Search Results

Search results 1-20 of 147.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• שלום לכולם: מתי: 01.07.18 00.00. עד 01.07.18 23:59 מה: 10% עד 30% הנחה פטיש קיטור מנעול 60 ימים: 30% 30 ימים: 20% 10 ימים: 10% בהצלחה צוות איקרים

• שלום לכולם יש מהבוקר קשיים בכניסה לשרתים הנושא נמצא בטיפול. אין צורך לפנות בתמיכה. שבוע טוב

• אנחנו מחפשים מועמד לצוות מנהלי משחק הדרישות להגשת מועמדות: - להיות בן 21 לפחות - לא יהיו הנחות בנושא זה ואין צורך לשקר, במידה ותתקבלו תצטרכו להראות צילום של הת"ז. - להיות בוגר ואחראי. - הרבה ידע במשחק וידיעת חוקי המשחק והפורום. - עבר נקי במשחק ובפורום - להקדיש לפחות שעתיים ביום לניהול. - נכונות לעשות את כל זה בהתנדבות (לא מקבלים שכר ולא שום צופ'ר אחר). את הבקשות יש להעביר אלי בהודעה פרטית למיון ראשוני רק מי שעונה לדרישות וימצא מתאים יקבל מענה לפנייתו. נא לא לשלוח בקשות במידה ואתם לא עומדים בתנא…

• אנחנו מחפשים מועמד לצוות מנהלי משחק הדרישות להגשת מועמדות: - להיות בן 21 לפחות - לא יהיו הנחות בנושא זה ואין צורך לשקר, במידה ותתקבלו תצטרכו להראות צילום של הת"ז. - להיות בוגר ואחראי. - הרבה ידע במשחק וידיעת חוקי המשחק והפורום. - עבר נקי במשחק ובפורום - להקדיש לפחות שעתיים ביום לניהול. - נכונות לעשות את כל זה בהתנדבות (לא מקבלים שכר ולא שום צופ'ר אחר). את הבקשות יש להעביר אלי בהודעה פרטית למיון ראשוני רק מי שעונה לדרישות וימצא מתאים יקבל מענה לפנייתו. נא לא לשלוח בקשות במידה ואתם לא עומדים בתנא…

• שחקנים יקרים הגשת מועמדות לניהול המשחק נסגרת ביום א 09/07/17 שבוע טוב

• הגשת מועמדות לניהול המשחק עדיין בתוקף.

• אנחנו מחפשים מועמדים לצוות מנהלי משחק הדרישות להגשת מועמדות: - להיות בן 21 לפחות - לא יהיו הנחות בנושא זה ואין צורך לשקר, במידה ותתקבלו תצטרכו להראות צילום של הת"ז. - להיות בוגר ואחראי. - הרבה ידע במשחק וידיעת חוקי המשחק והפורום. - עבר נקי במשחק ובפורום - להקדיש לפחות שעתיים ביום לניהול. - נכונות לעשות את כל זה בהתנדבות (לא מקבלים שכר ולא שום צופ'ר אחר). את הבקשות יש להעביר אלי בהודעה פרטית למיון ראשוני רק מי שעונה לדרישות, ישלח בקשה בהתאם לדרישות וימצא מתאים יקבל מענה לפנייתו. נא לא לשלוח בקשו…

• שחקנים יקרים עבר זמן רב מההודעה האחרונה שלנו, אז היום רצינו לתת לכם עדכון קצר ולהציג לכם את כל ההתפתחויות האחרונות, וכן לתת לכם תצוגה מקדימה של מה מצפה לאיקרים. בהודעה האחרונה שלנו, בעיקר דיברנו על הצי הברברי, תיגמולים בגין הישגים ומלחמות כנגד בריתות וזמן קצר לאחר מכן הכרנו לכם את הצי הברברי במשחק והתגמולים הראשונים בגין הישגים אשר זמינים עבורכם זמן מה. עם זאת, עדיין יש הרבה עבודה לעשות כאן. אנחנו משקיעים הרבה מחשבה בנושא זה וייתכן שנעשה שינויים נוספים בתחום זה בעתיד. מצד שני, היינו צריכים לשים …

• לא, זה לא בסדר. אתה מוזמן לפנות לתמיכה אם יש לך שאלות נוספות בנושא.

• אתה מוזמן לפנות לתמיכה שם ינסו לעזור לך.

• אתה מקבל את הבונוס רק אם אתה חוצב עד הסוף (כולל על האדום)

• חברים יקרים, תודה רבה לכם שבאתם ותודה על השאלות. מקווה שעניתי לכולם. מי שלא קיבל תשובה תמיד יכול לפנות אלי בפרטי ואשתדל לענות על מה שניתן. תזכרו, אנחנו פה בתמיכה בשבילכם ולמענכם. תהנו מהמשחק. לילה טוב.

• Quote from ori1234: “לא כל כך הבנתי את הקטע של הדגל... ” סתם בדיחה יש לנו אחלה קהילה, אני מסתכל בפורומים אחרים ובעיקר בפורום של הטסט סרבר שבו אני משחק. זה אפילו לא דומה לקהילה שלנו.הכל טכני וקר שם. כמו בכל דבר גם לקהילה שלנו יש תקופות טובות יותר ופחות. בסה"כ ולאורך כל השנים שאני במשחק (וזה מ2009) אני יכול לאמר לך בבטחה שיש לנו קהילה פעילה ומעולה.

• Quote from איתי42: “ יחידה קטנה שקשורה למודיעין אתה מתכוון ליחידה שבסיסה הוא בסירקין נכון ? ” אני לא יודע על מה אתה מדבר

• Quote from ori1234: “ מה אתה ממליץ לנו לעשות כדאי להיות משתמשים טובים ולהשפיע בפורום? ” כדי להשפיע אתה צריך שתהיה לך דעה על כל דבר ולהיות פעיל מאוד בפורום ובמשחק. בעיקר במשחק. Quote from Ofek100: “עוד שאלה מאיתי היכן שירתת בצבא? שאלה ממני אמרת שאתה ניטרלי אתה מתגעגע למלחמות או לחלק אחר שיש לשחקנים ואין למנהלים? ” מה קורה איתי? הייתי ביחידה קטנה מאוד שקשורה למודיעין. שששש.... לא מתגעגע למלחמות ואין לי כוח לזה יותר. עוד רבע שעה עוד סיבוב בקרב עד 5 בבוקר... כבר אין כח. זקנים. Quote from ori1234: “מ…

• Quote from Golden Boy: “בתיאור שלך כתוב שיש לך 20 שנה מנוי במשחקייה . תוכל לפרט יותר ? ” אני כבר עשרים שנה הולך למשחקייה. כזאת של ילדים עם מגלשות וכאלה... כמו במקדונלד. סתם.. לא באמת. הכוונה בתיאור היא: שאני מנוי למשחקים של מכבי חיפה כבר 20 שנה. אוהד מכבי חיפה 20 שנה ומנוי למשחקיה (של הקבוצה)

• Quote from Big D: “אם היית יכול לשנות דבר אחד במשחק , מה היית משנה? אם בכלל? כנ"ל גם לפורום(אף על פי שזה לא באחריותך) ” הייתי מאחד את כל השרתים לשרת אחד ענק ויוצר יבשות מכל מיני מדינות באותו שרת. כך שהיינו משחקים עם מדינות נוספות במשחק אחד ענק פורץ גבולות. לגבי הפורום, דבר ראשון, את תרבות השיחה שלנו.

• Quote from ori1234: “איך המשפחה מרגישה עם זה שאתה חלק מהיום נמצא בתוך המחשב ולא איתם? יש לך בעיות בגלל דברים כאלו? ” האמת שלא, אני לא עובד כשכיר כך שיש לי הרבה (מאוד) זמן פנוי. אני אוהב את הלילות שלי עד מאוחר מאוד. כשכל השאר ישנים.

• Quote from Big D: “ איך היחסים שלך עם המנהלים שאתה מפקח עליהם , ועם האדמינים? ” היחסים בין כל חברי הצוות מצויינים, כולם אנשים בוגרים שתורמים מזמנם לקהילה. אנחנו עושים הכל בצורה הכי מקצועית שאפשר. Quote from Ofek100: “השאלה היא מה היא דעתך הפוליטית (של איתי) אתה משקיע אמברוסיה במשחק? אם כן באיזה כמויות? ” אני לא משקיע באמברוסיות. השחקנים שלי הפכו לפלטפורמה שאיתה אני עושה בדיקות לכל מה שמתחדש במשחק על מנת להיות מעודכן ולתת מענה לפניות של שחקנים. אני לא משתתף במלחמות ולא מתקשר עם שחקנים אחרים כך שא…

• Quote from Big D: “כיצד הגעת למעמדך? כמה זמן לקח האם אתה מקבל הטבות בשל מעמדך?” לאחר כשלוש שנים במשחק, מילאתי טופס בקשה לניהול (זה מתפרסם מפעם לפעם כשצריכים מנהלים) עברתי את כל התהליך וכך התחלתי לנהל, לקח זמן אבל התקדמתי אחרי כ שלוש שנים וכאחד הותיקים בניהול. הטבות: רכב, דירה וחבילת אופציות במניות של החברה.