Search Results

Search results 1-20 of 989.

• וואו עומר אתה מכיר שביעיסטים שמשחקים איקרים? כל הכבוד תעשה לי טובה אתה לא יודע מזה לחץ של שביעיסט בטח בתקופת בגרויות אני בוחר לעזוב את המשחק עקב לחץ לימודי מי אתה שתגיד לי מה לעשות? ''הפקיר'' עוד מילה שאנס הכניסו לך לראש

• Quote from Davayce: “Quote from old friend: “תגיד עומר אתה משחק את עצמך דפוק או שאתה באמת כזה אתה מבין שיש הוכחות ברורות שרום מסר את ההוכחות לשחקני אנס אבל בסדר אתה עוד ילד קטן לא בעיה לעשות לך שטיפת מוח ולבלבל לך תשכל ” תגיד אני באמת מעניין אותי לדעת למה זה משנה לךהרי כמו שהפקרת אותי הפקרת גם אותם העיקר לפורום יש לך זמן ” אני נכנס פעם ביום לפורום לראות מה החברים המטומטמים שלך מגיבים , צוחק ויוצא ואם אתה קורא ללעזוב את איקרים לתקופה בגלל לחץ לימודים מי אני שיתווכח איתך אל תשכח שאני שביעיסט ואתה …

• תגיד עומר אתה משחק את עצמך דפוק או שאתה באמת כזה אתה מבין שיש הוכחות ברורות שרום מסר את ההוכחות לשחקני אנס אבל בסדר אתה עוד ילד קטן לא בעיה לעשות לך שטיפת מוח ולבלבל לך תשכל

• איקרים ישראל למה הפכת הם מודים שהם הרסו את היוזרים ופתאום הם גם הקורבן בסיפור הזה לשחקנים כמוכם אין מקום במשחק הזה משחק שאתם הרסתם

• Quote from killua: “Quote from old friend: “זה רום רום נכנס לסולו על מנת לרגל בשביל אנס עד כה דבר לגיטימי באיקרים (כן כן גקי, רום היה מרגל שלכם , לכן הוא לא יכל לבגוד בנו) יום אחד רום ביקש סיסמאות על מנת לתפעל מבצע בלילה. לאחר שרום קיבל את הסיסמאות , הוא העביר אותן ישר למספר חברי אנס והם החליטו להרוס את היוזרים נהרסו כחמישה יוזרים באותו לילה ''הלילה הזה מכונה ''הלילה השחור של שרת פיי 7/3/2018 רום כעת מבין שהוא שרף את עצמו חי לכן מתחיל להמציא עלינו דברים ברית סולו הולכת לתבוע את רום אל תהיו רום ”…

• עומר תתבגר ניראלי עברת שטיפת מוח רצינית באנס והראל חבל מאוד מה שקרה לך מקווה שההנהלה בהחלט יעשו משהו בנושא

• Quote from barsela56: “מהגר אל תתחכם שחקן שלא בברית נלחם בו ופיזר אותו בנוגע לפוסט רשמת שליידר אכן אגדה בדוח שהיחס שלנו והצבע שלנו ” אותו בחור העדיף להילחם מבחוץ אז פיזר אותו פיזור זה חלק מהמשחק

• Quote from killua: “בלי קשר לכל נושא הפריצות/גניבות איך שלא תקראו לזה. אתייחס לפוסט כפוסט דוחות - קצת עצוב שהדוחות היחידים שלכם עלי זה לאחר שמישהו שכבר לא בברית שלכם פיזר אותי באמצע הלילה ונלחמתם לי בחצי צי שאני לא זמין. לבוא נגדי שאני פעיל / עם צי מלא אתם לא יודעים. רק לברוח או לפזר בזה אתם מומחים. ואללה אני מחכה לכם כל המלחמה ועכשיו עקב מה שהיה כנראה לא אמשיך לתקוף אתכם מפאת כבוד לאויבי. אבל לשבח אתכם על הדוחות עלי? כשתעשו אותם בלי לפזר ולהעזר באנשים שלא בברית איתכם אתן לכם שאפו גדול. לגבי שאר…

• Quote from noder neder: “Quote from dor54321: “?אתה צודק אתם מאוד גברים , למחוק לנו דוחות מהפורום ברית ולהרוס משתמשים זה הכי גברי שיש נכון אליאון” על מה אתה מדבר? ” על חברי ברית שלך שהאכילו אותך שטויות

• נערך בפעם השניה

• ברוכים הבאים לפוסט דוחות של ברית סולו5df2852bf7b1a645a681b01b3450c161.jpg בלילה האחרון ברית סולו קיבלה מכה ונהרסו 5 יוזרים מניח שרובכם כבר הבנתם פחות או יותר מה הלך אני רוצה לומר כמה דברים אישיים אני הכרתי את חלק מהנהגת ברית אנונימוס בשרת זטא , שם הייתי חבר מאוד טוב שלהם שהאשימו אותם בפריצות ורמאויות , דיי כעסתי כי לא האמנתי שיש מישהו במשחק שתומך בפריצות לשחקן ולכן כעסתי שחשבו שזה בא מהחברים שלי אחרי מה שקרה בניו כבר הבנתי שיש משהו במה שאנשים אומרים וידעתי שבפעם הבאה שהחבר'ה האלה יתקלו במלחמת של…

• גקי אתה בן אדם כזה פח אשפה וילדותי מעניין מה היית אומר אם זה היה קורה לך זה לא סוד שגם אצלכם מתפעלים די לשחק את עצמך דפוק (אולי אתה באמת כזה, אי אפשר לדעת) הריסת יוזרים זה בושה ובנוגע ל''ניצחון של אנס'' מי אמר שהם ניצחו? סך הכל הראו את הפרצוף האמיתי שלהם (שוב)

• תגיד ההורים שלך שיחקו איתך מסירות שהיית קטן?

• Quote from korel: “נא להפסיק במיידי את הספאם ואת ה"בדיחות" המאוד מאוד מצחיקות שלכם. הייתי יותר משועשע כשראיתי צבע מתייבש על קיר. ” חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח צבע מתייבש על הקיר שלך אחי זה שלך? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק ביותר

• טעות

old friend - - שיחות ודיונים- קסי

לא חוזרים על אותה טעות פעמיים

• Quote from RSV: “לא מאמין בטח היה באג טוב נו, לא ידעתי שלילדים בגיל 9 אפשר לעשות , כל יום לומדים דבר חדש. בכל מקרה זה סטנדרטי, אני על 280+ כבר עושה בגרויות 5+ יחידות ולומד באוניברסיטה עודלפני תיכון LOL ” בנוסף לאיי קיו 280 של מייקל יש לו גם פרופיל 100 דפר 100 קבא 200 ממוצע הציונים שלו זה 150 ודובר 70 שפות

• יש כמה דוחות יפים וגם כמה דוחות שלא הייתי מעלה סך הכל עבודה טובה

• איך אומרים חרא נמשך לחרא

• Quote from Davayce: “Quote from RSV: “בשמחה ארוך מדי עצם העבודה שמטומטמים כמוכם קלטו את זה מספיקה לי. ” תספר בקצרהאולי נשווה דוחות ” הוא ישלח לך דוחות ירדן אחי

• Quote from RSV: “לול כן ואתה? קיבלת פכמיים כפול הזזת אותו 3k וירדת 20k קיבלת באן פרשת ואז עוד הפעם אותו הדבר ” זה לא אומר שעשית משהו אתה וירדן אחים במקרה?