Search Results

Search results 1-20 of 540.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• שוב* שוב פעם זה לא בעברית

• Quote from Fenrir: “@RandomTroll לך תתקן אותו כמו שצריך אני התייאשתי @the zU תתגבר אותו בשעת הצורך ” מי אתה?

• אדיר שתוק או שאפרוץ לך גם

• Quote from הסורי: “כלומר הבונוס הוא רק על הידיים עוזרות? ולא על הכל.. ” כן 20% רק על תפוקת פועלים שמעבר לקו האדום

• Quote from Fenrir: “Quote from Legasus: “Quote from Drag-Oñ: “עשית את זה גם, אל תתייפיף. ” לא אני לארק לשילה וזה מותרעזוב גם שרשמת 100 פעם שהליוס מפקירים ולא תצטרף אליהם בחיים וכו וכו אבל אתה תגיד שזה נסיון שלי לסכסך אז נוותר על זה על החתום , אבא של ירדן ” אוותר*@RandomTroll אכזבתני ” אני שמח לראות שהגעתי לכזו רמה שיש לי שליחים שעוזרים למצוא טעויות עברית ומדווחים לי

• Quote from Legasus: “Quote from Drag-Oñ: “עשית את זה גם, אל תתייפיף. ” לא אני לארק לשילה וזה מותר עזוב גם שרשמת 100 פעם שהליוס מפקירים ולא תצטרף אליהם בחיים וכו וכו אבל אתה תגיד שזה נסיון שלי לסכסך אז נוותר על זה על החתום , אבא של ירדן ” חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

• Quote from Jack De Loco: “אם עד עכשיו המנהלים לא חילקו לכם באנים ולא נעלו את הפוסט כנראה שהם מבינים שעוד יומיים הפורום עובר לפורום חדש של איחוד המדינות ואם פוסטים כאלה ימשיכו ההנהלה בגרמניה תתחיל לחלק הרחקות ובמידה וימשיכו יתחילו לתבוע שחקנים דרך קבלת פרטים של מספק האינטרנט שלהם אז לכל הילדים הקטנים תתחילו לעדכן את ההורים שלכם שבמידה ותקבלו תביעה בגיימפרוג תשמרו קצת כסף בצד אני עומד להכין פופקורן ולצחוק מהצד .... אין ספק שעומד להיות מאוד כיףףףףף בפורום החדש ” חחח אני בספק שלספקי האינטרנט אין דבר…

• Quote from BLOOD: “Quote from RandomTroll: “Quote from De Vayce: “למזלנו אף יוזר לא פורק. ” הכי סביר שפשוט הוצאתם את עצמכם לחופשה והלכתם לבכות בפורום על פריצות כדי לסיים את המלחמה בלי להכנע ” חחחחחחח עצוב שזאת הגרסה שאתם מספרים לעצמכםבתור אחד שמנסה להיות תמיד הבחור הכי חכם בפורום אתה ממש מזלזל באינטיליגנציה של עצמך עם הטיעון המפגר הזה ” משעשע שאתם תמיד אומרים שאני מנסה להיות הכי חכם בפורום כמו רוב התגובות שלכם על דברים שאני אומר, גם פה לא כתבת שום טיעון קונרקרטי אלא רק ניסיון להעלבה על האינטליגנ…

• Quote from Simha: “Quote from RandomTroll: “ אתם מפזרים האשמות, וכשמפריכים לכם אותן אתם חוזרים על אותם דברים במקום לנסות לענות לעניין אתם הסוג הכי גרוע של טיפשים ” אנחנו טיפשים. אתה חושב שאתה איזה גאון אני מבין, רשמת פה איזה שתיים שלוש חישובים מתמטיים שרק אתה הבנת ואתה משחק אותה איינשטיין. עשיתם טעות, אתם נלחמים לצאת מזה עכשיו אם חשבתי שרק thend קשורים לזה עכשיו אני בטוח שגם לכם יש חלק בזה. "על ראש הגנב בוער הכובע" אמרתי ואגיד שוב. ” טוב שמחה, ככה זה עובד אם אני אומר משהו זה כדי לשחק אותה איינשט…

• אתם מפזרים האשמות, וכשמפריכים לכם אותן אתם חוזרים על אותם דברים במקום לנסות לענות לעניין אתם הסוג הכי גרוע של טיפשים

• Quote from De Vayce: “גם לטיביו לא היו הוכחות מול ביוואן עברנו את הגבול? יא חוצפן היוזרים שלנו נפרצים פה לא שלכם אתם לא אלה שמשנים עכשיו סיסמאות בבהלה ” לא נפרצו לכם יוזרים ולמתחכמים שמספרים על תוכנות וVPNים ומתעקשים שיש תוכנת פריצה קסומה: יש בסך הכל 2^32 כתובות IP בוא נגיד אפילו שהתוקף יודע בדיוק שיש לכם 6 אותיות בסיסמה יש יותר מ32 אפשרויות לכל אות, בוא נפרגן לתוכנה ונגיד שרק 32 אז צריך 32^6 אפשרויות שזה 2^30 נחלק ב20 שזה מספר הנסיונות לIP ונקבל שעדיין זה יותר מ2^26 כלומר כשאתם טוענים שלביטון י…

• Quote from De Vayce: “אף אחד לא אמר שאתם אחראיים לאסון התאומים היוזרים פה נפרצו ואותנו זה לא ממש מצחיק לגבי שרתים אחרים, אף אחד לא האשים אתכם. רק פה לאף אחד אחר אין אינטרס להוציא את היוזר של המנהיג לחופשה. ” אתם מתעקשים בכוח להאחז בשטויות גם כשמסבירים לכם שזה פשוט לא אפשרי כתב גדול יותר לא הופך אותך לצודק יותר אם באמת הסיסמה לא הייתה מפגרת ובאמת אתם מאמינים שנפרץ, זה אומר שהסיסמה הגיע למישהו שבגד ואין עוד אפשרות

• Quote from Fenrir: “Quote from RandomTroll: “Quote from Simha: “צודק לא נפרצו 7 יוזרים בשבוע האחרון 2 מתוכם במקרה שלי... אין תוכנה שתופסת מקומות באיים נכון? אתם תפסתם לבד אין תוכנה שמקליקה פיראטים גם, מקליקים לבד כל 2 וחצי דקות. אני מצטער אמחק את הפוסט כנראה שאני לא מבין מספיק במחשבים. ” אתה באמת לא מבין מספיק במחשבים, לא נדרשת פה הבנה עמוקה אלא מעט common sense בוא אסביר לך מה ההבדל - תוכנות כמו הקלקה בפיראטים או תפיסת מקומות בהחלט אפשר לכתוב, אפשר כי זה בתוך הגדרות המשחק, כמו שאתה יכול להקליק …

• Quote from Fenrir: “Quote from RandomTroll: “Quote from Simha: “Quote from Xoph: “Quote from De Vayce: “לא מעניין אותי אם אפשר או לא אפשר לפרוץ ליוזרים גישה ליוזר של אבי - רק לאבי, לשמחה ולי היו גישה ליוזר של שמחה - רק לשמחה איליי שתדע ממך אני הכי מתבאס, תפסתי ממך גבר ואפילו חבר. ” אז זה אומר שזה אנחנו? ” בן אדם הודה שזה הוא, אחרי יום קרה אותו דבר ובמקרה באותה מתכונת.מוזר גם שאמר שהוא לא היה זמין כל היום ובשנייה שעלה הפוסט הגיב בפורום. יותר מידי מכנים משותפים, מזל שהתוכנה לא יודעת לשנות מייל ולפ…

• Quote from De Vayce: “Quote from RandomTroll: “Quote from De Vayce: “למזלנו אף יוזר לא פורק. ” הכי סביר שפשוט הוצאתם את עצמכם לחופשה והלכתם לבכות בפורום על פריצות כדי לסיים את המלחמה בלי להכנע ” אתה מביךאתה יודע שזה לא קרה. לעולם לא נכפיש אנשים בלי סיבה. ” כבר הכפשתם בלי סיבה ואני לא אומר שהצד שלנו לא פרצו לכם כי הם אנשים טובים או משהו כזה, אלא כי אין להם את היכולת כמו שאמרתי קודם אם הסיסמה הייתה באמת ממש מגוחכת יכלו גם "לפרוץ" לכם ידנית אבל טענתם שהיא לא הייתה ובמקרה כזה שום פריצה לא הייתה

• Quote from Simha: “צודק לא נפרצו 7 יוזרים בשבוע האחרון 2 מתוכם במקרה שלי... אין תוכנה שתופסת מקומות באיים נכון? אתם תפסתם לבד אין תוכנה שמקליקה פיראטים גם, מקליקים לבד כל 2 וחצי דקות. אני מצטער אמחק את הפוסט כנראה שאני לא מבין מספיק במחשבים. ” אתה באמת לא מבין מספיק במחשבים, לא נדרשת פה הבנה עמוקה אלא מעט common sense בוא אסביר לך מה ההבדל - תוכנות כמו הקלקה בפיראטים או תפיסת מקומות בהחלט אפשר לכתוב, אפשר כי זה בתוך הגדרות המשחק, כמו שאתה יכול להקליק בעצמך אני יכול לכתוב תוכנה שתבצע את הפעולות ה…

• Quote from De Vayce: “למזלנו אף יוזר לא פורק. ” הכי סביר שפשוט הוצאתם את עצמכם לחופשה והלכתם לבכות בפורום על פריצות כדי לסיים את המלחמה בלי להכנע

• Quote from Simha: “Quote from Xoph: “Quote from De Vayce: “לא מעניין אותי אם אפשר או לא אפשר לפרוץ ליוזרים גישה ליוזר של אבי - רק לאבי, לשמחה ולי היו גישה ליוזר של שמחה - רק לשמחה איליי שתדע ממך אני הכי מתבאס, תפסתי ממך גבר ואפילו חבר. ” אז זה אומר שזה אנחנו? ” בן אדם הודה שזה הוא, אחרי יום קרה אותו דבר ובמקרה באותה מתכונת. מוזר גם שאמר שהוא לא היה זמין כל היום ובשנייה שעלה הפוסט הגיב בפורום. יותר מידי מכנים משותפים, מזל שהתוכנה לא יודעת לשנות מייל ולפרק ערים. ” אם יש לו תוכנה שמנחשת סיסמאות למש…

• Quote from Fenrir: “Quote from Simha: “Quote from GOMBO.: “7 יוזריםשרתים שונים שחקנים שונים כתובות אימייל שונות סיסמאות שונות 7 או שאורי גלר משחק איקרים או שזה פריצה די לחיות בסרט ” מה אתה מגיב לבן אדם שזו ההודעה הראשונה שלו בפורום ” *לכפול ” הוא קיים מאז 2017...

• Quote from Back: “אני לא קשור למלחמה הזו בשום דרך אבל ראיתי הרבה תגובות שמתבכיינים על פריצות בני כמה אתם שאתם מאמינים שאפשר לפרוץ לשחקן ? מה שאני רואה פה זה צד אחד שמנסה להוציא את הצד האחר מלוכלך ולא הוגן אין דבר כזה "תוכנת קסם" שתפרוץ למישהו תמשתמש, בשביל זה צריך יידע בתחום וגם אז זה עדיין לא כזה קל לפרוץ לשרתים של גימפורג נראה לי אם מישהו מכם היה מבין טיפה ממש טיפה בזה הייתם יודעים שזה לא 1 2 3 והופ השחקן שלך ודבר אחר שיש לי לגיד כל דבר שתסתיר אותו מאויבך, אל תגלהו לאוהבך ” סוף סוף קצת דברי טע…