פרישה 2011-2016

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• פרישה 2011-2016

אז אחרי 5 שנים בקהילת הפורומים האהובה ביותר עליי, אני מחליט לפרוש עקב חוסר זמן וחוסר עניין במחשב. עברתי פה 5 שנים מטורפות, עם עליות ומורדות, מלאות שטויות וצחוקים.

הקדשות:
    קוראל - בזכותך אני הגעתי לפורום והכרתי כל כך הרבה אנשים מדהימים! אתה בן אדם עם לב זהב, אני עוד זוכר את התקופות של המסן שחפרת לנו מלא
    שמואל - אחד האנשים הכי אהובים עליי שהיו בפורום! תמיד נמשיך לאהוב את הילד הירוק האגדי
    Liav10a - עוד מ-2011 היינו עושים שטויות וצחוקים פה על כולם. היה נחמד להכיר אותך.
    יקיר - אח יקר פרשת לפני מלא זמן והיה ממש כיף לדבר איתך
    איתי - ואווואואווו העיר הוירטואלית, מיקמק, מוגובי ועוד מלאא משחקים מפגריים היינו משחקים.. אתה אחד הילדים שאני הכי מעריך בפורום הזה והיה ממש כיף להכיר אותך. חבל שפרשת.
    רון (רונביט) - היה מצחיק להבהיל אותך עם JEFF THE KILLER, בן אדם עם לב זהב.
    רעי - אחד הכתבים הכי וותיקים שהיו, תותח!
    רביב - אחלה בן אדם, מצחיק מאוד. היה כיף לעבוד איתך בצוות החדשות.
    מאיר (קומבק) - חולהה עליך היה כ"כ כיף שהיית פה והייתי ממש עצוב שפרשת !
    You - מלך השטויות והצחוקים היה כלכך כיף לדבר איתך ועם איתי בסקייפ ועשינו כלכך הרבה שטויות ביחד :)
    סהר - אין עליך בעולם! גבר שבגברים, היה כיף לדבר בסקייפ עם עצמי ואתה יושב עם מיקרופון מושתק :O ראש צוות מעולה!
    טל (טלארט) - ווואוו כמה דיברנו אני עוד זוכר שהבטחת לי שתבוא לטייל איתי בטבריה :D באמת בן אדם מקסים, עם לב זהב. היו לנו שיחות של שעות בסקייפ והם אף פעם לא שיעממו אותי.
    אופק (Honey) - חפרנו אחד לשני בסקייפ ואתה כל הזמן מחקת את ההודעות וזה שיגעעע אותי! תותח!
    גיל (NONSTOP) - בהיכרות הקצרה בנינו הבנתי שאתה בן אדם מקסים, ותותח אמיתי! תמשיך כך.
    עידן (Junior) - אחד החברים הכי וותיקים שלי פה! ימושבניק, חולה עליך תותח!
    נוי המימון - בן אדם עם לב זהב, היה ממש כיף להכיר אותך ולעבוד איתך בצוות.
    אופל - אמאX משפחת X האגדה היה כיף ממש לדבר איתכם.
    ברק - מעצב ברמה עולמית! היה נחמד להכיר אותך, בחור זהב.
    אבנר - בן אדם זהב היה ממש כיף להכיר אותך.
    עעעעעעעעעעעעעעמיר - יעח יקר חולה עליך יתותח! :-SMOKE

מחלקת פנאי ובידור

מגיע למחלקה הזאת בצוות החדשות את ההקדשה הכי גדולה! המחלקה הכי טובה שהייתה אי פעם בצוות החדשות, כל הכתבים והעורכים, תותחים אחד אחד!

היה טוב וטוב שהיה, גוש בשר עם תכונות שליליות. :lol:
    •~פרשתי~•
  • בהצלחה דניאל :)

סגן ראש צוות חדשות | חבר בצוות היצירתיות

כתב השנה 2016
    ״מישהו פעם אהב אותי ככה, לכתוב על היד בצבעים לתמיד
    את ראשי התיבות של שמותינו ביחד, בתוך לב אדמדם
    "עם פרחים
  • חסר לך שאתה לא חוזר. אבדה מאוד גדולה מבחינת התרומה לפורום (זה נכון שבשלב מסוים תפסתי אותך כשאתה לא עורך את הכתבות שלי באמת, אבל בכל זאת). היה מאוד מהנה לכסח איתך כל מיני חוות שהיו בטוחות שניצחו אותנו בכל פעם שהיה להם אדום במצביא (כל אחד וההיגיון שלו).
    מחכה לחזרתך בעוד יומיים :P

"היו לילות, אני אותם זוכר. אני אותם עד סוף ימי אשא"
  • בהצלחה בהמשך!

אחראי מחלקת חדשות האיקר & חבר בצוות היצירתיות & חבר בצוות קידום
    נבחר הפורום - כתב השנה לשנת 2016
  • למחיקה wrote:

AngelBlack wrote:

איתי - ואווואואווו העיר הוירטואלית, מיקמק, מוגובי ועוד מלאא משחקים מפגריים היינו משחקים.. אתה אחד הילדים שאני הכי מעריך בפורום הזה והיה ממש כיף
    אני אתגעגע ;(
    בהצלחה בהמשך, תבוא לבקר :P

OMG אתה חי! פששש איך נעלמת יום בהיר אחד ולא חזרת לסקייפ. תתחבר מייד! :)
    •~פרשתי~•
  • AngelBlack wrote:

למחיקה wrote:

AngelBlack wrote:

איתי - ואווואואווו העיר הוירטואלית, מיקמק, מוגובי ועוד מלאא משחקים מפגריים היינו משחקים.. אתה אחד הילדים שאני הכי מעריך בפורום הזה והיה ממש כיף
    אני אתגעגע ;(
    בהצלחה בהמשך, תבוא לבקר :P

OMG אתה חי! פששש איך נעלמת יום בהיר אחד ולא חזרת לסקייפ. תתחבר מייד! :)
    חחחחחח מחקתי ממזמן את הסקייפ וואי XD
    אבל בשבילך אני אוריד שוב שנייה
  • AngelBlack wrote:

אני אבוא לבקר. אני כבר איבדתי עניין במחשב :| אבל יש סיכוי גבוה שאני יחזור בסוף :O
    אתה בסוף תחזור, הפורום הזה זה כמו כת, יש כניסה ואין יציאה :D
    בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה בהמשך ותשמור על קשר בסקייפ.

למחיקה wrote:

חחחחחח מחקתי ממזמן את הסקייפ וואי XD
    אבל בשבילך אני אוריד שוב שנייה
    מה איתי?!!
    תשאיר את הסקייפ ותדבר איתי כל יום אחרת אבוי לך! :smile205:
  • WOT 8o
    שמע הייתי מגיב ביום הראשון של הפוסט אבל נכנסתי היום לגמרי במקרה :P
    תודה רבה על כל התרימה שלך לפורום, בהצלחה בהמשך נשמעעעעעעעעעעעעע ! :smiles132:
    [/align]
    חבר צוות היצירתיות
    לא מעצב בפרטי
  • חחחחחח דניאל יא מצחיק בוא לטבריה כבר!

אחלה אח אתה ושתצליח בדרכך..... עברתי בפרישה במקרה והופה אני רואה שפרשת.... חבל אבל אחלה איש היית :)
    צוות חדשות
    מחלקת פנאי ודיון - אחראי מחלקה & כתב | מחלקת האיקר - כתב | מחלקת צחוק האיקר - כתב בצחוק האיקר | מחלקת השרתים - אחראי מחלקה & עורך & כתב בשרתים קאפא, אפסילון וזטא- בדימוס.
  • TalART wrote:

חחחחחח דניאל יא מצחיק בוא לטבריה כבר!

אחלה אח אתה ושתצליח בדרכך..... עברתי בפרישה במקרה והופה אני רואה שפרשת.... חבל אבל אחלה איש היית :)

אני כל שבוע בטבריה LOL
    אני עדיין אותו איש ותמיד הייתי אחלה.
    •~פרשתי~•