לכל אלה שלא מאמינים בדת- דיון פתוח

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• אוקיי אז נתחיל בזה ששניכם משוגעים

God Of Death wrote:

בעצם המילה יהודי זה אומר שאתה בן של אלוקים נקודה אין בריחה עכשיו הסברים קצריםיש הסבר בפירושים שנולדה עם כל אחת מהם תאומה והראיה שכתוב " את קין ואת הבל" האת הזה בא לומר משהו וזה שנולדה איתם תאומה עכשיו תגיד לי שזה מוטעה ? טוב אז לא יהיה עולם !וגם אם זה היה אימא שלהם
      ?נגיד שאתה ואימא שלך הייתם היחידים בעולם לא היית מציל את האנושות דרכה
      אם לא אתה ממש צריך לחשוב לפני שאתה מדבר כי להגיד דברים נכונים בבקשה. ובקשר לאלוהים
      אמרתי לך לך לרב שמחזיר בתשובה שיענה על זה למה אני לא יודע לנסח את זה בצורה שתבין רק משפט
      "מי אמר שיש לך שכל לא רואים אותו רואים מוח לא שכל אז מי אמר שיש לך שכל?"
      שום הוכחה לא יכולה להסביר את זה כי שכל זה דבר רוחני כנ"ל אלוהים אין אפשרות להסביר כי הוא לא משהו מוסבר
      ועוד. תביא לי תמונה של אוויר אפשר? לא אי אפשר! כי אי אפשר לצלם אוויר הא אבל הוא קיים...וכו' וכו
      אני גם לא חושב שזה בסדר מי אמר שזה בסדר לסקול להטבי"ם למה כי חסיד ** **** עשה מה שעשה! זה לא מה שאלוהים רוצה ויש כאלה שחושבים שזה בסדר לעשות דברים בשם אלוהים למרות שהם ריקים מבפנים
      וההומואים האלה יהודים אז הם היו צריכים להתאבד בגלל הספר והכאב בקשר להומואים זה בגלל שזה נגד הטבע
      אלוהים ברא ז** וכו* אוקיי שנועדו להתחבר למה לעוות את מה שהוא ברא אבל שיעשו מה שהם רוצים רק כואב
      כפרה בקשר ל4 השורות האחרונות מה אני אומר לך
      אתה צריך טיפול לך תחפש לי בתנ"ך שכתוב לאנוס הא תגיד לי הא
      מי שאונס מישהי אם היא בתולה חייב להתחתן איתה לכל החיים ולהתפדח בכל פעם שידברו איך הם נפגשו
      ואם היא נשואה מוציאים אותו להרוג איזה עידוד אתה לא שפוי
      אדם שעשה פצע עם טיפה דם להורים שלו סוקלים אותו בבית דין
      הלאה בקשר לנשים כמו חפצים עניתי בעמוד 6 או 7
      תגיד עוד הרבה דברים נוראים
      והמקרים שהיו ובאמת יש זה לא מהתנ"ך זה מהתחת
      תתחיל להפסיק לקרוא עיתונים הם מבלבלים לך את המוח כי זה מביא להם כסף ולא אכפת להם מהאמת
      עכשיו לגבי זה שאם אתה נשאר אחרון בעולם עם אמא שלך ואתה רוצה לעשות איתה ילדים זה חולני אפילו התורה לא מסכימה את זה וכן בדקתי לפני

God Of Death wrote:

תבין למה מההתחלה לא רציתי לענות אתה לא מחפש תשובות אתה מחפש להיות צודקואם תגיד שאני אותו דבר שאני מחפש להיות צודק זה נכון אבל כי הדרך שלי היא אמת
      ועכשיו מי אמר שהומואים צריכים להתאבד
      תקרא שוב ואם לא הבנת אתה פלגמט
      אמרתי שכל קיים לא מוח ואתה ממש פלגמט שכלללללללללל זה לא דבר שאפר לראות או להסביר ובמקרה שלך אני מבין למה כי הוא לא קיים כי אתה קורה מה שאתה רוצה לקרוא
      בקשר לאוויר אתה צודק אבל זה היה דוגמא
      לא הכוונה בן שלו בפועל כן הוא לא משהו אנושי אבל הוא בחר בנו לעם שלו ואנחנו לא נחשבים עבדים לאל העריץ אלא בנים שלו וכשצריכים עזרה מה עושים? מבקשים מאבא עזרה אז כן הוא אבא שלנו במובן הזה
      אתה צריך טיפול חמור עדיף אוכלוסייה של פלגמטים כמוך מאשר עולם בלי כלום ! ולא חמוד לא יווצר מחדש מהכלום בן אדם
      בקשר לאונס מתוק זה אם היא רוצה אז הוא חייב להיות מחוייב לה ולא יכול להתגרש ואם הוא יעשה בעיות הוא יחטוף
      ואם היא לא רוצה הוא משלם פיצויים . תצא מהסטיגמה המחורבנת הזאת אין שום דבר בתורה בקשר לאישה בתור חפץ עוד משהו אם לגבר יש לחמניה אחת למי הלחמניה הולכת? לאישתו שמעת נכון הוא ימות ברעב ואשתו תאכל
      וזה כתוב ברמב"ם עוד הסברים בקשר לאישה בעמוד 6-7
      ורק שתדע מה עם חילוניים? כן שמעת אותי מה עם כל הבתי זונות/מכוני ליווי/אתרי זנות ופורנו
      הא!מה איתם ממש כבוד לאישה הא?!בטח חופשי וכל חילוני הולך לשם לא כמה מפגרים אז אני אגיד לך אתם מתיחסים לאישה כמו חפץ כי זה זיין וסע בלי להכיר מישהו אפילו אני רוצה לעשות כרגע טוב לעצמי אז אני עושה מישהי לכיף שלי והיא תקח 150 שקל ותשתוק כלומר תצרח...בושה
      בקשר לבדיקות תראה לי מקור שזה כתוב אני רוצה תמונה מגמרא/הלכה/הרצאה משהו כי אני בחיים לא שמעתי את הבולשיט הזה
      ולא אמרתי שזה נכון אבל אם זה נכון תגיד לי אולי יש בזה משהו שעוזר לבדיקה להיות יותר מדוייקת ואם איינשטן המחורבן היה אומר את זה היית עושה נכון כי הפרופסור אמר נכוןןןןן
      דייי לשקר את עצמך תבדוק דברים לפני שאתה פוסל והשכל לא קיים פיזית ולכן בגלל שאתה לא מאמין בלי לראות משהו אז כנראה שאין לך שכל כי לא ראית אותו
      ואני לא חושב שאתה חסר תקנה אבל אתה צריך לרצות לשמוע כי כל תשובה כאן היא עם ראיות וסברות ולך אין ראיה או סברה אחת מדעית או רבנית
      אני לעומת זאת לא מקשיב לשום רב חוץ מהגדולים כי יש רבנים רקובים ויש טובים ואני הולך לטובים
      ו2. ידידי כל מה שאני אומר לך למדתי לבד בלי שום רב אז לא אני לא מקשיב לרבי פוצי מוצי
      ועוד דבר אתה באת לצעוק ולהגיד את הדעה שלך בגאון וזה סבבה אבל אל תגיד שהיא נכונה כי אתה מרגיש ככה תביא הוכחות נדבר בנתיים אני מבוסס בכל הדעה שלי ואתה על הקרשים
      וכל מי שלא התווכח ויראה את זה יגיד לך שאני יותר מבוסס מבחינת הדעה
      אחחחח.... אני הייתי שמח שתפתח את האוזניים לשמוע ותגיד לעצמך רגע למה אני תוקף בוא נשמע רגע רק לשמוע ולרדת למה שהוא אמר אני שמעתי מה שאמרת וראיתי שזה לא נכון והכל פה כתוב ברוגע ואהבה ואני לא רוצה ללכלך אבל נראה שהמחשב שלך קצת רטוב מהעצבים שלך ואולי חטף קצת
      אז יאלה יום טוב אני לא אגיד כלום מעכשיו תעשה מה שתרצה אני לא יענה עוד לך בדיון הזה כי קיבלת את כל מה שהפריע לך בפיצוץ סטיגמות עסיסי וזהו אם תרצה תמיד יש תשובות באינטרנט אם קשה לך משהו בתורה ואתה רוצה להבין באמת
      כי להכל יש תשובות בתורה והמדע עדיין בשאלות מתוקי אז תבין שוב אמת היא אמת בכל מצב והתורה אמת
      זה היה התשובה שלי אני פרשתי מהדיון למה אין לי זמן לזה
      עכשיו לגבי אונס היום האונס יותר נפוץ בחברה החרדית מאשר בחברה החילונית
      והסיבה שזה ככה זה בגלל שהחרדים סוגרים כל היום את האנשים שלהם בתוך מקומות סגורים במקום להסביר להם מה נכון ומה לא
      במקום זה החרדים מחזיקים אותם ברצועה ואומרים כל דבר אסור במקום להסביר למה אסור ואז אחרי הסבר לתת להם אפשרות בחירה האם הם רוצים להמשיך להיות חרדים או לפחות בדרך שונה זה הסיבה שיש הרבה חרדים שחוזרים בשאלה כי החרדים סוגרים אותם בלי אוויר לנשימה
      לגבי זנות וכל זה מקצוע עתיק שאפילו התורה מסכימה שהמקצוע הזה בסדר אז תבדוק דברים לפני שאתה יוצא בהצהרות
      עכשיו לגבי איינשטיין הוא היה מבסס חלק מהמחקרים שלו על היהדות ולא רק על המחקרים
      לעומת זאת הרבנים מבססים את עצמך רק על התורה ולא חושבים לבדוק דרך אחרת למעט רבנים מסויימים
      אתה לא חושב בכלל לבדוק דרך מחקר אחרת חוץ מהתורה תבדוק ואז נדבר

God Of Death wrote:

אני לא עונה מי שרוצה תשובות כתוב למעלה! ואני לא מקשיב לאנשים וכן כבר כתבתי לך כבר על הכל חוץ מדבר אחד
      כל מה שתגיד שהחרדים עושים החילונים מכפילים אותם באלפים
      וזה לא קשור לשום דת בעולם לא לנוצרים ולא לחרדים ולא לסטיבן הוקינג
      ולפחות משלמים פיצויים על פי הדת
      והפסוק וצדיק באמונתו יחיה הכוונה בלבד! היא=כל אדם צדיק שלומד תורה ילמד בשיטת הלימוד שלו ולא חייב להיות כפוף לשום שיטת לימוד של רב אחר
      והכוונה להבנה בתורה
      זנות זה מקצוע עתיק נכון אני לא יודע כלום נכון
      אם אישה היא כלכך חשובה לחילוניים שיגידו לא הולך לטרפיק פקטורי למה אישה היא לא חפץ
      למה החדרים לא הולכים ואתם כן הא אישה חפץ
      בקשר להצלת העולם עניתי לך
      בקשר לנוצרים עניתי והבאתי הוכחות ויש הוכחות שזה בלוף הנצרות רק הנוצרים רוצים להאמין בזה כי אין שום מחוייבות לאלוהים שלהם
      ומעל 3 מיליארד ערבים חושבים שהאלוהים שלנו הוא האמת והדרך של היהודים היא האמת
      מה תגיד

שונר wrote:

עזוב, אתה לא בא לנסות לקבל דעה שונה משלך, אתה בא אומר אני צודק, ככה כתוב בתנך הרבה עובדיה יוסף אמר ככה וזאת האמת. אתה לא מתבסס על מחקרים, אתה לא בודק כלום אתה פשוט מקובע כל כך עמוק בתוכך שזה כבר חסר תועלת.
      עזוב את לא בא לנסות לקבל דעה שונה משלך את בא אומר אני צודק ככה כתוב כתוב בתנ"ך ככה הרב עובדיה יוסף אמר וזאת האמת אתה לא מתבסס על מחקרים אתה לא בודק כלום אתה פשוט מקובע כלכך עמוק בתוכך שזה כבר חסר תועלתישר בחזרה אליך
      כל מה שכתבת בול מה שאתה עושה בוללללללללללללללללללללללללל
      אני קראתי את כל הדעות כי גם לי היה שאלות כמו לכולנו
      מי אמר שלוהים קיים
      למה חייבים להאמין בתורה אוליי יש אלוהים והתורה לא נכונה
      ועוד ועוד
      אבל בשראיתי את האמת בפרצוף לא ברחתי ונצמדתי לסטיגמות שעיתנאים הכניסו לי לראש
      אמרתי זאת האמת ואני הולך לאמת למרות שזה קשה מאוד
      אז אל תברח ידידי תתן לעצמך לראות את האמת ותראה אותה יום טוב ולהתראות
      הדעות של שניכם מבוססות רק שלו על מחקרים בלבד ושלך על תורה בלבד אם תשלבו את שניהם תגיעו לדעה הנכונה

God Of Death wrote:

שונר wrote:

לך תלמד תורה או תסקול להטבים, חתיכת יצור חולני.
      אני עדיין מזועזע שאתה אמרת שבן אדם צריך לעשות עם אימו שלו ילדים. אתה דוחה אותי.
      אני לא הולך להגיב לך יותר.
      יום טוב, או שבעצם.... לא
      למעלה בדפים 6-7 יש תשובות בקשר לקיצוניים שלא מבינים כלוםואני חושב שאני יעשה סקר איפה שהוא בקשר להצלת העולם
      ויום טוב בתור בנאדם תגיד לא משנה הומו או חרדי או חילוני
      לך תסקול חרדים חתיכת יצור חולני
      !יום טוב
      :closed: :closed: :growup:
      לגבי זה שאתה אומר שאתה לא קיצוני אתה קיצוני מאוד הבעיה שאתה לא בודק בצורה הנכונה וזאת הבעיה המרכזית שלך
      Bukharans not die they only multiply. :whistling:
    • -DEADPOOL- wrote:

עכשיו לגבי אונס היום האונס יותר נפוץ בחברה החרדית מאשר בחברה החילונית
      והסיבה שזה ככה זה בגלל שהחרדים סוגרים כל היום את האנשים שלהם בתוך מקומות סגורים במקום להסביר להם מה נכון ומה לא
      במקום זה החרדים מחזיקים אותם ברצועה ואומרים כל דבר אסור במקום להסביר למה אסור ואז אחרי הסבר לתת להם אפשרות בחירה האם הם רוצים להמשיך להיות חרדים או לפחות בדרך שונה זה הסיבה שיש הרבה חרדים שחוזרים בשאלה כי החרדים סוגרים אותם בלי אוויר לנשימה
      לגבי זנות וכל זה מקצוע עתיק שאפילו התורה מסכימה שהמקצוע הזה בסדר אז תבדוק דברים לפני שאתה יוצא בהצהרות
      עכשיו לגבי איינשטיין הוא היה מבסס חלק מהמחקרים שלו על היהדות ולא רק על המחקרים
      לעומת זאת הרבנים מבססים את עצמך רק על התורה ולא חושבים לבדוק דרך אחרת למעט רבנים מסויימים
      אתה לא חושב בכלל לבדוק דרך מחקר אחרת חוץ מהתורה תבדוק ואז נדבר
      לגבי האונס תביא הוכחות + התקשורת מפרסמת חרדים יותר כדי להכפיש אותנו כי זה כיף להם או כי יקראו יותר כי זה מעניין ומושך את העין
      והסיבות שלך לאונס חרדי ממש אבל ממש לא נכונות אדם שאונס אוקיי אדם שאונס הוא זבל לא משנה מי הוא
      חרדי חילוני נוצרי ערבי סודני הומו לסבית
      הוא אדם פח שלא שווה כלום וזה לא קשור למגזר שלו אז תצא מהסטיגמה
      ואם תשאל את המשטרה כמה מקרי אונס יש להם בשבוע ומי האונסים תבין
      ועוד ראיה כמה זמרים יש בארץ 123 יש בערך 50
      כמה זמרים חרדים נתפסו על עבירות מין וכמה חילוניים
      הלאה חברי כנסת ראשי ממשלה רק חילוניים
      והרב ברלנד אני לא יכנס לזה אבל או שזה שקר
      או שהוא חולה נפש אבל זה לא כל החרדים וזה רק אחד בלבד
      איפה התורה מסכימה זנות איפה תגיד לי הא איפה
      חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
      לא ציפיתי לזה ממך יש לך יותר ראיות אחי
      התורה אוסרת זנות בכל מחיר
      הלאה מה עם בגידות אדם שבוגד באישתו מוציאים אותו להורג על מה שהוא עשה
      בקשר למדענים אתה יודע אתה מצחיק אותי אני ממש נחנק מהנרגילה שלי ממש חחחחחחחחח
      אתה ממש סותר את עצמך תענה תשובה לעצמך ממה ששאלת ואמרת
      איינשטין היה היחיד שאולי ביסס כמה דברים והיחיד
      אותו דבר הרב זמיר היחיד כי הוא למד מדע להסביר את זה לכם
      אז אל תגיד שהרבנים כי אני יגיד הפרופסורים הדגולים מתכחשים לתורה אז הרבנים הדגולים מתכחשים למדע
      בדקתי מחקר
      תורת האבולוציה
      ?למה אין עוד התפתחות מקופים לאדם
      תענה על זה למה הממציא לא ענה ואמר שיש הרבה שאלות במדע שאין להם תשובות
      תורת המפץ
      ?למה אין עוד פיצוצים שיוצרים עוד עולמות
      תענה על זה
      תנו בלייק בחייאת
    • למה אין עוד התפתחויות מהקוף? יש, יש כמה מיני קופים. ואנחנו המין ה"מפותח" ביותר. זה שאין עוד לא סותר את התיאוריה.
      לא יכולים להיות פיצוצים אחרים כיוון שהמפץ הגדול מתאר את תחילתו של היקום מנקודה קטנה עם מסה אינסופית למה שהיא כיום.
      למה כל הגלקסיות עדיין מתרחקות? כיוון שהדי הפיצוץ עדיין ממשיכים והיקום עודנו מתרחב.
      בבקשה אל תזרוק עובדות לא נכונות.
      אתה לא יכול להגיד על חברי כנסת דתיים שהם עשו דברים ולזרוק את זה על החילונים.
      יש מלא הוכחות להתעללות מינית אצל חרדים.
      mynet.co.il/articles/0,7340,L-4191140,00.html
      mako.co.il/weekend-articles/Article-37fa17c31fbfc31006.htm
      וזה רק קצה הקרחון.

מעצב מתחיל, מוכן לעצב לפי בקשה :rolleyes:

הפליליסט המלא שלי ביוטיוב: youtube.com/watch?v=yzTuBuRdAy…ab6rD5amWJYpIfUZtEluUbT0Q
      תוכלו למצוא אותו בכל מקום מכיוון שהוא ציבורי:)
    • tags.walla.co.il/%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%A1
      תספור כמה חרדים כתובים שם
      mako.co.il/Tagit/%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%A1
      ושם
      התשובה היא אפס
      חברי כנסת חרדים לא הואשמו אף פעם במין וראש ממשלת ישראל אדון קצב בכלא על עבירות מין
      אתה לא יכול להגיד על חברי כנסת חילוניים שהם עשו דברים ולזרוק את זה על החרדים
      יש מלא הוכחות להתעללות מינית אצל חילוניים למעלה
      וזה רק קצה הקרחון
      למה אין עוד התפתחות למין מפותח יותר חמוד למה
      למה אין פיצוץ שייצור עוד יקום
      למה לא מתפתחות חיות חדשות מכלום
      למה כדור הארץ לא מתרחק מהשמש מהדי הפיצוץ
      והראיות שלך מראות על כמה מקרים ובולשיט שעושה את זה מעניין אפילו הקרירטורה שמצוייר שם ממש מושקעת
      ומי אמר שאין התפתחות של קופים אתה דוגמה חיה להתפתחות של קוף
      ואגב שניה לפני שסיימתי לכתוב ראיתי שזה אתה והתלבטי עם להעלות את התגובה או לא והחלטתי שכן
      תנו בלייק בחייאת
    • כדור הארץ מתרחק לא מתרחק מהשמש בגלל דבר שנקרא כוח המשיכה. אני בטוח ששמעת עליו.
      לא יכול להיות עוד פיצוץ של עוד יקום, כל החומר נמצא ביקום הזה. זה לא סתם קורה אתה יודע.... אה רגע אתה לא, אתה לא קראת עמוד אחד בנושא.
      חיות לא יכולות להתפתח מכלום, רק מראה כמה אתה מפגר בנושא הזה. בדיוק קראתי מאמר מעניין של נישונאל גיאוגרפיק מהמהדורה העיברית האחרונה שלה שיצאה (ממליץ בחום לכולם) על התפתחות הציפורים משרידי הדינוזאורים המעופפים אחרי פגיעת המטאור לפני 66 מיליון שנה.
      אתה בטח תגיד שגם זה שטויות, אבל מה לעשות אתה חושב שכדור הארץ נוצר לפני 5000 שנה שיש לך כל כך הרבה הוכחות לכך שהוא נוצר לפני קרוב ל13 מליארד שנה. תקנו אותי אם אני טועה בגילו של כדור הארץ.
      אני לא הולך להתווכח איתך על הדת, אני רואה שזה וויכוח עקר. אבל על הנושאים האלה אין לי בעיה לדון איתך.

הפליליסט המלא שלי ביוטיוב: youtube.com/watch?v=yzTuBuRdAy…ab6rD5amWJYpIfUZtEluUbT0Q
    • מי אמר שהתאוריה של המפץ הגדול והאמונה סותרות אחת את השנייה? יש דתיים שמאמינים שאלוהים הוא זה שגרם למפץ הגדול וככה הוא יצר את העולם, זה לא סותר! :)
      אני חושב שבגלל שהדת עברה הרבה שנים והרבה אנשים ששיכתבו אותה יש בה הרבה דברים שלא צריך להתייחס אליהם, כמו למשל עונש מוות להומוסקסואלים שזה כתוב במפורש בויקרא. לעומת זאת, בדת יש מלא דברים יפים ונכונים, גם אם אתה לא מאמין בקיום של אלוהים. האמונה שלי היא לא שחור לבן ולא כל כך קונבנציונלית, אבל זה דבר שהוא מאוד אישי ואתם לא צריכים לקבע את עצמכם בכן אלוהים קיים וכל דבר אחר הוא לא נכון או לא אלוהים לא קיים ורק המדע מסביר הכל. יש גם אמצע.

• New

שונר wrote:

כדור הארץ מתרחק לא מתרחק מהשמש בגלל דבר שנקרא כוח המשיכה. אני בטוח ששמעת עליו.
      לא יכול להיות עוד פיצוץ של עוד יקום, כל החומר נמצא ביקום הזה. זה לא סתם קורה אתה יודע.... אה רגע אתה לא, אתה לא קראת עמוד אחד בנושא.
      חיות לא יכולות להתפתח מכלום, רק מראה כמה אתה מפגר בנושא הזה. בדיוק קראתי מאמר מעניין של נישונאל גיאוגרפיק מהמהדורה העיברית האחרונה שלה שיצאה (ממליץ בחום לכולם) על התפתחות הציפורים משרידי הדינוזאורים המעופפים אחרי פגיעת המטאור לפני 66 מיליון שנה.
      אתה בטח תגיד שגם זה שטויות, אבל מה לעשות אתה חושב שכדור הארץ נוצר לפני 5000 שנה שיש לך כל כך הרבה הוכחות לכך שהוא נוצר לפני קרוב ל13 מליארד שנה. תקנו אותי אם אני טועה בגילו של כדור הארץ.
      אני לא הולך להתווכח איתך על הדת, אני רואה שזה וויכוח עקר. אבל על הנושאים האלה אין לי בעיה לדון איתך.
      היהדות לא אומרת שכדור הארץ נוצר לפני 5000 שנה מה שלפי היהדות נברא לפני 5000 שנה זה האדם . אז עכשיו תגיד יש הוכחות של בני אדם לפני 2 מליון שנה ע"י תארוך פחמן שהיום יודעים כבר שהוא לא מדוייק בכלל הרבה דברים יכולים לשנות דרסטית את התארוך . בנוגע "למפץ הגדול" אני לומד קצת פיזיקה להנהתי יצא לי ללמוד תורת היחסות קצת וקצת קוונטים וראשית המפץ הגדול היה נקודה כבידתית סינגלורית שזה כמו חור שחור אם כל המסה של היקום מסיבה מסויימת שלא ידוע לנו אותו חור שחור קרה לו משהו והמסה התפרצה החוצה מה שגרם להתרחבות היקום שמוכר לנו היום . מיזה עלתה שאלה מה גרם לאותו חור שחור שהזמן לא משפיע עליו הוא יחיד ביקום בקיצור 0 השפעה להתפרצות שלו או שהשאלה הנכונה היא מי גרם . ובקשר ל זה שהבריאה לקחה 6 ימים אם עלתה לך השאלה הימים של הבריאה הם לא ימים שלנו היום שתחשוב על זה השמש והירח נבראו רק ביום שלישי אם אני לא טועה ככה שכל יום בבריאה הוא כנראה עצום . עכשיו סתם מחשבה שעלתה לי יש אנשים שאומרים שאם נדע כל פיפס כל מלקולה כל דבר ביקום נוכל לדעת את העתיד והיום תורת הקוונטים יש את עיקרון האי וודאות שמה שקורא שם זה שהיא אפשר לדעת גם כיוון וגם מקום של אלקטרון ולמה ... כי ברגע באתה מחשב את הכיוון המקום משתנה וברגע שאתה מחשב את המקום הכיוון והמהירות גם משתנות . בקיצור לפי זה לא נוכל לדעת את עתידנו ורק נוכל להגיד את סיכוי ההתרחשות אבל בסופו של דבר כול אותם מציאות שיכולות לקרות רק אחת מתבטאת מה שמראה שיש פה משהו בטבע שאינו ביד האדם . נגיד אתה מטיל מטבע יש לך נגיד 50 אחוז עץ 50 אחוז פלי בסופו של דבר זה ינחת על אחד הצדדים אפילו שהסיכויים שווים מי בסופו של דבר החליט לאן זה יפול לטובת מי ?
      להפסיק לעשן זה הכי קל בעולם עשיתי את זה מאות פעמים :-SMOKE

• New

ברור שהאדם לא היה לפני 2 מיליון שנה
      האדם המודרני (הומו ספיאנס) הופיע לראשונה לפני 40,000 שנה.
      ויש הוכחות, אפילו חפרתי באתרים שבה מצאנו עדויות וכלים מלפני 6000 שנה.
      בשאר הדברים אתה צודק. עקרון אי הוודאות הוא נושא ממש מרתק אני עדיין לומד לגביו

• New

-War Machine- wrote:

שונר wrote:

כדור הארץ מתרחק לא מתרחק מהשמש בגלל דבר שנקרא כוח המשיכה. אני בטוח ששמעת עליו.
      היהדות לא אומרת שכדור הארץ נוצר לפני 5000 שנה מה שלפי היהדות נברא לפני 5000 שנה זה האדם . אז עכשיו תגיד יש הוכחות של בני אדם לפני 2 מליון שנה ע"י תארוך פחמן שהיום יודעים כבר שהוא לא מדוייק בכלל הרבה דברים יכולים לשנות דרסטית את התארוך . בנוגע "למפץ הגדול" אני לומד קצת פיזיקה להנהתי יצא לי ללמוד תורת היחסות קצת וקצת קוונטים וראשית המפץ הגדול היה נקודה כבידתית סינגלורית שזה כמו חור שחור אם כל המסה של היקום מסיבה מסויימת שלא ידוע לנו אותו חור שחור קרה לו משהו והמסה התפרצה החוצה מה שגרם להתרחבות היקום שמוכר לנו היום . מיזה עלתה שאלה מה גרם לאותו חור שחור שהזמן לא משפיע עליו הוא יחיד ביקום בקיצור 0 השפעה להתפרצות שלו או שהשאלה הנכונה היא מי גרם . ובקשר ל זה שהבריאה לקחה 6 ימים אם עלתה לך השאלה הימים של הבריאה הם לא ימים שלנו היום שתחשוב על זה השמש והירח נבראו רק ביום שלישי אם אני לא טועה ככה שכל יום בבריאה הוא כנראה עצום . עכשיו סתם מחשבה שעלתה לי יש אנשים שאומרים שאם נדע כל פיפס כל מלקולה כל דבר ביקום נוכל לדעת את העתיד והיום תורת הקוונטים יש את עיקרון האי וודאות שמה שקורא שם זה שהיא אפשר לדעת גם כיוון וגם מקום של אלקטרון ולמה ... כי ברגע באתה מחשב את הכיוון המקום משתנה וברגע שאתה מחשב את המקום הכיוון והמהירות גם משתנות . בקיצור לפי זה לא נוכל לדעת את עתידנו ורק נוכל להגיד את סיכוי ההתרחשות אבל בסופו של דבר כול אותם מציאות שיכולות לקרות רק אחת מתבטאת מה שמראה שיש פה משהו בטבע שאינו ביד האדם . נגיד אתה מטיל מטבע יש לך נגיד 50 אחוז עץ 50 אחוז פלי בסופו של דבר זה ינחת על אחד הצדדים אפילו שהסיכויים שווים מי בסופו של דבר החליט לאן זה יפול לטובת מי ?

שניכם טועים. האדם נברא ביום השביעי לבריאת העולם אוקי?
      שימו לב שבמשך יום או יומיים עוד לא נוצרה השמש, או הירח ואפילו הזמן לא נוצר! אז לפי הפרשנים, היום הראשון לא חייב להיות 24 שעות! אלא יכול להיות מיליוני שנים! זה אחד מתוך 7 פרשנויות מקובלים לגילו של העולם

מעצב - בקשות עיצוב בפרטי

;/18
    • New

God Of Death wrote:

תשמע אתה לא מוציא שום היגיון אמת היא אמת התורה היא אמת נקודה
      מי שלא חושב ככה לפני שהוא מחליט שאין שום אלוהים והוא נוצר מכלום
      שיבדוק את היהדות שיה הדת של עם ישראל לפני שהוא בודק סטיבן הוקינג
      שיבדוק קודם הרב עובדיה שיבדוק מחזירים בתשובה לפני שהוא טס לחו"ל לא חושה
      אז כן אני אומר שהוא מכחיש את האמת כמו שהוא אומר שאני מכחיש את האבולציה או כל דעה אחרת
      למה מכחיש יש מעל 800 אלף חרדים שחושבים כמוני
      אני לא חרדי, אני דתי גאה.

אתה צודק זו ארץ יהודים וכמו שהוא אמר הוא לא מכריח אף אחד :thumbup: