Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• יובל אתה מאוד חלוד אח שלי.. לא אהבתי, עבודה מאוד חובבנית, לא לרמה שלך בכלל. אתה מסוגל להרבה יותר המון בהצלחה, תחזור לעצמך!

• Quote from נתנאל יהודה: “יופי של ניחוס נתת לו ” And the haters gonna hate, hate, hate, hate, hate

• Quote from DangerousART -DSART: “עזבנו את הפורום לשנה בקושי והתמלא במוגבלים... אחלה של עבודה רון, מטושטש טיפה אבל מעבר לזה צבעים שילוב והכל אש בהצלחה אח יקר ” תודה אחי

• Quote from RSV: “תראה העלית לכאן זה אומר שחיפשת נקודת מבט של מישהו אחר אף אחד לא הגיב ואי ידוע ש זה לא הצחום שלי ואני לא חזק בזה אבל הגבתי וזה מה שאני חושב עוד פעם לא מבין בזה רק רשמתי מה לדעתי ” תגובות מסוג זה לא מועילות יותר מידי, מצטער Quote from ofekm4: “גם אני חושב שהייתי קצת מבליט תפנים של כספי .אבל חוץ מיזה אהבתי הייתי שם את זה כשומר מסך שלי. ” חח תודה Quote from FireMode: “נחמד מאוד רק הצוואר שלו נבלע קצת ” אווו שלום גם לך Quote from MACCABI2: “היית צריך אולי שהפנים של כספי יהיו קצת יותר…

• Quote from RSV: “לא אבתי שזה יותר מדי , ממממ חסר לי מילה לזה. אולי אפוף? יותר מדי עשן או ערפל מה ששמת לא רואים פנים ככ וקצת קשה לזהות אולי צבעים יותר כהים והוא זוהר יותר? זה לא התחום שלי אל תבנו עליי חח ” שמע אין לי בעיה עם תגובות אבל לא מסכים איתך לגבי שלא מזהים קצת ערפל היה הורס את כל האפקט של הרקע ומצטער אבל אם זה לא התחום שלך.. תסיק מסקנות מה לכתוב מה לא אחי תודה בכל זאת

• Quote from RSV: “מצטער אין לי חוש טוב אבל לא כזה אהבתי ” מה לא אהבת? תיהיה ספציפי...

• מה קורה? המון זמן לא עיצבתי הסתובבתי באינטרנט וראיתי את המעצב המדהים הזה: sanoiandesigns.com/new-page/ ואמרתי לעצמי שגם לעומרי המלך מגיע..! אז כמובן שאני חלוד אבל ניסיתי אשמח לבונות 0__05ac362e67d6e4.jpg profile.fcdn.co.il/images/0__05ac362e67d6e4.jpg

• אמת. כמו כל דבר טוב גם לזה יש סוף. שחקנים הבינו שהמשחק מחייב מידי, משבש את החיים. מעבר לכך שהשינויים בו הרסו אותו

• היי לכולם

RoNBit - - הייד פארק

Quote from נוי המימון: “מספיק עם שאלות "אתה זוכר אותי" אני לא שוכח אתכם כל כך מהר התגעגעתי לכולם המון ” השם שלך ממש מוכר לי. שירתנו פעם יחד?

• Quote from Black^: “תודה לכולם. מצטער לשמוע קורל רוענננצ יתותחוס מחכה לך PSD בסקייפ תודה יובל, אולי אשב על זה בקרוב ואעלה V2 ” עדיין מחכה חחח

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from DrDS: “DreamY זאת סתם המצאה ” יש שמועות עליו בפורום שהיה מסתובב עם מישהו בשם DrMaster אבל שניהם נעלמו עם השנים

• Quote from GreenArrow: “לא לא לא רון. זה לא אמור להיות משהו מיוחד. לא אמורה להיות פה מלא עבודה. ” לא מסכים איתך. לפי דעתי כל עבודה שאתה מכין אתה צריך שתיהיה מיוחדת. שתיהיה מעניינת אין בעיה שלא אמורה להיות פה מלא עבודה. אפשר לומר אותו דבר על לוגואים של חברות על שהם מאוד פשוטים, כמו לדוגמא גוגל. אבל כאן זו עבודה שאין יותר מידי מה להגיב עליה יובל, כפי שאתה אומר בעצמך אין פה הרבה עבודה בכלל, יש פה משהו יחסית פשוט, האמת יובל אתה יודע כמה אני מעריך אותך בתור בן אדם ובתור מעצב, אבל עבודה כזו לא הייתי מ…

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from ילדה גבר: “רונביט חזרתי לרו יהיה כיף ” נשמאמי הדבר האחרון שאני עושה זה לחזור לבית כלא הזה שנקרא איקרים

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from ילדה גבר: “הוא התחיל את החיים בבטן כמו כולנו ” אמר אורן הסיני

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from ShakedRock: “Quote from korel: “Quote from ילדה גבר: “יש פה אנשים שכבר לא הפכו לשלד? ” שעדיין לא*מהרגע שהופכים לשלד, קשה לחזור אחורה.. ” since 2010 קוראל: מתקן לאנשים את העברית ” הוא נולד קצת לפני כי אם אתה חושב שהוא התחיל בפורום, אתה טועה

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from Knox: “Quote from RoNBit: “Quote from Black^: “הולי פאק רונננננננננננננננננצצצצצצצצצצצשנים ימלך מה איתך? ” ברוך ה' הכל מעולה מה איתך יא מלךדברו איתי בסקייפ חמארים גם אתה אוהד בוא נקבע יום כולם נכנסים לסקייפ ” חחחחחחח תפ]תח קבוצה ” Quote from ShakedRock: “וואי בואו חייבים להשלים פערים ” יש! צ'אקד לא מצאתי אותך בסקייפ החלפת שם?

• Quote from GreenArrow: “חחחחחחחח העבודה הכי טובה שהפורום הזה ראה כבר שנתיים ואף אחד לא טורח להגיב. מעצבים בינוניים שכמותכם מה אני עושה פה בכלל איזה זלזול ” מי העז להעיר אותי משנתי ועם עוד כזו תגובה "מעצב בינוני" לך תחפש חחח סתם יא יובל הקיצר, שמע עבודה טובה בסה"כ, לא רואה כאן משהו מיוחד כל כך מה שכן הפונט שבנית נחמד ואולי אפשר לפתח אותו טיפה יותר. בהגדלה הצבע הלבן על הכביש ממש מפוקסל ואלמנט שלדעתי יכול להוסיף הוא קצת "לצאת מהקווים", עשית את זה יותר מידי מדויק לדעתי, בכבישים אמיתיים תמיד יהיה קצת…

• בבקשה בבקשה בבקשה שלח לי PSD! נראה ממש טוב אבל מבולגן רצח חחחח את החלק העליון של האתר עיצבת לבד?

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from Black^: “הולי פאק רונננננננננננננננננצצצצצצצצצצצשנים ימלך מה איתך? ” ברוך ה' הכל מעולה מה איתך יא מלך דברו איתי בסקייפ חמארים גם אתה אוהד בוא נקבע יום כולם נכנסים לסקייפ

• עתיקים?!?!

RoNBit - - הייד פארק

Quote from Black^: “איזה pixelart? pixelart שלנו????????????התגעגעתי אחי יפה לך ירוק יצהוב מניאק. מה קרה לפורום ? למה אף אחד לא נשאר ” נעלבתי ואוהד, חלאס לשנות ניקים אני לא מזהה אותך כבר