Search Results

Search results 121-140 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• כמו שאמרתי, כמתכנת, רוב הסיכויים שאני הייתי פועל אחרת. אבל שוב, אנחנו לא באמת רואים כאן את התמונה המלאה. יכול להיות שיש להם באמת הרבה יותר רווח ממה שהיה להם עד עכשיו מהמשחק הזה, במשחקים עם הפלטפורמות החדשות יותר. או שנמאס להם פשוט לעבוד על המשחק הזה. אם נמאס להם לעבוד על המשחק הזה, יש שתי אפשרויות: 1. המשחק ייסגר בתוך כמה שנים. 2. יום אחד יחזור להם החשק, והמשחק יצמח מחדש. בוא נקווה שהאפשרות הטובה יותר מבין השתיים תתרחש.

• תראה, המסר יעבור הלאה, השאלה מה ייצא מזה.. החברה מנסה להרוויח, האמת שגם לא אכפת לי שיתחילו לשים פרסומות ולעשות כסף אמיתי, ולא רק מאמברוסיה. הקטע הוא שבד"כ, הם לא באמת עושים מה שאומרים להם, כי יש להם ראייה רחבה יותר על המשחק (או כי פשוט לא בא להם).. בתור מתכנת, אני באמת לא מבין את ההתנהלות שלהם, לפחות מהצד של השחקן. יש אלפי דברים שניתן לעשות הרבה יותר טוב, שיכניסו להם הרבה יותר כסף- ובכל זאת הם לא עושים אותם. אולי כי הם מעדיפים להתעסק בפלטפורמות החדשות יותר שהם מפתחים, כמו משחקי תלת ממד, אפקטים,…

• לאחרונה נתקלתי במשהו מוזר בפורום הברית הפנימי, שמראה עד כמה הנושא הזה ננטש (בנוסף לכמה באגים שידווחו בהמשך). להלן האפשרויות שחסרות: 1. העברת אשכולות/הודעות מפורום אחד למשנהו. 2. אפשרות של ציטוט מדויקת יותר, עם הפניה למקור הציטוט. 3. הכרזת אשכולות במספר פורומים. 4. אפשרות לתתי פורומים. 5. אפשרות לפורום שהוא קישור. בנוסף, בחלק הזה של היועץ, בקטגורית "מידע על הברית", אני חושב שמעבר לנתונים שמוצגים שם, דירוג הברית בכל הקטגוריות אמור להופיע גם כן. אולי גם תצוגה סטטיסטית לפחות לדירוג הנוכחי של הברית …

• Quote from LionKing: “Quote from Jack De Loco: “הצעתי הצעות .... לא קיבלת אותם 1. להתנצל על הרחקת השחקנים 2. לשאול את השחקנים המובילים בשרת בטופ להוביל את האמנה ולא לעשות אמנה שלא מקובלת על השחקנים בבריתות בטופ בשרתים ” סבבה נגיד וקוראל התנצל כי האגו שלך שווה למדד כסף שזרקת על המשחק.?אז מה? אתה לוקח על עצמך את ההובלה של אמנה? אתה אמרת בעצמך ואני מצטט אותך: " אני בחיים לא יהיה חלק מהאוכפים או מהאמנה הזאת " אין לי כח לחפש את הפוסט שכתבת את זה אבל בשבילך אני מוכן לעשות מאמץ אם הזיכרון שלך לא משהו. …

• פה? בשרת שבו עליו לחסל אוכפים? איפה הדוחות?

• זה רק אני או שכבר הרבה זמן לא הועלו כאן דוחות? יש עדכונים קצת?

• Quote from Davayce: “איך מנהל פורום בכיר כזה לא מכיר את חוקי המשחק?? אפשר לעשות חוזי תרבות ואפשר להיות ביחד באותה ברית ” אממ מאותה הסיבה שאני מנהל פורום ולא מנהל משחק חוץ מזה שאני לא משחק עם כפולים, אז אף פעם לא התעמקתי עד כי כך. אם אני לא טועה, בהתחלה של הכפולים כן היה אסור להם להיות באותה הברית, תקנו אותי אם אני טועה.

• ברית WAW

korel - - Pi האגורה שרת

מזל טוב על הפתיחה, בהצלחה בשרת.

• Quote from Alosionist: “Quote from Jack De Loco: “דרך אגב תתחילו ללמוד ככה מעלים דוחות בארצות הברית ולא תמונה ” כדי לעשות כאב ראש למי שצופה בדוח? ” משתי סיבות עיקריות: 1. כדי שיהיה לך קשה לעקוב אחרי התוצאות של הדוח, ושלא תראה שהוא הרג בסה"כ נושא חנית אחד או שניים. 2. כי הוא עצלן מדי כדי לצלם ולהעלות דוחות כמו בן אדם במאה ה-21.. משתמש בטושים ובצבעי פנדה..

• מתי החוקים שונו?

• אסור לקיים כל קשר בין מספר שחקנים שברשותך. משמע- אסור להשתתף באותם קרבות, אסור להיות חלק באותה ברית, אסור להעביר משאבים ואני לא בטוח לגבי חוזי תרבות (ומן הסתם שאסור להציב חיילים בין מספר שחקנים שברשותך). משמע אם אתה מחזיק שני שחקנים ברשותך, פרט לקשר של תרומה לאותו האי, לא יהיה קיים כל קשר בין השחקנים. מה שכן, למיטב ידיעתי, מותר לך לקיים קשרי חברות בין שחקנים שברשותך, אבל אני לא סגור על זה.

• האמנת ההייד פארק

korel - - הייד פארק

מצד שני... הגיהנום תמיד פתוח לאורחים חדשים!

• האמנת ההייד פארק

korel - - הייד פארק

לאלה שלא הבינו, אני לא שולח אנשים (לפחות לא כשהם בחיים) למקום של ספאם עם מונה. בד"כ הם מתים מתישהו בפרויקט לפני, באיזה מפולת סלעים או משהו כזה.. אם הם לא מתו בחיפושים מתישהו..

• האמנת ההייד פארק

korel - - הייד פארק

WTF? תגיד לי שנרדמתי על המקלדת ושלא ראיתי שהשם שלי כתוב שם באותה השורה עם המילה "מלאך", ושאין במקרה איזו מילת שלילה בין השם שלי למילה הזאת.

• Quote from DrDS: “Quote from Master M: “ נראה שהמשחק בשלבי גסיסה אחרונים שלו. כבר אין פיתוח, אין השקעה, אין התלהבות. רק מחכים שיעזבו מספיק אנשים(אלה שקונים אמברוסיה) כדי שיהיה אפשר להוריד אותו ולסגור את הבאסטה........... ” אני חזרתי למשחק אחרי כמה שנים ושמתי לב לבעיה והעלתי רעיון עם כמה חברס לנסות ולתרום ולהביא שחקנים משרתים אחרים לשרתים יותר שקטים ומקומות יותר שקטים כדי לתת להם את הזמן ללמוד את המשחק ולא להבזז ולעבוד בצורה של ואהבת לרעך כמוך וגם לזה יש פה מתנגדים, גם לחברס שרוצים להציל את המשחק…

• חס וחלילה, לא כתבת כלום, אבל מי שכן יכתוב אם אני לא טועה זאת הפעם הראשונה שנתתי אזהרה בתחום הזה, תודה, וברכות ואיחולים לזוכה המאושר

• אני חושב שאתה תקבל יותר חשיפה לתפארתך אם הדוחות יפורסמו בשרתים שבהם הם נעשים, אני די באתי לטובתך כאן..

• האשכול הועבר לפורום מלחמות שרת פי.