Search Results

Search results 1-20 of 405.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Quote from Jack De Loco: “ואל תשכחו מי אמר לכם ראשון שהפורום עובר לפורום חדש מאוחד עוד 13 שעות זה קורה ” כן קפטן בגללך כולם פותחים את הפה בלי חשבון בימים האחרונים. מעניין כמה מהם ימשיכו לדבר ככה בפורום החדש

• Quote from Legasus: “רק עכשיו שמתי לב לזה שהשם של אסף ברשימה שלך, כמעט לקחתי אותה ברצינות. סתם זרקת את השמות של מי שנשאר מאנונימוס סך הכל הגיוני שאני/חבר ברית יקפיץ את היוזר שלי שנמצא במבצרים לאלפא במיוחד אסף שהיה איתי באיים, דפקתם לו את היוזר ואין לו נפחיות יותר ולא, לא היה לחן/אסף/יפים סיסמא ליוזר שלי ושל שמחה אז תחסוך מאיתנו את הנסיון סכסוך הזה, ותתפלא התדמית שלך לא מעניינת אותי אין לי מה לנסות להרוס אותה על החתום, מזכיר ברית בלוד ” כנראה שהיה יותר מדי קשה להתמודד עם גרוסי אז היו צריכים להרוס…

• לכולנו ביחד יש פחות זמן פנוי מאריק2

• Quote from Legasus: “כולכם חוות בהצלחה באלפא אריק2 ” התכוונת בהצלחה בבטא אריק2

• Quote from נאור יפרח: “Quote from De Vayce: “לא הבנתי את הבדיחה בשרת מלחמה - אתה מקבל כאפות בקסי - תקבל כשיהיה לי זמן אתה חושב שברית כפולים שלך מרתיעה אותי? נראה מה יקרה כשזה יתחיל לכאוב לכם בזכיות. ” ביינתים לא ראיתי דוח אחד שעשיתם עלי וקבילתי כאפות.לתקוף אותי ושיהיה אותו יחס או 51 49 זה כאפה אז וואו שאפו הצלחתם הנזק שלכם ענק משלי חתיכת חווה. העלתי 300 אלף ניקוד עיר 9 מושלים חקרתי 3 מחקרים ועדיין אני מצליח להלחם ולאפס אתכם אדיוט. ! לגבי קסי זה ממש וממש לא ברית כפולים ואם אתה חושב שאתה יכול להגי…

• כן בנדיט משעמם לנו בחיים וכל מה שאכפת לנו ממנו זה מה אנשים בקהילה הזאת חושבים עליך אז אנחנו משקרים כדי להכפיש את השם שלכם. מה אתם אמיתיים? חלאס עם הטיעונים המפגרים האלה כל דבר שאמרנו עד עכשיו על השימושים שלכם בתוכנות הכל היה אמת לא פירסמנו שקר אחד על גבי הפורום המלחמה נגמרה בגלל המעשים המלוכלכים האלה לא משנה מי עשה ומה היה המצב במלחמה תתמודדו עם זה. מוזמנים להילחם באוויר אם עדיין מתחשק לכם להילחם Quote from bandit: “חוץ מהאשמות על בסיס כלום ושום דבר אין כאן כלום. שמחה ביקשתי ממך בוואטסאפ שתשלח ל…

• Quote from RandomTroll: “Quote from De Vayce: “למזלנו אף יוזר לא פורק. ” הכי סביר שפשוט הוצאתם את עצמכם לחופשה והלכתם לבכות בפורום על פריצות כדי לסיים את המלחמה בלי להכנע ” חחחחחחח עצוב שזאת הגרסה שאתם מספרים לעצמכם בתור אחד שמנסה להיות תמיד הבחור הכי חכם בפורום אתה ממש מזלזל באינטיליגנציה של עצמך עם הטיעון המפגר הזה

• Quote from Xoph: “מה הקטע של להאשים אותנו? כי יש לכם בעיות איתנו במלחמה אז החלטתם שאלו אנחנו? זה בולשיט ואני מאוד מקווה שאתם לא מאמינים לעצמכם ” נגדך בטוח אין לנו בעיות ונדמה לי שהוכחנו שאין לנו בעיות בכללי Quote from Drag-Oñ: “שמחה אני יכול להגיד שהיא יודעת, אבל נראה לי שמעט נסחפנו. והאמת שלא הייתי זמין, חזרתי רק ב 6 הבית. לסיכום אתה חיפששת את עצמך, ואתה מנסה להפיל את זה על אחרים. אתה בן אדם בוגר לא ? מה הבולשיט הזה. ” כן שמחה חיפשש את עצמו כי הוא כל כך מפחד ממך יא תותח. לא מאשים אף אחד כי אני …

• Quote from Simha: “אור תלמד העלנו בשבוע פוסט דוחות של 20 רק על הברית שלכם בערך, אתה העלת 20 דוחות בחודשיים. אגב לאן נעלם ” הייתי בטוח שדמיינתי אבל כנראה מרוב בושה הם מחקו את הפוסט אחרי שאדיר לימד אותם איך באמת צריך להיראות פוסט. בטח יעבירו אותו לפוסט של hg כדי לקחת להם קצת קרדיט ולהרגיש טוב עם עצמם כאילו הם פקטור במלחמה. [\rtl]

• תותחים אחד אחד אדיר שאפו על ההשקעה בפתיחת הפוסט גאה להילחם לצדכם חבריי לברית blood

• ThEnd VS BLOOD

BLOOD - - שרת מלחמה

Quote from Drag-Oñ: “היחס רק יצא לרעת שמחה מאז שנכנסתי, כמי שהתגאה שהוא טוב ואני חווה כביכול. לא פוטרו שום גנרלים, לפחות לא במשמרת שלי. ” כשאתה מצמצם יחס אתה על השחקן וכשדקה אחר כך מתפטרים גנרלים זה כבר לא אתה? קצת מוזר לדעתי עצוב לראות שאתה ככה בשמחה מתגאה בתפעול של 4 שחקנים שונים בסופו של דבר רוב הדוחות היו לטובתנו ואם אני לא טועה כולכם פירקתם בסוף את הצפות שלכם ביחד עם הגנרלים שנותרו. פוסט מאכזב ואם אתה כבר מתפעל בכמויות לפחות תודיע לנו שזה אתה אף אחד לא מפחד להיכנס מולך לקרבות פוסט דוחות נוס…

• Quote from Jack De Loco: “גם שיהיה איחוד מדינות זה לא יעזור. יש פה יותר מידי שחקנים עם אגו שלא ירצו לשתף פעולה מה שטוב שיהיה איחוד מדינות = לא יהיה הסכמים וכו וככה כולם יהיו נגד כולם ומי שבתקופה הזאת יבין שזה הזמן לעשות מצב רגיעה ולהפסיק לקחת דברים אישית כי יש הבדל בין משחק שתוקפים בשביל הכיף כי זה המשחק ושיש מלחמה בקטע טוב ולא בשביל לרדת לפסים אישיים כבר תקופה ארוכה שהרבה שחקנים פה יורדים אחד על השני בקטע אישי מה שאין בשרתים בחול ובמצב של איחוד מדינות אני מאמין שלא יהיה שתוף פעולה בין הבריתות ש…

• עצוב לראות שהפריצות חוזרות אולי זה קשור לשימוש המופרז בתוכנות שאף אחד לא מוקיע? הלוואי שנתאחד עם מדינה אחרת כדי שכל החרא הזה ייפסק

• Quote from Xoph: “Quote from De Vayce: “אתה מוזמן כרגע לקפוץ איתו אם משעמם לך, קבלת אורחים אוהבת עליי. ” בחופשהאתמול חסמתם הקפצות כמו פסיכים 3 אנשים שונים תקעו לי את העיר באותו הזמן שאפו ” לא ידעתי שרק לצד אחד מותר לעשות את זה אבל בסדר זה הנוהל שלכם לתקוע לנו 500 ערים ואז להתמרמר כשאנחנו תוקעים עיר אחת תשאל את חברך דרגון...

• היה אחלה של קרבות כל הכבוד על האקשן נקווה שהשימוש בתוכנות ייפסק מתישהו בואו נמשיך את המלחמה באווירה טובה יותר

• Quote from Legasus: “מציעים לך עזרה וככה אתה עונה? לא פלא שאתה לא יודע לשחק ” אני מבין אותו גם אני לא הייתי רוצה את העזרה שלך

• Quote from Legasus: “ברוך השב, אם תרצה שיעור או שתיים בימי שלח לי הודעה בפרטי, אשמח לעזור לך. בהצלחה על החתום, מתפעל ראשי ברית בלוד ” Quote from -Atlantis1-: “מוזמן לפתוח צמוד אליי, אשלח לך קישור לאי, אתן לך חסות וכל מה שצריך ” לא ממליץ זוג חוות

• שתפו אותנו!

BLOOD - - Tavern - הטברנה

Quote from Doge-Lord: “אני הייתי המנהיג והייתי ב-5 הראשונים במחקר ” חווה היית וחווה תמיד תישאר

• Quote from -IlayMobile-: “Quote from De Vayce: “השקרים שהולכים פה זה לא יאומן בנדיט אתה התככן הכי גדול שראיתי ב3 שנים שאני משחק, שחקן שלא עושה כלום עבור הברית שלו ורק מחפש לשקר בפורום אף אחד מאיתנו לא ירד לפסים אישיים, אני הבאתי הוכחות. אתם רק דיבורים. אתם לא מחיים את הפורום, אתם רק הופכים אותו למקום דוחה ומגעיל עם פוסטים כל יום כשתנצחו או כשתהיו קרובים לנצח תצאו בצהלות בפורום ” יש דברים שאפשר לראות ולהבין רק מאחורי הקלעיםיוסי עושה הרבה בזמן שמתאפשר לו כשאת רוב השבוע הוא מעביר בבסיס הפוסטים שלנו…

• Quote from bandit: “המלחמה מזמן גלשה למקומות אישיים? מעניין איזה צד הביא את זה לשם, (וזה לא הצד של ההליוסים). בנוסף ציטטתם שאמרתי משהו על החיים האישיים שלכם, אובחן זה לא, פשוט זרקתי חזרה את מה שכתבתם שם. בנוסף לא רק אטלנטיס אצלכם ירד לפסים אישיים. אישית יותר מחבר ברית 1 אצלכם זלזל וירד לפרטים אישיים עליי לדוגמא ללא קשר לפוסט או למשחק. תעשו בדק בית כי משהו אצלכם תמיד מסריח. תפסיקו עם השקרים והמניפולציות. הפוסטים למטרת הומור והחייאת הפורום. כשאתם הייתם ב"הובלה" אם אפשר לקרוא לזה בהתחלה לא בחלתם בא…