Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• יש לשמור על שפה נאותה וכבוד בין המשתמשים יש להגיב אך ורב בנושאים הקשורים לאשכול אחרת האשכול ינעל

• היי נבו, ראשית לפני שאסביר, דע לך שזו היא אכן עבירה. עכשיו, תניח שבמשחק איקרים מותר לבזוז וקרה ושחקן עם פחות נקודות משלך תקף ובזז אותך בהצלחה, הרי שהמשאבים שהוא בזז הם חוקיים. במידה ותדרוש ממנו את המשאבים בחזרה הדבר יחשב כלא חוקי משום שהיחס של החלפת משאבים הוא 1:1 ובמקרה והוא ישלח לך משאבים ואתה לא תחזיר הדבר אכן יתברר כדחיפה והיחס לא יתבצע כסדרו לכן אני ממליץ לך להגיע איתו להסכמות אחרות

• עתיקים?!?!

TalART - - הייד פארק

Quote from ~אן שרלי~: “!!הגעתי ??מה קורה וזה פליז שמישהו יזכור אותי ::anyone:: ואם לא אז תעשו את עצמכם.. גם זורם ” אןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

• היי הכפתור של ההתחברות (login) הוא פשוט ענקייייי אם תשים לב הרקע הראשון לא מספיק איכותי. ברקע השני הלוגו של הספוטיפיי לא ממש משתלב יפה, היית צריך לשים אותו אפילו יותר בצד ויותר קטן קצת החנות ריקה מידי, הקו צבעים שהלכת עליו ממש יפה אבל הוא משדר תחושה יותר מידי משעממת כזאת וקרירה באופן כללי מאוד יפה אבל לדעתי היית צריך להוסיף יותר תוכן ועניין בהצלחה

• עתיקים?!?!

TalART - - הייד פארק

Quote from PixelART: “שיט ליאור פה :smile088: עכשיו הוא יראה שגנבתי לו את המשפט לכותרת משתמש” הוא לא ישים לב אל תדאג חחחח

• עתיקים?!?!

TalART - - הייד פארק

אחחחח

• מדהים! לדעתי תוציא מדריך/ספיד ארט ותעזור לאנשים ללמוד לעשות לוגו יצירתי כמוך. הצבעים כחול + אפור הכי טובים לפי דעתי... השאר צולעים

• עתיקים?!?!

TalART - - הייד פארק

משעמם לכם רצח חחח

• יונתןןןןןןן כולך מלא חלודה חחחח ברור שזוכרים אותך... עברו שנים העבודות שלך נראות מטורפות, אין הרבה מה להרחיב בנושא. אהבתי ביותר, תמשיך ככה

• אז כמו שכבר ציינתי היה דיי משעמם. ומה שעשיתי היה לעצב. מקווה שתאהבו קישור לעבודה: לחץ כאן מומלץ להגדיל ולצפות בגודל מלא. תגובתכם הכנה תתקבל בברכה

• פששש פסיכי לגמרי, קבל ח"ח. העבודה נראת מצוינת בפרט לכמה שגיאות פה ושם שאני בטוח שתתגבר עליהם. בהצלחה.

• היי חבר האתר נראה דיי טוב אבל יש אבל. הוא דיי משעמם, אין פרופורציה. כל השורה של הבסיס בשחור למעלה הייתי מקטין מלא כי זה סתם ענקי. כמו שכבר ציינתי אין פרופורציה, הכתב גדול מידי, הבסיס ריק מידי.... חיפשת למלא תוכן במקומות שוליים. אין גם אחידות, הרבה דברים שלא נמצאים על אותו קו. הלוגו נראה משכנע. החלק התחתון של האתר כבר נראה טוב יותר. לסיכום: תגדיל את האתר מבחינת האורך, תוסיף תוכן, תעבוד על בסיס האתר ופרופורציה נכונה. תראה כמה מדריכים בנושא ותנסה שוב. בהצלחה

• Quote from TheNonstop: “ממש ממש טוב! ממליץ להוריד את השקיפות של הצל של המשולשים לקצת פחות. סך הכל ממש טוב, שאפו! ” תודה רבה גיל! לקח זמן אבל שווה. בקשר לשקיפות, אני אנסה, תודה

• Quote from PixelART: “כל עבודה שלך סוכררר אהבתי הכל חוץ מהקרדיט למטה, כל הכבוד אחי יאאלה תתחיל להוריד חלודה יא שפיץ ” תודה אח, הקרדיט יעבור שיפוץ חחח... אף פעם לא הייתי חזק בקרדיטים Quote from Spike: “עבודה נחמדה מאוד טל! חוץ מהקרדיט שסהר ציין הייתי מוריד את הריבוע האדום הבולט שהמשכת מהרקע האדום לשחור, כי לפחות לי זה נראה כמו 2 חלקים שונים וההפרדה בינהם ברורה. ובנוגע לצל של הפחית, הייתי קצת מוריד לו אופטסיטי שיראה יותר ריאליסטי חוץ מזה אני לא חושב שיש על מה עוד להעיר פה, עבודה נקייה בלי יותר מיד…

• אז ככה, אחרי הרבה זמן שלא עיצבתי, פתחתי את הפוטושופ... לדעתי יצאה תוצאה לא רעה בכלל. לעבודה: לחץ כאן למעבר לעיצוב! כל העבודה מלבד פונטים, מברשת אחת ורנדר פחית, רנדר בקבוק בלוגו זה 100 אחוז אני ואיך לא נגרום לפורום להיות פעיל? אז ככה! אם יהיו פה 15 תגובות ממעצבים שונים, אני אעשה ספיד ארט ואעלה לכם שתלמדו! שווה שווה חחחח

• לא לרמה שלך רון, לפחות לפי דעתי. אהבתי את הרקע, העומק לא משהו, הרדר לא הכי משתלב, האש חמודה.. דרושה פה עוד עבודה, עוד אלמנט שיאחד, אפילו רקע אחר, תן בראש smile.png

• התגעגתם?

TalART - - הייד פארק

Quote from ~The black angel~: “דה פאק, זה יו האמיתי? החיזר? טל אמר לי שתחזור בקרוב מכוכב ארט אבל לא האמנתי לו!” אף פעם לא מאמינים לי לכלום אלה -_-

• משחק המספרים

TalART - - הייד פארק

30

• משחק המספרים

TalART - - הייד פארק

36

• עובדיההההההההההההההההה חלוד שלי! נדיר כמו תמיד! הסגנון שלך הכי טוב שיש אבררר... קצת חסר פואנטה אבל אהבתי את זה שזה איכותי, והניק שלך אוי כמה התגעגעתי לניק!! המסגרת שיוצרת קוביה כזאת.. אדיר! לייק גדול