Search Results

Search results 1-20 of 191.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from yoadagmon: “כן נורמה תמיד קיבלו מאיתנו גב מאז שעשינו איחוד איתם ובגדו בנו ,פתחו עלינו בלי סיבה לברית נורמה אין מחילה ולא תהיה מחילה בזטא הם יכולים להיות או בחופשות או מותקפים ,אין באמצע לא נרד מהם בחיים כל עוד אני משחק במשחק ,אני גוזר עליהם מלחמה אני מחכה בסבלנות שיצאו מחופשות. אפילו את השחקנים האפורים שלהם אני מרוקן מצבא ומשאבים מרוב שאני מחכה להם חחחח טיפה דומה לטענות של פיפי אלינו רק שאין לי מושג ירוק מי זאת הברית הזאת חחחח לא שמעתי עליהם ” להתראות שרת זטא - פוסט פרישה תראה יועדוש …

• Quote from I-S-O-E: “שלום לכולם... הייתי חייב לראות כדי להאמין. כנראה הגעת למצב שאני הגעתי והרגשתי לגבי המשחק הזה שכל הכלים נשברו ואין חשק לכלום. ברית ביואן היא לא הברית שהיתה והיא לא תחזור להיות בגלל מה שנתת לחלק מהשחקנים לעשות לברית הזו ואיך שהם קיבלו גב מימך והאמנת לכל מילה שיוצאת להם מהפה! אני הכרתי את ברית ביואן נראה לי בתקופה הכי יפה שלה כשהיו לה את השחקנים מורן זוהר דור בר חיים משה טל גיא יוני פרנק ובוגנים סליחה עם שחכתי מישהוא מסויים. בתקופה הזו לא היה מי שמסוגל על ברית ביואן וTBU יכולים…

• Quote from Legasus: “סתום תפה לפני שאני מפריש אותך ” שתוק את הפה שלך לפני שאני מכריז עלייך מלחמת כיפפת שריון ! חתיכת פושטק.

• Quote from abteab: “ש ” אני מתנצל אך בתור מלך החבות והטרולים, חוששני שפוסט זה גובל במחלה נפשית, כי טרול זה ממש לא.

• אני באופן אישי אמרתי לך שבמידה ולא תיסוג תופרש, נלחמתם בצורה מסריחה ולא נקייה בכלל, התחלנו כ4 שחקנים על כולכם ואמרת לי שתפריש את כולנו ושהכרזת מלחמת חורמה. אתה אחלה בתור בנאדם אבל במשחק אתה תככן ושקרן לא קטן, מילים קשות אלו מה שמגיע לך, סהכ בהצלחה, לבוגנים היקר תמסור שבשן ועין הוא יצא מהשרת. חשוב לציין שזו לא תגובת נורמה הרישמית או תגובה שניתמכת מנורמה, סהכ ממני. אכבד אותך עד תום ואאחל לך פרישה נעימה ובהצלחה בחיים. בוגנים איתך לא סיימנו. כל השחקנים שפרצתם אליהם עכשיו שמחים לפחות, הרסתם השקעה של …

• Quote from Legasus: “תפסיקו לכער לי את הפוסט יא מכוערים בפרצוף ” תגיד עוד מילה אחת, אבל עוד מילה אחת רעה על הצדיק הזה, ואני אביא את שילה לטפל בך שמעת? בשן ועין אתה תופרש מהשרת, יא צואת אשפתות מחללת שבתות מחקו לי תחתימה מההההההההההההה

• Quote from Jack De Loco: “השרת מלחמה פה בארץ זה חרטא זה לא באמת שרת מלחמה שהיה פעם זה שרת מלחמה שישראלים הפכו אותו לשרת רגיל שעושים הסכמים ואחרי חודש התפרקה ברית בגלל המלחמה אז למה באתם לשרת מלחמה? אתם עושים שם הסכמים ושלום וכו זה שרת מלחמה שאמור להיות שם אששששששששש בכל הערים כל הזמן וזה לא באמת קורה ” ג'קי אתה יודע שאדיר מכר אותך לדה נירו כן? באן נעים נסיייייייייייךךךךךךךך גםםםםםםםםםם אניייייייייי יכוולללללללללללללל לחזורררררררררר על אותיותתתתתתתתתתתתת אלףףףףףףףףף פעםםםםםםם

• Quote from RSV: “מחוסר זמן ותעסוקה בשחקן והרבה צבא יחסית מיותר חפש פרטנר ככה לזרוק צבא עד 10K פשוט לשלוח צבא בלי קרב בלי נעליים בלי בולשיט מה שיקרה יקרה כן אין בעיה תקראו לי חווה פשוט אין לי כוח לכל הבולשיט להתחבר. פשוט לקפוץ בנק התקפה הגנה בקטנה. לחסל קצת צבא אולי כמה הישגים. וזהו ככה לשחק בשקט ” לפי כותרת האשכול זה נראה כאילו אתה מתכנן לעשות ביגוע.... אשכול זה הועבר לשירות הבטחון הכללי של ישראל, על מנת לחקור את הנושא. תקוף תעשה ביגועים חסל כל הציונים. @Legasus ציוני שכמותך, פותח האשכול ציוני כ…

• Quote from Legasus: “הם אחים ” השחקנים שלך בפורטנייט או ההורים של ירדן, עדיין לא הבנתי.

• Quote from Hagashash Ahiver: “אתם עסוקים במלחמה אבל תוקפים שחקנים של 4000 לא קשורים לכל הסיכסוך הזה,כבר אזהרתי שיהיו תגובות למתקפות נגדי. קלאסי הפרחה,תמשיכי להתעלם במשחק,אני בטוח שאת משחקת איקרים בגלל שאף גבר אפילו גיי לא מסתכל לכיוון שלך. ” אתה לא חושב שהגזמת? א- זה שירדת לפסים אישיים אומר שניגמר לך היכולת להגיב ונהיית נואש, אל תדאג אם אתה נואש אני אסדר לך מישהי ב - תתפלא, יש שמועות כבר שנים במשחק שג'קי גיי, והוא מסתכל עליה ?ג - תתפלא, יש עוד אנשים שמסתכלים עליה, לא אני כן ד- שיט בסעיף ג' הרסתי…

• Quote from Drag-Oñ: “לאטוס מחבל לגסוס סתם חווה ” סליייייייייייייייייייייייחה ?????????? כבוד הדיקטטור המהולל אור , תוריד מכבודך העצום ותבקש ממני סליחה.

• Quote from -IlayMobile-: “Quote from לאטוס3: “גקי, לא יפה לפתוח עיניים על כיסים של אחרים, הבעיה שכשאתה ספורום אתה מרגיש לוחם על. בערבית אומרים על אנשים כמוך כל דיכ עלא מזבלתה ציאח וכל כלב בבאבה נבאח ” עלייך נאמר המשפט"איסתרא בלגינא קיש קיש קריא" ” לך קיבינימט

• ...את דודה שלך אולי לא, אבל את דוד של שילה גקי, לא יפה לפתוח עיניים על כיסים של אחרים, הבעיה שכשאתה ספורום אתה מרגיש לוחם על. בערבית אומרים על אנשים כמוך כל דיכ עלא מזבלתה ציאח וכל כלב בבאבה נבאח

• Quote from Jack De Loco: “Quote from לאטוס3: “ג'קי אני אענה לך על החלק העיקרי כי אכלת לי תראש Quote from תגיד לי שרת אחד שהפרישו אותי משם ...: “ ” ^ אלפא Quote from גם הפסד הוא חלק מהמשחק.... ולא רק אני אומר את זה גם השחקנים הבוגרים של איקרים אמרו לי שעצוב שיש במשחק הזה ילדים קטנים שהורסים את המשחק .: “ ” אמר מי שפתח מלחמה על אהבה נכזבתהאאאאאא ג'קי עכשיו הבנתי למה פתחת מלחמה מול אדוה !! שמעת שבמלחמה מותר לקחת גויות טובות מראה הא יא שובב..... אבל צר לי לבאס אותך, אדוה לא גויה היא שוטרת Quote from…

• Quote from yes: “Quote from לאטוס3: “אז ככה. התקשרתי ליוליוס קיסר כ43 פעמים, 43 שיחות שלא נענו אצלו כדי לאחל לו צום קל, בשעה 10 בלילה של יום הצום, וביום השני לצום התקשרתי אליו כ2 פעמים. התקשרתי לשילה קינג5 כדי לאחל מועדים לשמחה, כ7 פעמים במצטבר, 7 שיחות שלא נענו. אחכ אומרים שעבירות של בן אדם לחברו אין יום הכיפורים מכפר, ושילה עובר על עבירת לא תסנן. תודה, ויום טוב. ” אני לא מביןלמה דילגת עלי??? התאכזבתי קשות ” האמת היא שלא היה נעים להתקשר, פחדתי שתביא עליי את החברים שלך מלה פאמילייה. סתם, לא היה …

• Quote from RandomTroll: “ הוא בעיקר מבלבל את המוח בקבוצות ווצאפ של סיגמה @לאטוס3 ” אמרתי לך לא לגלות סודות מהקבוצה יא חתיכת נוכל יא מעליב יא מדליף

• ג'קי אני אענה לך על החלק העיקרי כי אכלת לי תראש Quote from תגיד לי שרת אחד שהפרישו אותי משם ...: “ ” ^ אלפא Quote from גם הפסד הוא חלק מהמשחק.... ולא רק אני אומר את זה גם השחקנים הבוגרים של איקרים אמרו לי שעצוב שיש במשחק הזה ילדים קטנים שהורסים את המשחק .: “ ” אמר מי שפתח מלחמה על אהבה נכזבת האאאאאא ג'קי עכשיו הבנתי למה פתחת מלחמה מול אדוה !! שמעת שבמלחמה מותר לקחת גויות טובות מראה הא יא שובב..... אבל צר לי לבאס אותך, אדוה לא גויה היא שוטרת Quote from אותי לעולם לא הפרישו לא קרה דבר כזה.: “ ” מצ…

• Quote from Jack De Loco: “אנדרי, עזוב דיבורים מה הכינוי שלך בסיגמה ?:) ” ג'קי עצוב לי שאתה חושב שאתה לוחם כשאתה יודע רק פיראטים, תראה לדעת פיראטים זה לא נחשב כשאתה עם תוכנות, זה כמו לדעת לנסוע על אופניים עם גלגלי עזר, בלי אופניים. שתי הדוגמאות שהצגתי לא הגיוניים בעליל, פשוט אלו ימחישו לצערי את העצבות שאני מרגיש כלפייך, זה לא בא מתוך רחמים, אתה רק צריך פשוט להבין שאתה לא לוחם בבקשה, הופרשת מכל עולם אפשרי ששיחקת בו ונכנסת לסיגמא כי אתה גרוע אז קיווית שבשרת חדש יהיה לך הזדמנות, אז מה שעשית זה נצמדת…

• Quote from Drag-Oñ: “ראשית אציין שכל מי שמעוניין, יותר ממוזמן להצטרף לשרת שלנו ואם נוכל גם נעזוק לו אנו, ThEnd. לגבי שליטה טוטאלית שאתה מנסה להציג כאן שהיא מצידנו, איננו אשמים בכך שהיריב התייאש. בנוסף ל MLK הוספנו את MAFIA ללחימה, שיהיה מעניין. נק התקפה רק מציין שאין כל כך התנגדות. ובנוסף על מה שאמרת, בריתThEnd אינה חותמת הסכם שלום עם אף ברית/שחקן. אם המנהלים מעוניינים לעשות משהו חכם, אני קורא להם לבצע איחוד שרתים בין Ny, Xi ו Omikron. הדבר יוסיף אקשן עצום למשחק ויחזיר שחקנים רבים, ובנוסף לכך יה…

• Quote from Mister -Y-: “Quote from Classy: “חחחח סתמו בטעות פתחתי ” על טעויות משלמים... ” דוד של שילה הוא הטעות הכי נפוצה @Legasus תסביר להם אדיר