Search Results

Search results 1-20 of 127.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ושוב הניגון חוזר, אף על פי ששמעתי אותו רק באגדות. העדפתי להאמין שהדבר לא קיים, אבל נוכחתי לדעת שטעיתי פתאום. חבורת הזבל היקרה ניצחה באוד מלחמה, הידד אין ספק שיכתבו עליכם שירים ושילמדו עליכם בספרים אבל את הכסף מזכויות היוצרים אולי עוד נשקיע בטיפולים חברי SOLO מצדיע לכם אין מה להוסיף ואין מה לומר, 7.3.2018 יזכר לנצח כיום בו איקרים ישראל הוחרב. סופש נעים

• Quote from barsela56: “דיי להתחסדויות האלה במשך חודש שיקרת במצח נחושה לא רק לנו , אלא לברית שלך ובגלל זה אני אפילו לא מרחם עלייך , זה הגיע לך ” אשמח אם תפרט ותסביר למה אתה מתכוון.

• ערב טוב שרת פי. מי שלא מכיר, אני אלמוג - הרב קבייה הערב החלטתי, בתום מלחמה של חודש - חודש וחצי להכנע ולהוציא את כל חברי הברית מהברית. אפשר לומר הרבה על המלחמה הזו, שמבחינת רמת משחק הייתה מהגבוהות שלחמתי בה, אך מבחינת רמה בין אישית הייתה הרדודה ביותר שלקחתי בה חלק, ועל כך אני מתבייש. מעוניים להתנצל בשם הברית על כל מילה רעה שנזרקה, כל קללה וכל גידוף, אין לזה מקום במשחק דפדפן מ- 2008 (מזל טוב), שני הצדדים יכלו לטפל טוב יותר בנושא. אל המלחמה נכנסתי עקב בקשה של חבר - יוסי, למונענע, נחלצתי לעזרתו ובאמ…

• בהצלחה חברים.

• וואלה שחקן קטן שנטש ברית שהנהיג באמצע מלחמה וגם מרגל ושקרן כושל, חבל שעזבת ליצן

• שמח לראות את 24-7 חוטפים, כל הכבוד.

• המון עבר על השרת בעשרה ימים האחרונים.. בריתות קמו ונפלו, שחקנים באו ועזבו ופלנקסים נפלו בשדות הקרב, ניגש לעניין המלחמה שהוכרזה ביום ראשון ע"י ברית סיזר נפתחה בקול תרועה שכבר ביום הראשון ללחימה הפיקו הבריתות את הדו"ח הגדול בשרת נכון להיום, כשידינו יוצאת על העליונה, כאשר המגנים נסוגים ומתפזרים 0__05a37eca6de7ce.jpg באותו יום גם חזינו בקרבות ימיים שהשרת עוד לא ידע.. חבילות נזרקו עלינו מכל עבר, אך יצאנו עם היד על העליונה תודות למרוקאי האדמירל שלנו וצוות הקביות שלו 0__05a37eccf092d5.jpg בסופו של דבר.…

• אעלה פוסט בהמשך היום

• שבוע טוב שרת Pi היום הוסכם על סיום מלחמת הקואליציה נגד הפדרציה של K-V ו- Cesar עליהם השלום. מן השיחות הובהרו שני דברים: לאחר שיחה נוקבת עם רועי, Mr. W, נמצא כי שני הבריתות יכלו לטפל טוב יותר בעניין הפרת ההסכם בסוף הסבב הפיראטים הראשון לשרת, שהיווה בעיניי סיבה אחת מתוך שתיים להצטרף למלחמה, בשיחה ביננו נמצא שהייתה אי הבנה ורועי לא אשם בהפרת המילה, אני אוהב את רועי ורואה בו איש קשר ישיר וחבר, רועי בעל מילה ואני בהחלט סומך עליו ומאמין לו. בנוסף, וחשוב לא פחות, הוחלט על סיום הלחימה כיוון שהברית שהכרי…

• ובנושא הפוסט עצמו, לא, לא הייתי ציני ותודה למי שענה ברצינות. דעתי בנושא היא פשוטה, אני לא אכנס לקרב נגד יריב שגדול עליי, אבל, והאבל פה גדול, אני לא אברח, לא אפזר את עצמי בכוונה ולא אבזה את השם של הברית כל פעם מחדש במידה ונכנסתי לאחד כזה. אם אני יודע שליריב שלי יש מפציצים אני אחקור גירוקופטרים לפני ענקים, ואם אני יודע שאין לי איך להתמודד אני לא אכנס, ואם אכנס למרות הכל, לא אאשים את היריב שלי בכך שהוא חזק יותר כל פעם מחדש. אני לא מאמין בפיזורים, בלברוח, אם נכנסתם לקרב תלחמו כמו גברים עד הסוף, לא ר…

• יש לי שבעה כפולים: פרדי, קרייסט, קליף,דיקון, דאף, גלובר טרוגילו. כולם חוקיים, ואף אחד מהם לא העז להתערב במלחמה, או לפתוח חלילה חבילה, אני הגון בסופו של דבר. אף אחד לא מתפעל אף אחד, שוב, מי שמכיר אותי יודע שאמינות זה ערך עליון, תשאל גם את המנהיגים שלך, את זה אי אפשר לקחת ממני. אני חייב להדגיש משהו, אתם חייבים להפסיק להתבאס על נועם. נועם, עם כל הכבוד, לא נמצא בטופ לא בניקוד התקפה ולא בניקוד הגנה, הבנאדם גם לא נמצא במלחמה כבר, אז מספיק, יש פה את הרב קבייה ואת הצוות המעולה שוואלה הרבה פחות מיומן מכם…

• Quote from אביגודיק: “תהיה גבר ותבוא מולי שיש לי מפציצים נגדך מה אתה משחק לי אותה שחקן עילית ” תשובה לעניין, בהחלט עונה על הדיון עוד דעות?

• מעוניין לשמוע מגוון דעות ואז לתת את דעתי, תודה.

• מסכים עם אוהד. דניאל, תעשה לעצמך טובה ותפסיק לשלוח שיחות שלי ושלך לכל העולם, אתה מביך אחי, שחרר, יש לך מזל שאני בן אדם עם ערכים ולא אשתף את כל הדברים שיש לי שלכם, פשוט כי אני לא ארד לרמה הזאת, עדיין מחכה לך בשדה..

• היי, אני כבר שבוע לא מצליח להתחבר לאפליקצייה מהאייפון, זה פשוט נתקע על מסך הטעינה הראשי, לא מגיע למצב של התחברות אפילו. ניסיתי להוריד מחדש והכל, מישהו יודע?

• אני משיג דוח ושם אתה פה?

• יגל האלוף, הוכחת שאתה מעבר לשחקן חכם בן אדם משכמו ומעלה, מעריך מאוד, אתה קבייה שלי

• אני אף פעם לא הבנתי את הדיון הזה על מתי שרת ימות.. למה ששרת ימות? זה תלוי אך ורק בכם. נהנים? תשחקו הרעיון הוא להמשיך גם כשקשה ואז שרת לא ימות אף פעם..