סיקור סדרה | נארוטו

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• סיקור סדרה | נארוטו

סיקור סדרה| נארוטו
    כתב: ori1234 | ערך: MAK777 | תאריך פרסום: 19.1.17
    שלום לכם קוראים יקרים, היום נעסוק בסדרה המצליחה נארוטו, אחת מסדרות האנמיה המוכרות והמוצלחות ביותר ששודרה גם כאן בישראל - בערוץ הילדים!
    האם הסדרה תענה על ציפיותינו כמו שרבים אחרים חושבים? או שלשמא היא תאכזב אותנו קשות? הישארו איתנו וקבלו את כל התשובות!

מידע קצר על הסדרה:
    "נארוטו" היא סדרה שמגיעה מתחום המאנגה (הציור). היא נכתבה כסדרת מנגה על ידי מסאשי קישימוטו ופורסמה לאור לראשונה בשנת 1999 ביפן. "נארוטו" היא סדרת טלוויזיה ששודרה לראשונה ב-2002 לאור הצלחתה הרבה כסדרת מנגה. הסדרה עדיין מאוד פופולרית בימינו ויש לה גם הרבה מאוד צעצועים משלה שזוכים להצלחה רבה.
    הגבלת הגיל לצפייה בסדרה זאת היא: 11+.

תקציר עלילת הסדרה:
    נארוטו הוא ילד קטן ובודד ושנוא ביותר בכפרו. תושבי הכפר מגנים אותו ופוחדים ממנו בגלל משהו נורא שקרה כשהוא נולד. נארוטו לומד בבית ספר לנינג'ות, אך הוא ממש לא תלמיד מוצלח שם, קשה לו מאוד בלימודים והוא כמעט ולא עובר מבחנים. ביום אחד כשקורה דבר יוצא דופן נארוטו מצליח להוכיח את עצמו כנינג'ה מעולה. נארוטו הופך לנינג'ה לוחמת ומתחיל לקבל משימות ביחד עם שניים מבני גילו שעברו את המבחנים ומשם נארוטו נלחם, שורד, מתחזק ועושה עוד המון דברים מעוררי השראה.
    מה יקרה לנארוטו? האם הוא ינצח בקרבות שלו? או שהוא יתברר כמישהו שלא מספיק חזק? כדי לקבל את התשובות לשאלות הללו, תצטרכו לראות את הסדרה בעצמכם.

דעת הכתב:
    "נארוטו" לדעתי היא סדרה מדהימה! היא משלבת בתוכה כל כך הרבה סיפורים מרגשים וגרמה לי לבכות לפחות פעם אחת. העלילה שם מאוד מגוונת ועמוקה, יש בה הרבה מאוד יחסים של בן אדם וחברו שהם מורכבים ביותר, רגשות כמו נקמה, שנאה, אהבה, חברות ועוד הרבה מאוד רגשות שמעשירים את הסדרה בצורה מדהימה. העלילה כל כך טובה גם בגלל המגוון שלה, כל כך הרבה דמויות וסיפורים ששזורים זה על גבי זה בצורה יפה מאוד ומביאים להבנה בהרבה מאוד מהמקרים. האנימציה של הסדרה מאוד יפה ומושקעת ומשתפרת במהלך כל פרק ופרק, ליצור כל כך הרבה דמויות וכל כך הרבה מצבים זה בוודאי משהו קשה במיוחד, אבל יוצרי האנימציה עמדו במשימה בגבורה. הסדרה יודעת גם להצחיק במקומות הנכונים ודמויותיה עם גוון אישיות מיוחד במינו לכל דמות ודמות. הקרבות שהם חלק בלתי נפרד מהסדרה, אולי ארוכים ויכולים להשתרך אפילו על מספר פרקים מאוד מעניינים, כל פרט בהם מושקע ומחושב. לסיכום, אני ממליץ מאוד לצפות בסדרה הזאת כי היא מראה כל כך הרבה דברים מיוחדים שמלמדים גם אותנו על עצמנו כבני אדם.

לאלו מכם שמכירים את הסדרה, האם היא טובה לדעתכם? נשמח שתפרטו את הסיבה לבחירתכם.

עד כאן לכתבה זו, נמשיך תמיד לסקר,
    צוות חדשות - מחלקת פנאי ובידור.
  • אחלה כתבה
    אני אוהב נארוטו ממש
    אחלה סידרה ממש לא צפויה ממליץ לראות בין האנימה הכי טובות/טובים
    להיות חזק זה לא הכל
    להיות הכל זה לא חזק
    (כן גם אני לא הבנתי למה כתבתי את זה )
  • דווקא בסוף של הסדרה (הקרב הסופי, תכלס הפרקים של עכשיו זה פילרים) למדתי להעריך והבנתי את כל מה שהלך בסדרה. היחסים הכל כך מורכבים ועמוקים של נארוטו וסאסקה, ספק אוייבים ספק חברים, כל השנים האלה שאתה מתייחס ליחסים האלה כסתם מרדף קיטצ'י ובסוף כהכל מסתכם ונגמר בקרב שמשלב גם אקשן וגם המון רגש אתה מבין את העומק והמהות של הקשר שלהם. חובה צפייה, גם נארוטו ובייחוד שיפודן.

• א) אורי יחווה התגעגתי אלייך :)
    ב) אחלה כתבה אחשלי היקר שעשה בר מצווה ולא הזמין!!

מעצב גרוע :O
    ולא אני לא מעצב לכם :lol:
  • אני אחד שלא יכול לראות סדרות במחשב..ונארוטו זאת הסדרה היחידה שראיתי במחשב, כי מה לעשות, זאת אנימה ממש ממש טובה ואיכותית.
    אחלה סיקור :)
    Liav10a
    ♦ צוות היצירתיות ♦

ראש צוות אתגר בדימוס • זוכה האח הגדול • ראש צוות כתבים לשעבר
    למידע נוסף כנסו לפרופיל

• ליאב חזרת?

ואחלה סדרה

תודה לאגדה שהוא אגדה ועיצב את החתימה
    :hail: :hail: :hail:

אין פה תרבות................................................. X(

{מלבד אגדה [מי אמר שאני לא יודע לומר תודה כשצריך (XD?)] }