Search Results

Search results 1-20 of 70.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Quote from TalART: “ הרעיון יתמשש בקרוב. תודה על הדיון הפורה אין צורך לריב או לרדת לרמה נמוכה, לכל אחד מאיתנו יש דעה שונה וזה בסדר גמור. ” אשמח לדעת מה הולך עם זה? כי לא ראיתי שמשהו כזה בתהליך

• Quote from Mister -Y-: “Quote from TALGER: “Quote from Mister -Y-: “ אני אתן פה את הדעה שלי בעניין הזה נכון קשה מאוד להתפתח כשכולם עליך אבל פה אני רוצה להגיד משהו פעם לפני המון שנים ניסיתי להביא חבר למשחק הבאתי לו קישור הכול הלך לו סבבה עד שהתחילה מלחמה שהשתתפתי בה כפי שאני בטוח שכולם מכירים כובשים משהו חלש באי ודרכו תוקפים אותך מכיוון שהחבר שלי היא ה"חלש" הזה תקפו אותו על ימין ועל שמאל הם כמויות של כוחות שהוא לא דמיין בכלל (הוא היא שחקן 40K באותה תקופה ו5000 יחידות נחשב משהו עצום עבורו)לאחר זמן…

• Quote from Mister -Y-: “ אני אתן פה את הדעה שלי בעניין הזה נכון קשה מאוד להתפתח כשכולם עליך אבל פה אני רוצה להגיד משהו פעם לפני המון שנים ניסיתי להביא חבר למשחק הבאתי לו קישור הכול הלך לו סבבה עד שהתחילה מלחמה שהשתתפתי בה כפי שאני בטוח שכולם מכירים כובשים משהו חלש באי ודרכו תוקפים אותך מכיוון שהחבר שלי היא ה"חלש" הזה תקפו אותו על ימין ועל שמאל הם כמויות של כוחות שהוא לא דמיין בכלל (הוא היא שחקן 40K באותה תקופה ו5000 יחידות נחשב משהו עצום עבורו)לאחר זמן קצר הוא שלח לי הודעה דיבר איתי פרש תכלס קצת…

• כן אני זוכר את זה, אני לא השתתפתי בזה מפני שאני לא אוהב מלחמות שאחר כך צריך לבנות צבא מחדש חח

• Quote from X-Lord: “חיימשלי קוקי יאמי ירדןנינגה שיר אקירוב שמשה ועוד כמה מטומטמים העבירו ערים לאי שלי והפכו אותי ליצרן משאבים אתה אולי לא אבל אני קיבלתי הפרשה רצינית בובי אז אל תדבר בלי שאתה יודע מה הלך שם תהנה בשרת המת של איקרים ישראל ” אלפא לא מת כמו שאתה חושב

• Quote from Legasus: “Quote from -Eden-: “ צהריים טובים במצב הנ"ל חוזה התרבות לא יופר. רק במידה ותקפת עיר של שחקן בעל חוזה תרבות איתך אזי תקבל הפרה ומרד בערים. שמחתי לעזור ” @TALGERאהלן טל, הוא משקר לך במידה ותעשה מה שרשמת אז החיילים שלך לא יתקפו את החיילים שלו אלא יעקפו אותם (ילכו מסביב או שיקחו טרמפ על המפציצים ויעברו מעל אם יש לך עוד שאלות בנושא תפנה אליי ברו The Zu אני מנהיג שם של חוות ” אני דווקא האמין למנהל הפורום, שכנראה יש להם ידע בנושא הזה. משאר איזה מישהו שמדבר כנראה גם בלי להוכיח

• Quote from X-Lord: “אחי יש לי חבר באלפא עם 5131 ספרטנים כן מה ששמעת אבל הוא בחופשה או פרש בכל מצב השם הוא השודד הרוסי חבר וותיק לוחם מנוסה !ואחלה גברר ” יש לך קשר איתו? להגיד לו שאני רוצה לקנות מימנו תמורת משאבים? למשל על אחד כזה, הכמות שאמרתי פה. ואני לא רוצה את כולם ממש קצת רק שיהיה לי חח

• Quote from Spike: “ בתקופה שמכרו, מכרו חבילות של 300 ספרטנים ב-89 אמברוסיה לחבילה. כבר הרבה זמן שלא מוכרים ולא יודעים מתי תהיה המכירה הבאה ” לפי דעתך יש סיכוי?

• מה הסיכוי שיהיה אותם למכירה שוב? וכמה עולה לי לקנות אחד כזה?

• Quote from yes: “Quote from TALGER: “Quote from yes: “Quote from TALGER: “Quote from BLOOD: “ א' כדאי שתכתוב את זה בפורום של אלפא בתת פורום אגורה. ב' אף אחד לא ימכור לך ספרטנים בשביל כזאת כמות קטנה של משאבים ג' כבר המון זמן לא הייתה אפשרות לקנות ספרטנים ככה שאני לא חושב שלמישהו יש בכלל ספרטנים ” עבור 1 כמות כזאת של משאבים זה בהחלט מכובד, ודבר שני אני יודע שיש.היה מישהו שרצה למכור אבל הוא לא משחק באלפא אז זה לא אפשרי. ” מי אמרת שרצה למכור? ” אני צריך ספרטנים בתמורה אני מביא את המשאבים על אחד כזה …

• מעניין אותי לדעת סתם, מה קורה אם נגיד יש לי עם השחקן חוזה תרבות. ואני תוקף שחקן אחר לא אותו, אבל החיילים שלו נמצאים שם ומגנים על העיר(לא כיבוש), אלה פשוט פריסת כוחות לדוגמא בחוזה צבאי(לא ברית). כי בדוחות ריגול רואים יחידות, ולא רואים של מי זה אם זה של השחקן או של מישהו אחר. אז מה יקרה האם עדיין יזה נחשב כאילו שתקפתי את השחקן שיש לי איתו חוזה תרבות? תודה מראש

• Quote from -Eden-: “ צר לי לראות כותרת "משפילה" לאדם שהשקיע אין סוף מזמנו בשנים האחרונות. ללא ספק במידה והוא היה פעיל היה משימה בלתי אפשרית לפרוץ את החומה שלו. מרמה 28-30 לפרוץ חומה של אדם זמין זאת משימה שיכולה להיות קשה, כל שכן רמה 47. ” שוב אני מצטער, אם זה השפיל מישהו איך לשנות כותרת? כי פשוט התכונתי לחומה וגם כתבתי כך באשכול הדגשה

• Quote from יוסי חיים: “ 1. לא, זה מושפע רק מכמות החיילים של הצד המגן. 2. לא יודע 3. מגבלות מצודה משפיע לא רק על החומה אלא גם על גודל שדה הקרב, כאשר הצד של המגן עובר את מגבלות המצודה אז השדה קרב עובר לשדה קרב הגדול ביותר. 4. למיטב ידיעתי מרמה מסויימת חומה מחדשת לעצמה את החיים ” 1.בטוח? 2.טוב נחכה למישהו שקרה לו גם 3.אני יודע שהשדה הופך להיות גדול יותר, אבל מה רעה בזה? כאילו איזה צד רעה זה נותן? 4.יכול להיות שאתה צודק, אין הסבר אחר לתופעה הזאת

• הייתי בפרישה ענקית, ושחזרתי למשחק הרבה דברים כנראה השתנו וגם שחכתי הרבה חח אז אשמח אם מישהו יכול לרענן את הזיכרון שלי בנושא הזה. 1.מגבלות מצדה משפיע גם על החיילים של האויב? אם למשל יש לו יותר ממה שאפשר בעיר אז גם יהיה ללא חומה? 2.אני זוכר שפעם אם בזמן קרב שדרגתי את החומה, אז כמובן שבזמן השדרוג היא קיימת אך שהשדרוג מסתיים היא חוזרת לחיים. לדוגמא הייתה לי חומה 21 הרסו לי אותה, ועוד לפני שנגמר הקרב לגמרי החומה סיימה להשתדרג לרמה 22 ואז חזרה לחיים לגמרי ברמה חדשה האם זה עדיין עובד? 3.אף פעם לא הבנתי…

• Quote from TalART: “Quote from TALGER: “Quote from TalART: “Quote from TALGER: “אני הבטחתי פה לאנשים שלא מאמנים, והכפו את השחקן הזה לאלוהים רק בגלל שהוא מיקום ראשון, וכנראה יש לו את החומה הכי טובה. שכל אחד באיקרים אפשר לנצח, ואם שחקן כמוני מנצח חומה ברמה כזאת, אז החומה הזאת היא בדיחה וכנראה שצריך ליצור למשחק עוד רמות לחומה. מה אתם חושבים שקרה? בגלל לחץ כרגיל שלחתי יותר מידי יחידות מדברר ש30 מגרמות, לא משודרגות בכלל! יכולים להרוס חומה רמה 47 בסיבוב אחד בלבד! והנה אני גם מביא לכם צילום מסך. up2me.…

• Quote from TalART: “Quote from TALGER: “אני הבטחתי פה לאנשים שלא מאמנים, והכפו את השחקן הזה לאלוהים רק בגלל שהוא מיקום ראשון, וכנראה יש לו את החומה הכי טובה. שכל אחד באיקרים אפשר לנצח, ואם שחקן כמוני מנצח חומה ברמה כזאת, אז החומה הזאת היא בדיחה וכנראה שצריך ליצור למשחק עוד רמות לחומה. מה אתם חושבים שקרה? בגלל לחץ כרגיל שלחתי יותר מידי יחידות מדברר ש30 מגרמות, לא משודרגות בכלל! יכולים להרוס חומה רמה 47 בסיבוב אחד בלבד! והנה אני גם מביא לכם צילום מסך. up2me.co.il/images/25644330.png כל מי שחשב שאי…

• אני הבטחתי פה לאנשים שלא מאמנים, והכפו את השחקן הזה לאלוהים רק בגלל שהוא מיקום ראשון, וכנראה יש לו את החומה הכי טובה. שכל אחד באיקרים אפשר לנצח, ואם שחקן כמוני מנצח חומה ברמה כזאת, אז החומה הזאת היא בדיחה וכנראה שצריך ליצור למשחק עוד רמות לחומה. מה אתם חושבים שקרה? בגלל לחץ כרגיל שלחתי יותר מידי יחידות מדברר ש30 מגרמות, לא משודרגות בכלל! יכולים להרוס חומה רמה 47 בסיבוב אחד בלבד! והנה אני גם מביא לכם צילום מסך. up2me.co.il/images/25644330.png כל מי שחשב שאין לי סיכוי בכלל, כנראה טעה גם אפשר להגיד…

• Quote from StrydeR: “Quote from TALGER: “Quote from StrydeR: “Quote from TALGER: “זה אסור רק פה בפורום,אתה צריך את הפורום בשביל לעשות את זה? כי הרבה עושים את זה על כסף במקומות אחרים שראיתי ” זה אסור גם מבחינת פרסום בפורום עצמו וגם מבחינת חוקים שכתוב שם שאסור למסור שחקנים או למכור ” זה אסור כן, אבל עושים את זה בשפע.לא אני כן, אבל בפורומים אחרים שאני פעיל שגם שם מדברים על המשחק.עושים את זה כל הזמן. אחי אסור לעשות פה הרבה דברים, ואנשים עושים את זה. לא אני אבל אני יודע שזה מתקיים. אני מעדיף לשחק הוג…

• Quote from StrydeR: “Quote from TALGER: “זה אסור רק פה בפורום,אתה צריך את הפורום בשביל לעשות את זה? כי הרבה עושים את זה על כסף במקומות אחרים שראיתי ” זה אסור גם מבחינת פרסום בפורום עצמו וגם מבחינת חוקים שכתוב שם שאסור למסור שחקנים או למכור ” זה אסור כן, אבל עושים את זה בשפע. לא אני כן, אבל בפורומים אחרים שאני פעיל שגם שם מדברים על המשחק. עושים את זה כל הזמן. אחי אסור לעשות פה הרבה דברים, ואנשים עושים את זה. לא אני אבל אני יודע שזה מתקיים. אני מעדיף לשחק הוגן אבל לא חסר אנשים שמשתמשים בסקריפטים, …

• זה אסור רק פה בפורום,אתה צריך את הפורום בשביל לעשות את זה? כי הרבה עושים את זה על כסף במקומות אחרים שראיתי