Search Results

Search results 1-20 of 438.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• דניאל לאטוס,בן אדם מבוגר שנהנה להציק לאחרים אתה עלוב עצוב ומביך,אתה הראשון מהקהילה הזאת שגרם לי לחסום אותו בווצאפ

• Quote from Simha: “אני לא יודע מה קרה פה, אני יודע מה קרה בעבר: 1. תוכנות פיראטים 2. שימוש בבאגים לטובתכם 3. שימוש בתוכנות לתפיסת מקומות באיים 4. באן מזוייף לחבר ברית שלנו דרך כפולים 5. פריצה והודאה אתמול תשכלל את כל הנתונים ותגיע למסקנה משלך, אל תשתף אותי אתה לא מעניין אותי. ואם דרך המשחק הזאת תמשיך יש לי כלים יותר טובים בארגז רק חבל שלא ישארו שחקנים בשרת הזה ” אני חייב להגיב לזה : 1. אני הפיראט של הברית,יוצא למטרות יצרנים ומה לא כל יום,לא תוכנות ולא נעליים ואני חושב שאף אחד בשרת לא משתמש בתוכנ…

• Quote from GOMBO.: “אילי תגיד לי מה אתה מבלבל תמוח יאפס תגובות בפורום לא יעשו אותך משהו במשחק עדיף שתסתום תמשיך להתייחס אלי בתגובות שלך רק חבל שבזמן הפריצות בפי הייתי בפרישה ונודע לי על כך רק שחזרתי בערך חודש אחרי ותמיד אמרתי שאני לא תומך בשום מעשה כזה ואף פעם לא הכחשתי שבוגנים היה חלק ממעשה כזה מדברים פה על יוזרים עם עשרות אלפי אמבורסיה ועם מיליוני ניקוד שחקנים גם שנוסדו משנת 2008 שנים שאיקרים לא היה בחלומות שלך בכלל במקום לגנות את המעשה אתה עסוק בלנסות לכסות את התחת שלך ולהתמם אף אחד לא חושב ש…

• עמדת הברית שלנו לא תשתנה;לא אנחנו פרצנו,אני לא מרגיש צורך להוכיח לכם משהו,את מה שהיה לי להגיד אמרתי לשמחה בפרטי מצטער על הפריצות שחוויתם בנימה אחרת,זה מביך אנשים שלקחו חלק בברית שמחקה 5 יוזרים והתגאו על כן כי בעזרת זה הם ניצחו מלחמה פתאום הופכים צד ברית HG לא תתקוף ב48 השעות הקרובות למקרה ובלאד יחליטו להמשיך במלחמה.

• Quote from Drag-Oñ: “4e7712ce962759cc62a4069bb5fcab46.png ממתי דוח ביחס של היריב זה דוח ? 6175061373a9a49b2377f36f376f3f64.png מביך לעלות גם דוח יחס של היריב... חוץ מהקטע הזה שניסיתם לנפח את הפוסט בצורה מרשימה, לא רע סך הכל. בהצלחה בהמשך ” אגב בדוח הרגלי נלחמתי מעיר על 5 נקודות פעולה מהאי ליד הוא ריענן מאי שלם ולבסוף גם חסמו את הנמל ונאלצתי לנסוג מעבר לזה מגיע לכם שאפו אחלה דוחות שתהיה המשך מלחמה מהנה

• ThEnd VS BLOOD

-IlayMobile- - - שרת מלחמה

דוחות יפים עומר חווה שמחוש תודה על הפרגון פוסט שלנו יעלה בהמשך

• שניכם הייתם כמעט שבועיים בחופשה עדיף שבאמת לא תראו את הפנים שלכם

• Quote from Legasus: “Quote from Drag-Oñ: “ההבדל העצוב בינינו שאני נרדמתי, לעומת זאת אתה הפסדת למישהו 84 רובאים כשאתה זמין ו"מרענן" ” איליי הפסיד 336 שהוא זמין ומרענן מישהו אמר לו על זה משהו? לא ” חוששני שאתה טועה,או שאתה פשוט שקרן פתולוגי הפסדתי פעם אחת כששלחתי לעיר לא נכונה ופעם נוספת ששכחתי להסיג אחרי שנגמר הקרב וכן מישהו אמר לי על זה משהו

• איך שחקני אנס בהווה ובעבר מרשים לעצמם להגיב פה בכלל

• מעטים האנשים שהגיבו כאן שיכולים לבוא בתלונות נגד פריצות עצוב

• לך תשטוף כלים אטלנטיס ימסכן

• Quote from BLOOD: “Quote from -IlayMobile-: “Quote from De Vayce: “השקרים שהולכים פה זה לא יאומן בנדיט אתה התככן הכי גדול שראיתי ב3 שנים שאני משחק, שחקן שלא עושה כלום עבור הברית שלו ורק מחפש לשקר בפורום אף אחד מאיתנו לא ירד לפסים אישיים, אני הבאתי הוכחות. אתם רק דיבורים. אתם לא מחיים את הפורום, אתם רק הופכים אותו למקום דוחה ומגעיל עם פוסטים כל יום כשתנצחו או כשתהיו קרובים לנצח תצאו בצהלות בפורום ” יש דברים שאפשר לראות ולהבין רק מאחורי הקלעיםיוסי עושה הרבה בזמן שמתאפשר לו כשאת רוב השבוע הוא מעביר…

• Quote from De Vayce: “השקרים שהולכים פה זה לא יאומן בנדיט אתה התככן הכי גדול שראיתי ב3 שנים שאני משחק, שחקן שלא עושה כלום עבור הברית שלו ורק מחפש לשקר בפורום אף אחד מאיתנו לא ירד לפסים אישיים, אני הבאתי הוכחות. אתם רק דיבורים. אתם לא מחיים את הפורום, אתם רק הופכים אותו למקום דוחה ומגעיל עם פוסטים כל יום כשתנצחו או כשתהיו קרובים לנצח תצאו בצהלות בפורום ” יש דברים שאפשר לראות ולהבין רק מאחורי הקלעים יוסי עושה הרבה בזמן שמתאפשר לו כשאת רוב השבוע הוא מעביר בבסיס הפוסטים שלנו הם בהומור (קשה לפספס את …

• Quote from BLOOD: “Quote from bandit: “המלחמה מזמן גלשה למקומות אישיים? מעניין איזה צד הביא את זה לשם, (וזה לא הצד של ההליוסים). בנוסף ציטטתם שאמרתי משהו על החיים האישיים שלכם, אובחן זה לא, פשוט זרקתי חזרה את מה שכתבתם שם. בנוסף לא רק אטלנטיס אצלכם ירד לפסים אישיים. אישית יותר מחבר ברית 1 אצלכם זלזל וירד לפרטים אישיים עליי לדוגמא ללא קשר לפוסט או למשחק. תעשו בדק בית כי משהו אצלכם תמיד מסריח. תפסיקו עם השקרים והמניפולציות. הפוסטים למטרת הומור והחייאת הפורום. כשאתם הייתם ב"הובלה" אם אפשר לקרוא לזה…

• Quote from De Vayce: “Quote from bandit: “אל תגלה להם את כל רעיונות האפקה האדירה שלנו הם עוד ינסו להעתיק בכישלון מוחץ ” חחחח אותם רעיונות שאתם העתקתם מהברית פורט בראו כמו את המבצרים שלכם, וכמו הרעיון שעכשיו סוכל. בהצלחה במהלך הבא. ” אני מרגיש שאני נותן לך יותר מידי קרדיט מה אתה אמיתי? אחי אתם בחופשה צא מהמחשבה שמה שתעשו עכשיו ישנה את העובדה הזו

• Quote from De Vayce: “אשמח אם תגוונו ולא תנסו לעשות מה שעשיתם לפורט בראו לא עשו אותנו באצבע ” לזה יש לכם זמן אבל לחזור מדקל לא? ולחזור ב3 בבוקר מדקל ולנסות להפתיע זה כן? אני עדיין אוהב אותך עומר אל תעלב לי שוב

• עדן?

-IlayMobile- - - Rho שיחות ודיונים

Quote from BLOOD: “ולפני שתנסו לצאת עלינו באמירות מפגרות אז תחת הנהגתי בשרת המלחמה אדיר הפסיק לשחק עם תוכנות ושותף לגינוי של התופעה בשרת המלחמה ובשרתים אחרים @Legasus ” אני מסוגל להאמין שאתה מעולם לא נגעת בתוכנות אדיר ספק הפסיק וספק לא,אבל אל תגזים,הוא לא שותף לשום גינוי,אולי ההפך,כנל לגבי הריסות יוזרים ופריצות וכדומה,אפשר לתת כדוגמא את סיגמא ופיי

• Quote from Night Shade: “Quote from -IlayMobile-: “מרשים כרגיל ” אילייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייבוקר טוב. ” בוקר טוב מה שלומך

• מרשים כרגיל

• עדן?

-IlayMobile- - - Rho שיחות ודיונים

Quote from Jack De Loco: “אדוה בברלין היא לא יכולה לעשות בוררות תתאמו מול איליי הפקיד שלה את הלוז שלה. ואני מקווה שאחרי שיהיה איחוד בפורום בין המדינות השלב הבא יהיה איחוד עולמות בין כמה מדינות ואז במקום להיות עסוקים בריבים בפורום תתעסקו במשחק אני רק מזכיר לכם שבשרתים בארצות הברית ובריטניה אין דבר כזה הסכם שלום וכאלה אז תתרגלו ששם לא חופרים בפורום על האשמות שווא. במקום להילחם בפורום - תלחמו במשחק. ככ הרבה חוות פורום במקום אחד .... מי יודע אולי בסוף שתי הבריתות שנלחמות עכשיו יהיה באיחוד מרגש בעתיד…