Search Results

Search results 21-40 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 15 חוזים Admiral hackett

• הגיע הזמן שנתאחד , היה מעצבן כול פעם לבקש צהובות בחוזים צבאיים בהצלחה לכולנו .

• אני חייב להגיד שזה דיי מצחיק אותי שאתה מסמן קווים ומדגיש את חיילי האויב המתים בדיווח כשתכלס בסה"כ בקרב הכולל יש יחס של איזה 1% במקסימום 2% לטובתכם . כמו למשך בדוחות האחרונים שהעלאת , כנראה זה בשביל שכמה שיותר אנשים לא ישימו לב שהדוחות גרועים . ואם אתם מעלים דוחות כאלה כנראה שבאמת אתם נואשים . כאן היה אתכם האפור הידוע להשמצה

• 999999999999999

• :phatgrin: :phatgrin:

• Quote from חן בוכריס: “Quote from אבשלום: “לא כ"כ הבנתי למה מזכירים פה באשכול את שם יופיטר לשווא... נ.ב., האים צריך את הקונטראס גרסה ב' - בשביל סוף? אס אייץ לא מסוגלת להילחם בשום מלחמה לבד??? :lol:” מה נסגר איתך יחופרת תפסיקי לדחוף את הברית פח שלך לכל מקום כי זה לא מעניין בכל מקום מביעה דעה, לא מעניין אף אחד אבשלום” אחי היא כמו אדרואן חושבת יש לה איזה ''מעצמה'' מתערבת בעניינים של החבר'ה הגדולים עד שתקבל מפוטין בראש היא לא תרגע .

• Quote from oryamin: “לא רואה סיבה שלא הפסיק לשחק , לפחות שנהנה קצת מהמשאבים שלו איזה הסכמים כבר אפשר לעשות על אפורים? במלא הם יעלמו והמשאבים איתם... מה שכן אם הברית רוצה אותם לעצמם זה שונה ... חן ונתי , תפסיקו לאיים אחד על השני זה לא נשמע טוב ולא מוציא אתכם טוב , לא יודע אם אכפת לכם או לא אבל תכבדו .. זה רק משחק ואל תגלשו לחיים הפרטיים עם כמה שאתם לא סובלים אחד את השני” בחיאת תקרא הודעות קודמות אנלי כוח לחזור על אותו דבר אלף פעם .

• Quote from אבשלום: “אפורים שלנו לא מקבלים הגנה (וכן יש לזה סייג מול שתי בריתות שבאו מעולמות אחרים ושההסכם שלנו איתן היסטורית מהפדרציה כולל אפורים לבקשתן). הגנה לשחקנים אפורים בתקופות שאין מלחמה מעודדת ניפקדות מהמשחק - ולעומת זאת אי הגנה מעודדת נוכחות ותומכת בפעילות של הבריתות ושל השרת.. מי שלא מתכוון להיות פעיל שיביא בחשבון שהוא ניבזז - אני מוצאת את זה מאוד מועיל לחייב שחקנים להיות פעילים - שחקן לא פעיל מזיק לכל השרת כשהוא לא תורם ולא פועל. אנחנו לא מתירים לשחקנים שחוזרים מאפור להגיב על תקיפות ש…

• Quote from חן בוכריס: “אבשלום מגיב/ה ,מעניין איך היא תרד עלינו הפעם” שמעצמת יופיטריה הגדולה תצטרף ותעזור ל SOF ואללק אני אשמח לעשות REFILL לסטוקים שלי עכשיו .

• Quote from נתי2: “Quote from Blondy: “טוב אני מבין שמנהיג SOF התחיל להכנס לפאניקה ועוד אנחנו השפנים חחחחחח אוקי נתחיל , 1. אני לא הייתי מחובר במקסימום 3 שבועות בגלל שסגרתי 2 שבתות רצופות בצבא . ( ממש לא חודש ) 2. אני לא רואה סיבה שאני צריך להכנס לחופשה הברית שלי לא הייתה נמצאת בשום מלחמה וחסכתי משאבים לשיפור מושלים . 3. שחקנים אפורים לא נמחקים יותר ככה שכמו שאמרתי לך תירוץ ה''משאבים היו הולכים לפח כבר לא רלוונתי . 4. נתתי לחבר שלך אפשרות להחזיר לי 70% מהבזיזה הוא לא הסכים ויהיו לכך השלכות . לסיכ…

• טוב אני מבין שמנהיג SOF התחיל להכנס לפאניקה ועוד אנחנו השפנים חחחחחח אוקי נתחיל , 1. אני לא הייתי מחובר במקסימום 3 שבועות בגלל שסגרתי 2 שבתות רצופות בצבא . ( ממש לא חודש ) 2. אני לא רואה סיבה שאני צריך להכנס לחופשה הברית שלי לא הייתה נמצאת בשום מלחמה וחסכתי משאבים לשיפור מושלים . 3. שחקנים אפורים לא נמחקים יותר ככה שכמו שאמרתי לך תירוץ ה''משאבים היו הולכים לפח כבר לא רלוונתי . 4. נתתי לחבר שלך אפשרות להחזיר לי 70% מהבזיזה הוא לא הסכים ויהיו לכך השלכות . לסיכום חבר הברית שלך ישלם על ההתקפה שלו מה…

• וואווו מור באמת שאני כבר לא יודע מה יותר עצוב . זה שיש לך 100 כפולים או זה שאשכרה ישבת ובזבזת זמן בחיפושים אחרי 100 אנשים בוואצפ בגלל משחק דפדפן מסריח שגם ככה גוסס וכנראה בקרוב יסגר . אין לך מה לעשות בחיים ? כמו משפחה , עבודה , בילויים , הפגנות שמאל קיצוני נגד צה''ל ודברים כאלה ? רק בריאות .

• Quote from WOLVERINE-DF: “זרקתי לכם שהשפנים בתמונה תראו איך אתם עושים רעש וסתם זרקתי כמו שאתם מאשימים את כל העולם בלי הוכחות (ואיתי אין לך הוכחה אם היה לך מזמן אמיר היה בבאן) לגבי לא זמין יש לי קצת זמן אם בא לך חן אפשר להתחיל להדליק את השרת אבל מראש כדאי שתדעו קואה זה לא יופיטר” משהו אומר לי שאתה לא מחבב כול כך את SH הא ?

• אגב לגבי מנשה כפרה הוא פשט אליי פעמיים פעם אחת כשהייתי יצרן של ניב פעם שנייה כשהייתי יצרן של LEADER_SH ככה שאני בטוח ב99.9% שזה לא בא מאיתנו כי באותה תקופה אף אחד בברית שלנו כמעט לא היה משקיע בפיראטים חוץ מהם (תקופת המלחמה ) . הא כן ואגב עד כמה שידוע לי אסור לדון על כפולים בפורום

• מחייך לא קשור כי שומע מריח ורואה זה חושים (שמיעה ראיה וריח )

• Quote from DevilMan: “Quote: “ברית חלשה ונאלחת שרוכבת על גבם של אחרים באמצעות קומבינות ושקרים” אני לא מבין את האמירה הזאת, ברית RISE היא היחידה שהתערבה במלחמה לטובת SH-F, בתחילה - כשSH-F הכריזה את המלחמה הזו, נלחמנו תקופה לבד, ניראה שקצת שכחת - המלחמה המקורית הייתה SH-F נגד יופיטר, יותר מדוייק להגיד - שאתם עמדתם לצידה של SH-F בשל הצטרפותכם למלחמה קיימת, אם לא הייתם מתערבים - גם קואה לא. "שברנו את השרת" - אתם לא גרמתם שום נזק כלפינו, להרוס צבא (שנבנה שוב..) ולקחת משאבים (שנחצבו שוב..) זה משהו שיי…

• Quote from לאטוס: “לגבי המלחמה - רייס נתנו פייט אני לא אומר שלא, גיליתי הרבה דברים שחשבתי שאין להם. לגבי השפנפנים למינהם - יש דבר אחד שאני מפרסם, אלי אני מצטער שזה בלי רשותך אך אני חייב לשים כאן קץ לשטויות שהם פולטים. השפנים.- אתם לא כיסחתם אותנו ולא עשיתם כלום שהזיז לנו במלחמה, לולא רייס הייתם מחוסלים ומתפרקים... הוכחה - אם הייתם מחסלים אותנו כמו שאתם חושבים מנהיג רייס (אלי) היה מסכים להצעה שנתתי לו. כמה שבועות לפני תום המלחמה, עלה במוחי רעיון, עקב כל הבילבולי מוח של איתי וחן בפורום ועוד איזה א…

• עם לא תציב לדמוקרטיה גבול היא תשמיד את עצמה ראה ערך רפובליקת וויימאר שהפכה לרייך השלישי .

• טעות

Blondy - - מלחמות וקרבות - בטא

למחוק בבקשה