Search Results

Search results 1-20 of 335.

בחרו את המועמדים שלכם ל"היכל התהילה" 2017

• אממממ לומד ולומד אני מעדיף לנוח יום לפני ולחזור על תצמית של החומר קצתשכל בראש, האוצ' זכית בלחיצה על הכפתור "יותר מזל, אין שכל*" נכנס עוד 3 דקות לחלק ב' מתוך ו' של המבחן מ-8 בבוקר מתחיל כמה לוגיקה עושה פסיכומטרי שיגע אותי חחחח

• אחלה תיאור תדמית של עצמך לחננהגר לא ברחתי לחופשה קיבלתי באן;) מה אניאפס כמוך? והיו איפוסים של גירו שחבל על הזמן אבל עזוב השקרים הגיעו עד לפה זזתי יש לי מחר מבחן חשוב ביצי* שלי תאחלו לי הצלחה או כישלון כי גם ככה תמיד תשקרו ותעשו ההפך

• היי;) חזרתי מבוחן ראשון;))) היה קל למען האמת, עברתי קיצר אני אתעלם מחווה מס' 1 אבי בת חנון מי אתה? עמית? אני בחופשה כי לא אוכל להתחבר ויש לי 3 מבחנים בימים הקרובים בהשוואה אלייך לי "יש עתיד" רק שאלה, איךאני בבאן? מוזר לא משנה לי האמת

• הקישור זה בסוף נטשתי כי הוא פתח עליי 5 פסלים ואיזה 4 חבילות אל תשקר ריגלתי עלייך דיי לחפור פתחת תהיה גבר ותודה

• חחח אני לא מחובר בכלל מהגר מחובר עם 3 הפסטוס פעיל איזה איפוסיייםםםם חחחחחחח מהגרוש יאללה זזתי לחופשה יש לי 3 מבחנים מחר ובגרות אחת לא יוכל להתחבר

• אנה עוד למניין אלון לא הוספת

• בא לאפס למהגר כמה פלנקסים מהגרוש פותח איזה 4 חבילות ומביא עוד קצת צבא לי משו כמו פי 5 פחות צבא ממנו ועדיין יחס שווה איפוס מפציצים האמת, מרוצה. מהגר מפעיל כל רגע פסטוס כמו כלב טוב. אל דאגה חומד

• ביצ* ממורמרת

• אל תדאג יש לי סטאק של יין בלכ עיר ומספיק לי ולעניינו- מתעלם:) הברית היא עיקר אבל לא מעניינת בדוחות כי היא לא קשורה, גם אתה לא מעניין סתם ביצ* שבורה של מהגר.

• אין לנו לא כפולי ברית ודין לא כפול שלי תבין שהבנאדם בונה שם עיר מבלי לשדרג עיריה בזזתי אותו הוא שם צבא ואז הכרזתם מלחמה. רוב הבזיזות עליי הם כאשר אני כבוש ימית ומהגר עם בקושי צא אני לא שחקן ימי ולא יכולתי לשים צבא בבירה כי כבוש ימית, הבזיזות זה בושה . אני הייתי מתבייש להעלות דבר כזה. מהגר לא עשה כלום במלחמה הזאתי חוץ מלהתאפס מהפלנסים שלי חחחחח. אתה היית רק ימי.ואין לי הברית זה לא מעניין כי הם לא מוכנים אבל עזוב לך ולמגר יש פה ענק ואפס ביצי* להגיד את האמת אז אני פשוט לא אגיב. חבל עליכם קיצר אתם פ…

• לכל אחד מאיתנו היה את המצב שבו היינו חוות ולא הבנו כלום, הייתם רוצים שיצחקו עליכם ככה? אני חוויתי את הדרך הקשה אבל מרבית השחקנים לא, במקום להרוג את הקהילה ולהתלונן תעזרו ותשפרו אותה.

• אחי לא מכל דבר יוצרים פוסט , אתה לא מצחיק כאן את אף אחד לדעתי. יפה שלמדת על אגפים, חבל שבנית צבא רע. אם תרצה אעביר לך שיעור בסיסי בפרטי. זה לא משנה קו שני זה חשוב וזה מועיל בהחלט במלחמות. לא אגיב על זה מעבר לזה בהצלחה ותפסיקו לרדדת עליו סה"כ ילד בן 10 שמנסה את המשחק זה כמו גדוד אריות על כבשה.

• חחחחחח GOOD JOKE אתה באמת ממציאן אתה אולי 26K נזרום איתך כי הורדת ימי מהגר ממש לא התחיל עם 0 חחחח מאיזה 27-29K יש לי צילום בנייד ונזרום עם הדעה שלך של הוא התחיל ב-0 אפילו לא 1K הם לא ממני, מהברית שלי שלא הייתה מוכנה ולא מחוברת לפורום שמהגר עירב כי הוא פחד בלעדיך וידע שיצא פחדן ואפס שיפסיד לי 1-1

• זהב

RSV - - Consulting - פורום התייעצות

לא מתקלח איתך בחיים

• חחחח כשאתה מתחיל מלחמה על 74K התקפה ומהגר על 29K לול אני התחלתי הכל ב-0 והצבא שלי היה בהכנה בנוסף אין לי ימי ומהגר ואתה לא הורדתם לי אפילו 500 גנרלים אז אל תחפור חמודי.

• זהב

ואיאא פשר לשלוח זהב רק לסחור איתו ואני לא סוחר עם מטרידות

• זהב

אוקיי רושם: אתהמוזרמטרידמיניתבלישוםיכולתהומורבעו

• חחח אני ליצן מה אני אתה? נוספת 2 מספרים חושב שלא זיהו אותך? אתה חווה חופרת ותחשאר כזו

• הנה עוד פה למניין

• זהב

כע שמתי לב, שיפרתי לאחרונה יחידה אחת ולא כל כך הרבה