Search Results

Search results 1-20 of 849.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Legasus: “מקפיצים כפול גנרלים עם 10 מליון גנרלים ” כדי שאפרק את היוזר? אני טוב בזה רק אומר

• This is 10% luck, 20% percent skill 50% concentrated power of will 5% pleasure, 50% pain And a 100% reason to remember the name אגב, אולי לא רואים את זה אבל הספרה 6 (לא חמש!!) משחקת פה תפקיד מרכזי. יום(לילה, אבל למי אכפת) טוב לכם

• גועל נפש עידו. הניצחון שלי הושג ביושר ויצאתם יחסית בזול. זה מה שאתם עושים? @Spike תכבדו את ההסכם שסגרתם. זה הרי ברור לכם שאם לא זה היינו כותשים אתכם

• Quote from Spike: “Quote from yes: “Quote from Sagi: “מאיפה לך שזה אלפי שקלים? ולמה אתה ממשיך לחפור במקום להלחם? ולמה אתה שטינקר? ולמה אתה חסר חיים? ” צר לי לבשר לך אבל הסכומים זה מתמטיקה די פשוטהגם 3 יחידות צריך לדעת את זה ” גם אם זה עשות, מאות, אלפים ומליונים של שקליםמה זו הצרות עין הזאת? בכל מקום מחדש הדיון הזה נפתח שוב ושוב, אם יש לאנשים כסף להשקיע, שישקיעו ושיהנו עם זה.. מה אכפת אם הם מקפיצים עם זה, מזרזים בנייה או עושים מליון ואחד דברים שאפשר להתקדם בעזרתם מהר. זה משחק, זה הנאה, אם יש את ה…

• באן

Night Shade - - Tavern - הטברנה

אני רוצה באן בפורום. קשה לקלוט? ספאם, קללות (מעדיף שלא) מדבר על באנים. קיצר, אני חדל אישים אמיתי ולא קיבלתי באן

• Quote from Drag-Oñ: “אתה אכזבה אליעזר. ” אני שמח לשמוע

• יעומו 115 נקודות לכידה למי שיודע את מי חיקיתי

• Quote from Drag-Oñ: “פעם ראיתי דוח של אדיר פעם ראיתי את שילה לא מחלל שבת פעם ראיתי את דניאל לא מתאבד עם פצצה בנרתיק פעם חשבתי שטל סטרייט פעם חשבתי שאני לא אגדה הלאה ” דרקונים חיים רק באגדות. עוד הוכחה שאתה לא עברת 18 Quote from BLOOD: “פעם ראיתי פוסט בלי ספאם של אדיר פעם ראיתי את U-F מנצחים מלחמה בשרת בטא ” כל פוסט שני ושלישי שלי הוא ספאם לנושא: הברית של איליי אף פעם לא חתמה על הסכם כניעה או פרסמה פוסט כניעה איליי, בנימה אישית, אם אתה רואה את זה אז שתדע שאתה אחלה גבר, אני מת עליך ואתה חמוד רצח

• Quote from -Atlantis1-: “Quote from Don Andres: “ בהצלחה ל2 הצדדים הלוחמים, כולי תקווה שתהיה מלחמה מהנה והוגנת ” חחחחחחחחחחחחחחח עד כמה עלוב אתה יכול להיות, אומר שמקווה למלחמה נקייה, אבל ממש באותו רגע מעלה עיריות בכפול שאתה או חבריך פתחו כדי להוריד לי אמונה בנפחייה ובפיזור, אחחח פאבלו פאבלו עד מתי תשחק מגעיל, באן אחד לא הספיק לך? ” האמת אני תמיד שיחקתי עם הורדת אמונה @CHUCK NORISS @DooM @הרב קבייה המומחה מספר אחד שלימד אותי הכל @BOB איך אפשר לשכוח את בוב מורים עם הרבה תועלת שבזכותם הגעתי לכל מה …

• דיון

@Drag-Oñ @the zU אור, לא אתה. השני! קודם כל אתה דרגון יחתיכת שן עין שן בוגנים לעד לנצח איך אתה מדבר אור השני (לא אתה, השני!) אני לא זוכר שאי פעם הסכמתי לדבר כזה (אין לי מושג מה זה, תאלתר) נגיע למסקנה: כולנו חוות של גרוסי וכולנו נייצר לו לכידה. הפרפוסור ללשון מר יודע לאיית ממוצע 100 בתואר ללשון אוניברסיטה עברית מר בלשן באקדמיה ללשון מייצר המילים בעברית למינם יחליט אם נזכה או לא. מניח שאני לא אזכה להשיב לכם במידה ותגיבו אבל אני יודע שאלה יהיו םוסטים עם מלא מלא מלא אהבה וכו' וכו' וכו' אבל לא נורא. …

• All the life she has seen All the meaner side of me They took away the prophet's dream For a profit on the street Now she’s stronger than you know A heart of steel starts to grow All his life he's been told He’ll be nothing when he’s old All the kicks and all the blows He won't ever let it show 'Cause he's stronger than you know A heart of steel starts to grow When you've been fighting for it all your life You've been struggling to make things right That’s how a superhero learns to fly Every day…

• אפשר לקבל באן? אשמח גם שזה יהיה מדה נירו, המנהל האהוב עליי אבל פיקסל גם תותח על שיהיה שבוע מעולה.

• חחחחח אתה לא ג'אק די לוקו

• יש עוד טעם?

Quote from Levari: “Quote from BLOOD: “אלפא שרת מת לחלוטין כי הפדרציה של DF שולטת שם ללא עוררין אם אתה רוצה לחזור לשם אז לדעתי זה רק כדי להכין את השחקן שלך לאיחוד שרתים שיהיה (ואף אחד לא מבטיח שיהיה או יודע מתי יהיה ) ” אתה לא חושב שברגע שניתן לקנות חיילים בשור השחור (אני חושב שזה השם של המבנה...) וניתן לקנות משאבים באמברוסיה, המשחק קצת מאבד מערכו? ” זה בהחלט איבד מערכו. אם אתה לא מוצא את עצמך נהנה מלהילחם ימים ולילות בקרב אחד רצוף וגם אז להוריד עשירית מהגנרלים (בקושי) של האויב אז אין טעם לחזור.…

• Quote from -Atlantis1-: “Quote from Night Shade: “טוב, מישהו חייב לומר את זה וזה נראה כאילו אף אחד לא עומד לעשות את זה אז אקח את היוזמה.. אתה אובססיבי בצורה אחרת. הירידות שלך עברו ממזמן את גבול הטעם הטוב ולא משנה כמה אתה שונא מישהו ה רדיפה לא מוצדקת בשום צורה.. זה מפגר רצח לפתוח פוסט בו אתה גורם לאנשים לקבל באן על משהו שהם עבדו עליו שעות, ימים כלילות ואתה באת ופשוט הרסת את זה. מישהו יכול להגיד שיש הבדל בין להרוס יוזר לבין לגרום לבאן לצמיתות במשחק? בנוסף, מעבר לפגיעה האישית בשחקן, שגיא נראלי, אתה…

• טוב, מישהו חייב לומר את זה וזה נראה כאילו אף אחד לא עומד לעשות את זה אז אקח את היוזמה.. אתה אובססיבי בצורה אחרת. הירידות שלך עברו ממזמן את גבול הטעם הטוב ולא משנה כמה אתה שונא מישהו ה רדיפה לא מוצדקת בשום צורה.. זה מפגר רצח לפתוח פוסט בו אתה גורם לאנשים לקבל באן על משהו שהם עבדו עליו שעות, ימים כלילות ואתה באת ופשוט הרסת את זה. מישהו יכול להגיד שיש הבדל בין להרוס יוזר לבין לגרום לבאן לצמיתות במשחק? בנוסף, מעבר לפגיעה האישית בשחקן, שגיא נראלי, אתה גם פוגע בעצמך והקהילה המתה הזאת. אם לא שמת לב אין…

• Quote from Don Andres: “Quote from Night Shade: “BONE גברים רצח חלאס לבכות שמחקו יוזרים, נמאס לשמוע. אחרי אלף ואחד יוזריםם שנמחקו ואחד מהם שלי אני חושב שהנושא כבר לעוס, חרוש ומעצבן. דיי! @Don Andres מסכים עם כל מילה שלי. Right? ” ummmm E? ” I'll take it as yes.

• Quote from RandomTroll: “ חחחחחח איך אפשר לעבור קורס אינפי בלי הרצאות מצולמות של צנזור ” אי אפשר נפלתי על מרצה כזה פח!

• BONE גברים רצח חלאס לבכות שמחקו יוזרים, נמאס לשמוע. אחרי אלף ואחד יוזריםם שנמחקו ואחד מהם שלי אני חושב שהנושא כבר לעוס, חרוש ומעצבן. דיי! @Don Andres מסכים עם כל מילה שלי. Right?