Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• עתיקים?!?!

Blondy - - הייד פארק

היי אני נחשב עתיק ?

• התגעגתם?

Blondy - - הייד פארק

היי .

• ממש ריק פה אה?

Blondy - - הייד פארק

Quote from korel: “Quote from tricman: “Quote from Blondy: “Quote from tricman: “Quote from Star Lord: “אהלן טוני” מי אתה” אוג' 09 פז''מ עולם בפורום .” אבא של מאי 10 אה” סגרתם על אבא בסוף?” קוראל הצהוב חתם קבע בפורום המנהל הזה .

• ממש ריק פה אה?

Blondy - - הייד פארק

Quote from tricman: “Quote from Star Lord: “אהלן טוני” מי אתה” אוג' 09 פז''מ עולם בפורום .

• הגעתי לביקור .

• Quote from איתי נעים: “אין ספק שג'וק היא ברית חשובה... Quote from Blondy: “ במלחמה הקודמת אני שיפרתי את רוב המושלים שלי בזכותכם” Quote from Rani: “ תרגיעי בלונדה,אני עשיתי כמעט 3 מיליון נק על חשבון יופיטר,פרוייקט חיים. ” לפחות הדף ברית החיצוני שלהם לא משקר: '' עקרונות Jupiter יופיטר קמה בכדי ששחקנים יוכלו להתפתח ולבנות את מושבותיהם בשקט בברית שלנו תמיד תוכל לקבל יעוץ ועזרה - גם אם אינך חבר יופיטר עדיין''” יש בזה משהו אם אל יופיטר לא הייתי מצליח לשפר את המושלים שלי כ''כ מהר

• Quote from אבשלום: “אני סיימתי עם המושלים בזכות המלחמה הקודמת בלונדייייי :lol:” במלחמה הקודמת אני שיפרתי את רוב המושלים שלי בזכותכם ואללה אני לא יודע על מה את מדברת גם בקודמת קיבלתם בראש דברי עם גרו חחחחח ואלק הבחור אדיב מאוד P: כשאני וניב ביקרנו באיים שלו היה מבצע המרת משאבים לעץ תרם למנסרות ולמכרים מליונים (הספקנו גם לבזוז לא מאט) אחרכך ביקרנו במבצרים שלכם אבוי לבושתכם 2 SHפנים עמוק בממלכת יופיטריה ורק בזזנו ובזזנו בלי סוף שמעי זה לא מצחיק הגעתי ב4 ערים למלאי מקסימלי מכול הבזיזות אליכם . איזה …

• Quote from אבשלום: “מאור - אם אתה בדיעה אחת עמי בנושא העיקרי שלפני בטא - היית צריך לפעול כפי שפעלנו אנו. אל תתחזה לקדוש מעונה - אתה ממש לא. אתם כל כך חמדנים שלוותר על סבב זה ממש לא התאים לכם. אז הכרזזתם מלחמה שיקרית בחסות האירועים בשרת שהכנתם אותה כמובן הרבה קודם כמטרת האיחוד וכמטרת מירוץ החימוש (שהכחשת אותה כמובן בפרטי). בנוסף, רק מזכירה - שהודיתם כבר בפורום שזרע הפורענות שהוביל להתפרצות הנוכחית נבט אצלכם (תציץ בווטס אפ מאתמול). הברית שלנו כולה קיבלה החלטה (לאחר הצבעה) ובטרם (=לפני) "ההכרזה" המ…

• Quote from אבשלום: “אוייי - הצלחתי לעורר את בלונדי בפורום... אימה ופחד. חחחח :lol:” כע ראיתם מה זה אני כ''כ מפחיד שהחלטת להוציא את כול הברית שלך לחופשה .....

• U-F Vs Jup

Blondy - - שיחות ודיונים - בטא

טוב מה שנכון נכון.... מור סליחה שרמזתי שאת חרשנית , לא היה במקום .

• U-F Vs Jup

Blondy - - שיחות ודיונים - בטא

חחחחחח כמה נוח , מזהירים את מור על מלחמה מראש והיא במקום להתכונן אליה . שולפת את פנקס התירוצים ומכריזה על מחאה בשרת חחחחחחחחחחחח איזה צחוקים . עכשיו ברצינות נראה לכם מחאה כזאת באמת תעבוד גם אם כול השחקנים בישראל ימחאו נגד החברה ? חחחחח מור חבל אם זה יקרה בסוף יסגרו את המשחק בישראל ומה תעשי אחר כך בזמנך הפנוי (הרב) .

• UF שליטע

• כן כן מור תמשיכי לעשות מחאה על כך שהברית שלך חווה אני חושב שגם UF צריכה לצאת למחאה שיש רק 180 ספינות סחר לקניה מהנמל . החברה צריכה לדעתי להתחשב בעובדה שיש חוות מלאות משאבים כמו בJUP ובזיזה יכולה להיות לפעמים עסק מאוד מתיש .

• מאור, תראה תשיחה שלי איתו חחחחח זה ברור שהוא כמו מור מתחמק מתשובה ושואל 20K פעם את אותה שאלה ומציין את אותם העובדות רק במילים אחרות . כבר הספקתי להתייחס אליו . לסיכים אמיר72 זה ווו בוודאות או לפחות משת''פ שלו (ואני בטוח בזה בדיוק כמו שאני בטוח שאבשלום זה 80% מיופיטר ) .

• Quote from sharkmaster: “Quote from Blondy: “Quote from sharkmaster: “http://prntscr.com/d05trb” Quote from sharkmaster: “Quote from Blondy: “Quote from -VainEyal-: “Quote from Blondy: “Quote from Miracles: “Quote from Blondy: “חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תסביר לי איך העובדה שפתחת ת'פוסט הזה מוציאה אותך זכאי ולא קשור לעניין ? אולי בעצם המטרה של הפוסט הזה היא שנחשוב שאתה והברית שלך תמימים . זה לא סוד ש80% מJUP זה כפולים . אישית לא אתפלא אם כפול אחד מחוץ לברית פושט על כפול אחר רק כדי להצדיק את עצמכם . אנ…

• Quote from sharkmaster: “http://prntscr.com/d05trb” Quote from sharkmaster: “Quote from Blondy: “Quote from -VainEyal-: “Quote from Blondy: “Quote from Miracles: “Quote from Blondy: “חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תסביר לי איך העובדה שפתחת ת'פוסט הזה מוציאה אותך זכאי ולא קשור לעניין ? אולי בעצם המטרה של הפוסט הזה היא שנחשוב שאתה והברית שלך תמימים . זה לא סוד ש80% מJUP זה כפולים . אישית לא אתפלא אם כפול אחד מחוץ לברית פושט על כפול אחר רק כדי להצדיק את עצמכם . אני מהמר על אמיר , כי זה פשוט מצחיק שכולם בטופ …

• Quote from -VainEyal-: “Quote from Blondy: “Quote from Miracles: “Quote from Blondy: “חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תסביר לי איך העובדה שפתחת ת'פוסט הזה מוציאה אותך זכאי ולא קשור לעניין ? אולי בעצם המטרה של הפוסט הזה היא שנחשוב שאתה והברית שלך תמימים . זה לא סוד ש80% מJUP זה כפולים . אישית לא אתפלא אם כפול אחד מחוץ לברית פושט על כפול אחר רק כדי להצדיק את עצמכם . אני מהמר על אמיר , כי זה פשוט מצחיק שכולם בטופ תמיד נפגעים חוץ מימנו .” אולי כי הוא חזק מבחינה פיראטית? טוב בקיצור האשכול מיצא את עצמו רון תבקש …

• Quote from Miracles: “Quote from Blondy: “חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תסביר לי איך העובדה שפתחת ת'פוסט הזה מוציאה אותך זכאי ולא קשור לעניין ? אולי בעצם המטרה של הפוסט הזה היא שנחשוב שאתה והברית שלך תמימים . זה לא סוד ש80% מJUP זה כפולים . אישית לא אתפלא אם כפול אחד מחוץ לברית פושט על כפול אחר רק כדי להצדיק את עצמכם . אני מהמר על אמיר , כי זה פשוט מצחיק שכולם בטופ תמיד נפגעים חוץ מימנו .” אולי כי הוא חזק מבחינה פיראטית? טוב בקיצור האשכול מיצא את עצמו רון תבקש שיסגרו אותו, ואם זה באמת מישהו שמתפעל את השח…

• חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תסביר לי איך העובדה שפתחת ת'פוסט הזה מוציאה אותך זכאי ולא קשור לעניין ? אולי בעצם המטרה של הפוסט הזה היא שנחשוב שאתה והברית שלך תמימים . זה לא סוד ש80% מJUP זה כפולים . אישית לא אתפלא אם כפול אחד מחוץ לברית פושט על כפול אחר רק כדי להצדיק את עצמכם . אני מהמר על אמיר , כי זה פשוט מצחיק שכולם בטופ תמיד נפגעים חוץ מימנו .