Search Results

Search results 1-20 of 100.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• זה חומה 47 אין כזה דבר כמעט

• אתה לא צריך לראות אני פשוט יודע שתפסיד כבר

• אתה טועה 40 מרגמות לא יפרצו לו את החומה ב2 סיבובים

• לפני כמה ימים שמתי לב לזה באמצע המלחמה שלי בסיגמא בעצם כבשו לי את הנמל אני שחקן רגלי אז בדרך כלל בהתחלה אני לא בונה צבא ימי (חוץ מכמה ספינות בכול נמל שלא ממש נחשבות) עד שיש לי לפחות 200K אז בקשתי מחבר ברית ימי שישחרר לי את הנמל הוא פרס אליי כוחות בתקווה שיראו את מספר הספינות ואז יוציאו את הספינות מהנמל שלי מה שאגב לא קרה והנה הדוח המצויין הנ"ל prnt.sc/lvc6qb בעצם רואים ששחקן בריתי אטב כביסה תקף אותי וחברי בריתי הם bjorn בעוד שבכלל אני בברית GIBOR ולכן כשההייתי באמצע הכין את פוסט הדוחות לא יכולת…

• Quote from TALGER: “Quote from Winter Warrior: “Quote from TALGER: “Quote from נתנאל יהודה: “הוא כבר כמה שנים טובות מקום ראשון, יכול להיות שהוא מיצה.. זה המשך המוות של המשחק, חייבים איחוד שרתים.. ” אני חושב לתקוף אותו בטח יש לו הרבה משאבים, אבל אני פוחד שהוא יחזור והתקוף בחזרה.יש לו שם הרבה גנרלים עדיין ” דבר איתי שתצליח ” מה הבעיה לבזוז שחקן לא פעיל שלא מתחבר כמה צבא שלא יהיה לו בעירים?הוא לא מתחבר ואם הוא באמת פרש זה לא כזה בעיה לבזוז שחקן שלא מתחבר יותר. אבל אי אפשר לדעת אם הוא עוד משחק ובגלל…

• Quote from HASOY2: “Quote from Mister -Y-: “Quote from HASOY2: “Quote from Mister -Y-: “ מכבי אתה תבזוז משהו-הצבא שלך יתפזר אתה תכבוש משהו-הצבא שלך ירמס הצבא שלך יגע בצבא של משהו-הוא כבר לא יתקיים ” אחלה תיאור של הנושאי חנית שלך ” מכבי מי הופרש בתחילת שרת? אוי כואב להזכר הופרשת על ידי נמסיס כשנמסיס היא עם פחות מ300 גנרלים יא מסכן אופס לקחתי אותך ברצינות לרגע שכחתי שאתה בדיחה מהלכת שצריך להניח לה ” יצאתי לחופשה בגלל לימודים, הובלתי על נמסיס במלחמה ” בגלל זה התחננת להפסיק להלחם נגדו לייצר לו למשך …

• Quote from HASOY2: “Quote from Mister -Y-: “ מכבי אתה תבזוז משהו-הצבא שלך יתפזר אתה תכבוש משהו-הצבא שלך ירמס הצבא שלך יגע בצבא של משהו-הוא כבר לא יתקיים ” אחלה תיאור של הנושאי חנית שלך ” מכבי מי הופרש בתחילת שרת? אוי כואב להזכר הופרשת על ידי נמסיס כשנמסיס היא עם פחות מ300 גנרלים יא מסכן אופס לקחתי אותך ברצינות לרגע שכחתי שאתה בדיחה מהלכת שצריך להניח לה

• מכבי אתה תבזוז משהו-הצבא שלך יתפזר אתה תכבוש משהו-הצבא שלך ירמס הצבא שלך יגע בצבא של משהו-הוא כבר לא יתקיים

• Quote from aaaaaaaa: “אם אני יתעלם זה יחמם אותך אם אני יחזיר אני יחטוף באן מעדיף להתעלם ” וואלה לא חיממת בכלל כי גם לא התעלמת (וגם אם היית מתעלם זה לא היא מחמם אותי זה היא מוציא אותך טמבל) אתה רוצה לצאת גבר ולסגור עניין... אבל הבעיה שאם אתה אומר שאתה מתעלם-אתה כבר לא מתעלם...

• Quote from RSV: “Quote from Mister -Y-: “Quote from RSV: “פתטי ” כמעט כמוך ” רק שבינתיים אחרי טרייקס אתה הבדיחה של איקרים ישראלכל אחד לא שם עליך ואם בכלל זה בירידות. אף אחד לא יודע מי אתה ובכל מקום שאתה מדבר על השחקן אתה משאיר חצי מהדברים כאילו אתה לא משתף למרות שלא הגעת בכלל אליהם. אתה פתט. אתה מביך. ” אני בכלל מכבי,רון אתה חבר שלי מה אתה לא מזהה אותי @Night Shade

• Quote from RSV: “פתטי ” כמעט כמוך

• Quote from BLOOD: “יש!!!!! אפשר גם פה? ” ...מה אני נראה לך כספומט לייקים? תכניס אשראי ונוציא לך לייקים או שאתה יכול להתחנף אליי בקטע מוגזם ואז תקבל לייק על התחנפות יתר :D

• Quote from BLOOD: “לגאסוס לשלטון אף אחד לא יפיל אותו תן לי לייק על הנאמנות @Legasus ” אני נותן לך לייק על חנפנות יתר

• אז הנה ביקורת עליך למה אתה רוצה לבנות עיר 12 ולא צפה מה אתה אמברוסיונר שפשוט מקפיץ ערים? לא אתה לא למה יש לך 2 ערי גופרית ו2 ערי קריסטל- כשיש לך רק4 ערי שיש ו3 ערי יין? עצה זאת בעצם ביקורת רק ביותר נעימה כנראה רק ככה אתה מבין משהו ומעורר רחמים זה החתימה שלך חתיכת עלוקה שמנסה למצוא באגים במשחק כמו מפגר

• אתם חייבים לעזור לי להביס את לגאסוס לגאסוס תזהר כי אנחנו בדרך להביס אותך ממלכת -Y- לשלטון

• אני יודע שזה לא מקורי אבל יש לנו 43 לייקים עוד 420 לייקים מנצחים את לגאסוס סומך עליכם חברים! - 683-8d38175e2b9a9e5933457d779e59b56e4cf02c2d-32.jpgLegasus 462 Likes @Legasus

• לא יודע מה איתך אבל אצלי זה ככה: בירה- 2 מחסנים נגרייה משרד אדריכל מוזיאון מרתף יין חומה נמל ומספנה בית מרזח מגורי חיילים מחבוא תחנת סחר אקדמיה ומקדש וארמון ובמקום בנייה נוסף אחריי הבירוקרטיה כנראה אני אבנה ארכיון / ן=מחסן שאר הערים יין- 3 מחסנים 2 נמלים מוזיאון מרתף יין נגרייה משרד אדריכל מקדש אקדמיה שגרירות מוזיאון חומה בית מרזח מקום מחבוא יקב מגורי מושל ובמקום בנייה נוסף-בית יערן/שוק שחור קריסטל- 3 מחסנים 2 נמלים מוזיאון נגרייה מרתף יין משרד אופטיקאי אקדימיה משרד אדריכל מקתף יין חומה בית מרז…

• שאלון

Mister -Y- - - Tavern - הטברנה

וואי לרגע לא הבנתי איפה המקום הנוסף והלכתי לבדוק במשתמש אחר שחקרתי בירוקרטיה לבדוק איפה הוא ואז שמתי לב אליו מיקום מעניין יחסית לשאר המקומות

• עבודות יפות! הריאשון והאחרון הכי טובים

• תעשה הפעלה מחדש למחשב ועל הדרך תעדכן אותו נ"ב וגם לא יזיק לעדכן את המחשב לווינדואווס 10