Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from ~The black angel~: “Quote from RoNBit: “ א' כל שמח שנכנסת לשוק, מזל טוב טיפים ממי שכבר נכווה כמה פעמים, אל תתפתה לתת את העבודה במלואה לפני מסירת מקדמה \ מחיר מלא - במקרה כזה אתה שם את העיצוב עם וואטר מארק. לגבי הלוגו הראשי שלך, לא הבנתי, מה ראשי תיבות sd? הd זה design? אם כן, הdesign למטה מיותר. בכל מקרה ממליץ לך להחליף את הפונט כי הוא לא ייצוגי כל כך לגבי התלת מימד, זה אני מאמין תלת מימד מובנה בפוטושופ או בתכנה אחרת. כי רואים שם פאקים שלא של יד אדם, מבין? חח לכן גם הפיקסול, התלת מימד…

• א' כל שמח שנכנסת לשוק, מזל טוב טיפים ממי שכבר נכווה כמה פעמים, אל תתפתה לתת את העבודה במלואה לפני מסירת מקדמה \ מחיר מלא - במקרה כזה אתה שם את העיצוב עם וואטר מארק. לגבי הלוגו הראשי שלך, לא הבנתי, מה ראשי תיבות sd? הd זה design? אם כן, הdesign למטה מיותר. בכל מקרה ממליץ לך להחליף את הפונט כי הוא לא ייצוגי כל כך לגבי התלת מימד, זה אני מאמין תלת מימד מובנה בפוטושופ או בתכנה אחרת. כי רואים שם פאקים שלא של יד אדם, מבין? חח לכן גם הפיקסול, התלת מימד המובנה לא משהו בכלל כרגע. בנוגע ל2 הלוגואים שעשית …

• Quote from ~The black angel~: “תסלח לי על החוסר ידע המוגזם שלי בעיצוב. חושב שהתיקון של התאורה והצבעים שעשית מאוד עזר. C4D פצצה ” חחח זה לא C4D אבל תודה

• Fort Vs S-R

RoNBit - - Rho שיחות ודיונים

Quote from FireMode: “Quote from נאור יפרח: “אוי כמה כיף עוד מלחמה. 1. למה שאסכים לא לתקוף שחקנים שתחת חסותכם? 2. אני אתקוף אפשוט אקפיץ ויהרוס כל שחקן שקשוק אליכם עד שיגמר המלחמה ב ה צ ל ח ה נאור יפרח. נ.ב אם היה לך חשוס שחקני חסות לא היית נכנס למלחמה ומקפיץ כפול. אבל לכל דבר יש עוד הפתעות ” אתה חושב שאתה מפחיד או מאיים על מישהו יא פח?עוד לוחם פורום תוצרת 2016 שחושב שהוא אגדה במשחק הבנתי שאתה משחק באנדרומדה נחסוך לך הקפצה ונבוא לבד ” once toxic, always toxic.. התגעגעתי יובל בהצלחה לשני הצדדים, ה…

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from |Nope|: “לא זוכר, הייתה לו תמונה של מיניון ” אתה מתבלבל, שחר the sky זה זה עם המיניון

• Quote from ~The black angel~: “רונצוק מתגעגע אליך ” its hadadi

• Quote from GreenArrow: “לא אוהב את MBAPPE אבל השיפור לא רע בכלל ” חחח זה כבר עניין של טעם אישי שמע אבל הילד מאוד מבטיח

• Quote from MACCABI2: “אהבתי את של אמיר יותר. הפרצוף של אמבפה אצלך קצת... לא יודע איך להסביר את זה כאילו לא מובן, מטושטש בחלק ” כן, כי עשיתי פחות שארפן תודה Quote from X-Lord: “רואים רק את 2 ” כנס לפוסט של אמיר

• אהלןןן אז ככה, אמיר המלך עשה וואחד חתימה יפה, ורציתי לעשות V2. לא יודע, אני לא שלם עם זה. מרגיש שאפשר לעשות פה משהו יותר יפה. אשמח לדעת מה אתם חושבים V1 BY AMIR V2 BY ME 0__05b48a919df799.jpg

• Quote from TreyX: “לא 100% בכול זאת יש תוכנה בטלפון וממנה הכנתי אבל כן זה אני ” Quote from TreyX: “לא מתמחה בעיצוב תמונות אבל באינטרואים יש לי קצת ידע ... ” תוכנה? איזו? זו תוכנה של פלאפון?

• זה אתה עשית 100% לבד?!?!

• Quote from korel: “ Quote from RoNBit: “Quote from korel: “ Quote from RoNBit: “Quote from |Nope|: “אשכרה רון המקורי הביא לי לייק, זה יותר מרגש מחהיות כתב פעיל של פנאי ובידור, אה רגע ” חחח רון המקוריאיפה קוראל שיראה את זה@korel ” מזועזע בדיוק כמוך... רון המקורי? רון, הייתי חושד שפתחת כפול, אבל אפילו אתה לא היית רושם שטות כזאת XD ” האמת צודק.. חח וואלה לא הייתי רושם דבר כזה, אבל לך מתאיםהאמנם..? ” אני עושה שימוש טוב יותר בכפולים שלעולם לא תשמע אותי מודה שיש לי. ” תמיד יש לי קשרים בניהול שיראו לי …

• Quote from korel: “ Quote from RoNBit: “Quote from |Nope|: “אשכרה רון המקורי הביא לי לייק, זה יותר מרגש מחהיות כתב פעיל של פנאי ובידור, אה רגע ” חחח רון המקוריאיפה קוראל שיראה את זה@korel ” מזועזע בדיוק כמוך... רון המקורי? רון, הייתי חושד שפתחת כפול, אבל אפילו אתה לא היית רושם שטות כזאת XD ” האמת צודק.. חח וואלה לא הייתי רושם דבר כזה, אבל לך מתאים האמנם..?

• Quote from שונר: “רון אמנם הרמה שלכם בעיצוב היא שונה מקצה לקצה באמת אתה מעצב מכובד והוא לא מבין בזה אבל קצת פירגון לא יזיק. תמיד נחמד לשמוע שאהבו את העבודה שלך. גם אם היא לא טובה. כל עוד זה כנה ואמיתי ” חחח אבל זה לא קשור לרמה בעיצוב יא נשמה לא אמרתי שצריך לבוא לקטול להוריד לבנאדם כל מוטיבציה אפשרית. צריך לפרגן בהחלט. אבל לומר על עבודה לא טובה אהבתי? לא, זו לא דרך טובה. ככה אף אחד לא יתקדם אף פעם. ותאמין לי שאני לא בן אדם קשה בדברים כאלו ותמיד מנסה למצוא את הטוב אבל כאן זה באמת לטובתו. אם לא היה…

• Quote from TreyX: “כל אחד והדרך שלו! ” ובכן, הדרך שלך לא נכונה. ברור שצריך לפרגן. בסוף באמת רשמתי שיש לו וואחד פוטנציאל. בניגוד אליך, אני באמת מאמין במה שאני אומר. אני באמת חושב ככה. אני לא אומר ככה כדי שהוא ירגיש טוב עם עצמו אני אקצין, זה כמו שחבר שלך ידרדר לסמים.. אם אתה רוצה שהוא ירגיש טוב עם עצמו אז אתה תאמר לו שזה שטויות והכל בסדר, אם באמת אכפת לך ממנו אתה תומר לו כמה זה מזיק ורע, כדי שירגיש לא טוב עם עצמו ויפסיק אותו עניין. רוצה לעשות איתו חסד? אל תגיב לו כל עוד אתה לא מבין בעניין

• Quote from |Nope|: “היית כמו אל בשביל כל הראשי צוות והאדמינים, אז תחשוב בתור מישהו שראה את כל ראשי הצוות והאדמינים בתור אלים איך ראיתי אותך ” הייתי מה? חחחחחחחחחחחחחחחח טוב לדעת

• Quote from TreyX: “אני לא מבין בעיצוב אבל דוגרי בשבילי הצבעים פי אלף יותר יפים אתה נראה לי סתם אוהד ריאל מדריד שרוצה להשחיט תמונה של מסי.... סתם צוחק איתך אבל וואלה עורך מאוד יפה כנראה אתה ברמה עולמית או משהו אם הוא לא עשה טוב ” טוב דיי אחי. אתה בעצמך אומר שאתה לא מבין בעיצוב. על מה אתה מדבר? אני לא ברמה עולמית ולא מתיימר להיות. אבל התגובות ה"בונות" שלך לא תורמות.. בעבר היית מקבל פה באן על ספאם.

• Quote from |Nope|: “אשכרה רון המקורי הביא לי לייק, זה יותר מרגש מחהיות כתב פעיל של פנאי ובידור, אה רגע ” חחח רון המקורי איפה קוראל שיראה את זה @korel

• שמע, אני אדבר ישיר, כי אני מכיר את זה על בשרי.. שאומרים לך שיצא סבבה והכל ואז אתה לא מתקדם. היתה כאן מישהי פעם בשם נעה.. שכל פעם שהעלתי עיצוב נכנסה בי.. אבל זה מה שגרם לי להתקדם. אתה חייב, אבל חייב לקרוא מדריכים ולהשתפר. אתה מגביל את עצמך בעיצובים לדברים ספציפיים נורא. בכל חתימה או עיצוב שלך יש את אותה הטכניקה, וזה לא טוב. אתה חייב לפרוץ הניק לא טוב, הצבעים הרסת, התאורה גמרת אותה.. דיי הרסת מקור שמעצב אחר נתן עליו וואחד עבודה. אני היה לי פעם תקופה שהייתי עושה גם ככה. אבל לפחות לא הורס את המקור, …

• עמיררררררררר נשמעעעע התגעגעתי קודם תגדיר לי מה זה חח SA? אמריקאית? אני לא יודע לומר מה אבל חסר לי משהו, פעם הסגנון שלך היה מפוצץ באלמנטים אבל אתה היית גורם לזה להראות בדיוק כמו שצריך, לא עמוס ולא ריק כאן קצת ריק לי. מה שכן אחלה צבעים, ניק מעולה (ובתור אחד שעבד על ניקים המון, קשה להוציא ממני את צמד המילים האלו חחחח), תאורה אחלה, אבל עומק מזעזע חחח כרגיל.. תביא תביא PSD חחחחחח