Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• כל כך צעיר וכבר מסיר אחריות... הכניסה על אחריותך, ואתה חייב לי פיצוי על עגמת הנפש שנגרמה לי! למרות.. שאם יתחילו לבקש ממני פיצויים בתחום, אני אפשוט רגל או שתיים (או 10000).. אממ.. לא משנה, תשכח מזה. עבודה נחמדה, אפשר קצת לשפר אבל סה"כ עבודה טובה (אני כמובן מדבר על התמונה השלישית, השתיים הראשונות חסרות סיכוי). חח סתם.. גם השלישית לא משהו תפרוש כבר! (שוב ) Quote from PixelART: “מקור? ” כנף?

• שקט כאן

korel - - הייד פארק

Quote from ספרטן: “Quote from korel: “ מי שאחראי כאן על ההייד צריך להתבייש. שקט כזה מאפיין רק פורום מת. הא.. רגע.. ” אני עדיין מחכה שתארגן לנו לילה לבן ” שלחתי לעצמי בקשה לזה לפני כמה חודשים, תאמין לי שצריך לפטר אותי עם זמני המתנה כאלה. שירות לקוחות מהגרועים שראיתי (להוט פשוט יש טכנולוגיה טובה יותר של סינונים, והם לוקחים כסף, אז בינתיים הם מובילים- אבל יום יבוא וגם לי תהיה טכנולוגיה!). Quote from yes: “Quote from korel: “Quote from RoNBit: “כמה טרולים יש בפורום הזה פשוט לא להאמין ” עדיף טרולים …

• שלום

korel - - Free Style - סנטרל פארק

היי גם לך, אממ נא לעדכן מאגרים- גם ירין פרש מה המצב?

• שקט כאן

korel - - הייד פארק

Quote from RoNBit: “כמה טרולים יש בפורום הזה פשוט לא להאמין ” עדיף טרולים מכלום

• שקט כאן

korel - - הייד פארק

מי שאחראי כאן על ההייד צריך להתבייש. שקט כזה מאפיין רק פורום מת. הא.. רגע..

• נמר

korel - - הייד פארק

איחוד פורשים?

• צמתי, אחרי שעשיתי את הטעות ונרדמתי מוקדם בערב

• Quote from Jack De Loco: “יש אפשרות לשחזר משתמש אבל צריך סיבה מוצדקת לעשות את זה בעולם ישראל יש בעיה נפוצה שהמשתמשים משתפים סיסמאות . ולמרות שאסור לשתף חשבונות עם אחרים עדיין עושים את זה ואחר כך בוכים שגנבו להם או הרסו להם את המשתמש בקשר לעניין של האמנה אני לא חושב שהיא באמת תעזור ועובדה שהיא לא באמת עבדה. ובעניין איחוד שרתים זה נכון שהחברה יכולה לעשות איחוד שרתים ובכך לעשות פה יותר עניין בשרתים הישנים שהרבה פרשו מהם היום העולם של ישראל כנראה לא רווחי לחברה גיימפרוג אני חושב שאם היו עושים איחוד…

• Quote from yes: “אגב איזה מסורת הדתית או של הפורום? ” זה לא סותר.. זאת המסורת של דת הפורום.

• לא עבר יום כיפור אחד שאני זוכר לפחות שהאשכול הזה לא נפתח בו... ולצערי המסורת קצת נשברה. לכן החלטתי לתקן אותה קצת.. או לפחות לנסות. האם גם אתם צמתם ביום כיפור? איך עבר עליכם הצום ומה עשיתם בזמן שלא היה כל חיבור חשמלי שמשמש לתקשורת עם הכפר הגלובאלי? והשאלה החשובה מכל- האם הכפר הלא גלובאלי מעניין לפחות כמו הגלובאלי? תביאו מניין כדי שהמסורת לא תתמוטט כאן...

• Quote from SuperLine: “.המון בהצלחה קוראל! כמו שהחבר'ה כאן אמרו תרמת המון לפורום, וקשה לראות אותו בלעדיך חזרתי, וזה הדבר הראשון שראיתי בפורום בהצלחה DipDark אגב, החלפתי שם משתמש אז אולי אתה זוכר אותי בתור ” רואה? היית צריך לחזור קודם! תודה רבה ואתה צריך להתבייש על זה שאתה חושב ששכחתי, אני מקווה שהולך לך טוב עם העסק שפתחת בזמנו Quote from DrDS: “קשה לי להגיד בפוסט אחד כמה אני מעריך אותך וכמה תרמת לפורום(אין מה לעשות דווקא בדברים האלה להיות וותיק בפורום נותן המון נקודות מבט ואני גם קצת סטוקר אז א…

• אני חייב לציין שאני ממש שמח לראות שהנושא עוד לא מת ושיש כאן עוד איזו תקווה שמשהו טוב יצמח מכאן, גם אחרי שהדרך שלי התפצלה מהפורום. Quote from RandomTroll: “Quote from Mr LOL: “בנוגע לפורום: הכיתה שלי הצטרפה לרו לפני כמעט חודש. מאז הזמנו עוד ועוד אנשים, וקבוצתנו גדלה לאט לאט לבערך 30. כרגע, החזקים מתוכנו בברית, ואנחנו במלחמה לא רשמית נגד ברית אחרת של שחקנים שהצטרפו בערך באותו הזמן. שקלתי לפרסם הכרזת מלחמה ואשכול דוחות בפורום, אבל לא עשיתי זאת. עכשיו - כשנכנסה לתוכי ההבנה שפעילות בפורום תחייה אותו…

• Quote from DangerousART -DSART: “בהצלחה קוראל! תרמת המון לפורום, היה לי אישית כיף לשוחח איתך בשלל נושאים ובעיקר להתרברב בנושא השפה העברית שכה חשוב לנו. זו אכן עוד אבדה קשה וכבדה, עצומה למען האמת, לפורום, אני די בטוח שהפורום עכשיו ידעך בפעילות. בהצלחה! ” תמיד כיף לדבר על עברית אני מאמין שהפורום עוד ישרוד גם בלעדי Quote from TreyX: “קוראל (פעם ריאשונה שאני קורא לך ככה) בחיים לא האמנתי שהיום הזה יגיע אתה זכור לי בתור המנהל הכי נחמד פה היחיד שהיא פעיל באמת (ולא המנהל היחיד שהגיע לכאן כדי לחלק באנים)…

• פרישה נעימה, ברוך הבא למועדון

• עד 120!

• Quote from yes: “אני חושב שאתה היית המנהל היחיד שיכולתי לסמוך עליו ודווקא עכשיו כשאתה נצרך יותר מאי פעם ” מחמיא לי מאוד, תודה רבה! אבל אני מאמין שיש לנו דווקא מנהלים טובים בניהול אם המקום הזה עוד יחזיק כמה שנים אולי עוד אחזור Quote from נוי המימון: “בהצלחה רבה, ילדון מוכשר שכמותך ” נויייייייייייייי לא האמנתי שתגיע חח 8 שנים שאני חייב לך לא אשכח איך וויתרת לי על המסן בדרישות החובה ואת כמות האזהרות הגבולית שהתעלמת ממנה חח תודה רבה על הכל!

• אם חברי צוות היצירתיות בדימוס הגיעו עד לכאן כדי לברך, כנראה שהזיכרון שלהם קצר XD אם המשתתפים בפרויקטים היו יודעים כמה התעללתי בחברי הצוות, הם היו בוכים הרבה פחות XDD Quote from TheNonstop: “קוראל פרששששש??? מהההה? הייתי בטוח שהוא ישאר פה לתמיד למרות שלא הספקתי לעקוף את המונה שלך בתקופתי בפורום הזה, אתה בן אדם מדהים! רמת ההשקעה שלך בפורום מדהימה ובתור מישהו שהסתכל מהצד ניתן לראות את יכולת היזמות שלך. בהצלחה בהמשך, מחכה שתשחזר את החתימה האגדית ” לא היית מצליח לעקוף את המונה שלי גם אם היית מקבל עו…

• תודה רבה לכולכם

• Quote from TalART: “בהצלחה בהמשך הדרך אלוף ” Quote from RSV: “בנאדם אגדה אוליהכרנו רק בשנה האחרונה לחודשיים, אבל ראיתי איזה תותח זה קוראל זוכר אותך מאז שנרשמתי במשתמש הישן תמיד היית פה ודפקת השקעות חבל, בהצלחה בצבא! מחכים לך שתחזור! ועכשיו אגלה סוד, כשרק נרשמתי הייתי בטוח אתה בחורה גם בגלל החתימה;))) ” מקווה שכשאנסה לחזור יום אחד עדיין יהיה לאן לחזור חח אגלה לך סוד, גם בלי החתימה אנשים בהתחלה חשבו ככה חח Quote from ~The black angel~: “אתה תמיד תזכר לי בתור האדם שלימד אותי שאשכרה יש דבר כזה לרענן…

• Quote from yes: “בהצלחה וכמו שאמר רני חבל על האמנה שלא הצלחת להעביר כי כמו שזה נראה אחרי שאתה פורש כבר לא תהיה הזדמנות נוספת שזה יעבור ” תודה רבה! בקשר לאמנה, אני כולי תקווה שהחברה לא תיתן למשחק להישחק ושבקרוב מאוד המשחק יהיה מספיק חי כדי שלא יהיה כל צורך באמנה כדי להשאיר אותו בחיים. Quote from PandaStyle: “אין דבר יותר מעצים מלסיים דרך בכבוד ובטוב ולהתחיל בדרך חדשה. בהצלחה בהמשך, שמח לראות שאנשים מהעבר הרחוק בפורום מתקדמים בחיים ” תודה רבה :)