר ונתאם שהוא יתפוס את המקום .
    הוא רשם לי תפנה את המקום במבצר ונשקול את החזרה שלכם לדיאפ חזרה.
    אני לא ילד קטן ,בלי קשר לעניין שהוא רשם לי על החזרה לברית החזרתי לו את המקום .

לאחר מכן הוא שלח לי הודעה ורשם - לשלוח בקשה לאיקסים ולהגיד לגנרל הקוברה.
    שלחתי בקשה לאיקסים , לא בגלל שבאמת היה מעניין אותי אם להכנס או לא.
    רציתי להכנס בשביל גנרל הקוברה שיכנס גם ואז גם ככה הייתי חוזר למצב חופשה .
    זה מאוד מצחיק שאתה מנסה להראות כאילו אני ככ רציתי לחזור לדיאפ או לאיקסים

בשורה תחתונה:
    גנרל הקוברה לא רצה לחזור לאיקסים ובגלל זה ביטלתי את הבקשה שלי .
    ותכלס .... פעם הייתי באיקסים כי חשבתי שזאת ברית בת של דיאפ
    אבל לאט לאט הבנתי את המצב ... שזאת לא ברית בת.
    זאת ברית כפולים .... אז תפסיקו לנסות להציג את האיקסים כברית בחסות האיקסים .
    פשוט מאוד ברית כפולים לאגור זהב וגנרלים .....
  • New

חסר דוגמאות?
    עוד זוכר את הפוסט של nobody
    השחקן נתקף בלי להבין על מה
    פנה למי שתקף אותו
    לא קיבל תשובה
    פנה להנהגת דיאף
    לא קיבל תשובה
    נאלץ לכתוב מגילה בפורום...
    ומה כפיר רשם בפוסט
    "לא חייב לענות"
    דוגמאות לא חסר...