Search Results

Search results 1-20 of 157.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

משתמש יקר, בוא לעזור לנו לשנות!
אנחנו שמחים שאתה חלק מקהילת הפורומים של איקרים ישראל.
אם תמיד חלמת להשפיע, יש לך שאלות או ערעורים לגבי הפורום? זה הזמן להיכנס לקישור ולהשפיע https://board.il.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/661-%D7%91%D7%99%D7%97%D7%93-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%96%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%AA%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A9%D7%A0%D7%94/
תודה על זמנך והמשך גלישה מהנה

צוות הניהול מזכיר לכם להשתמש בקוד הנ"ל כדי לכתוב בעברית
------------
[rtl]

טקסט חופשי

[/rtl]
------------
הוסיפו את הקוד לכל הודעה שלכם ותהנו מסדר כתיבה נכון מימין לשמאל

שלכם,
צוות הניהול.

• זה גם מסרבל כי במקום שהקוראים יוכלו לראות באופן מיידי את כל הדוחות ולקבל באמת עובדות מהשטח על מצב המלחמה הם יצטרכו לחכות עד שכל חבר ברית יתחבר ויעלה דוחות משלו. זה יכול להימשך גם כמה ימים ובינתיים הקוראים לא זוכים לראות את מרבית הדוחות ואת כל האקשן שמספקת המלחמה. אין שום סיבה בעיניי למנוע משחקן מסויים להעלות את כל הדוחות שהברית שלו העלתה אם זהו רצונה של אותה הברית. יכולים להיות שחקנים שאין להם זמן להתעסק בפורום ובהעלאת דוחות וזה לגיטימי, אין שום סיבה להקשות על בריתותלשתף את הדוחות שלהם

• Quote from TalART: “ שלום לך @D-DAY ותודה שהצטרפת לשינוי. אני שמח לומר לך שזה אחד הרעיונות הטובים ביותר שקיבלנו לאחרונה! Quote from D-DAY: “ אני מעלה פה רעיון לשנות את השיטה הנוכחית של הפוסט דוחות. פוסט דוחות בימים אלה עמוס בתמונות, בחוסר פרופורציה אחת לשנייה ובאיכות לא תמיד משהו. לפעמים זה מקשה להבין מה היה היחס בפוסט דוחות, ומה הייתה הסיטואציה. ההצעה שלי היא כזאת: לנטוש את המתכונת הנוכחית ולעבור למתכונת שנהוגה בשרתים בחול. המתכונת שאני מציע: 2 פוסטים פר מלחמה, אחד פוסט דוחות והשני פוסט דיון בפ…

• א' כדאי שתכתוב את זה בפורום של אלפא בתת פורום אגורה. ב' אף אחד לא ימכור לך ספרטנים בשביל כזאת כמות קטנה של משאבים ג' כבר המון זמן לא הייתה אפשרות לקנות ספרטנים ככה שאני לא חושב שלמישהו יש בכלל ספרטנים

• מסכים עם כל מילה החוק הזה כבר מזמן לא רלוונטי למשחק

• לדעתי זה יהפוך מהר מאוד לפורום ספאם התנצחות וריבים כמו שאר הפורום אבל שווה ניסיון. בנוסף אני מסכים מאוד שחובה להחיות את צוות החדשות יש להם חלק בלתי נפרד מהחיים של הפורום

• Quote from Terrorist: “חייב להוסיף שבעבר היה בחגים וכאלה כל מיני דברים שגורמים לאנשים פרס של קופון אמבורסיה וזה התקופה שאני והחברה שהייתי משחק איתם בעבר תמיד היינו בזמינות גבוהה בגלל הקופון אמבורסיה. משאבים לא הייתי שם את זה בכלל כאיוונטים.. כי זה משהו שאפשר לקנות באמבורסיה. ” חחחח כן אני גם זוכר את הלילות הלבנים של חנוכה שהיו איוונטים מהערב עד הבוקר והיה צריך להסתובב ברחבי הפורום ולהשתתף בכל מיני תחרויות וחידונים באשכולות השונים זה דווקא היה מגניב בטירוף. והיה לזה גם פירסום מטורף לפי מה שאני זו…

• לי נורא מפריע שבמקרים רבים הבאן מגיע כמספר מועט של דקות (במקרה הטוב ולפעמים גם בפחות מדקה) אחרי קבלת האזהרה ככה שאי אפשר להתייחס לאזהרה שמקבלים או במקרים מסויימים אפילו לדעת על מה הבאן ולכמה זמן

• Quote from Troya: “Quote from yes: “Quote from Drag-Oñ: “Quote from yes: “Quote from Troya: “Quote from HASOY2: “בקסי רון לא מחובר כבר המון זמן ” קודם תסיים לימודים ימושפלאם אתה משחק בשרת כלשהו ספר לי שאפריש אותך גם משם בינתיים 2 שרתים הופרשת על ידינו ” חחחחאם לא hgגם אתה היית מופרש מזמןרגעתזכיר לי מי כתב על עצמו שלא סיים בית ספר? ” אל תכתוב סתם דברים.כרגע הוא לא ב HGמוזמנים להפריש מי שחושב שהוא יכול ” הוא היה מופרש עד שפרצה המלחמהובטח שאי אפשר להפריש אותו כשאתה מספק לו תפעולים 24/7בכל מקרה לא ז…

• Quote from Jack De Loco: “אני כנראה לא מעניין הרבה אנשים בגלל זה אתם פונים אלי בפרטי כל הזמן יאאלה ... היה ככ צפוי שכל מי שאני מתעלם ממנו במשחק או בפורום בהודעות פרטיות פותח את הפה בגלל המרמור יאאאלה נקסט תקראו שוב את כותרת האשכול - הדיון פה הוא על המלחמה בסיגמה . שכבר נגמרה אז אפשר לנעול את העניין ” כן כן שמענו עליך גבר תמשיך לחיות בסרט אם זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך יא חפרן. סלאמת חוות

• Quote from Legasus: “עזבו אתכם שטויות תפרשו זה משחק מת ” פשוט תודה כבר שבנדיט האיום והברית שלו הצליחו סוף סוף להפריש אותך מהמשחק יא חווה ארורה

• שים לב לא פניתי אליך לעזרה אפילו הדגשתי שאני לא מעוניין שתעזור לי. רק שאלתי איפה יש אקשן בחול זה הכל אתה היחיד שמדבר על שרתים בחול ובגלל זה אתה היחיד ששאלתי אותו אם השאר היו חופרים כמוך על חול הייתי שואל גם אותם אבל מכאן ועד לבקש ממך עזרה קצת עפת חבר כדאי שתרשום בחתימה שלך אפס בהבנת הנקרא אולי מרוב אנגלית נדפק לך המוח ואתה לא מסוגל להבין עברית יותר... ובכל מקרה מה שכתבתי לך פה לא קשור לזה שלא ענית לי בפרטי (תאמין או לא אבל אתה ממש לא מעניין אותי וגם הסתדרתי בלעדיך) את האמת שלא חשבתי עליך בכלל מא…

• ג'ק מאחל לך לעשות ולחוות אפילו חצי ממה שאור דה זו ועדן עשו במשחק ואגב אתה כל כך מתגאה בחברים שלך בבריטניה אבל תכלס אין על השחקנים בארץ וואלה אם יש איחוד מדינות אנחנו שוברים לבריטים שלך את החיים

• Quote from -IlayMobile-: “Quote from -Atlantis1-: “חחחחחחחחחחחחח וואו אתם כל כך עלובים ” היית ככ הרבה זמן בתאילנד שכבר התגעגעתי לשטויות שאתה מוציא מהפהברוך שובך 0 ” אל תחמיא לעצמך אין לזה שום קשר אליך אבל שמח לראות שאני לא היחיד שהתגעגע אז אני שוקל לתת לך לייק

• Quote from -Atlantis1-: “חחחחחחחחחחחחח וואו אתם כל כך עלובים ” המלך חזר

• בהצלחה יוסי

• צודק אין טעם להגיב אבל נגיב בכל זאת שים לב שהיחס היה לטובתי בכמה אחוזים טובים עד שנגמר לי המפציצים והארטילריה המשכתי להילחם עוד קצת כי ניסיתי למשוך עד שיצא לי עוד ספינות מייצור סיימתי את הקרב כשראיתי שהספינות לא מספיקות לצאת ובגלל זה הדוח הסתיים מאוזן לא בגלל שאתה כזה תותח אלא בגלל שמשכתי את הקרב עם צי חסר נ.ב שלא להזכיר את העובדה שהסיבה היחידה שהעזת להיכנס מולי לקרב היא שידעת שאני עם צי חסר מהקרבות עם שגיא

• יש!!!!! אפשר גם פה?

• לגאסוס לשלטון אף אחד לא יפיל אותו תן לי לייק על הנאמנות @Legasus

• חחחחח מה פתאום באג ריענונים הוא פשוט כזה תותח שלא אכפת לו מהיחס, הוא שולח את כל הצבא בנגלה אחת כשיש לו יותר צבא כי ככה הוא מנצח אז מה אם הקרב יגמר 80:20 העיקר שהוא הצליח לכבוש בסוף Quote from Legasus: “Quote from bandit: “Quote from BLOOD: “Quote from bandit: “Quote from GOMBO.: “פוסט מאוד בינוני חוץ משתי דוחות בימי של עדן ושל אינבינטוס כל שאר הדוחות שעוד יש בהם יחס לטובתכם זה בגלל יתרון נפחייה וגם שם יחס לעומת המצב על הפנים בכל השאר שיחסי הכוחות שווים יש יחסים של בקושי 100 גנרלים אז זה סתם דוחו…

• גבר לוחם טוב נמדד ביכולת לעשות יחסים טובים על היריבים שלו בדוחות לא לפי כמות המלחמות שהוא מנצח לפחות ממך עידו ציפיתי לדעת את זה. וכל מי שחושב אחרת כנראה פשוט לא מסוגל להילחם לבד בפני עצמו ולנצח קרבות של 1 על 1 ולנושא האשכול אתם תותחים אחד אחד