Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• עתיקים?!?!

ShakedRock - - הייד פארק

חחחחחח איזה איחוד מצחיק כשהיינו פה פעם היינו ילדים מתלהבים בחטיבה

• אתה צודק, אבל לא לזה התכוונתי. אתה יכול להוסיף את דעתך הלגיטימית או לדון גם על המעט שאתה יודע מנושא גדול גם אם אתה לא יודע. דיברתי על סוג של אנשים שחייבים להישאר פעילים בשיחה, גם במחיר הרלוונטיות של הדברים שהם אומרים. כלומר, יכול להיות שהשיחה תזרום למקום שהם לא מכירים ורק כדי להישאר דומיננטים בשיחה הם יוסיפו שטויות בנושא. קודם כל שאני מסכים שכל דעה היא לגיטימית ואי אפשר לכפות על מישהו מה להגיד או מה לא להגיד כל עוד הוא לא פוגע באחר, ואני מאוד מאמין במה שאמרת בנוגע להשערות מהפכניות שבאות מ"הבל הב…

• מי אמר שהתאוריה של המפץ הגדול והאמונה סותרות אחת את השנייה? יש דתיים שמאמינים שאלוהים הוא זה שגרם למפץ הגדול וככה הוא יצר את העולם, זה לא סותר! אני חושב שבגלל שהדת עברה הרבה שנים והרבה אנשים ששיכתבו אותה יש בה הרבה דברים שלא צריך להתייחס אליהם, כמו למשל עונש מוות להומוסקסואלים שזה כתוב במפורש בויקרא. לעומת זאת, בדת יש מלא דברים יפים ונכונים, גם אם אתה לא מאמין בקיום של אלוהים. האמונה שלי היא לא שחור לבן ולא כל כך קונבנציונלית, אבל זה דבר שהוא מאוד אישי ואתם לא צריכים לקבע את עצמכם בכן אלוהים קיי…

• אני חושב שמה שמארק טווין ופיתגורס אומרים זה דבר מאוד נכון- לא לדבר כשאין לך מה להוסיף. ככה אני מפרש את זה לפחות. יש יותר מדי אנשים מלאי דיבורים שלא יכולים לגבות את מה שהם אומרים, בנוסף על אנשים שמנסים לגרום לאנשים לחשוב שהם מבינים במשהו ומוסיפים הבל הבלים לשיחה שהם לא מבינים בה בכלל. לא חושב שהכוונה כאן היא לשתוק כשיש לך רעיון מהפכני, אלא לשתוק במקום לדבר שטויות. ככה אנשים יקחו אותך יותר ברצינות, ישימו לב למה שאתה אומר וגם יפתחו אמינות למה שאתה אומר, כי אתה מדבר רק כשאתה מבין בנושא שאתה מדבר עלי…

• עתיקים?!?!

ShakedRock - - הייד פארק

Quote from korel: “Quote from ילדה גבר: “יש פה אנשים שכבר לא הפכו לשלד? ” שעדיין לא*מהרגע שהופכים לשלד, קשה לחזור אחורה.. ” since 2010 קוראל: מתקן לאנשים את העברית

• עתיקים?!?!

ShakedRock - - הייד פארק

וואי בואו חייבים להשלים פערים

• עתיקים?!?!

ShakedRock - - הייד פארק

אמירררר מה איתך שניםואוהד בכלל לא שמעתי ממך מלא זמן מה קורה??

• חחחחחחחחחח פעם אם לא היית כותב מה לשפר על עיצוב בגרפיקה ועיצוב היו נותנים לך באן על ספאם, עכשיו זה שכונה

• בהצלחה לשני הצדדים, מקווה שיוסי יסגור את החוב

• עתיקים?!?!

ShakedRock - - הייד פארק

איך התגעגעתי למריבות של מי חסר חיים הכי הרבה זמן מה איתכם אנשים?

• הפורום מת למה ציפית אחי רעיון ממש מגניב, קצת פחות אהבתי את הסטייל של הפונט אבל זה כבר טעם אישי

• DarkKill דור נחשף!

ShakedRock - - הייד פארק

אתם לא אמיתיים שזה עדיין פה ><

• ממש טוב! קצת יותר מדי תאורה על הדמות ובכלל, אבל שילבת את התמונות ממש ממש טוב שזה שיפור אדיר. תמשיך להעלות עוד עבודות! אולי תחזיר גם אותי לפוטומניפולציות חחחחח בהצלחה!

• נחמד לראות שאנשים מתעסקים פה בפוטומניפולציות בעיקרון החלק הכי קריטי ומשמעותי לעבודה בסוג כזה של עבודה זה למצוא מקורות איכותיים. איפה מוצאים את הדברים הכי טובים? DeviantArt. לדוגמא הסלע שבאוויר, אני מבין שגזרת בעצמך חלק מהר כדי שזה יראה כמו חלק עף עם רסיסים. במקום זה, יש לך דבר כזה: deviantart.com/art/Floating-Island-1-398444209 מרונדר, גדול ובאיכות טובה. בכללי הבן אדם שהעלה את זה מעלה עוד המוןןןןן דברים נהדרים לפוטומניפולציות, ממליץ לחרוש עליו! אהבתי את השילוב של הציפורים הלבנות ועם קצת עבודה וצ…

• התאורה שעשית על הפיצוץ ממש לא ריאליסטית. מה גם שבזמן שהפיצוץ מפוצץ בתאורה זה לא משפיע על הדמות בכלל. כשיש מאחורי מישהו פיצוץ כזה יש לזה תסמינים מבחינת תאורה מאחוריו וקצת עליו.. בהצלחה!

• אני דווקא מאוד לא מסכים עם אנשים שהם פרו הילרי. טראמפ אמר הרבה דברים שנשיא נבחר לא צריך לומר- הוא לעג לאיש נכה, דיבר בשפה שלא ראוייה לאיש שהולך להיות הפנים של ארצות הברית וכו'. אבל הסיבה שטראמפ נבחר היא השמאל. השמאל בחר את הילרי, אישה עם כריזמה של חתול דרוס, והדבר *היחיד* שהיא הציעה זה לשים וי על אישה נשיאה ראשונה. זהו. אם הם היו בוחרים את סנדרס, הוא היה הנשיא. אבל הדבר הכי נורא בשמאל שהוא פרו הילרי, זה שהם שוללים את חופש הביטוי מאנשים. כל מי שפרו טראמפ פתאום הפך לגזען, חשוך, פשיסט, חלאת אדם. רא…

• נתחיל בזה שזה ממש טוב לעבודה ראשונה, שאפו! אהבתי את ההתאמה של הרנדר לרקע, והשילוב של המברשות עם הקליפינג מאסק מגניב רצח! אהבתי גם איך שמיקמת את הרנדר עצות לשיפור: 1. הייתי מטשטש קצת את הרקע בgussian blur כדי שיהיה עומק (עומק זה פוקוס/מיקוד על הדמות). 2. כמו שעובדיה אמר, חתימה צריכה להיות יותר קטנה. יש הרבה אנשים שעושים חתימות בגודל שאתה עושה ואז פשוט חותכים חלק מהן, אני אישית אוהב לעשות חתימות ב500 רוחב 250/300 אורך אבל זה לא דבר שאתה יכול לאמץ בפורום אם זה בשביל זה. 3. תנסה לעבוד טיפה עם טקסטור…

• פאק אוהד שניםםםםם מה איתך אחי? חלוד רצח, הרקע פצצה אבל הצבע של הדמות והניק לא קשורים.

• יצא לך ניק כמו של החתימות של ברק חחחח שיפור עצום, סחטיין עובדיה על העזרה!

• Quote from שונר: “קודם כל נתחיל מההתחלה ואני אעשה את זה קצר כי אין לי זמן: 1. "יהוה" הוא עירבוב של המוני אלים מקומיים שהיו פה באיזור. בניהם : אשור, אל, יקוק ועוד. 2. בני ישראל לא יצאו ממצריים פשוט הייתה נדידת שבטים גדולה באיזור. 3. ספר דברים נכתב 500 שנה אחרי כל השאר. 4. גלגלים שנמצאו בים סוף.... כול להיות שבמשך הכמה מאות שנים כמה מרכבות נסחפו לים. זה כמו שעל פי זה שיש פסות בים בעוד 2000 שנה יחשבו שחיינו בים. 5. אתה לא יכול לקבוע שמשהו קיים רק בגלל שהוא כתוב בספר שההוכחה היחידה לנכונותו היא הספר…