Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Sani your god: “כל האלה שמגיבים פה יודעים על מה הם מדברים או שסתם זורקים מילים לאוויר? שום ברית לא נכנעה. היה איחוד כי מההתחלה היה דיבור על ברית אחת אך מסיבות אחרות נפתחו 2 ולבסוף התאחדו ואין בזה שום בעיה. בנוסף עוד מעט הניקוד לא יהיה פקטור אחרי שכולם יחקרו את רוב היחידות. כל אחד והאסטרטגיה שלו ” מזכיר לי משהו מפי...

• ?מוכר לי , איפה שיחקת

• לפני שאני מקבל החלטות בחיים אני מסתכל על חוק ה5 ושואל את עצמי, האם זה ישנה בעוד 5 שניות? 5 שעות? 5 ימים? 5 שנים? אז אתה מעבר לכך. אתה אולי לא זוכר אותי, אבל אני הייתי זה שחפר לך על להחזיר את צוות עיצוב. היית חלק גדול שנתן יד לדבר שלא צלח בסופו של דבר, אך אני זוכר את מידת הרצון שלך ואת הנסיון שלך להוביל כל פעם ולנסות לעשות דברים בצורה אחרת. אז כן, הפרישה שלך לא תשנה בעוד 5 שנים, אבל אם מסתכלים 5 שנים אחורה רואים דבר אחר וזה מה שחשוב. תודה לך ירין, בלעדייך הגדילה שלי פה לא הייתה אותו דבר

• Quote from FireMode: “כמו שאמרתי הזכרון שלי נגמר באפסילון לא יודע וגם לא מעניין אותי השרתים החדשים שיצאו אחכ בקצב של אחת לחודש וחצי יש סיבה שאני לא זוכר את צק נוריס כמו שאמרתי כדאי שנתרכז בהווה ” חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח היית מנהיג ושכחת? פירקו את הברית שלך ושכחת? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתתתתת

• פוסט הבהרה

Knox - - Tavern - הטברנה

כל העליהום פה על אסף לא במקום אני מדבר בתור אחד שעדיין בקשר מאוד טוב איתו למרות שפרשתי לפני כמה חודשים טובים אני מכיר את אסף באופן אישי, הוא יותר מחבר בשבילי בפי הוא היה איתי לאורך כל הדרך וכשהוא נכנס "לרגל" הוא נכנס וכל הקביות ידעו שהוא חבר טוב שלי ואני בברית אנס לא היה לו דיבור עם אלמוג אף פעם אולי קצת בתחילת השרת לבוא להתחבר לבן אדם ולירוק לו בפנים זה שונה אילי אם זה מה שנהיה ממך אני לא יודע איך אתה יכול להסתכל על עצמך במראה בושה מה שאתם עושים פה חבורה של מסכנים תחזרו לחורים שמהם יצאתם למה יש…

• עדן? לא מאמין שחזרת אתה כנראה לא תזהה אותי כי בתקופה שנלחמתי מולך הייתי בן 12 אבל שיחקתי ביוטא באטלנטיס ואז בלגאסי תמיד המלחמות איתכם היו משוגעות שרת ראו תזהרו אין יותר מה להגיד מזה בהצלחה!

• ברית של ארגזים

• חוות שלי פה כולם נודר

• ירדן בוא לערים שלי פליז

• Quote from nevo185-comeback: “Quote from Jack De Loco: “חחחחחחחחחחחחח אתה אשכרה ילד קטן ... אין לך מושג בשיט איך התחום הזה עובד ואתה מדבר באוויר ... בקיצור שחרר ...... תגיד מתי להכנס לקסי ותקבל גם שם בראש בקרב 1:1 ” אני מחכה לאחד על אחד שלי בקסייייייייי בוא כבררררררררר ” אפשר כאן? או שתצא מסריח כמו אלעזר?

• בתחילת המשחק נקשרתי אלייך בתור בנאדם טוב, יש לך לב זהב ואתה חיפשת לשחק את המשחק בצורה טובה מה שלא הולך כאן לקחת דברים יותר מדי בקטע האישי וזה מה שפגע בך בסופו של דבר אני תמיד נגד לקחת דברים בפאן האישי, נכון שהיו רגעים שיצאתי על שחקני ברית שלך ואפילו עלייך בפרטי אבל זה היה בהתלהמות של רגע. שמעתי על שמועות שרצות שאני בוגד בקביות. דבר שלא יודע מאיפה הפליצו אותו אני אישית אמרתי לך את זה לפני שהחלטתי שאני עוזב, זה בין הדברים שפגעו בי יותר ממך דיברנו לא מזמן באינסטגרם ונזכרתי באדם הטוב שבך. מאחל לך בה…

• מפלצת אח שלי דוחות של ארגזים (תהנה בפרישה (עלק פרישה

• 6UuH-gnBQ2_FwXLSUA0tjA.png כולם להשתחוות לאיש המסתורי שהגיע למיליון נקודות בשרת תוך 73 ימים נכון שעוד אין לך ממש ניסיון, אבל היי, יש לך ביד כבר מיליון. וזה לא סתם מיליון, זה רישיון לנהוג באחריות כבדה, זה רישיון שמירה על אנשים יקרים שיושבים בעריך השונים והאחרים. אז כן, בהחלט, משמח שיש מיליון ביד שאפשר לצאת לדרך תיכף ומיד, וסבבה לגמרי שהגעת עד הלום אבל מה שחשוב – זה להגיע ל10 מיליון! טחון מניאק

• Quote from Davayce: “במקרה של סולו כשהיריב מחובר Ts9lCSz-TSePlz-UG-6p4A.png ” חייב לציין שסולו אתמול נתנו פייט רציני, היה לנו קרבות שנמשכו מעל 3 שעות ונשארו עד השנייה האחרונה בניגוד לקביות שרואים אדום ביועץ ויוצאים לחופשה.. מגיע להם שאפו גם על זה מקווה לעוד קרבות כאלו סולו

• Quote from The Scary Abu Napha: “Quote from nevo185-comeback: “חוקי להשתמש בכפולים גם לריגול , כמו שאתם משתמשים בהם לפיראטים , לתרימה ולזהב מה הבעיה בריגול . להשתמש בכפולים לחבילות להלחם זה די עצוב יותר אני מסכים אבל על אותו משקל ” זה גם עצוב שאתה חושב שאתה יודע ימי ” חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די אתה הורג אותי

• Quote from Davayce: “תאשימו את הפקח אני מרשה לכם ” אפ אפ אפ youtube.com/watch?v=Mu8BFQSqLTw

• תותחים יפה מאוד ובהצלחה

• הנה העציץ קם

• כניעה ל24/7

Knox - - Pi שיחות ודיונים

מוקדם מהרגיל החזקתי מכם KZ בהצלחה לבריתות