שמתם לב שהפעלות העיקרית בפורום היא באשכולות ספירה בהייד

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• שמתם לב שהפעלות העיקרית בפורום היא באשכולות ספירה בהייד

שמתם לב שהפעילות העיקרית בפורום היא באשכולות ספירה בהייד - ומה שקורה במשחק אסור לדבר עליו כאן?
    מעניין למה ואיך זה קרה...
    :lol: :lol: :lol:
    U-F "שולטת" (בפורום) - מדור הבדיחה של בטא...

The post was edited 1 time, last by אבשלום ().

• כן כן מור תמשיכי לעשות מחאה על כך שהברית שלך חווה

אני חושב שגם UF צריכה לצאת למחאה שיש רק 180 ספינות סחר לקניה מהנמל .
    החברה צריכה לדעתי להתחשב בעובדה שיש חוות מלאות משאבים כמו בJUP

ובזיזה יכולה להיות לפעמים עסק מאוד מתיש .

SH-F
  • אחרי שהפכתם לבדיחה גרועה בכל פרמטר אפשרי אתם שוב פונים לפורום מיד אחרי שביקשת בעצמך שלא להגיב, אנחנו ממשיכים בדרכינו כל עוד זה משרת את האינטרסים שלנו.

עם או בלי מחאה אנחנו נמשיך לתת לכם קבלות על המעשים שלכם ואתם יכולים להתבכיין עד מחרתיים.
  • מאור שבת שלום לך,
    אתה התבלבלת - אנחנו לא מתבכיינים לא בכלל ובטח לא בגללכם - אנחנו לועגים להתנהלות הברית שלכם...
    מי שמתבכיין וחושב שהוא במרכז העולם שלנו זה אתם...
    בכל בחירה בין קואה לבין כל ארבע הבריתות (של _ _ _ _ _ _ _) שקיבצתם נגדנו תחת יו אף - אני אבחר ואנחנו נבחר בסולידריות עם קואה ובאינטרסים של כלל השרת.
    ואם אתם חושבים שזה נותן לכם יתרון במשחק או ניצחון במלחמה - תחפשו סולם לרדת "חמודים"...

נ.ב.,
    ורק כדי להדגים למה הפכתם את הפורום...
    prntscr.com/d8sbyl

• שבת שלום גם לך,

ראשית אני אתקן אותך ואציין שאני ממש לא מבולבל, השיטה שאימצתם לכם לא חדשה לנו. לשחק מלוכלך ואז ללעוג למי שמעמיד אתכם במקום.
    ולא אנחנו לא מתבכיינים ולהפך, היו לנו חברים רבים שממש חיכו שנבטל את החוזים אתכם בשביל שיוכלו לפעול באופן חופשי, אז בין זה לבין התבכיינות יש הרבה מרחק... שלעומתכם אתם מנסים להציל את עורכם והפעם דרך הפורום ודרך זה שבחרתם לצאת לחופשות. המחאה קיימת כמה ימים ואתם ממשיכים לצאת לחופשות מיד אחרי ביקורים שלנו אצלכם וצמצום נקודות פגיעה. מה שאתם עושים זה לא מחאה אלה הפקרה של חבירכם בשדה הקרב, אבל אני לא מופתע מצעדים מהסוג הזה כשזה מדובר בכם.

לגבי המחאה, גם אני בדעה משותפת איתך שאותה לא נרחיב ונצא מנושא האשקול, ועדיין אני פעיל ונלחם. אין קשר בין השניים אבל אתם בוחרים למצוא קשר ולהשתמש בזה כתירוץ.

ושוב, אנחנו לא מחפשים ניצחון אלה ענישה וזה מה שאנחנו עושים. ואתם אלו שצריכים סולם, אנחנו לעומתכם עם רגליים על הקרקע.
  • מאור - אם אתה בדיעה אחת עמי בנושא העיקרי שלפני בטא - היית צריך לפעול כפי שפעלנו אנו. אל תתחזה לקדוש מעונה - אתה ממש לא.
    אתם כל כך חמדנים שלוותר על סבב זה ממש לא התאים לכם. אז הכרזזתם מלחמה שיקרית בחסות האירועים בשרת שהכנתם אותה כמובן הרבה קודם כמטרת האיחוד וכמטרת מירוץ החימוש (שהכחשת אותה כמובן בפרטי).
    בנוסף, רק מזכירה - שהודיתם כבר בפורום שזרע הפורענות שהוביל להתפרצות הנוכחית נבט אצלכם (תציץ בווטס אפ מאתמול).

הברית שלנו כולה קיבלה החלטה (לאחר הצבעה) ובטרם (=לפני) "ההכרזה" המגוחכת שלכם (=מעשה התועבה). המרגלים שלכם אצלנו דיווחו לך (=ידעת) - בחרת לרוץ לפורום להכריז שעה שעשרות כבר היו בחופשה בלי קשר אליכם -ואחרי שאמרת לי קודם בפרטי שאתה בכלל נגד המלחמה.
    תמיד יש את החיילים ושאר המאחרים להתחבר שעוד לא יצאו לחופשה אבל בפועל - הברית בחופשה. אתם כמו פחדנים מנסים לזנב במי שלא יצאו - מזכיר קצת את מעשי ע_ _ _ . אבל נו יש מי שבוחרים לשחק הגון ויש U-F...

נ.ב.,
    וכמובן כ"כ אתם... לרוץ אח"כ לפורום ולאגורה ולבכות שהאחרים משחקים מלוכלך...

The post was edited 1 time, last by אבשלום ().

• אבשלום wrote:

מאור - אם אתה בדיעה אחת עמי בנושא העיקרי שלפני בטא - היית צריך לפעול כפי שפעלנו אנו. אל תתחזה לקדוש מעונה - אתה ממש לא.
    אתם כל כך חמדנים שלוותר על סבב זה ממש לא התאים לכם. אז הכרזזתם מלחמה שיקרית בחסות האירועים בשרת שהכנתם אותה כמובן הרבה קודם כמטרת האיחוד וכמטרת מירוץ החימוש (שהכחשת אותה כמובן בפרטי).
    בנוסף, רק מזכירה - שהודיתם כבר בפורום שזרע הפורענות שהוביל להתפרצות הנוכחית נבט אצלכם (תציץ בווטס אפ מאתמול).

הברית שלנו כולה קיבלה החלטה (לאחר הצבעה) ובטרם (=לפני) "ההכרזה" המגוחכת שלכם (=מעשה התועבה). המרגלים שלכם אצלנו דיווחו לך (=ידעת) - בחרת לרוץ לפורום להכריז שעה שעשרות כבר היו בחופשה בלי קשר אליכם -ואחרי שאמרת לי קודם בפרטי שאתה בכלל נגד המלחמה.
    תמיד יש את החיילים ושאר המאחרים להתחבר שעוד לא יצאו לחופשה אבל בפועל - הברית בחופשה. אתם כמו פחדנים מנסים לזנב במי שלא יצאו - מזכיר קצת את מעשי ע_ _ _ . אבל נו יש מי שבוחרים לשחק הגון ויש U-F...

נ.ב.,
    וכמובן כ"כ אתם... לרוץ אח"כ לפורום ולאגורה ולבכות שהאחרים משחקים מלוכלך...

שיט היא עלתה עלינו !
    סיבת המלחמה הייתה מההתחלה לבזוז חוות והחוות השמנות והעסיסיות ביותר תחת חסות JUP .
    שום דבר אישי מור פשוט חלק מאיתנו צריכים לשפר מושלים :)
    אני בטוח שתביני זה לא משהו אישי חלילה . :lol: :lol: :lol: :lol:

SH-F
  • אבשלום wrote:

אני סיימתי עם המושלים בזכות המלחמה הקודמת בלונדייייי :)

במלחמה הקודמת אני שיפרתי את רוב המושלים שלי בזכותכם
    ואללה אני לא יודע על מה את מדברת גם בקודמת קיבלתם בראש
    דברי עם גרו חחחחח ואלק הבחור אדיב מאוד P:
    כשאני וניב ביקרנו באיים שלו היה מבצע המרת משאבים לעץ
    תרם למנסרות ולמכרים מליונים (הספקנו גם לבזוז לא מאט)
    אחרכך ביקרנו במבצרים שלכם אבוי לבושתכם 2 SHפנים עמוק בממלכת יופיטריה ורק בזזנו ובזזנו בלי סוף שמעי זה לא מצחיק הגעתי ב4 ערים למלאי מקסימלי מכול הבזיזות אליכם .
    איזה פיראטים ואיזה נעליים הכי משתלם זה מלחמה נגד יופיטר :)

Just Knight wrote:

כבודם של אשכולות הספירה בהייד במקומם מונח..להרגע קצת בבקשה

שמע זה פגיעה בכבוד הפורום אני דורש צדק !

לצד האמת ההייד ינצח .

SH-F
  • אין ספק שג'וק היא ברית חשובה...

Blondy wrote:

Rani wrote:

תרגיעי בלונדה,אני עשיתי כמעט 3 מיליון נק על חשבון יופיטר,פרוייקט חיים.
    לפחות הדף ברית החיצוני שלהם לא משקר:
    ''
    עקרונות Jupiter
    יופיטר קמה בכדי ששחקנים יוכלו להתפתח ולבנות את מושבותיהם בשקט

בברית שלנו תמיד תוכל לקבל יעוץ ועזרה - גם אם אינך חבר יופיטר עדיין''
  • איתי נעים wrote:

אין ספק שג'וק היא ברית חשובה...

Blondy wrote:

Rani wrote:

תרגיעי בלונדה,אני עשיתי כמעט 3 מיליון נק על חשבון יופיטר,פרוייקט חיים.
    לפחות הדף ברית החיצוני שלהם לא משקר:
    ''
    עקרונות Jupiter
    יופיטר קמה בכדי ששחקנים יוכלו להתפתח ולבנות את מושבותיהם בשקט

בברית שלנו תמיד תוכל לקבל יעוץ ועזרה - גם אם אינך חבר יופיטר עדיין''

יש בזה משהו
    אם אל יופיטר לא הייתי מצליח לשפר את המושלים שלי כ''כ מהר

SH-F
  • אבשלום wrote:

שמתם לב שהפעילות העיקרית בפורום היא באשכולות ספירה בהייד - ומה שקורה במשחק אסור לדבר עליו כאן?
    מעניין למה ואיך זה קרה...
    U-F "שולטת" (בפורום) - מדור הבדיחה של בטא...

נכון, רוב השחקנים הפעילים בפורום הם שלנו .
    אנחנו אנשים דעתנים . אין מה לעשות.
    אך במשחק אנחנו שולטים גם חחח בניגוד אליכם .
    מצחיק שדווקא כשהכוונת עליכם, אתם אלה שיוצאים מהחורים ומתחילים לכתוב פוסטים מרגשים על ההגינות של המשחק כמו למשל רון הפרסי, או אמיר72 שפתח משתמש במיוחד.
    ואת כמובן .
    אם השליטה שלנו בפורום באמת כזאת ''בדיחה'' למה את וחבריך לנשק או בעצם לחופשות - נלחמים עליה כלכך ? :bye:
    דיפלומט ברית FEAR לשעבר בבטא
    דיפלומט ברית UI לשעבר באומיקרון

כעת :
    דיפלומט ברית OBS אומיקרון

ואחראי תפילות של UF בבטא :lol:
  • אור אור אור...

אם לא שמת לב "השליטה" לא יודעת אם "שלכם" בפורום היתה (ולדעתי עדיין הווה) - בהייד ספירה.

אבל ניראה לי אור חמודי שפשוט לא הבנת את נושא הפוסט הזה. זה בסדר - אבל אין חובה להגיב על כל דבר גם כשאתה לא מבין...
    עדיף לקרוא שוב ולהבין יותר טוב את הנושא - ורק אז להגיב, ואם זה לא קרה אחרי קראה נוספת מותר לשאול שאלות. אני למשל עד היום שואלת המון שאלות בכל יום - פשוט כדי להבין יותר טוב... זה לא בושה - שהרי "אם לא תשאל - איך תדע?"

נ.ב.,
    עילת החופשה אצלנו ובקואה - דווקא קשורה במידה רבה כן לנושא. אל תשגה באשליות חמוד, קואה (ואנחנו) לא נמלאנו אימה מהכרזות מלחמה בזמן חופשת ה _ _ _ _ ...

• הספיק המשפט האחרון בשביל כל התגובה שלי .
    ובקשר למחאה, אני רוצה לדעת , מה כלכך אכפת לכם מ _ _ _ _

כעת :

• גועל נפש הדיבור שלך .
    כנראה אתה מתבלבל ביני לבין מישהו אחר ... (נדון אותך לקו זכות הפעם למרות הדיבור המסריח) .
    אני שחקן די חדש , ככה שהייתי בשתי מלחמות סך הכל , אחת נגדכם, שאף אחד מכם לא תקף . (מה חדש?)
    ואחת נגד קואה שליאור בזז אותי וזהו.
    ואגב לא פרשתי.
    אני דווקא שמעתי , תקן אותי אם אני טועה, שאתה היית החווה הראשית במלחמת קואה ויפיטר נגד רייס . או בעצם רק קואה נגד רייס ועוד מאה עצי דקל.
    הלא כן אכן ?

כעת :