Search Results

Search results 1-20 of 890.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• Quote from RandomTroll: “ היה לי את הלמה של קנטור במבחן ” בניסוח המתייחס לקטעים סגורים? ביחד עם הכלב של צנזור (ג'ורג'י ימח שמו) שמצא סדרת מספרים אף אחד לא יודע מאיפה. חפר בגינה ומצא סדרת מספרים חחח מכוער -_-

• Quote from RandomTroll: “ חחחחחחחחחחחחחחחח היינה בורל לשלטון ובולצאנו ויירשטראס רק סטודנטים בטכניון יכולים לרשום דבר כזה ” אם תלך עכשיו לכל סטודנט בטכניון שעשה בוחן באינפי 1מ ותגיד להם הלמה של קנטור אני רק אומר שאל תהיה מופתע אם הם יסתכלו במבט של תיעוב ועצבים חח

• וואו, מכבי 1 רב עם מכבי 2. מי ינצח????

• Quote from Xoph: “דפאק.board.il.ikariam.gameforge.com…f00e679ad10705912bf997bd1 ” אין לי שמץ אחי. בא לי למות. ר

• סלאמת לימודים!!! שן עין שן שן כמו איזה שני משוגעים בחוף!!! שמרנו רגעים בלב שתינו את הנוף ואת היית יפה כמו פרח שעשו היה לקטוף רציתי רק לקטוף WRECKING BALLL היינה בורל לשלטון!!!!! Bolzano Weierstrass!!!! DAMN IT DAMN ועכשיו ברצינות: מרגיש את דרכי דרך החשיכה מודרך על ידי לב פועם אני לא יכול לדעת היכן המסע יסתיים אבל אני יודע היכן הוא מתחיל הם אומרים שאני צעיר מידי בכדי להבין, הם אומרים שאני שקוע בחלומות החיים יעברו על פניי אם לא אפתח את עיניי טוב, זה בסדר מבחינתי אז תעיר אותי כשכל זה יגמר כשאני חכם…

• בטח שמתם לב לפוסט אדיר לגסוס פתח כדי לעקוף אותי בלייקים. פה אפשר לראות אותו עושה לק לק myprintscreen.com/s/yvui/926c673f13 תראו איך הוא מתחנן ללייקים חחח לק לק ענק יש לציין. אני רוצה לנצל את הבמה הזאת כדי להודות למנהלים היקרים שמיצו איתו את הדין כמו שצריך. מיסטר לק לק כבר לא איתנו. תודה רבה לפיקסל סופר מנהל הפורום!!!!!!!!!!

• Quote from Amidmro: “Quote from Night Shade: “Quote from Amidmro: “Quote from Night Shade: “D-F outdated. An alliance that its time long past. ” רוצים לדעת מניין האנגלית שלי? קורס מטוגנים בע"מ בהנהגת בוגנים, דני מקוקו המקק, גקי פוקו מוקו ושאר החוות. ” יש לך חסות של שמפו? ” ברור עם מה נתקלח? מה אנחנו ברברים ” אתה הולך להתקלח עם עומר?

• SR vs NMSIS

Night Shade - - Rho שיחות ודיונים

Quote from RandomTroll: “ רק תזכיר לי בתאריך הרלוונטי יהיה לי קשה להחזיק אצבעות כבר מעכשיו בהצלחה! ” עוד שעה וחצי הבוחן בטינפי!

• Quote from Amidmro: “Quote from Night Shade: “D-F outdated. An alliance that its time long past. ” רוצים לדעת מניין האנגלית שלי? קורס מטוגנים בע"מ בהנהגת בוגנים, דני מקוקו המקק, גקי פוקו מוקו ושאר החוות. ” יש לך חסות של שמפו?

• Quote from the zU: “את ענייני השרת מלחמה בבקשה תשאירו מחוץ לאשכול הזה כי אני מריח גם כאן ריב מתחמם 1. היחס כאן ברוב המוחץ של הדוחות מרשים, נפחיה או לא 2. ממתי יחס משנה משהו גם אם הוא לא היה טוב? תעיפו מבט על דיאף מחזק את מה שעידו אמר ” זה תלוי באיזה שרת אתה. אם אתה בשרת עם מלא כפולי גנרלים אז יחס לא אמור להיות מעניין. זרוק את כל הצבא סטייל שרון וזהו. אם אתה בשרת בלי גפולי גנרלים כמו שרת מלחמה אז דווקא כן אמור להיות אכפת לך (עד שלב מסוים לפחות) דיאף לא דוגמא כזאת טובה

• Quote from RandomTroll: “ שני דוחות* ” דו"ח אחת שתי דוחות אסף הוציאו תואר בלשון

• Quote from Troya: “Quote from BLOOD: “Quote from Troya: “חחחחחחחחחחחחחחחח כל חברי בלוד מפחדים לחזור מחופש ואלא שכן חוזרים בורחים אחרי 10 דקות כל הכבוד אגנוסטיק החזיק הכי הרבה זמן אבל גם יצא לחופש חבורה של חוות שתרצו לחזור מתאילנד ולהתחיל להלחם תודיעו לנו ” אל תדאג אתה עדיין מחזיק בשיא של כמות הבריחות והבריחות הכי מהירות לחופשהלא יקחו לך את התואר אז עשה טובה ועזוב אותנו מהמרמור שלךשבת שלום לכולם ד"ש חם ואוהב מתאילנד ” שבת שלום חבר מחכה שתחליטו להלחם אתם הורסים את כל הכיף ” טרויה, אני עדיין זוכר א…

• Quote from Rani: “לא אותו דבר, המלחמה מול ביוואן התבשלה עוד מאזור ינואר-פברואר, לא התכוונו לשחק על הזמינות של ביוואן. זה היה בגדר התאבדות עליהם (מזכיר שבמשך חצי שנה הם הובילו) , בסוף מה שקרה הוא שהם התגייסו ודיאף התייצבו לצידנו. לא אשקר שחיכינו עם הטיימינג של הכניסה של דיאף ושחקנו אותם במשך כמה חודשים, אבל זה מגיע לקקות. אנדרי בכלל לא בזטא אגב. ” סופסוף, מישהו שמודה באמת. אין מה להתבייש בזה. הייתה הזמנות וניצלתם אותה. יופי

• Quote from -IlayMobile-: “סליחה פעם הבאה אני אתאם את המלחמות לפי הזמינות של השחקנים מולי ” בהנחה שאתה מדבר אליי זה בדיוק כמו שנמסיס פתחו מלחמה אחרי שעדן התחתן. אותה לגטימציה (אם כי נמסיס לא באמת מספיק טובים ישלציין חח)

• Quote from -IlayMobile-: “Quote from Night Shade: “Quote from -IlayMobile-: “עבודה יפה אלופים כל הכבוד חבל שהשבוע האחרון ללחימה היה די משעמם ” לא, ואתם הייתם מדהימים. איך שחזרנו מהבאן המפגר שסידרתם לנו (חבורה של לוזרים, איך אפשרת לרדת נמוך יותר?) נפלתם כמו זבובים. וזה לא היה משעמם, כמעט רציתי להיכנע מרוב שעמום ” .כשהיה צריך לפרגן,פירגנו לכם,כנראה שלכם קצת יותר קשהברשותך אני אתייחס לנושא הבאנים וההפללות, עד כה 3 שחקנים כולל אותי נכנסו לבאן לא מוצדק שנבע מהפללה ע״י חבר ברית בלוד,שלושתם השתחררו מן …

• Quote from The lazy1: “Quote from Night Shade: “יש לכם קטע כזה של להפר הסכם ולגרום לברית השניה לתקוף אתכם כוחם במספרכם ” למה פרשת אם אתה מבזבז כל כך הרבה זמן בפורום? ” פרשתי מהמשחק כי אני בלימודים מהפורום שכל כך משעשע הרבה יותר קשה לי להיפרד. האמן לי שניסיתי חחח

• Quote from -IlayMobile-: “עבודה יפה אלופים כל הכבוד חבל שהשבוע האחרון ללחימה היה די משעמם ” לא, ואתם הייתם מדהימים. איך שחזרנו מהבאן המפגר שסידרתם לנו (חבורה של לוזרים, איך אפשרת לרדת נמוך יותר?) נפלתם כמו זבובים. וזה לא היה משעמם, כמעט רציתי להיכנע מרוב שעמום Quote from Don Andres: “ כל הכבוד תותחים, הסוף הזה היה ברור מהעציץ הראשון. ככה גם הייתה המלחמה הקודמת למי ששכח, אבל תקופה קצרה של חוסר זמינות גרמה לנו לאבד את היתרון לצערי. לכל התמימים שישבו בצד בכל המלחמות האלה, או שלא היו בשרת הנה שיעור …

• יש לכם קטע כזה של להפר הסכם ולגרום לברית השניה לתקוף אתכם כוחכם במספרכם