Search Results

Search results 1-20 of 129.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• אז כמו שכולכם בטח זוכרים , לפני חודשים וחצי נהרסו והושחתו 5 משתמשים של ברית סולו , עידו מאס, הרלם שגעת ,נייט שייד,סטלן ישיבות,הזקן והים 5 משתמשים שהיו בטופ 50 ניקוד כללי כאשר אחד מהם טופ 10 . את הסיפור שסיפרו לכולנו אז כולם מכירים רום נתן את הסיסמאות לחבר מחוץ לברית מפעם הוא לא ידע מה יקרה ובלה בלה בלה ולא היה לזה שום קשר לאף אחד מברית אנונימוס היו שבחרו להתעלם מכך שכל אבל כל הסימנים מצביעים על כך שרום ניסה להשיג את הסיסמאות האלו בכוונה והמטרה הייתה להשחית את היוזרים יחד עם חברו היקר עמית . ובסו…

• אני גם והאמת שיש להם המון מה לתקן במשחק שלהם אבל אני פה ואדאג שלא ישתיקו אנשים שמעלים את הבעיות במשחק. מי יודע אולי גם אפרסם פה תוכנה או שתיים שמתאמצים להסתיר מכולם .

• Quote from MACCABI2: “נבו למה? למה לעצמך את זה? אתה רוצה לשחק בכיף או ברמאות? ” כמעט כל השחקנים בארץ קונים ככה אמברוסיה ומנסים לבוא ולמכור לשחקנים אחרים בזול יותר ולעשות כסף על הגב שלהם , גם אני ניסיתי אבל נמאס לי ואני לא רוצה לקחת בזה חלק יותר. מבחינתי שלכולם יהיה את הידע איך לקנות בזול יותר ומי שרוצה לרמות שירמה מי שלא לא אולי גם החברה תתעורר ותתקן את הפירצה הזו .

• אותו נוהל , אם יחסמו אותי אני קורא גם לכם לפרסם את הפוסט הזה שוב שיתנו באן לכולנו בטח שמעתם על אנשים שמציעים למכור לכם אמברוסיה בזול יותר או קופונים אז הנה האמת מגיעה כמו שהובטחה איך הם באמת עושים את זה? כאשר הם מטעינים לעצמם הם משתמשים בVPN לטורקיה אבל איך הם מוכרים לכם קופנים ? דרך האתר Bynogame.com כולכם יודעים מי אני אני מניח , אבל פשוט זה הגיע למצב שיותר מידי אנשים התחילו למכור והידע כבר אצל כמעט כולם אז מרגיש לי שלדפוק את המיעוט שלא יודע כשכולם נהנים זה כבר קצת לא סבבה.

• לא ידעתי אם לפתוח בקסי או בפי ולא רציתי לפתוח כפול אז עברתי לטברנה. זה רק משחק , זה שאתם נלחמים לא אומר שהבן אדם השני מרושע והשטן . אפשר לדבר עם האויבים , לא צריך להפריש אף אחד מאף שרת ולא צריך לקלל בווטצאפ או פה או לפתוח פוסטים לצחוק על אנשים או על התסמונות שלהם . ההודעה שלי פונה גם לצד שאני נלחם מולו ואיתו בקסי וגם לצד שלי במלחמה בפי לצד השני שם . שבוע טוב לכולם הכל לטובה הכל יעבור .

• Quote from Jack De Loco: “חחחחחחחחחחחחח אתה אשכרה ילד קטן ... אין לך מושג בשיט איך התחום הזה עובד ואתה מדבר באוויר ... בקיצור שחרר ...... תגיד מתי להכנס לקסי ותקבל גם שם בראש בקרב 1:1 ” אני מחכה לאחד על אחד שלי בקסייייייייי בוא כבררררררררר

• גמבה תגיד לא פרשת שאתה כל היום יושב פה בפורום ומגיב ?

• Quote from Legasus: “פוסט יפה הימי של הקביות משודרג? ” התשובה היא שהימי שלי לא משודרג ושל אלכס כן . פוסט יפה , בהצלחה בהמשך .

• כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים . כולם נשברים בסוף השאלה היא מי נשבר אחרון ואת זה נראה בסוף .

• למה או או שאפשר גם וגם שימי הליוס ביין שלנו

• חוקי להשתמש בכפולים גם לריגול , כמו שאתם משתמשים בהם לפיראטים , לתרימה ולזהב מה הבעיה בריגול . להשתמש בכפולים לחבילות להלחם זה די עצוב יותר אני מסכים אבל על אותו משקל

• גקי שוב מתמחק מלענות ליייייייייייייייי , גקי אם אי פעם תרצה לדבר באמת אתה יודע איך להגיע אליי.

• Quote from The Scary Abu Napha: “Quote from Or.A: “Quote from Fonzee: “Quote from Or.A: “Quote from The Scary Abu Napha: “תתכוננו לחטוף ” RsXd5sC.jpg ” את מי זרקו? ” את הצבא של צ'אקי בויuHHjECs.png ” כשעושים לא מעט קורה שנשרפים,לא מתרגש מזה23idy3.jpgvia Imgflip Meme Generator ” prntscr.com/i6td9m מהגר מוסר מסרים מהבאן

• אתה יודע מה ההבדל בנינו שאותי אף אחד לא נעל באי מתחילת המלחמה מסר מירין אגב :prntscr.com/i6sqxk התחלתם להבין מה זה הקביות אז נלחצתם וקראתם לKZ #התחלנו יהיה שמח

• הנה מר גקי דה לוקו עונה לכולם חוץ מלי ..... קשה לענות למישהו שיודע לדבר אה גקי ? או שאתה כועס כי באת אלי לאי והנמל שלך חסום כבר שבוע שם או שזה כי אתה מנסה לפשוט עלי ועל כפולים שלי שבוע שלם ואף פעם לא מוצא כלום ? ואגב אני מכריז מלחמת מימז על ברית ANS ! ודניאל עצה למימז , פשוט לכתוב שאתה כועס על אלקיים ולשים אתזה על תמונות זה לא מצחיק . ואיך אתם אומרים ? מה אתם מנסים לסבן אותי ? סלמאת .

• תדהמה סינטקס פיטר את הצבא !

• רועי אחד האנשים היותר טובים פה , תמיד מחפש לעזור גם לשחקנים חדשים , ואני יכול להעיד שלימד עשרות שחקנים המון המון על המשחק כולל אותי ובזכותו אני עדין משחק היום. כשאני הייתי שחקן חדש יותר שחקנים ניסו להיטפל אליי , להציק ולהשתמש בכוח שלהם רועי היה שם לשמור עלי ועל עוד כאלו . לקח אותי איתו ושמר עלי , רועי אף פעם לא בגד ולא יבגוד בחברים הטובים שלו פה . לזלזל בידע של רועי אתם לא יכולים פשוט תראו דוחות שלו וזהו אין על מה לדבר. לגבי הטענה על קסי גקי ? LW הייתה אימפריה פה תקופה שאף אחד לא יכל להוריד אז ב…

• יצא לנו להכיר קצת , התחיל מזה שהבאת את המספר שלי ממקור " לא ידוע " התחלת לקלל לי תחיים ולצאת עלי בלי שום סיבה ואחרי 30 דקות גילת שאני לא דומינוס . חוץ מזה שאתה גמבה והכל שיקרת לי בפנים למרות שידעתי את האמת שזה כבר לא היה משנה . חבל שבחרת להתנהג ככה אבל בכל זאת פוסט פרישה וזה לא המקום . אתה נראלי אחלה בנאדם אבל שצריך לעבוד קצת על הדרך שהוא מדבר אל אנשים סך הכל המון בהצלחה בחיים ובהמשך וכשתחזור לפה מתישהו תדאג לחפש אותי .