Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from לאטוס3: “Quote from korel: “ Quote from לאטוס3: “עם ההצעה הזו אני חושב שהמשחק מתחיל להתדרדר.... כנראה שאנשים לא מבינים את חוק היסוד של הטבע. רק החזק שורד. @Rani אתה בתור תולעת ספרים, אדם מכובד, משכמו ומעלה, מה מחשבותייך על זה? איזו ברית אתה מנדב להצטרף לאמנה של איקרים ישראל, ברית של צדק. ” כנראה שאתה לא מודע לחוק האמיתי שקבע דארווין- "רק המותאם שורד". ממליץ לחזור לויקיפדיה ולהשכיל קצת מעבר לססמאות חסרות הביסוס שנזרקות באוויר בד"כ. ” קוראל יקר שלי, כנראה שהינך אין מבין את חוקי יסודות …

• Quote from RoNBit: “Quote from korel: “ Quote from RoNBit: “Quote from |Nope|: “אשכרה רון המקורי הביא לי לייק, זה יותר מרגש מחהיות כתב פעיל של פנאי ובידור, אה רגע ” חחח רון המקוריאיפה קוראל שיראה את זה@korel ” מזועזע בדיוק כמוך... רון המקורי? רון, הייתי חושד שפתחת כפול, אבל אפילו אתה לא היית רושם שטות כזאת XD ” האמת צודק.. חח וואלה לא הייתי רושם דבר כזה, אבל לך מתאיםהאמנם..? ” אני עושה שימוש טוב יותר בכפולים שלעולם לא תשמע אותי מודה שיש לי.

• משחק האסוציאציות

korel - - הייד פארק

Quote from |Nope|: “Quote from korel: “Quote from |Nope|: “אני הולך להחיות את ההייד ” הרבה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שבה שמעתי מישהו שאומר את המשפט הזה כאן... ” אני מופתע מזה שאתה לא מזהיר אותי על הקפצה, כנראה שהמטרה הנעלה הצילה אותי.אני לא אאכזב אותך קוראל מלכי ” אל תתגרה במזל...

• Quote from RoNBit: “Quote from |Nope|: “אשכרה רון המקורי הביא לי לייק, זה יותר מרגש מחהיות כתב פעיל של פנאי ובידור, אה רגע ” חחח רון המקוריאיפה קוראל שיראה את זה @korel ” מזועזע בדיוק כמוך... רון המקורי? רון, הייתי חושד שפתחת כפול, אבל אפילו אתה לא היית רושם שטות כזאת XD

• זה הזמן להפסיק עם הספאם. הבא שיספים ייענש.

• Quote from |Nope|: “אני הולך להחיות את ההייד ” הרבה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שבה שמעתי מישהו שאומר את המשפט הזה כאן...

• Quote from לאטוס3: “עם ההצעה הזו אני חושב שהמשחק מתחיל להתדרדר.... כנראה שאנשים לא מבינים את חוק היסוד של הטבע. רק החזק שורד. @Rani אתה בתור תולעת ספרים, אדם מכובד, משכמו ומעלה, מה מחשבותייך על זה? איזו ברית אתה מנדב להצטרף לאמנה של איקרים ישראל, ברית של צדק. ” כנראה שאתה לא מודע לחוק האמיתי שקבע דארווין- "רק המותאם שורד". ממליץ לחזור לויקיפדיה ולהשכיל קצת מעבר לססמאות חסרות הביסוס שנזרקות באוויר בד"כ.

• מטרת האמנה היא להביא להסכמה חברתית בין כלל שחקני איקרים על חוקים שאינם רשמיים. בין היתר הועלה הנושא של הגבלת התקיפות, כחלק מהאמנה, למעלה מפעם אחת. מימוש האמנה תלוי בגורמים החזקים במשחק, שאינם מעוניינים לוותר על הכוח ועל האגו שלהם למען המשך קיומו של המשחק. ניתן לראות דיונים קודמים בנושא שימשכו בדיון זה: הגבלת התקיפות לפערי ניקוד

• הרבה זמן לא ראיתי רמה כזאת כאן, שפו. אהבתי מאוד.

• הבעיה בפתיחת פורום הצעות לתגובות הוא הרלוונטיות של התגובות. מכיוון שהאשכולות וההצעות שמועלים כאן מועברים באופן רשמי לחברה, אין מקום לתגובות ספאם. הדרך היחידה להבטיח את זה, פרט להצבת מנהל 24/7 על הפורום, היא למנוע תגובות. מניסיון אישי של כמה שנים בפורום, ואני מאמין שתסכים איתי, כמות האשכולות בפורום שלא נגררו לספאם היא מאוד מאוד קטנה.. מכיוון שמדובר בפורום רשמי, עם מטרה רשמית, שהיא מעבר לשיח בין חברי הקהילה ומעבר להתייחסות של מנהלי הפורום (בכל זאת, לא אנחנו קבענו שיהיה פורום הצעות- החברה הציבה את…

• מה השרת מת?

korel - - Pi שיחות ודיונים

אולי תפסיקו לשחק מחבואים עם הבאנים? אתם לא קולטים שהם אוכלים אתכם בלי מלח? הם היו בחוג של זה... 100 נקודות לברנש עם הכוכב.

• נכון להיום קיים לחצן "פלוס 1" שיכול להעיד על טיב ההצעה - בנוגע לסקר.. בנוגע לתגובות- נושא מיותר, מכיוון שהתגובות לא עוברות הלאה. לדעתי כן היו הצעות שהוצעו כאן והתקבלו בסוף באחת הגרסאות, אבל אני לא סגור על זה. בכל אופן, זה שההצעות לא מתבצעות, לא אומר שהן לא מועברות הלאה. אם החברה תמצא לנכון להשקיע זמן בפיתוח הרעיונות שמועלים כאן, ותמצא את ההצעות כטובות- היא פשוט תשלב אותם בגרסאות הבאות, אחרת היא פשוט לא תעשה את זה. אתה צריך להבין שזה שיינתנו כאן תגובות, לא יהפוך את ההצעה לבולטת יותר בעיניי החברה…

• הועבר לפורום הצעות.

• הועבר לפורום הצעות, מכיוון שמדובר בהצעות לגיימפורג'. פרט לכך, ההצעה הוצעה מספר רב של פעמים בעבר, אין סיבה להציע אותה שוב. ננעל.

• בעיקרון ההצעה שייכת לפורום הצעות, כי את התגמולים האלה נותנת החברה. עם זאת, מהחברה הפעם קשה לי להאמין שתבוא הישועה ולכן אני חושב שהאשכול הזה מתאים יותר לכאן, כי כאן הוא יכול להניב הרבה יותר פרי. תגמולים על הרשמה לפורום- כנראה שלא יהיו באופן מובנה במשחק. עם זאת, אם קומץ שחקנים יתארגנו ויהיו מוכנים להיות חונכים של שחקנים בשרתים שלהם, צוות ההנהלה ואני אישית ניתן להם גב מלא בנושא. שחקנים שמעוניינים להיות חונכים, מוזמנים לפנות אל -Eden- בפרטי. כל הכבוד על היוזמה -Eden-!!

• עתיקים?!?!

korel - - הייד פארק

Quote from liav10a: “ Quote from korel: “ Quote from liav10a: “המזימה של צוות לוקול עבדה ללא ספק הפורום שומם ” תמיד חשדתי שאתה מסתיר משהו.. ” מסתיר? אתה לקחת חלק בזה לא פחות משאר הצוות ” מכחיש כל קשר לנאמר. חבר צוות שהודח בשל חוסר פעילות מאשים אותי בחבלה בזדון, תנסה משהו אמין יותר. Quote from RoNBit: “Quote from korel: “ Quote from STAT: “קורל,יש לך בכלל שחקן באיזה שרת? ” אלפא האנגלי חח ליאור, סגרו לך את גלדי ובאת לכאן? XD ” במיוחד בשבילך ” תמיד ידעתי שהוא מעריץ שלי, לא חשבתי שיום אחד הוא יעזוב …

• עתיקים?!?!

korel - - הייד פארק

Quote from STAT: “קורל,יש לך בכלל שחקן באיזה שרת? ” אלפא האנגלי חח ליאור, סגרו לך את גלדי ובאת לכאן? XD

• עתיקים?!?!

korel - - הייד פארק

Quote from liav10a: “המזימה של צוות לוקול עבדה ללא ספק הפורום שומם ” תמיד חשדתי שאתה מסתיר משהו..

• עתיקים?!?!

korel - - הייד פארק

Quote from PixelART: “אל תקרא לנארוטו בוגד ” אל תגיד לי איך לא לקרוא לחבר צוות לוקול בדימוס.

• עתיקים?!?!

korel - - הייד פארק

Quote from liav10a: “עדיין לא ברור לי התהליך פה ” זה בסדר, אף פעם לא הייתה ציפייה שתבין |מביט לבוגד בעיניים ומפנה מבטי בחיפזון|