לכל אלה שלא מאמינים בדת- דיון פתוח

• אם יש לך מה להגיד אני אשמע אחרי שתפסיק לקרוא בידיעות אחרונות וישראל היום את החרא המעניין מאוד שהם כותבים
      ..החרדים גונבים
      ..אוכלי חינם
      ....חיילים מקופחים
      תאמין לחרא הזה!! תאמין כמו החרא שאתה בעצמך הפכת להיות מכל השנאת חינם הזאת
      כולנו יהודים כולנו בנים של אותו אברהם די לבולשיט הזה
      תנו בלייק בחייאת
    • God Of Death wrote:

The Bukhari wrote:

God Of Death wrote:

The Bukhari wrote:

God Of Death wrote:

MACCABI2 wrote:

yaakov123 wrote:

.רוב החרדים הם לא ציונים, וזה אומר שהם לא בעד המדינה ולא בעד הצבא והם לא מנסים להכחיש זאת
      ותאמינו לי שאני יודע אני גר בשכונה חרדית קיצונית ואני רואה את כל ההפגנות, וה"פאשקבילים" שלהם ועוד הרבה
      אבל זה לא אומר שאין בהם הרבה דברים טובים, זה שיש להם נקודה אחת שאני לא מסכים איתה זה לא פוסל אותם.
      אין לי משהו נגד חרדים.אבל... הם נגד המדינה שהם חיים בה ואפילו יש להם בונוסים מסויימים לא מבין אותם...

LionKing wrote:

חחחח דיון מצחיק.
      מה שיסכם את השיחה לדעתי זה המשפט.
      WELCOME TO ISREAL/
      אין היגיון ולא יהיה היגיון.
      אם זה איך משפחות מחבלים מקבלות כסף אחרי שהילדים שלהם ביצעו פיגוע.
      או אם זה החרידים שמפגינים נגד ישראל נגד המדינה ומקבלים יותר כסף מלוחם על ללמוד תורה.
      אין מה לעשות זה החיים.
      WELCOME TO ISREAL/

Darkboy wrote:

yes wrote:

חרדי ממוצע הוא לא נגד המדינה
      הוא פשוט פסיבי
      לא ממש.חרדי ממוצע אולי לא פועל אקטיבית נגד המדינה, אבל כן יש לו התנגדות למוסדותיה והמון פעמים גם לרעיון קיומה
      !אחד מי פה חרדי להבין את מה החרדים מתנגדים או לא הא!חרדים בעד המדינה אבל יש דברים שהם לא אוהבים בה אבל הם לא נגדיש קומץ שצריך למחוק עם כמה טילים שגרים במאה שערים בשם"נטורי קרטא" ותבדקו שזה רק הם?שתיים חרדים מקבלים יותר מחיילים פששש יש איזה ראיה מתוקי!טוב אז לא חרדים בפועל אוליי מקבלים יותר מחיילים אבלמהמדינה עצמה אברכים מקבלים 700 שקל בחודש לאברך והראשי כוללים של האברכים הולכים לחו"ל
      ליהודים אמריקאים עשירים ומתרימים אותם להחזיק את הכולל זהו זה הכל
      חייל מקבל פחות מ-700 לחודש הצחקתם אותי
      כולל=מוסד לימוד אחרי החתונה בתשלום
      ..ולמעלה כתבו כמה דברים טיפשיים אז מילה קטנה
      אחד האישה ביהדות ממש לא מקופחת להיפך היא מכובדת יותר מהגבר
      הגבר עובד בשבילה על פי היהדות שהיא כמו מלכה לא עובדת
      האישה לא חייבת בכמה מצוות כי היא מחוברת יותר לאלוקים כי אישה זה רגשי ודת זה רגשי
      גבר מברך על זה שיש לו יותר מצוות מאישה וגם כי הוא לא צריך לעבור הריון ואני אסביר
      נגיד שיגרילו לכם או שלא תעברו תאונה או שתעברו ותרפאו לגמרי ויצא שלא תעברו תשמחו או לא
      אותו דבר יצא שזכינו במצוות ולא לקושי של ההיריון אומרים תודה אבל התודה היא לא זלזול לצד השני
      אישה היא חפץ אצל החרדים.... כן בטח מעניין למה לחרדים אין מכוני ליווי/אתרים של זיין וסע עלק חפץ
      :חרדים לא מתגייסים מכמה סיבות
      הם רוצים ללמוד
      בצבא אי אפשר ללמוד
      בצבא יש נשים בלי סוף וזה בעייתי על פי התורה להיות בקרבת כל אישה אלא אם היא אשתך בקרבה הכוונה להסתכל עליה ולגעת בה ובצבא זה קורה בשפע
      כל מי שהיה בצבא עזב/ירד מהתורה ופוחדים על הנערים שהם קלי דעת לאבד אותה
      והלימוד של החרדים על פי התורה מגן עלינו
      אתה שוכח שעל כל ילד גם מקבלים כסף לכן החישוב שלך שחרדים מקבלים פחות מחיילים הוא טעותכל חרדי יש לו מלא ילדים אז לא חסר להם כסף לעומת חיילים שתורמים למדינה את החיים שלהם ומקבלים מעט
      יש לך מקור לבולשיט הזה תראה לי אוקיי כי אני ממשפחה חרדית ואין שום תוספות לילדים יש סה"כ הנחות בארנונה זהו זה הכל
      תבדוק את זה לא משעמם לי בחייםיש חוק במדינה שאומר שעל כל ילד שהוא אזרח המדינה והמצב סוציו אקונומי נמוך או שהוא מקבוצות מיעוטאז המדינה מחוייבת להביא להורים סכום כסף מסויים כל חודש
      עכשיו יכול לשתי סיבות שאין את זה למשפחה שלך אחד זה שאתם לא במצב סוציו אקונומי נמוך מספיק בשביל זה
      או שהורים שלך התעצלו להגיש בקשה
      בדקתי נשמה מקבלים 240 שקל לילד בגיל 15 + הצחקת מה אפשר לעשות עם זה לקנות לו לחמניה ושוקו לחודשוזה למשפחה קצבאות באתר עיתונות לא שקרי
      עד לאישור החוק זוכו מידי חודש לפי תחשיב של 140 שקלים לכל ילד. מעתה על הילד הראשון השני, השלישי, הרביעי והחמישי יקבלו כמפורט לעיל. מהילד השישי ואילך תעלה הקצבה לכל חודש, כמו בילד הראשון, רק ב 10 שקלים להפקדה בבנק, ו 50 שקלים לכל ילד לחיסכון.

לעניין הסכום החד פעמי בינואר הקרוב: משפחה בת 6 ילדים תקבל 1392 שקלים. משפחה עם 7 ילדים 1472 שקלים. משפחה עם 8 ילדים 1552 שקלים. משפחה עם 9 ילדים 1632 שקלים. משפחה עם 10 נפשות בלי-עין-הרע, 1712 שקלים.

כן למשפחה עם 10 ילדים 1712 שקל כן ממש עושר ועושר עד היום הזה שהם מתו ברעב
      140 שקל לילד
      חרא דבר תקנה לו כיכר לחם חלב וגבינה ירד לך 20%
      אם תקרא ותראה שרשום שאם הם היו משרתים בצבא הם היו מקבלים יותר אז תפסיק לבלבל את המוח תגידו תודה שאתם מקבלים את זה
      לכו לעבוד לכו לצבא ותאמין לי שיספיק לכם
      ויש היום מספיק עבודות שמשלבות הפסקות ללמוד תורה בנוסף להפסקות האחרות אז הלימוד תורה לא תירוץ
      והיום יש גם מספיק יחידות בצבא שמופרדות לגמרי מנשים הם יכולים ללכת לשרת שם
      אז תפסיקו אם התירוצים ותפסיקו לבכות יש היום מספיק אלטרנטיביות
      אז התירוץ של העבודה והתירוץ של הצבא לא תקף היום וסתם החרדים תופסים על זה גל בשביל לקבל כל מיני הטבות נוספות
      Bukharans not die they only multiply. :whistling:
    • God Of Death wrote:

מה הקשר מה שכתבתי למה שאמרת
      אמרת מקבלים המון זה בולשיט
      מה הקשר תעבדו דיברנו על הקצבה קיבלת! עלק מקבלים יותר מחיילים הנה ההוכחות למעלה זה מה שדיברנו
      עניתי לך על זה בשורה הראשונה שאם חרדי משרת בצבא הוא מקבל יותר מחייל רגיל למה זה בכלל צריך להיות ככה
      גם אמרתי את הקטע השני כדי להמחיש שאתם לא עושים כלום ועדיין מקבלים כסף
    • נשמה זה לא נקרא לקבל כסף כמו שכתבתי
      וזה לא מה שאמרת אמרת שהחרדים מקבלים יותר מחיילים
      והפתרון שלך לא אפקטיבי בגלל שחרדים מקדישים את עצמם ללמוד
      אז אנחנו מסתדרים אבל אל תגידו שהחרדים עושקים תמדינה
      תנו בלייק בחייאת
    • God Of Death wrote:

נשמה זה לא נקרא לקבל כסף כמו שכתבתי
      וזה לא מה שאמרת אמרת שהחרדים מקבלים יותר מחיילים
      והפתרון שלך לא אפקטיבי בגלל שחרדים מקדישים את עצמם ללמוד
      אז אנחנו מסתדרים אבל אל תגידו שהחרדים עושקים תמדינה
      החרדים עושקים את המדינה תגיד לי דבר אחד שהחרדים נותנים למדינה אבל משהו אמיתי
      אתה כנראה תגיד לימוד תורה יש מספיק אנשים שלא חרדים שעושים את זה
      אבל אשמח לשמוע משהו ממך
    • God Of Death wrote:

א. זק"א
      ב. איחוד הצלה
      ג. מד"א
      ד. סדנאות שלום בית
      ?זה מספיק
      והכל בהתנדבות בלי שקל
      א זק"א זה גופות לא? אז יש היום גם ארגונים חילונים לזה
      ב איחוד הצלה זה לא של החרדים אלה של מדינת ישראל אל תשייך דברים שלא קשורים אליכם
      ג מד"א עד כמה שידוע לי זה דתיים חילונים אבל נגיד
      ד סדנאות שלום בית זה לדתיים יש פסיכולוגיים יש יועצי משפחה אותו דבר רק לחילונים

לפי מה שהבנתי מפה הדתיים תורמים רק לקהילה שלהם
      וזה לא שאין אלטרנטיביות אצל החילונים
      הדתיים פשוט בחרו לבדל את עצמם משאר המדינה ולעשות ארגונים שיש כבר לשאר המדינה
    • אתם מגזימים רצח...
      קודם כל לא הבנתי את ההקשר שלכם בין ארגונים כמו מדא לחילונים/דתיים.
      אין קשר!
      אני עובד מד"א דרך אגב.

ברור לכולם שיש זרם אחד שבעייתי ולכן כולם אומרים הדתיים זבל וכו'
      גם אצל הערבים והימניים והשמאלניים זה ככה זרם אחד קטן וקיצוני הורס לכולם.

צריך להפריד שאני מתכוון לדתי חרא אני מתכוון לאותו זרם שיורק על נשים ברחוב או באוטובוס.
      שאומר מוות לחיילים ותולה בובות של חיילים על עמודים ב100 שערים.

מעבר לזה הדתיים / ובמיוחד הדתיים הלאומים הלייט יותר הם אנשי שיחה מדהימים ואני מאוד נהנה מסיפורים שלהם על התורה
      ואומר את זה בן אדם אתאיסט רצח. סורי אבל אני מאמין רק במפלצת הספגטי המעופפת מעבר לזה כלום חחחח
      WHEN YOU SAY THE LION
      YOU NEED TO FINISH WITH THE KING

• God Of Death wrote:

MACCABI2 wrote:

yaakov123 wrote:

.רוב החרדים הם לא ציונים, וזה אומר שהם לא בעד המדינה ולא בעד הצבא והם לא מנסים להכחיש זאת
      ותאמינו לי שאני יודע אני גר בשכונה חרדית קיצונית ואני רואה את כל ההפגנות, וה"פאשקבילים" שלהם ועוד הרבה
      אבל זה לא אומר שאין בהם הרבה דברים טובים, זה שיש להם נקודה אחת שאני לא מסכים איתה זה לא פוסל אותם.
      אין לי משהו נגד חרדים.אבל... הם נגד המדינה שהם חיים בה ואפילו יש להם בונוסים מסויימים לא מבין אותם...

LionKing wrote:

חחחח דיון מצחיק.
      מה שיסכם את השיחה לדעתי זה המשפט.
      WELCOME TO ISREAL/
      אין היגיון ולא יהיה היגיון.
      אם זה איך משפחות מחבלים מקבלות כסף אחרי שהילדים שלהם ביצעו פיגוע.
      או אם זה החרידים שמפגינים נגד ישראל נגד המדינה ומקבלים יותר כסף מלוחם על ללמוד תורה.
      אין מה לעשות זה החיים.
      WELCOME TO ISREAL/

Darkboy wrote:

yes wrote:

חרדי ממוצע הוא לא נגד המדינה
      הוא פשוט פסיבי
      לא ממש.חרדי ממוצע אולי לא פועל אקטיבית נגד המדינה, אבל כן יש לו התנגדות למוסדותיה והמון פעמים גם לרעיון קיומה
      !אחד מי פה חרדי להבין את מה החרדים מתנגדים או לא הא!חרדים בעד המדינה אבל יש דברים שהם לא אוהבים בה אבל הם לא נגד
      יש קומץ שצריך למחוק עם כמה טילים שגרים במאה שערים בשם"נטורי קרטא" ותבדקו שזה רק הם
      ?שתיים חרדים מקבלים יותר מחיילים פששש יש איזה ראיה מתוקי
      !טוב אז לא חרדים בפועל אוליי מקבלים יותר מחיילים אבל
      מהמדינה עצמה אברכים מקבלים 700 שקל בחודש לאברך והראשי כוללים של האברכים הולכים לחו"ל
      ליהודים אמריקאים עשירים ומתרימים אותם להחזיק את הכולל זהו זה הכל
      חייל מקבל פחות מ-700 לחודש הצחקתם אותי
      כולל=מוסד לימוד אחרי החתונה בתשלום
      ..ולמעלה כתבו כמה דברים טיפשיים אז מילה קטנה
      אחד האישה ביהדות ממש לא מקופחת להיפך היא מכובדת יותר מהגבר
      הגבר עובד בשבילה על פי היהדות שהיא כמו מלכה לא עובדת
      האישה לא חייבת בכמה מצוות כי היא מחוברת יותר לאלוקים כי אישה זה רגשי ודת זה רגשי
      גבר מברך על זה שיש לו יותר מצוות מאישה וגם כי הוא לא צריך לעבור הריון ואני אסביר
      נגיד שיגרילו לכם או שלא תעברו תאונה או שתעברו ותרפאו לגמרי ויצא שלא תעברו תשמחו או לא
      אותו דבר יצא שזכינו במצוות ולא לקושי של ההיריון אומרים תודה אבל התודה היא לא זלזול לצד השני
      אישה היא חפץ אצל החרדים.... כן בטח מעניין למה לחרדים אין מכוני ליווי/אתרים של זיין וסע עלק חפץ
      :חרדים לא מתגייסים מכמה סיבות
      הם רוצים ללמוד
      בצבא אי אפשר ללמוד
      בצבא יש נשים בלי סוף וזה בעייתי על פי התורה להיות בקרבת כל אישה אלא אם היא אשתך בקרבה הכוונה להסתכל עליה ולגעת בה ובצבא זה קורה בשפע
      כל מי שהיה בצבא עזב/ירד מהתורה ופוחדים על הנערים שהם קלי דעת לאבד אותה
      והלימוד של החרדים על פי התורה מגן עלינו
      נכון מאוד
    • The Bukhari wrote:

God Of Death wrote:

א. זק"א
      ב. איחוד הצלה
      ג. מד"א
      ד. סדנאות שלום בית
      ?זה מספיק
      והכל בהתנדבות בלי שקל
      א זק"א זה גופות לא? אז יש היום גם ארגונים חילונים לזהב איחוד הצלה זה לא של החרדים אלה של מדינת ישראל אל תשייך דברים שלא קשורים אליכם

אולי תבדוק מי הקים את איחוד הצלה לפני שאתה פותח פה-והראיה הגדולה שזה שייך למגזר החרדי זה העובדה שהכל מתנהל בהפרדה מלאה בין נשים לגברים
      אשמח לשמוע על מתחרים לזק"א בציבור החילוני
      בנוסף העובדה שאתה לא מעונין להזדקק לתרומת החרדים בזקא זה בעיה שלך
      לא הבעיה של החרדים
    • yes wrote:

The Bukhari wrote:

God Of Death wrote:

א. זק"א
      ב. איחוד הצלה
      ג. מד"א
      ד. סדנאות שלום בית
      ?זה מספיק
      והכל בהתנדבות בלי שקל
      א זק"א זה גופות לא? אז יש היום גם ארגונים חילונים לזהב איחוד הצלה זה לא של החרדים אלה של מדינת ישראל אל תשייך דברים שלא קשורים אליכםג מד"א עד כמה שידוע לי זה דתיים חילונים אבל נגיד

אולי תבדוק מי הקים את איחוד הצלה לפני שאתה פותח פה-והראיה הגדולה שזה שייך למגזר החרדי זה העובדה שהכל מתנהל בהפרדה מלאה בין נשים לגבריםאשמח לשמוע על מתחרים לזק"א בציבור החילוני
      בנוסף העובדה שאתה לא מעונין להזדקק לתרומת החרדים בזקא זה בעיה שלך
      לא הבעיה של החרדים
      כל מילה בסלע ידידי היקר
      ואגב שכחנו את החברה קדישא
      תנו בלייק בחייאת
    • The Bukhari wrote:

God Of Death wrote:

א. זק"א
      ב. איחוד הצלה
      ג. מד"א
      ד. סדנאות שלום בית
      ?זה מספיק
      והכל בהתנדבות בלי שקל
      א זק"א זה גופות לא? אז יש היום גם ארגונים חילונים לזהב איחוד הצלה זה לא של החרדים אלה של מדינת ישראל אל תשייך דברים שלא קשורים אליכם

אגב שכחתי לומר לך
      בסדנאות של השלום בית כפי שכתבתי כבר הם בחינם בלי שקל תבוא אם אתה חילוני חרדי או הומו זה שלום בית
      לא פסיכולוג שלוקח כסף ולא פותר כלום כדי שיבוא שוב ויבזבזו עוד כסף
      ואגב הדתיים תורמים לכולם
      כי זקא זה לכלום איחוד הצלה זה לכולם מדא זה לכולם והסדנאות לכולם
      אז אם תגיד אבל למה צריך הנה תשובה
      איחוד הצלה מגיעים תוך דק ועשרים שניות לאירוע בעוד למדא יותר זמן ככה שזה נצרך
      לא ידוע לי על ארגון גופות חוץ מזקא
      מדא תרימה בבתי חולים שזה הארגון המדיני שיש למדינה
      והסדנאות אין של המדינה רק לחרדים יש בחינם כדי לעזור ולא להרוויח כסף
      אז לפני שתתווכח תביא דעה נכונה ולא מעוותת
      בוקר אוב
      תנו בלייק בחייאת
    • New

~Golden Boy~ wrote:

לכל אלה שלא מאמינים בדת מכל סוג שהוא. יכול להיות שאתם טוענים שמה שאתם לא רואים אז לא קיים? מה שלא מוכח מדעית בצורה טובה לא אמיתי? אז דבר אחד יש לי להגיד לכם. איך זה שאתם לא מאמינים בדת ובזה שאימא שלכם היא באמת אימא שלכם? יש את אלה שיגידו-"מה זאת אומרת? אני מכיר אותה מגיל אפס.." אז מי אמר שמישהו לא הפנט את האחות בבית החולים להגיד שהילד\הילד שייכת לאימא הזאת? מתי ראיתם בפעם האחרונה אדם שהולך לרופא ומבקש את התעודות שלו שלמד רפואה ושהוא מוסמך לזה?
      מה שלא מוכח מדעית אין שום סיה שנאמין בו.
      אלוהים הוא תיאוריה, ומכייון שיש תיאוריות יותר טובות ויותר נתמכות ע"י חוקי המדע המוכרים לנו אני מעדיף לקבל אותן כאמת .
      ואיך אני יודע שאמא שלי היא אמא שלי? אם להיות בוטה יש לי הוכחות. אני יכול לשאול את אבא שלי אם הוא ז**ן אותה , אני יכול לראות צילומים של מצלנמות בטחה בבית חולים. עדים שהיו שם.
      הדוגמא שלך בכלל לא קשורה לנושא, זה ממש לא אותו הדבר.

מעצב מתחיל, מוכן לעצב לפי בקשה :rolleyes:

הפליליסט המלא שלי ביוטיוב: youtube.com/watch?v=yzTuBuRdAy…ab6rD5amWJYpIfUZtEluUbT0Q
      תוכלו למצוא אותו בכל מקום מכיוון שהוא ציבורי:)
    • New

שמע אני לא יענה לך כי אתה לא מחפש תשובה אתה מחפש להסיר מעליך את האמת בהכחשה שלה אם תרצה שיענו לך יש לזה מספיק חומר ברשת איפה שלא תרצה קח למשל תשאל בגוגל
      "האם אלוהים קיים הרב יוסף מזרחי"
      תקבל תשובות אבל אתה מחפש להכחיש כדי להסיר אחריות מהיותך יהודי וכולנו ככה כי בתכל'ס למי יש כוח למצוות אבל זה המציאות ידידי אנחנו יהודים והבנים של אלוהים ותתמודד עם זה ותמצא את התשובות
      תנו בלייק בחייאת