Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• אל תשכח שתמיד ששואלים איזה עידו הוא הוא אומר מהגר כמו ילד חיזבאללה (נכנסתי כי אדיר אמר , לא חזרתי)

• Quote from Rani: “בהצלחה מהגר:) ” תודה אחי

• Quote from לאטוס3: “Quote from ספרטן: “אחד האנשים הכי מצחיקים שהכרתי במשחק. חבר אמיתי, אחד שאפשר לסמוך עליו בהכל. למרות שבגלל מבחנים וסיבות אחרות לא יצא לי לראות אותך נלחם בתכלס יותר מידי, להחזיק אותך בקבוצת וואטסאפ של הברית זה יתרון אדיר. מכונת ממים ומורל מטורפת. בהצלחה במה שתעשה אחי ” המימ שלא יצא לי מהראש זה -כשירדן פותח ברית- "אני לוקח רק את הדה בסט של הדה בסט" או משהו בסגנון חחחחחחח ” Quote from ספרטן: “אחד האנשים הכי מצחיקים שהכרתי במשחק. חבר אמיתי, אחד שאפשר לסמוך עליו בהכל. למרות שבגלל מ…

• Quote from נתנאל יהודה: “סוף סוף! ” חבל שאתה דוס כבד הייתי אומר לך לשלוח הודעה בווצאפ Quote from לאטוס3: “ברוך שפטרנו. עוד שם שנמחק מהרשימה השחורה שלי מבלי שעשיתי כלום, מלך החבות חייב לך מהגר. בינתיים אתה הולך להגר למשחק אחר או שאתה מתגייס סופסוף יא חבה כושלת שרק היום שלחה לי הודעה בווצאפ שבה רשום שאני פותח אקדמיה לשוטרים ” אל תשכח שתייגתי בפוסט את רום ובוגנים

• כמה עין הרע עושים על הפרישה כבר אי אפשר לפרוש

• Quote from IlayMobile123: “Quote from Arya Stark: “Quote from IlayMobile123: “השאירו אותך עוד שנה יא שאתה פורש יא חווה? ” חחחחחחחחחח מה אתה מבלבל במוחלבוא לחולון? ” אני יודע שאתה לא תבוא כי אתה רק דיבורים דיבורים ואין מה לאכול ” תביא תאריך ושעה שאני אדע למתי להיות חולה

• Quote from Domino-S: “זכורים לי כבר כמה פוסטים כאלה שלך.. מקווה בשבילך שהפעם תחזיק מעמד יותר זמן. בהצלחה ” תודה על החיזוק והגיבוי

• Quote from IlayMobile123: “השאירו אותך עוד שנה יא שאתה פורש יא חווה? ” חחחחחחחחחח מה אתה מבלבל במוח לבוא לחולון?

• אחרי 3 שנים שאני משחק רציני עם מספר פרישות קטנות באמצע החלטתי שאני פורש היום סופית. את היוזר מוסר ודואג שהבעלים החדשים ישנו את הפרטים כדי שלא אוכל לחזור רציתי לציין כמה חברים שהפכו את ה3 שנים האלה לטובות יותר, אבל זה לא הרגיש לי פייר בשביל אלו שאני לא ארשום בגלל ששכחתי או לא יודע מה חוץ מאחד אליעזר דיר באלק אתה לא מזמין אותי לחתונה שלך אני הייתי old friend/Arya Stark אתם הייתם אתם סלאמת !!!

• Quote from TreyX: “Quote from AnG Charlie: “מתוך שעמום אני מכריז על מלחמת יחיד נגד TA. זאת מלחמה שלי לבד נגד טי-איי במתכונתה הנוכחית. אם תערבו שחקנים מבחוץ אערב גם. שיהיה בהצלחה. יש לכם עד מחר להתארגן. תנאי סיום: התנצלות פומבית של טרייקס אני רוצה 400 אלף גופרית ו 400 קריסטל. לטרייקס אסור להגיב בפורום במשך חודש (עקב בקשות המעריצים) י ” סיכמנו על 200K גופרית ” הוא החליט לעלות

• אני אולי לא מכיר את הבחור אבל אני בשוק בדיוק כמו כולם ת.נ.צ.ב.ה

• פאק מטורף לגמרי מה שם המשפחה שלו? ז''ל

• אני בא לחולון בשביל לרסק תכין את העגבניות

• איפה החלק שאמור שיהיה לנו אכפת מזה עדיין לא הבנתי

• הפוסט היה יפה יותר אם איליי לא היה מעלה אותו וטרייקס תסתום קצת אתה מבלבל במוח וזה מחרפן

• Quote from AnG Charlie: “אוי שתוק ” אל תזמין אותו לחתונה שלך אליעזר

• התוודות

Arya Stark - - הייד פארק

Quote from latos3: “אהלן שמי דני יש דבר אחד שאני רוצה לפרוק אני כבר תקופה ארוכה במחשבה אם לספר או לא אבל אני לא יכול להחזיק יותר אז לכן אפרסם בפורום בתור התחלה. מאז גיל 6 שמתי לב שאני נהנה מדברים טיפה יותר שונים כמו מדידות חום ועכשיו כשאני בן 20 פלוס אני יודע בוודאות שאני כבר הומו. חברי הקרובים ביותר יודעים אבל אני מפחד רק מדבר אחד- התגובה של אבא שלי. הוא מאוד הומופוב וכל הזמן מקלל כשנושא כזה עולה בכל מצב כלשהוא. מה אתם ממליצים לעשות? ” תמיד ידעתי שאתה מקלף אבוקדו בחושך

• Quote from TreyX: “Quote from perlmao: “Quote from AnG Charlie: “אתם פשוט לא יודעים לבנות צבא ” תמיד נשמח לקבל רעיות והצעות יעול ” Quote from AnG Charlie: “Quote from perlmao: “Quote from AnG Charlie: “אתם פשוט לא יודעים לבנות צבא ” תמיד נשמח לקבל רעיות והצעות יעול ” תמצא לך מורה אחר או מדריך. הייתם בונים את הרגלי אחרת אם היה לך לכם יותר נבנה וניסיון ” עזוב פלמרו שנינו יודעים שאף אחד מהברית לא זקוק ל"מורה" אני רואה את זה כמחמאה חצי שרת התלונן על המלחמה כי זה לא פייר ובלה בלה בלה נפתחה מלחמה מה ש…

• Quote from לאטוס3: “Quote from Arya Stark: “Quote from לאטוס3: “בהצלחה. אם אתה צריך משהו תשלח הודעה. השם שלי זה לאטוס במשחק ” אחי אל תקשיב ללאטוסאם מישהו יציק לך הוא לא יוכל להגן עליךהדבר היחידי שהוא טוב בלהגן עליו זה ביתולים שלו ” יש לך חמש דקות להיות פה בכיכר החתולות, אני ודוד של שילה מחכים לך. ” אני מפחד ששילו ירביץ בי תויירה