Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• מור, לא הייתם ביותר מלמות מאיתנו, מצטער לבשר לך ובנוסף לרוב , המלחמות שלנו היו מול כמה בריתות במקביל ועם בריתות שנמצאות מעלינו רוב ככול המלחמות שלכם, אולי חוץ מ RTF הראשונה שגם שם לא הייתם לבד במערכה, כל הבריתות שנלחמתם היו מתחתיכם במיקום לרוב גם לחמתם לצד אס אייצ ולאחר המיזוג לצד אר טי אפ כמו כן, מעל חצי מהברית שלנו אלו שחקני DK מדלתא שם לחמנו מלחמות של מעל שנה מול 4 בריתות שמעלינו אם תרצי רשימת מלחמות שלנו אשמח לצרף

• טוב, לאחר שיפור בשבוע האחרון התוצאה : הרגלי היה לוקח יום אחד 5 שעות, 8 דקות ו39 שניות הורדתי כ8 וחצי שעות שיפרתי ל 16 שעות 44 דקות ו42 שניות !!... הימי היה יום אחד, 3 שעות, 55 דקות ו19 שניות הורדתי כשעה וחצי בלבד ליום אחד , שעתיים 39 דקות ו45 שניות

• קצת סטאט prntscr.com/mhnkro עלינו ב4 שעות כמעט מליון וחצי ו100,000 בתרומות

• הערב ניתן פייט ! board.il.ikariam.gameforge.com…340e99d4f9977862b59cb62cd ניקוד תרומות : prntscr.com/mhkh87 קדימה, תעירו את השרת..

• מנסה להעיר... שם שחקן - בני כהן מבנים : עיריה - 35 בית מרזח - 43 נמל - 42 בית חיילים - 47 תחנת סחר - 37 יערן - 32 אלכימאי - 19 יקב - 32 חרש אבן - 32 מקדש - 28 מאגר - 40 פיראטים - 17 board.il.ikariam.gameforge.com…340e99d4f9977862b59cb62cd

• בדיוק, בכל זאת 79 סיבובים

• כתוב לי שם נראה, נשאר לי צבא קטן ואיני מתכוון לגייס עוד אבל אולי

• לסיום, אני ופיל משוגע קבענו קרב ימי ורגלי ידידותי לחיסול הצבא גם עד לסיום המלחמה הצבא שלו היה כמעט מתפטר מאליו, הגיע למליון וקצת ביום האחרון הוא עד 40,000 גנרלים ואני כ25,000 אני נותן לו בין 2-3 ערים לכיבוש אני המגן ברגלי, הוא המגן בימי ללא פסל פיזור אז ככה, להלן הרגלי.. 79 סיבובים, הנזק שיצרתי היה כמעט פי 10 !!!! דוח נדיר board.il.ikariam.gameforge.com…340e99d4f9977862b59cb62cd לאחר שראיתי הצלחתי לתםוס אותו מספר סיבובים לפני תגבורים ללא קו שלישי כי חוסל, אמרתי חבל לרענן רובאים , בכל זאת צריך לי…

• אנדריי, ראשית זה מחשבון בכדי לראות מה מצב המהירות. לשחקנים שחלק מהמבנים שלהם רמה 1 ו2 , לא יוכל ולבנות שם כלום אז זה לא יקצר בניה, אז הכנסתי גם קלעים וכדומה דבר שני היחידות הלאה טובות לעיכוב במצבים מסויימים או כשנגמרו הרובאים דבר שלישי : מקרב שעשיתי לא מזמן ואחרי חיסול קו שלישי היה חבל לי לבזבז רובאים ולרענן... board.il.ikariam.gameforge.com…340e99d4f9977862b59cb62cd

• טוב, עבר קצת יותר מחודש, מפרסם שינויים והפרשים סימנתי בצהוב מי עלה הכי פחות / ירד הכי הרבה בפרמטר מסויים סימנתי בכחול מי עלה הכי הרבה בפרמטר מסויים להוסיף עוד עניין , הוספתי עמודה של שינוי של כולם יחד (ז"א חישבתי את עליית הניקוד של כולם יחד, ירידת זהב וכ"ו) ראשית ניתן לראות שב UF יש שינויים דרמטיים ברוב הפרמטרים אם כי דיי ברור שכל הפרמטרים הושפעו מכך שיש שם ירידה של 17 שחקנים. מצד שני ישנה עליה בניקוד (מקום שני בעליה), כך שכנראה מדובר בחלופה של הרבה שחקנים קטנים במעט שחקנים גדולים יופיטר כברית …

• שלום גם לכם.. סקר משחק, כמה זמן לוקח לכם לגייס צבא וצי ? אתן כאן צבא רגלי וימי , תשתמשו במחשבון שפרסם טל ותשתפו snugging-engines.000webhostapp.com/ikariam/ הצבא כך : board.il.ikariam.gameforge.com…340e99d4f9977862b59cb62cd בשחקן הראשי שלי בבתא הרגלי לוקח יום אחד 5 שעות, 8 דקות ו39 שניות.. הימי יום אחד, 3 שעות, 55 דקות ו19 שניות כרגע מתחיל לשפר. מה מצבכם ? שתפו אותנו

• דוחות

פקמן - - מלחמות וקרבות - זטא

טוב, אז התפניתי להעלות דוחות בעיקרון המלחמה הסתיימה כבר שבוע שעבר לאחר התנצלות ההנהגה שלהם , הסתפקתי בכך וויתרתי על הפיצוי מכיוון שזה היה יותר עקרוני המלחמה החלה כשאני עם כ8500 גנרלים והצד השני עם מעל 300,000 השתתפו בקרבות מצידם כ6 שחקנים. כאן תראו את חלקם כי לא העליתי דוחות עם נזק קטן ליריב אתחיל ב11 דוחות ימיים ,הגעתי לאי של גברת בריטל ומתן וחסמתי את כל הערים שלהם שם הנזק של היריב 75% ומעלה board.il.ikariam.gameforge.com…340e99d4f9977862b59cb62cd במקביל לאחר 24 שעות של חסימה הפיל המשוגע עם 42…

• וואלה, לא חשבתי שמישהו סיים בארץ. הבנתי שהסוף זה 25

• טוב, אני נועל, הפוסט עבר למקומות הזויים, לגסויות ובסופו גם לספאם הייתי מאוד רוצה להגיב על בקשות של כבוד ומצד שני חוסר כבוד בסיסי , אבל מכיוון שאני נועל לא ארחיב אזהרות חולקו למגזימים

• דיברתי על השבלונה זה התחיל עם mgd שאליה התחברה FAV בכדי להילחם בRTF הקודמת והפכו לMNF . משם MNM-T כמדומני חברו אליהם ואז נוצרה SH. לאחר מיזוג השרתים, SH הצטרפה לRISE מאפסילון ולברית החדשה שהתרוממה כאן בשם FEAR אם תרצי, יש תמונה שמצאתי בפורום מ2009 (ולא, בפעם ה80 , TBF זו לא TFB... אנחנו כבר היינו כאן בבתא, מאמצע ינואר 2009 אבל היינו מקום 18-21) prntscr.com/manfvi הנה משהו שכן מצאתי, תוכלי לראות את מצב הבריתות הברית שלי גם בטבלה, לא מכיוון שלחמנו נגד קואה או RTF , אלא מכיוון שלחמנו בSOF עד שהתפר…

• היה לי קובץ עם מלא מידע שאבד מעבר לזה לא יודע מתי הם קמו, זה איחוד בריתות הם יושבים על הדף של SH שהינה איחוד של MNF ו NMN וגם MNF הינה איחוד של שני בריתות מתחילת 2009 שחברו יחד נגד RTF הישנה

• שאלתי איזו רמה...

• משכורת ? אלפא פחות מעניין לדעתי, הכל שם עומד אותו דבר 5 שנים

• הם לא הלומים הכי טובים ,אבל שהדוחות לא יבלבלו אותך לחשוב שהם ממש גרועים פשוט גרמתי להם להיכנס למצבים כאלה של קרבות

• לא זכור לי שכיהודים נפנפנו בטלית ובתפילין שרק אנחנו מניחים מה גם שאם היינו עושים את זה , זה עדיין לא פוגע ברגשותיהם של אחרים, זה לא שאנחנו שורפים צלב אתה פשוט מתבלבל בין זכויות שאתה מצפה שיהיו להם לבין ההפגנתיות עם ההחצנה של המיניות, דבר שהרבה מהמהות שלו זה אינטימיות